Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 24. septembris

+13°C
Vējš: A 5.4 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Agris, Agrita

Serviss DZD auto (12)

• 01.12.2015 21:25 Ziņot

inga181

Kāds var ko pateikt par šo servisu DZD auto Pulvera iela 10 ?

• Atbildēt 02.12.2015 07:15 Ziņot

esunmes!

Iedomīgi vien,nekā laba!

• Atbildēt 02.12.2015 10:23 Ziņot

rūķis

Jā tiešām --iedomīgs ,vīzdegunīgs vadītājs ,kuram sakāpis urīns galvā.Pats domā ,ka daudz ko zina un prot,taču patiesībā brāķis uz brāķa.
    Neiesaku.

• 02.12.2015 11:27 Ziņot

DZD

Nejauc raksturu ar attieksmi, mans raksturs atspoguļo mani, Mana attieksme atkarīga no tevis!!!
      " Rūķi" Izvēlies vārdus kurus lieto! Ja vēlies ko personisku izteikt, lūdzu brauc uz vietas un izsaki savu sāpi..
      Nekad un neviens visiem nebūs labs.. citam patīk māte citam meita un ja džeks vel p..... tad vecais arī!

• 02.12.2015 11:36 Ziņot

rūķis

Nu redz,tu nupat pierādīji ,ka manis teiktais ir taisnība.:)D

• 02.12.2015 12:07 Ziņot

DZD

Tas izskatās šādi.; " Tenkas - tā ir inde! Nekad neļauj savām ausim ticēt tam , ko savām acīm neesi redzējis.

• 02.12.2015 12:24 Ziņot

rūķis

HA ..Nebūtu redzējis savām acīm ,nebūtu par to pārliecināts.Un nebūtu par to rakstījis.Un tāds ir mans viedoklis.

• 02.12.2015 12:32 Ziņot

irs

Sajūta tāda, kad runājat par kādu citu servisu.
      Vai arī pārstāvat kādu konkurējošu iestādi.
      Jau vairākus gadus savu auto laboju šijā servisā un nekad nav bijušas nekādas problēmas.
      Cenas arī ir ok.
      Es iesaku.

• Atbildēt 02.12.2015 13:34 Ziņot

Roberts

Nekad vairāk!!!

• Atbildēt 02.12.2015 22:06 Ziņot

Nu gan.

Te dažm labam dzivē viss ir slikti, un loti varonigi slepjas aiz nika un raksta mulkibas.. Ka jus domajat ,: butu japierakstas uz servisu rinda ka min 2-3 ned. ieprieks uz remontu, ja jau tads braķis??

• Atbildēt 03.09.2017 16:38 Ziņot

6 atslēgas

goavno pilnīgs

• Atbildēt 06.09.2017 09:06 Ziņot

Modris Helds

Es izmantoju minētā servisa pakalpojumus, par ko maksā,to arī izdara iespēju robežās. Piesieties jau var katram.

• 06.09.2017 19:22 Ziņot

Kantainais

Tevis minētam ""servisam "" kā arī lielākajam daudzumam ,var mierīgi atņemt licenci 2.minūšu laikā .--kā neatbilstošu ES regulām un standartiem .par juridisko pusi pat nerunājot...Viņi nav ties'\igi sniegt pakalpojumus ,kuri saistīti ar drošību uz autoceļiem.Nevienam no tiem tur nav atbilstoša sertifikāta un pielaides.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!