Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 26. septembris

+15°C
Vējš: DR 19.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Gundars, Knuts, Kurts

Mobilo telefonu remonts Baata (19)

• 18.03.2018 12:03 Ziņot

deniror

Kādas atsauksmes par Baatas telefonu remonta darbnīcu?
    Pilsētā klīst sliktas valodas... nezinu vai var nest tur normālu aparātu.
    Kur citur remontē Liepājā telefonus?

• Atbildēt 18.03.2018 14:48 Ziņot

sas

Džeks ir pietoekoši gudrs ( vismaz par aifoniem) un pretImnākošs. Izstāsta kādu kreņķi biju saķeris un arī iespējamos variantus to atrisināt. Tikai to pozitīvo varu teikt par viņu.

• Atbildēt 18.03.2018 15:47 Ziņot

Kantainais

deniror:):)LOL, jeb kā tevi tur--nemuldi pa tukšo kā britu debīliķi--kādas runas konkrēti???
    Citādi jāsaka ,ka tu esi konkrēts pierādījums Darvina teorijai:):)

• 18.03.2018 20:19 Ziņot

bārda

Darvina teorija it kā pierāda, ka cilvēks cēlies no mērkaķa. Pričom tur mobiļņiks?

• 19.03.2018 14:35 Ziņot

Kantainais

>>bārda--tu tāds pats :):) droši vien ,ka uz tevi ar tas attiecas -:):)DD

• 19.03.2018 16:48 Ziņot

bārda

Kas uz mani attiecas, kantainais - ka esmu no mērkaķa cēlies? Es ceru, ka tā arī ir. Bet tu - inkubatorskij? :)))

• Atbildēt 19.03.2018 08:07 Ziņot

Dindāns

KO tev vajag sataisīt?
    Saplēstu ekrānu smārtfounam?

• Atbildēt 12.08.2018 11:15 Ziņot

Jānis Ulbiks

Slinkums no jauna rakstīt. Iepeistošu savu FB ierakstu. Jau ir noskaidrojies, ka piečakarēti ir desmitiem cilvēki. Ir pat iesniegumu policijā par "talantīgo" meistaru Igoru.

Liepājniekiem jāzin savi varoņi. Izrādās, ne es pirmais tāds :)

Mobilo telefonu remonts t/c "BAATA"
    Vārdu sakot stāsts ir īss bet draņķīgs.
    Kaut kad jūlija otrā pusē, garām ejot šim te kantorim, piegāju aprunāties. Telefonam viens traucējošs "gļuciņš" bija. "Meistars" nu dikti gudro notēloja - sataisīs īzī, pīzī. Rīt atnes, vakara atdos, šis teica. Ar to tad arī viss sākās. Ne tikai sataisīt nespēja, bet telefonu nobeidza pavisam. Aparāts totāli nelietojams.
    Visu jau varētu saprast, kam negadās. Bet ta slimīgā, nekontrolētā melošana... Acīs skatoties. Tad pēc stundas būs gatavs, tad vakarā, tad no rīta. Un pats pat neapjēdz, ka reāli muld. Tagad jau pat ekrāns esot jāmaina. Uz NASA laboratoriju sūtīšot telefonu pētīt.
    Kā jau rakstīju, visu varēu saprast. Meistars ar pataloģijām, tiešām, kaut kas nobruka pa nopietno aparātam - cilvēki dažāi, ar tehniku dažādi gadās.
    Telefonu jau esmu nopircis jaunu, ir ko glāstīt un pa ko runāt.
    Bet pēc šodienas telefonsarunas ar "meistaru", kad izteicu aizdomas par pasaku stāstīšanu, saņemot klausulē dusmīgu un skaļu "DA ČO TI MŅE MAZGI JEBJOŠ" beidzot sapratu, meistars idiots un kantoris sūds.
    No savas puses varu tikai ieteikt tur pēc palīdzības nevērsties. Liepājā ir arī normāli meistari un kantori. Bet es, principa pēc, tagad "mazgi un žizņ je*aķ" meistaram līdz kaut kādai nebūt uzvarai.

• 29.08.2018 20:04 Ziņot

Telefonu Remonts BAATA

Labdien! Atvainojamies par neperfektu Latvijas valodu.8 gadiem Tālrunis remonts Service (7 gadi Rīga) .Statistika neatbilstība klientu 2..3personas gadā. (Diemžēl, tas nevar izvairīties ...)
      Jānis Ulbiks adresēta reti problēma reta viedtālrunis un slikts telefons nomira .. (periodisku mazspēja elektronikas, mikroplaisas) .. Piemērs: tas ir, kā noteikt veco mikriks RAF-Parts net.Panjem detalas no kolēģiem Ķīnā, ir gaida rezerves daļām (Marschal Londona tālrunis neražo!), Jānis Ulbiks šajā laikā gaida, draudēja uzspridzināt Serviss, slikti atsauksmes facebook, Google biznesa ... (Mēs nolēma doties uz policiju) .Lai detaļas maksā 120 eiro, un atgriezās mūsu telefona BEZMAKSAS!..... Lietu secinājumi sevi.

• Atbildēt 13.08.2018 12:21 Ziņot

Vagisil

Ja nevari konkrēti uzrakstīt kā izpaudās tas "gļuciņš", tad nedirs.
    Izlauzta usb ligzda ar norautiem celiņiem arī dažam skaitās mazs gļuciņš. Tikai ne tam kam tas ir jālodē.

• 13.08.2018 19:23 Ziņot

Jānis Ulbiks

*irs, vai ne*irs, bet vienīgā problēma bija daļēji nestrādājoša austiņu kontaktligzda. Un tagad telefons nestrādā pavisam un nekā. Šodien bija "meistara" Denisa Igora klasiskā atruna - telefonu atdot nevar, jo ir aizsūtīts uz Rīgu. Lai nu kā, bet attieksme pret klientiem tam "meistaram" kā zekiem cietumā savā starpā. Nu tāds suns.

• Atbildēt 14.08.2018 09:45 Ziņot

Vagisil

Telefona modeli!

• 15.08.2018 19:49 Ziņot

Jānis Ulbiks

Nu Marshall London. Kas no tā mainās.
      p.s. protams, tas "meistars" Deniss Igors u.tt. kā viņu tur sauc, teiktu, austiņu bloks tieši saistīts ar ekrāna podsvetku, mātes plates barošanas bloka katuška neatpazīst mātes kuģi :D

• 15.08.2018 19:56 Ziņot

Jānis Ulbiks

Ka es sāku, pataloģisks melis tas māsķers flomāsķers. Šis man pirmajā pataloģisks melu seansā teica šādi: "eļektroņika u ņevo baigi labā. Vispār, baigi labs ķeļefon. Četru gadu laikā tikai otrs gadījums, kad takoi u meņa darbnīcā" Es šim saku, da ko Tu te *irs?! Tāds telefons tikai nepilnus 3 gadus eksistē. Nu šis nosaka, saka - darba nē, Marshall arī agrāk nelielā daudzumā telefonus ražoja :D :D :D
      Vajadzēja arī tanī brīdī tīties ar visu telefonu prom. Bet nu - rakstīts taču - telefonu remonts. Un es jau ar varu tam īblim nespiedu neko skrūvēt un ķidāt. No skata vien, kā viņš ar detaļām apgājās slikti palikās, nav taču traktors.

• Atbildēt 20.08.2018 11:51 Ziņot

Vagisil

Ja jau tu uzskati ka tik viegli nomainīt, tad kapēc to neizdariji pats?
    Varbūt tas pats iemesls kapēc nopirki sūdu. Tehno-tups?

• Atbildēt 22.08.2018 12:57 Ziņot

SalvisB

Tātad, diskusijas autors nav no gaisa rāvis, ka kaut kas tur nav kārtībā. Ja pat ir iesniegumi policijā, tad nu sorry...
    Pats tur neesmu bijis, bet viens mans kolēģis ar to džeku salamājies, nepietiek ar to, ka tas rupjš un nelaipns (labi, to var paciest, ne jau precēties ar viņu kolēģis grasījās), bet fakts, ka tas čeku pat nedeva! Jā, telefons kolēģim it kā strādā, bet, ja viņam telefons nojūk atkal, nekāda čeka, nekā...
    Tas ir tas, ko dzirdēju es, lai arī tur pats bijis neesmu, un negrasos. Ja man salūzīs telefons, noteikti meklēšu ko citu, man bez čeka nevajag.
    P.S. Cien. Vagisil baigais advokāts šai bodītei un šim džekam, kā es paskatos. Advokāti mūsdienās daudz saņem, ja kas. Vagisil ir doļā? :)

• Atbildēt 25.08.2018 00:03 Ziņot

Pezdemons

Ja tu gribi ar čeku tad tas maksās *2.
    Priecājieties! ka kāds tos jūsu ķinķēziņus vismaz mēgina remontēt!
    Sadomājušies hipsteri bļat, riktīgie karaļoki, ka nu tik nesīs vergam un pieprasīs. Dirst jūs visus sūtīt ar jūsu pampariem.
    Nopērkat jūs sūdus, salaužat/noslīcinat un tad nīdat ka nevar saremontēt.
    Kas attiecas uz SalvisB, vecīt, es no tevis neesu saņemis ne1 e-pastu ka tev vai tavam kolēģim vajag kautko sataisīt. Mēs esam pazīstami, un, jā, tu zini ar ko es nodarbojos. Paši aizskrienat un kaukādu pirmo kas pagadās hvz bodi, un tad sūdzaties.

• 25.08.2018 06:19 Ziņot

Kashelis

Tu tagad reklamējies? Tobiš "man pie kājas visi jūsu telefoni, gribēšu, remontēšu"? :D

• Atbildēt 30.08.2018 21:39 Ziņot

Jānis Ulbiks

Neviens negāja uz šo darbnīcu un "meistaram" Igoram/Denisam/neviens nezina kā viņu sauc neteica, ka telefons ir labs. Tikai pajautāja, vai viņš spēj saremontēt. Neviens viņu nav piespiedis darīt neko, ko viņš nespēj, negrib, nevar. Pats bazūnēja, ka baigi labais telefons, baigi labā elektronika.
    Ok, saprotu, rokas no pakaļas aug ( tikai dēlam, kurš tur praktizē, vai abiem ), nemācēja sataisīts, nesanāca u.tt. Bet cik ļoti līkai pakaļai jābūt no kuras viņam rokas aug, lai atdotu atpakaļ telefonu ar vairākām trūkstošām skrūvēm?! Nevis vienu, bet vairākām. Tā ir normāla meistara firmas zīme?
    Un tagad jaunas pasakas. Teica, ka uz Rīgu telefonu sūtījis. Tagad jau, ka esot no Ķīnas jauns ekrāns atsūtīts. Un 120€ esot samaksājis ķīniešiem. Un man telefonu bez maksas atpakaļ atdevis :D Māte Terēze elles klostera stūrītī kautrīgi raud :D
    p.s. klients drīkst būt dumjš, telefoni nav viņa specialitāte. Bet cilvēks, kurš sevi pozicionē kā elektronikas speciālustu un remonta meistaru - vārdu sakot tas cilvēks nav pat amatiera vārda vērts.
    Un t/c BAATA direktorei, kas viņu piesedz, vajadzētu saprast, ka tas kantoris labu nedara arī paša centra vārdam.
    Visa sāls ir attieksmē. Un tur nu gan šim meistaram un t/c BAATA ir kur augt.

• Atbildēt 30.08.2018 21:47 Ziņot

Jānis Ulbiks

Telefonu Remonts BAATA - neesmu dzejnieks, līdz ar to teikšu jūsu pašu vārdiem: " bļe da če ti vsem mozgi jebjoš?!" :D

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!