Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 19. jūnijs

Vārdadiena: Nils, Viktors

tv remonts liepājā (55)

• 12.11.2010 10:19 Ziņot

kvēps

kur liepājā var saremontēt televizoru?

• Atbildēt 12.11.2010 10:20 Ziņot

Eskimo

Nu tur kur labo televizorus, a kāpēc jautā?

• Atbildēt 12.11.2010 10:23 Ziņot

Eskimo

A. Kontaņistova IU, darbnīca

kartexKrūmu 41/43, LIEPĀJA, LV-3405

+37163422547

• Atbildēt 12.11.2010 10:24 Ziņot

Eskimo

Liepājas elektronikas darbnīca IU

kartexLauku 59, LIEPĀJA, LV-3401

+37129125605

• Atbildēt 12.11.2010 10:24 Ziņot

Eskimo

M & AN IK, darbnīca

kartexOskara Kalpaka 68/70, LIEPĀJA, LV-3417

+37129240170

• Atbildēt 12.11.2010 10:25 Ziņot

Eskimo

http://www.liepajniekiem.lv/la...onts/8382/

• Atbildēt 12.11.2010 10:26 Ziņot

Eskimo

Īpaši tupi slinkajiem, LŪDZU!

• Atbildēt 12.11.2010 10:28 Ziņot

Eskimo

SIRIUS-A I.U.

Ugāles iela 7, Liepāja

Tālr. 3435000, 9234939

teleserviss@inbox.lv, siriuss-a@apollo.lv

Televizoru, video, audiotehnikas remonts.

• Atbildēt 12.11.2010 10:38 Ziņot

kvēps

bez verbālās caurejas jau nevarēji....

• Atbildēt 12.11.2010 10:44 Ziņot

Eskimo

Pie muļķīgiem jautājumiem bez verbālās caurejas nu nekādīgi, sens nerakstīts foruma likums! Tā lūk!

• Atbildēt 12.11.2010 11:15 Ziņot

kvēps

kurus no šo meistaru pakalpojumiem pats esi izmantojis, nerakstīto foruma likumu propogandētāj? meklētājā ne to vien var atrast!

• Atbildēt 12.11.2010 11:20 Ziņot

Eskimo

Tu jau neprasīsi tv meistaru ar zelta straptautisko diplomu :))))))

• Atbildēt 12.11.2010 12:39 Ziņot

WiLiY

Šeit reiz dabūju taisīt savu TV, piezvanīju sarunāju laiku cikos meistars atbrauks, tad atbrauca, paskatījās un teica ka uz vietas sataisīt nevar, aizveda, un jau nākamajā dienā bija gatavs, atveda uzstādīja, vis bija ok, un vēl līdz šim TV strādā, un nav nekādas problēmas. Un tagad daudziem iesaku šo meistaru.

• Atbildēt 12.11.2010 14:25 Ziņot

kvēps

paldies, noteikti sazināšos!

• Atbildēt 12.11.2010 16:34 Ziņot

masterboy

Personīgi iesaku:

SIRIUS-A I.U.

Ugāles iela 7, Liepāja

Tālr. 3435000, 9234939

teleserviss@inbox.lv, siriuss-a@apollo.lv

Televizoru, video, audiotehnikas remonts.

Meistars Arkādijs,strādā ātri un profesionāli...Piedāvā arī pultis sadzīves aparatūrai...

• Atbildēt 13.11.2010 10:20 Ziņot

nikitins

Tv darbnica

Sia Henriks un Regina,

Pasta iela 15,T.634-25420,29735597.

Labojam kvalitativi,atri,leti ar garantiju!

Visa veida aparaturu:

Televizorus ari (LCD),LCD monitorus,Audio video aparaturu,Videokameras,Fotoaparaturus,Pultus u.c.

Izbraucam gan uz adresem,gan nogadajam uz darbnicu un atpakal!

Ka ari pardodam lietotus televizorus,audio video aparaturu.

Jaunus dekoderus,pultus visa veida televizoriem.

• 08.02.2015 19:11 Ziņot

zaika

man neiet tv mirgo daismina bet nesledzas

• Atbildēt 13.11.2010 11:07 Ziņot

PartySan

Sia Henriks un Regina,Pasta iela 15, - NEIESAKU!!! Noturēja vienu aparātu gandrīz pusgadu. Neko nesataisīja un vel gandrīž pazaudēja, atdodot kautkādas zīlim labot. Visu laiku tikai solīja: rīt, rīt, bet neko nedarīja lietas labā. Atguvu tikai kad pats aizgaju un savācu bez paša Heinriha klātbūtnes. Pilnīgi bezatbildīgs kantorītis, kurš strādā labakajās CCCP tradīcijās. Turpināšu šo pievienot pie visām Henriha reklāmām arī turpmāk!

• Atbildēt 13.11.2010 11:59 Ziņot

Murmulis

To kantori ari es neiesaku..Ari no lidzigas pieredzes.

• Atbildēt 13.11.2010 20:16 Ziņot

kikucis 24

Man tieši tāda pati pieredze, jau gadu neesmu dabūjusi atpakaļ televizoru no šī Pasta ielas kantora. Laikam tos viņi arī tirgo :D

• Atbildēt 02.06.2011 09:43 Ziņot

Kikii Dii

Uz šo kantori aizwedu salabot Tv, salaboja un paprasīja 30 Ls par dazzu wadinju salodēsanu...bet taa kaa man ir 2 beerni, kuriem Tv ljoooti swariigs ( :D ), samaksaaju...iedewa 4 meeneshu garantiju...Tv man darbojaas tieshi 20 dienas...aizwedu uz garantijas remontu....pusgadu winji to Tv tur "marineeja"...atrunas- tad lampas naw, tad nepareizaas atsuutiitas...kad wiirs aizgaaja skaidroties, kaapee joprojaam naw sataisiits Tv, shamie pasmeejaas un njirgdami pateica, ka paardewushi muusu Tv.... +

• Atbildēt 02.06.2011 09:45 Ziņot

Kikii Dii

...+ man pietika....aigaaju, izlamaajos ar winjiem, piedraudeeju, ka iesaistiishu awiizi un "tautas balsi", ja beidzot nesataisiis...peec 2 dienaam man zwana un saka, Tv gataws, war braukt pakalj....aizbraucu.....a, shamie man weelreiz 30 Ls prasa, lai maksaaju, kaut arii garantijas remonts.... Tag nezinu, ko dariit, pie kaa weersties...Tv wajag, bet 2 x par wienu un to pashu darbu maksaat naw normaali......

• Atbildēt 02.06.2011 10:18 Ziņot

PartySan

..."lampas nav"? :D :D :D tas ir lampinieks?

• Atbildēt 02.06.2011 10:59 Ziņot

masterboy

....vot par ""lampām"" rēcu kā kutināts..(lol) (lol) (lol) Retroaparātus ,šķliet, labo tikai kolekcionāri,nevis Henrihs (lol) Bet ja runājam pr TV,tad uzskatu: ja remonta cena pārsniedz 20Ls,tad remonts NEATMAKSĀJAS,un vnk jānopērk citu aparātu....Jo televizora(ja tas nav ""plakanais"" ""bilances vērtība"" ir knapi 30-40Ls.....

• Atbildēt 02.06.2011 11:47 Ziņot

ezis

lampas nav :D labs

• Atbildēt 02.06.2011 13:06 Ziņot

rakaris

lampas nav ,LED lampas beigušās ,krīze ,japānā taču zemestrīce :DD!!!!

• Atbildēt 02.06.2011 13:08 Ziņot

rakaris

savus lampiniekus ,ja kāds nokaujas ,dodu labot ugāles 7 .tel 9234939.

• Atbildēt 02.06.2011 14:08 Ziņot

masterboy

Tev arī vēl 40gadnieks mājās,kam kadru izvērsē 6П45Н lampa stāv???(lol) (lol) (lol)

• Atbildēt 02.06.2011 14:09 Ziņot

masterboy

...bet jā-Arkādijs no Ugāles ielas viennozīmīgi ir ieteikšanas vērts.... (call)

• Atbildēt 02.06.2011 14:46 Ziņot

rakaris

a-ga es tajā lampinieka kastē kartupeļus glabāju :DDD!!!

• Atbildēt 02.06.2011 14:49 Ziņot

masterboy

.....vakardienas ceptos kartupeļus???(lol)

• Atbildēt 09.06.2011 17:33 Ziņot

Kikii Dii

LED lampas :P ....."paldies" tiem, kam tas likaas smiekliigi :P ......pareecaat, bet galweno domu tak, izraadaas, wisi saprata :P

• Atbildēt 09.06.2011 19:11 Ziņot

milzis

"paprasīja 30 Ls par dazzu wadinju salodēsanu" - paņem lodāmuru un salodē pats tos "dažus vadiņus". Maximā vai Gerkenā lod\amurs dārgāk pa latu nemaksā + kanifolijs un alva ar katrs pa 50 kapeiķiem.

Bij reiz vienā RUS sautā noblidēts TV darbnīcā galdiņs ar lodāmuru un uzrakstu: bezmaksas remonts - lodē pats! Priekš tiem "tur noteikti tikai bija vadiņš nokritis, kāpēc no manis 20Ls?".

• Atbildēt 09.06.2011 23:05 Ziņot

masterboy

.....""LED lampas""-tas ir kāpiens uz tā paša grābekļa otrreiz... (lol) Jo LED var būt vai nu gaismas diode(tā sarkanā kas deg,kad TV ir izslēgts dežūrrežīmā),jeb arī ja iet runa par ekrāna maiņu,tad būs LED matrica..(hi)

• Atbildēt 09.06.2011 23:08 Ziņot

masterboy

.Bet par ""vadiņu salodēšanu""" milzim 100% taisnība...Tieši vissarežģītākie remonti nereti sākas ar klienta vārdiem ""....nu tur jau tik noteikti kāds sīkumiņš vien ir......""...Savukārt tāds remonts kā ""vadiņu pielodēšana"" gadās ne biežāk kā 1:1000...No prakses un pieredzes zinu...(hi)

• Atbildēt 09.06.2011 23:17 Ziņot

Murmulis

Es ari sodien vienai masinai salodeju vadinu(maita negribeja bez ta darboties),par lodesanu paprasiju 0,5ls un 9,5ls par to,ka zinaju kur jalode.(lol)

• Atbildēt 09.06.2011 23:56 Ziņot

masterboy

Mašīnām jā-tur biežāk kkas nopurinās nost no vibrācijas,jeb prasti vnk nopūst nost....

• Atbildēt 13.06.2011 15:53 Ziņot

Retvizan

Autors: PartySan, citēt

Datums: 02.06.2011 / 10:18

..."lampas nav"? tas ir lampinieks

par tavu izbrinu lampas televizoriem ir (sija gadijuma apgaismojuma lampas)!(lol)

• Atbildēt 13.06.2011 16:18 Ziņot

Retvizan

Kungi!Pirms rakstit tādas muļķibas ,vajadzētu paintresēties pie meistariem saviem(pašiem labakiem Liepāja),ko vini domā par TV meistaru,kurš strādā Pasta 15.vienkārši uzvaniet viniem(kuri pastāvīgi liek sludinājumus),vai aizejiet pie viņiem-uz Ugāles 7,Lauku 59,Krūmu 41 un pintresējieties.Ja vini būs godīgi-tad uzināsiet piemeram ka daļu TV un monitorus kurus jūs nododat viņu darbnīcās remontē meistars pasta15,un uzinasiet ka gandrīz katru dienu jūsu meistari vai brauc pie manis vai zvana pa tel

• Atbildēt 13.06.2011 16:30 Ziņot

Retvizan

pa telefonu un saņem konsultāciju un palīdzību par jūsu TV un monitoru remontiem.Piemēram ir tādi TV (projekcijas tv) atremontētēt var tikai meistars Pasta 15.Mēdz būt tādi defekti televizoriem un monitoriem,kurus var atrast un sataisīt tikai meistars Pasta 15.Zināt! ka es 27 gadus nodarbojos šajā amatā,un esmu sataisījis pat tādus TV kurus neviens meistars LiepāJā nav varējis sataisīt.Jā,ir bijuši gadijumi ka neizdodas sataisīt piem.,pa pagājušo gadu neizdevās atremontet-paša vainas deļ-trīs

• Atbildēt 13.06.2011 16:39 Ziņot

Retvizan

trīs TV un divus monitorus ,bet apmeram ap tukstots tv un monitoriem tika atremonteti.Nu!!!Salidzinajuma ar jusu-pašiem labakajiem meistariem Liepaja-man nav ne pieviena pie ka griesties pec palidzibas .Jā-dazi TV uz ilgaku laiku paliek remonta ,nu ne manas vainas del!Ilgaks remonts praktiski vienmer gadas kad nav detalu,vai gaidam detalu pasutijumu.Ticiet man-man nav jakaunas skatities acīs jebkuram meistaram!

• Atbildēt 13.06.2011 16:48 Ziņot

Retvizan

Kas atiecas uz TV remontu dalibniecei KIKA.Pirmo reizi TV bija atdots klientam apmeram pusgadu atpakal.Atdots ar bridinajumu-ja gadijuma saplisis TV garantijas laika,vajadzes mainit lampas ar piemaksu(SAJA GADIJUMA APGAISMOJUMA LAMPAS).Remonta summa sakana ar cenradi summa ir 70,-ls par detalam jamaksa atseviski.klients samaksaja 30-,ls.Pec menesa(vai diviem)aparats atkal atgriezas pie mums darbnica,mes ilgi meginajam atrast lampas lai samainitu,beigu beigas-mes atradam un TV atkalo strada,ja kl

• Atbildēt 13.06.2011 16:54 Ziņot

Retvizan

jā klientam vajag piemaksat vel 30,-ls par lampam.Summa kopa iznaca 60,-ls,tas ir pat mazak ka cenradi.Tatad kas par lietu?Mēs izglabam jusu TV un ietaupijam jusu naudu,Riga piem.,nemaina lampas bet gan visu matricu.Riga saja gadijuma jums remonts izmakstu 150-200 Ls.

Vladimirs Putilo televizora meistars

Pasta 15.

• Atbildēt 13.06.2011 17:48 Ziņot

milzis

Zinu, zinu Vladimir! Zinošāka TV meistara Liepājā par Tevi nav, kārtīgāka un pedantiskāka arī nav! Tas tiesa!

Vienīgā problēma ir ar kantori kurā Tu strādā, uztaisi privātu darbnīcu un televizorus pie Tevis vien nesīs!

• Atbildēt 13.06.2011 18:07 Ziņot

masterboy

Ok,pieņemsim,ka viss ir tā...Pieņemsim...Lai arī apgalvojums,ka Arkādijs(Ugāles ielā) dod tehniku uz Pasta ielu prasa padziļinātu izpēti...Faktiski jau kooperēšanās pati par sevi ir tikai un vienīgi normāla parādība,jo neviens nav ideāls.Reizēm ir gadījies,ka viens meistars kkādu knifu meklē dienām,bet cits to uztausta 10 minūtēs..Jā-gadās...Bet tas,ka tieši par Pasta15 ir visvairāk negatīvo atsauksmju liek izdarīt secinājumus...Kaut vai tādā ""neelektroniskā jomā"" kā ATTIEKSMĒ pret klientu...

• Atbildēt 13.06.2011 18:12 Ziņot

masterboy

Starp citu ATTIEKSME ir joma,kas klibo visvairāk.Un šeit runa nav par konkrēto darbnīcu.Runa ir par saskarsmi kopumā.Vai tā būtu kāda leišu veikala tīkla darba slodzes pārmocītā kasiere,jeb medmāsa(kura strādā kā minimums pusotru slodzi,lai ""savilktu galus"")...vai sazinkas...Bet klientam tā viņa ""sāpīte"" ir pati galvenā.Un viņš vēlas būt uzklausīts...(caffee)

• Atbildēt 22.06.2011 20:13 Ziņot

Kikii Dii

To Retvizan:

...."jaukaakais", meistara kungs, ir tas, ka TV peec 4 dienaam ATKAL nedarbojaas.......taa kaa......spriediet pats, cik labs meistars esat.....un wai man tieshaam uzskatiit, ka Juusu darba stils ir ok (caffee)

• Atbildēt 22.06.2011 20:52 Ziņot

milzis

Tas ir normāli, ne jau meistars to televizoru uztaisīja vai pārdeva, vinš to suuudu sataisīja, tiesa tas pēec 4 dienām nosprāaga pa jaunu. Kāada meistaram vaina ka nopirkāt lētāko TV maximā? Tas bija vecs TV. Ar vecu tehniku tāpat kā ar vecu opeli, remontē no viena gala a tā jau lūzt no otra. Vladimirs ir noteikti labākais TV meistars Liepājā. Vēl šonedēļ man sataisīja vienu vecu Xerox monitoru ko jau sen biju norakstījis ārā metamos.

• Atbildēt 24.06.2011 22:17 Ziņot

Kikii Dii

milzi, ned***rs par daudz... nepatiik man cilweeki, kuri sagraabstiijushi kko pa gaisiem, peec tam paargudros speelee.... sawu praata attiistiibas zemo stadiju raadi citur un citaa teemaa... (caffee)

• Atbildēt 25.06.2011 11:32 Ziņot

PartySan

Ar šo tekstu tikai vien pats uz savu attīstību esi norādījis. (hi) (lol)

• Atbildēt 04.07.2011 02:20 Ziņot

Kikii Dii

To PartySan

....par laimi, es par sawaam praata speejaam nesuudzos.... Un Tew ieteiktu padomaat par pareizrakstiibas (wismaz) pamatiem- esmu siewieshu kaartas paarstaawe, taapeec manaa wirzienaa newar pielietot waardus "pats" un "noraadiijis"...

• Atbildēt 14.10.2014 13:06 Ziņot

milana28281011

Jebkuras sadzīves un rūpnieciskās elektronikas remonts ( ledusskapji, televizori, datori, portatīvie datori, digitālie fotoaparāti un videokameras, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, mūzikas centri u.c.) ĀTRI, KVALITATĪVI UN LĒTI! Garantija. Strādājam arī rajonos. Laipni gaidīti mūsu ofisā Lielā ielā 6, darbdienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00. Mēs varam to, ko nevar citi!

• Atbildēt 14.10.2014 13:42 Ziņot

Winzor

Liela iela, 6. Meistars RUBEN?
    Viņš tiešam var to, ko citi nevar (bet ne TV remontā) LOL !

• Atbildēt 16.10.2014 19:10 Ziņot

z_safronovs

Arkādijs no Ugāles ielas ir OK. Bet kas attiecas uz darbnīcu Pasta ielā tad nav gluži tā kā te raxta. Darbnīcai nav tā labākā slava dēļ kādiem senākiem nedarbiem, tomēr jau vairākus gadus tur strādā kompetentākais televizoru meistars Liepājā. Kurš kolēģis var to apstrīdēt?!

• Atbildēt 05.01.2018 20:10 Ziņot

eh.uk

Tikai ne pasta ielā. Ilgi, dārgi, un pēc trim dienām, kad aiznesu ar to pašu vainu izlikās, kA nepazīst.,,Vai tad mums Baja Sivaki,,

• Atbildēt 07.01.2018 20:17 Ziņot

Karruzo

bet īpašās izveles nav. Pilsētā palikuši tikai 2 cilvēki, kuri profesionāli nodarbojas ar TV remontiem.
    Vladimirs un Arkādijs.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!