Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 21. novembris

+5°C
Vējš: ZR 5.4 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Andis, Zeltīte

Trenažieru zāles Liepājā (20)

• 13.10.2014 17:57 Ziņot

Aijucis

Sveiki, liepājnieki! Vēršos pie jums ar jautājumu par trenažieru zālēm Liepājā. Tātad, kuru no visām jūs ieteiktu? Un kādas ir cenas?

• Atbildēt 13.10.2014 21:55 Ziņot

Zanussi

nu tak paskaties internetā Olimpisko centru, Planeta,vai pie XL salas Libava.. Internetā viss ir sīki un smalki aprakstīts.

• 13.10.2014 23:20 Ziņot

Aijucis

Es taču neprasu, lai man nosauc - es lūdzu, lai iesaka! Man interesē atbildes no tiem cilvēkiem, kuri tiešām var ieteikt, jo paši ir apmeklējuši.

• Atbildēt 16.10.2014 22:08 Ziņot

Zanussi

Nevar taču no cilvēku viedokļiem izvēlēties sev tīkamāko. Cik cilvēku tik viedokļu.. Piemēram es jau vairākus gadus eju uz Olimpisko. Patīk,ka nopērku abonomentu un varu izmantot to uz visādām nodarbībām-gan aerobiku,gan pilates,gan velotreniņus. bet manai draudzenei nepatika-viņa iet tur,kur lielā Maxima. Manam vīram atkal patīk cita zāle... Nu-vieglāk palika? Ej uz Fontein-tur ir lētāk.

• 17.10.2014 10:06 Ziņot

Schwarztee

Un tev vieglāk palika? Nav kādas gremošanas problēmas? Ja negribi neko ieteikt, kāda jēga rakstīt komentārus?

• 17.10.2014 11:27 Ziņot

Aijucis

Tieši no cilvēku viedokļiem un pieredzes ir iespējams izvēlēties vislabāko, jo nav pietiekami daudz informācijas. Paldies, ka uzrakstīji vismaz tik daudz - tas noteikti no Tevis daudz prasīja.

• Atbildēt 04.01.2015 11:51 Ziņot

Leopardiņš

Iesaku Royal Fitness pie Promenādes. Ļoti labs var iet 24/7. Pati arī eju,man patīk un esmu apmierināta.

• Atbildēt 04.01.2015 17:46 Ziņot

zabis

Libavā ir trenažieri? Tur jau tikai kkādas sieviešu nodarbības!

• Atbildēt 11.01.2015 10:04 Ziņot

Doginators

http://gymlacplesis....
    Treneri - sievietēm - trenere - Lāsma , vīriešiem - treneris Andris

• Atbildēt 23.02.2016 11:00 Ziņot

vetalj

27. februārī pulksten 13.00. tiks atvērts fitnesa centrs Better Bodies Gym, kas atrodas Sila ielā 3, Liepājā. Fitnesa centrs ir aprīkots ar trenažieriem "Technogym". Centrs saviem klientiem piedāvā mājīgu atmosfēru, draudzīgu personālu, augstas kvalitātes fitnesa pakalpojumus, telpu aerobikas un boksa treniņu nodarbības, individuālu apmācību un sagatavošanu, uztura programmas. Pēc nodarbībām centra sporta bārā būs iespēja nobaudīt atspirdzinošus dzērienus, tasi kafijas vai tēju. Klientu ērtībām tiek nodrošināts WI-FI, bezmaksas autostāvvieta ar videonovērošanu. Maksimāli komfortablai laika pavadīšanai, centrā iespējams izmantot arī solāriju un saunu.

• Atbildēt 23.02.2016 14:03 Ziņot

Boldriks

Māri - nu uztaisi tak vienreiz normālu mājas lapu savam klubam. Lai lapa parāda visas Tavas vērtības un kluba konkurētspēja augtu viennozīmīgi, kamēr lielie "iebrucēji" nav Tevi apēduši ar savām milzīgajām investīciju summām. Tas Liepājas tirgu jau nav nemaz tik liels un bezgalīgs lai tik pavirši prezentētu sevi internetā. Un pasūtīt kvalitatīvu lapu (nevis studenta pašbrūvētu) nemaksā nemaz tik dārgi. Šis ir tikai draudzīgs ieteikums...

• Atbildēt 23.02.2016 22:13 Ziņot

vetalj

http://www.facebook....

• Atbildēt 24.02.2016 01:00 Ziņot

chiba

Esmu gājusi Locā un fonteinā. Cenas ziņā- fonteins, arī 24/7 un tā. Bet kā zāle, ģerbtuves, trenežieri, atmosfēra labak patīk Olimpiskajā.

• Atbildēt 14.11.2016 21:37 Ziņot

Kantainais

Ej pie Vanaga--runā ,ka tas pat lidot var iemācīt.:)D

• Atbildēt 31.12.2016 19:26 Ziņot

Mareks Plaudis

Pie pasta siļķu ielā ir trenažieru zāle, labs treneris - bijušais bodybuilders, čempions Latvijā un arī piedalijies Eiropas vai pasaules bodybuilding'a
    Cena 20 eiro
    numuru pašlaik nemacēšu pateikt, bet varat sazinaties ar mani, nosūtīšu numur pēc tam - 26755525

• Atbildēt 02.05.2017 10:56 Ziņot

vetalj

Pavasara svētku Akcija! Atlaides abonementiem! Dienas-30euro; Vakara-35euro; (studentiem-20euro - jauniem apmeklētājiem, kā arī pastāvīgiem apmeklētājiem, kuri atnāks kopā ar draugu, vai nopirks abonementu uz 2 mēnešiem).
    Ir arī speciāls piedāvājums tiem, kuri dzīvo tālu no mums ( laumas rak. centrs, ezerkrasts): Dienas- 25 euro; Vakara- 30 euro; Studentiem-15 euro.
    Pasteidzies! Vasara vairs nav tālu! Sagaidīsim viņu izcilā sportiskā formā! Better Bodies GYM- Liepāja, Tosmare, Sila iela 3.
    Telefons saziņai - 2707022, 29613317. www.bbgym.lv

• 03.05.2017 13:57 Ziņot

asaiss

Jums liels mīnuss - īsais darba laiks brīvdienās.

• Atbildēt 07.06.2017 22:02 Ziņot

elīna71

Eju Locā-man patīk.

• Atbildēt 12.09.2017 18:07 Ziņot

Nu gan.

Krūmu iela.

• Atbildēt 17.09.2017 10:04 Ziņot

Doginators

Latvijā, Liepājā, arī trenažieru zālēs pieejami unikāli produkti aktīvā dzīves veida cienītājiem, sportistiem. Ja ir interese, dodiet ziņu. Diemžēl detalizēta informācija krievu val. https://transfer-fac...

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!