Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 23. oktobris

Vārdadiena: Daina, Dainida, Dainis

Filma par karostu (105)

• 18.08.2012 03:50 Ziņot

toliks

Tagad saprotu ka depresīvu gabalu var uztaisīt pat par vislabāko vietu

http://www.youtube.com/watch?v=Cosaa8j8IqM

ja nedzīvotu jau 7 gadus karostā, pēc šī video noskatīšanās būtu bail uz ielas iziet. Varbūt kāds zin kur šo filmu var redzēt orģinālā - angliski.

• Atbildēt 18.08.2012 09:07 Ziņot

afroebrejs 13

Un vai tad tā nav??? Var būt,ka pēc 50 gadiem tur tiešām būs droši un skaisti. Vispirms jau tad,kad tiks nojaukta pēdējā krievlaiku daudzstāvene.(caffee)

• Atbildēt 18.08.2012 12:06 Ziņot

liepajas valsts tehnologs

nu drošāk ka varbūt ir nekā maskavā vai varbūt rīgas krievu geto

• Atbildēt 18.08.2012 12:14 Ziņot

toliks

Protams ka tā nav, pirms tam dzīvoju centrā tur bija daudz sliktāk, šeit ir daudz mierīgāk, loti daudz zaļās zonas bērnam ir kur ar veļuku braukāt. protams ir ļoti nolaistas ēkas visa tā cara laika apbūve, bet pie tā ir vainīga pašvaldība ka neļāva savā laikā privatizēt ar noteikumu ka sakārtos ēku,bet tikai nomāt, gaidot kaut kādus mistiskus investorus, kurš tad nomātā īpašumā ieguldīs miljonus.

• Atbildēt 18.08.2012 12:33 Ziņot

afroebrejs 13

Vecā apbūve vēl kautkā-nekā...runa ir par atbaidošajām krievlaiku 5stāvu barakām.Gan tām,kas bez logiem,gan apdzīvotajām-starpības nekādas.Kad Tosmari/karostu no tām attīrīs,un attīstīsies kotedžtipa apbūve,tad arī varēs runāt par kkādu skaistumu.Patreiz tas viss izskatās tikai pēc airsofta poligona,un kko skaistu spēj saskatīt vien Quake,Warcraft uc datorbojeviku fani...(smoke)

• Atbildēt 18.08.2012 12:52 Ziņot

manis pēc tur varētu būt post-apokaliptiska ainava, es neietu dzīvot starp krieviem. pietiekami vai es neesmu atklausijies krievu valodu i pilsētā i skolā.

nēesmu bijis nekad tur bet liekas ka jūs negribat redzēt kā tā nolaistībā, pagrimums, depresija, alkoholisms un vardarbība saistās ar to ka par krievu valodu tur nobalsoja referendumā 95%

• Atbildēt 18.08.2012 12:53 Ziņot

tagad jau modīgi visur vainot valdību.

• Atbildēt 18.08.2012 13:28 Ziņot

WanNeille

Taadi gheto rajoni ir nepiecieshami, jebkuraa pilseetaa, jebkuraa valstii ir pagrimuma slaanis un tam slaanim ir kaut kur jaamitinaas, taapeec ir labi, ka mums ir Karaosta taalu prom no centra!! Jebkuraa laikaa ir bijushas sabiedriibas padibenes: nu luuk, lai tak tur dziivo, mitinaas un vairojaas ( 13.rajons ) Un ne santiimu tajaa rajonaa, vieniigi veel vareetu organizeet izbraucienus ar Hummeriem, kaa safari, ljoti labs apskates objekts - kaa dziivo padibenes!!!

• Atbildēt 18.08.2012 13:31 Ziņot

helena

Vai nebūtu prātīgāk aizbraukt un apskatīties, pirms izdarāt tik kategoriskus spriedumus. Visbiežāk tie "gudrākie" Karostas aprunātāji ir tie, kuri tur nekad nav bijuši. Un arī latviešu valoda nav Jūsu stiprā puse!

• Atbildēt 18.08.2012 13:51 Ziņot

ne nu vispār jau es esmu tur bijis. es gribēju teikt, ka es neesmu ļoti pazīstams ar to sadzīvi. ko es varu noprast no tā ko es redzēju: nolaists, dauzstāvenes, krievi.

es rakstu kursiskajā izloksnē, tapēc varbūt jums liekas, ka es nemāku latviski.

• Atbildēt 18.08.2012 22:05 Ziņot

dzzouijs

njaa slimi teksti te naak! pats te dziivoju kaadus 3 gadus pirms tam maate ar kaadus 4 gadus nodziivoja! atnaacu te no passa pilseetas centra! nez dziivs esu, sakkerssanaas ar krieviem ne reizi nav bijis, pretii liels parks, svaigs gaiss naktis kluss un mieriigs, nav trokssnju no kaadas bufeetes un apveemussies tiinji! katraa zinjaa heiteriem -seezziet centraa un nenaaciet uz karostu gaisu maisiit!

• Atbildēt 19.08.2012 00:30 Ziņot

toliks

Tūristiem gan tieši intresē tieši šādas vietas http://www.youtube.com/watch?v=vc7j1bVIla4

šeit labs vēstures materiāls kas ir karosta http://www.youtube.com/watch?v...ature=plcp

• Atbildēt 19.08.2012 11:12 Ziņot

cukurvate

Visiem lielajiem Karostas nolicējiem es ieteiktu izvilkt savas ***s no dīvāna un aizbraukt uz Karostu paskatītīties un tikai tad gudri ***, jo šī filma ir pilnīgs mēsls. To taču var redzēt, ka viss ir mākslīgi padarīts tumšs un nomācošs, lai cilvēki baidās. Tracina tie kas tikai māk ***.

• Atbildēt 19.08.2012 14:00 Ziņot

WanNeille

Ja ilgi dziivo meeslos tad pie taa pierod, ko tur veel daudz komenteet!!!!

• Atbildēt 19.08.2012 14:04 Ziņot

cukurvate

Laikam no pieredzes saki?(drunk)

• Atbildēt 19.08.2012 14:13 Ziņot

>sakkerssanaas ar krieviem ne reizi nav bijis

a man ir. nedzīvoju nemaz centrā. par ko tas liecina ?

• Atbildēt 19.08.2012 15:03 Ziņot

afroebrejs 13

...un izvelkot kvadrātsakni no kriminālziņām arī: kurā rajonā visvairāk noķerti dzērājšoferi? Kur visādi alko-bāzētie ģimenes konflikti uc alko-noziegumi? Domāju,ka atbilde visiem labi zināma...(drunk) (drunk) (drunk)

• Atbildēt 19.08.2012 15:24 Ziņot

tas nevienam nav noslēpums, ka krieviem patīk dzert vairāk par latviešiem un no visa ar tā izrietošajām sekām.

veikals pie sergeja uz krūmu ielu. puse veikala pilna ar visdažādāko alkoholu. un protams pārdevēja nemāk latviski.

• Atbildēt 19.08.2012 15:39 Ziņot

Boldriks

kāds tam sakars ar filmu par Karostu? Beidz bērt visu viena čupā.

• Atbildēt 19.08.2012 15:42 Ziņot

95%

• Atbildēt 19.08.2012 16:15 Ziņot

Schwarze Sonne

pilnībā piekrītu. par maz, ka pierod, tad nu vēl slavē savu meslaini. un tie komentari ķipa "ai cik skaista tā mūsu liepāja"....nu moins, ja nekas skaistāks par izgāztuvi nav redzēts, tad nu jā, ir gan skaista.

• Atbildēt 19.08.2012 16:21 Ziņot

krievija viņiem arī esot ideāls

• Atbildēt 19.08.2012 23:23 Ziņot

toliks

Ja kas, pēc policijas statistikas karosta nebūt nav tas bīstamākais rajons, visbiežāk te notiek sadzīves konflikti sadzērušos paziņu vai ģimenes starpā, bet tas daudz neietekmē citus, kā piemēŗam laupīšanas uz konflikti uz ielas, kas daudz biežāk notiek centrā un Raiņa ielas un stacijas rajonā un daudz vairāk ietekmē neitrālus cilvēkus . Es esmu bijis un joprojām regulāri braukāju pa visu eiropu, tā kā nav ko muldēt ka nav nekas cits redzēts.

• Atbildēt 19.08.2012 23:38 Ziņot

toliks

too WanNeille par kādiem mēsliem tu runā? vai par tām vietām kur pie jūras kāpās centrinieki un no Laumas rajona ar mašīnām aiz sevis atstāj gružu kalnus? Pārējā karostas teritorija retas ir vietas kur būtu piedrazots,katrā ziņā ne vairāk kā citās pilsētas daļās, pat neskatoties uz to ka atkritumu urnas te ir ļoti maz.

• Atbildēt 20.08.2012 12:31 Ziņot

Schwarze Sonne

toliks, ko tu vari cepties par to karostu? tevis minētais laumas rajons - tāds pats urlu perēklis, zinu to iz pieredzes. neviens to neapstrīd. es varu saprast cilvēkus, kam dažādu iemeslu dēļ, gribot negribot ir jādzīvo karostā, laumenē vai tosmarē, bet teikt ka tie ghetto rajoni ir super...nu piedod, bet nevaru tev piekrist.

• Atbildēt 20.08.2012 12:54 Ziņot

centrs un laumene tā pat pilns ar krieviem.

• Atbildēt 20.08.2012 13:09 Ziņot

۩Libava۩

Как просто осуждать все, что было в советское время! В Латвии были известные на весь мир производства, уровень жизни был не хуже европейского.

А что же за все 20 лет свободной Латвии, и не только в Городке, НИЧЕГО не сделано к лучшему, ничего не построено, даже пустующие дома не могут снести. Только и можете ныть, как все раньше было плохо. А сейчас что, все прекрасно? Ну так стройте, делайте, а не нойте!

А такой фильм можно снять про любой район любого города мира.

• Atbildēt 20.08.2012 13:12 Ziņot

۩Libava۩

Ну да, лучше бы было с китайцами, арабами и так далее. Хоть бы рождаемость увеличилась. Вот только вряд ли это бы способствовало сохранению латышского языка и культуры.

• Atbildēt 20.08.2012 13:23 Ziņot

>Ну так стройте, делайте, а не нойте!

nu jā celšu un darīšu bet ne jau nu krievam

>Ну да, лучше бы было с китайцами, арабами и так далее

būs arī šitie tu redzēsi kāds bardaks tad te būs

• Atbildēt 20.08.2012 13:42 Ziņot

۩Libava۩

Думающие латыши уже давно поняли, что тема РУССКИХ В ЛАТВИИ это просто отвлекающий маневр, красная тряпка для быка, отвлекающая народ от экономических проблем, КОТОРЫЕ ЕЩЁ ВСЕ ВПЕРЕДИ. Лучше бы об этом побеспокоились, чем переливать из пустого в порожнее.

Ну понятно, что пар тоже куда-то надо выпустить! (lol)

• Atbildēt 20.08.2012 13:44 Ziņot

۩Libava۩

Всем здоровья и удачи и здравомыслия на благо НАШЕЙ Латвии! :)

• Atbildēt 20.08.2012 13:55 Ziņot

>НАШЕЙ Латвии!

jūsu ir viss kur jūs tik iesakņojaties.

• Atbildēt 20.08.2012 15:29 Ziņot

OljaD

liepajas valsts tehnologs, skatos ka esi noskaņots pret krieviem tieši tā, ka Hitlers pret ebrejiem... secinā!

• Atbildēt 20.08.2012 15:51 Ziņot

man patīk kā jūsējie katram birku gribat uzlikt . necilvēka viedoklis, varu turpināt būt ignorants.

• Atbildēt 20.08.2012 16:06 Ziņot

OljaD

liepajas valsts tehnologs, palasi A.Hitlera "Mana ciņa", tu runā to pašu un pat ar lidzīgiem vardiem ko viņš rakstīja par ebrejiem!:) Tikai viņu par to soda, tevi pagaidam nē...

• Atbildēt 20.08.2012 16:08 Ziņot

jā jūs gribat dzīvot multikulturālā Latvijā tad jums nav nekādu tiesību man uzspiest vēlēties to pašu

• Atbildēt 20.08.2012 16:19 Ziņot

OljaD

pat necentos!:D Tu jau tā un tā esi nelaimīgs!

• Atbildēt 20.08.2012 16:24 Ziņot

nēesmu nelaimīgs. es vienkārši saku, ka savu mājas es jums vienkārši tāpat neadošu

• Atbildēt 20.08.2012 22:13 Ziņot

PartySan

...fašistu murgains sviests....kauns par jums nudien....parunāsim labāk par filmu, nevis par Jūsu iekšējiem dēmoniem!!! (caffee)

• Atbildēt 21.08.2012 13:40 Ziņot

nu kad tad tiksim ar viņiem galā ja ne tagad

• Atbildēt 21.08.2012 21:20 Ziņot

WanNeille

Peec paaris opozicionaaru teiktaa sanaak ka karaosta ir tuvu PARADIIZE :):):):) Nu ko, lai jums tur veicaas ghetto cilveecinji!!! Man galiigi vienalga kaa nabagi dziivo aafrikaa vai karaostas.... same sh1t.

• Atbildēt 21.08.2012 21:50 Ziņot

Kauna Stabs

Eu, "Ghetto master" - iemācies vismaz vispirms LV rakstību, - pēc tam varēsi kritizēt citu cilvēku viedokļus par doto tēmu... shame on You too mother ***er!!!

• Atbildēt 21.08.2012 22:21 Ziņot

WanNeille

Kauna Stabs ....njaaa var redzeet ka tevi skaaris gheto skarbais laika zobs!! Gruuti tev nabadzinjam skarbajaa pasaulee, nu nekas nekas paraudi un gan jau paaries xaxaxaxaxa

• Atbildēt 21.08.2012 23:31 Ziņot

Schwarze Sonne

to OljaD. nu ne gluži to pašu Hilters rakstīja par ebrejiem :) atšķirība starp krieviem latvijā un ebrejiem pasaulē ir tāda, ka krievs svešās mājās uzvedas kā cūka savā kūti, bet žīds, jāatzīst, no dabas ir pieticīgs, inteliģents un labi izglītots. žīds grauj nacionālās valsts ekonomiku, infiltrējoties finanču un biznesa sfērās, tādā veidā lēnām pārņemot varu valsī. aber krievs visu, kas acīm tīkams, vnk brutāli atņem un ja nevar atņemt, tad nogalina un piesavinās nogalināto mantu.

• Atbildēt 21.08.2012 23:48 Ziņot

mjanis

Schwarze Sonne 21.08.2012 / 23:31

-------

Patiesākus vārdus šai forumā nesastapt !

---

Pilna Latvija ar šitiem mērgļiem, brīnums vēl , ka PMLP kādam ir arī mugurkauls http://www.tvnet.lv/zinas/latv...ralizacija .... WanNeille 18.08.2012 / 13:28 komentārs trāpa naglai uz galvas !

---

(drunk)

• Atbildēt 21.08.2012 23:53 Ziņot

mjanis

Urlām jau viss vienalga .... kā viņu ģedus te no veļikajas matuškas importēja, tā te roģina radās ..... kā tur bija pied*irsts, tā piedi*rsa te - šķirbas ta nekādas - patīk (candy)

---

(drunk)

• Atbildēt 22.08.2012 00:37 Ziņot

mjanis

Nu - kas ir ?! kur ta visi urļiki - VIP rajona iemītnieki pazuda ? ..... nedzirdu slavinošos komentārus ! ....

Droši vien, ka 'šmakovku sarijušies jau pampst savos 'dūnu m*adračos ......(candy)

---

(drunk)

• Atbildēt 22.08.2012 00:37 Ziņot

Schwarze Sonne

labvakar, Mjani! :) kādu pilsonību tam slimniekam osipovam...sazāļot un pieķēdēt pie gultas. tam tak nav pilns rubulis. t viņu esi redzējis? trakokreklu viņam, ne pilsonību.

• Atbildēt 22.08.2012 00:38 Ziņot

Schwarze Sonne

........šamajiem elektrību atslēdza par sliktu uzvedību.

• Atbildēt 22.08.2012 00:51 Ziņot

mjanis

..... pieslēgt viņiem visūr .... arī pie rokturiem ....(brush)

---

(drunk)

• Atbildēt 22.08.2012 00:53 Ziņot

mjanis

šitāda zaraza Eiropā ieviesās - viņu vārdiem " polnij pi*zģec

:/

---

(drunk)

• Atbildēt 22.08.2012 00:58 Ziņot

mjanis

mongoļi ar tatāriem šamos tā sadrāza, ka joprojām tolka nava ...

---

(drunk)

• Atbildēt 22.08.2012 01:04 Ziņot

mjanis

...... un - visiem adminiem / kaufmaņiem - es pēc katra posta taisu PrtSc .... un metu uz ārējo .....

Esiet Latvieši

---

(drunk)

• Atbildēt 22.08.2012 02:44 Ziņot

toliks

Kaut kāds sviests un tu mjanis ar saviem tekstiem vispār pēc urlas izklausies , ja kas osipovs un citi tavi varoņi dzīvo pilsētas otrā galā, šeit runa ir par karostu kurai vēsture ir daudz intresantāka kā jebkuram citam mikrorajonam. To ka te nav nekādas vainas dzīvot sapratīs tikai tie kas te arī dzīvo,

• Atbildēt 22.08.2012 11:58 Ziņot

>interesanta vēsture

nav tā mūsu vēsture. krievu impērija tur ir.

• Atbildēt 22.08.2012 13:05 Ziņot

toliks

Es nešķiroju kas ko būvējis, bet ja ir skaistas ēkas un intresanti ēku kompleksi tad tie ir jāsaglabā nevis jāatstāj iznīcībai kā pašlaik tas notiek ar karostas cara laikā celtajām ēkām, Virsnieku nams vispār ir iespaidīgākā ēka kurzemes pusē ja būtu bijusi pareiza uz tūrismu orientēta domāšana būtu mums sava Rundāles pils.

• Atbildēt 22.08.2012 13:18 Ziņot

kas tur ir skaists ? milzīgas sarkanu ķiegeļu ēkas. kam tādas bija vajadzīgas, ja ne krieviem spodrinā savu lieliskumu.

• Atbildēt 22.08.2012 13:23 Ziņot

WanNeille

Kur tur kaads skaistums,????? Katra pilseeta pilna ar taadaam izgaaztuveem, ko tur veel runaat....katra djerevnja var lepoties ar taadaam eekaam, KATRA djerevnja!!!!!!!!!

• Atbildēt 22.08.2012 13:26 Ziņot

pārlasi tolika postu, neviens to neapstrīd

• Atbildēt 22.08.2012 13:27 Ziņot

WanNeille

Nejauc te Rundaales pili ar izgaaztuvi. Rundaales pils tika celta, kaa pils nevis kaa pljeeguru kazarmas!!!! Cik tad veca ir taa izgaaztuve- karaostaa -100 gadi, tas tak galiigi nav nekas, ta jau peec 20 gadi jebkura 5 staavu hrushchovka arii buus muzeja eksponaats????

• Atbildēt 22.08.2012 13:33 Ziņot

vismaz 5 stāvu hrusčovkās kāds dzīvo bet no tiem "monumentiem" ? tikpat lielajēgā kā no tiem čuguna lūžņiem pilsētas centrā

• Atbildēt 22.08.2012 14:25 Ziņot

domā viņi nevarēs arī izdzēst tavu ārējo saiti ? varbūt tie kas tos komentārus dzēš ārā paši nemaz nav latvieši.

• Atbildēt 22.08.2012 14:34 Ziņot

karr!

Tolik, znaete, davno hotela vam skazat: ne mečite biser pered svinjami! Ljudi nastolko zazombirovani, cto navrjad li udastsja ubedit ih v obratnom. Napravte lucse energiju v sozidatelnoe ruslo. :-)

• Atbildēt 22.08.2012 14:40 Ziņot

karr!

Mīļie latvieši! Daudzi no jums ir ļoti interesanti cilvēki. Tautai ir bagāta vēsture un folklors. Nu nevajag pazemoties, mēģinot apvainot citas tautības pārstāvjus. Ko jūs īsti zināt par krieviem un Krieviju, izņemot uzspiestos Mass Media viedokļus?

• Atbildēt 22.08.2012 14:59 Ziņot

par kādu masu mediju viedokli tu runā ?

>Ko jūs īsti zināt par krieviem un Krieviju

viņiem te patīk vairāk kā krievijā

• Atbildēt 22.08.2012 15:00 Ziņot

Schwarze Sonne

ešām nav kauna,ko? par kādiem zombijiem un massmedia tu te gvelz? pasaki to visu maniem gulagā nogalinātiem vecvecākiem un visiem tiem latviešiem,kas neatgriezās no sibīrijas,kas cieta pazemojumus un represijas no jums

• Atbildēt 22.08.2012 15:05 Ziņot

paskatieties kāds smukas miroņgalvas

http://krautchan.net/files/1345633798001.jpg

• Atbildēt 22.08.2012 15:07 Ziņot

karr!

No kādiem "jums"?! Tu var būt būsi stipri pārsteigts bet krievijas tauta ir cietusi no Gulagiem un represijām daudz vairāk nekā latvieši. Starp citu, mana ģimene nav izņēmums.

• Atbildēt 22.08.2012 15:09 Ziņot

karr!

Manējie radi nav bijuši Gulagā, cik man ir zināms, bet omas bralēnus nošāva tikai par to, ka tiem bija savs bizness (kā tagad teiktu), kolektivizācijas laikā.

• Atbildēt 22.08.2012 15:10 Ziņot

Schwarze Sonne

moderatori gan varētu sakārtot komentaru pievienošanas sistēmu. pirmais teikums bija "Tev tiešām kauna nav?"

• Atbildēt 22.08.2012 15:16 Ziņot

ne jau nu mēs no jums nekaitīgajiem krieviem badamies bet no tiek kas liedz mums daudz brīvības. ja jūs ļaut mums pašiem saimniekot savā zemē un neuzbastos ar savu "globalizacija ir neizbēgama" viss jau būtu labi

• Atbildēt 22.08.2012 15:28 Ziņot

Schwarze Sonne

....ja tava ģimene bija cietusi no komunistiskā terora, kā tu vari šodien atbalstīt tos lumpendeģenerātus un viņu pēctečus? un solidarizēties ar viņiem? tu sevi un savus bojā gājušos piederīgos kaut cik cieni?

• Atbildēt 22.08.2012 15:29 Ziņot

Mēs gribam būt kungi mūsu dzimtajā zemē,

Mēs gribam te paši sev likumus lemt:

Tā zeme ir mūsu, tās pilsētas mūsu,-

Mēs negribam lūgt to , kas mūsu , bet jemt!

• Atbildēt 22.08.2012 18:06 Ziņot

karr!

Kurā diez manējā tekstā tu atradi, ka es atbalstu kaut kādu teroru vai deģenerātus?Es tikai un vieīgi mēģināju pateikt, ka nav jēgas uzkurināt savstarpējo naidu, jo ir jābūt cieņai vienai tautai pret otru!Visi vainīgie jau sen ir mirušie no vecuma.

• Atbildēt 22.08.2012 18:09 Ziņot

karr!

Vai nu tu uzskati, ka tie veči, kas izsūtīja tavus radus tagad šež pie datora un slepjas zem nika Tolik?!

Mums visiem ir jādzīvo tālāk vienā valstī un vienā pilsēta, lai kā jums citiem arī negribētos. Nu tad esam toleranti viens pret otra.

• Atbildēt 22.08.2012 18:11 Ziņot

karr!

Viss! Arividerči! Neredzu jēgu vairs turpināt šo bezjedzīgo sarunu.Lai jums visiem veicas!

• Atbildēt 22.08.2012 19:28 Ziņot

šitas viss ko tu teici man nav nekāds jaunums. galīgi neinteresanti lasīt . vislaik viens un tas pats. tolerance. valsts. rasu naids. fašisti

• Atbildēt 22.08.2012 20:46 Ziņot

Schwarze Sonne

karr,kurā vietā es aizskāru Toliku? ar Toliku mēs diskutējām par karostu,ka tas nav drošs ar urlām pārbāzts rajons. politiskais aspekts parādijās diskusijā jau krietni vēlāk. kad es saku "urla",es to attiecinu un tiem dzīvniekiem treniņbiksēs, kas mētājas apmīzušies pa pagalmiem karostā un laumenē, uz tām,kuras no tādiem dzemdē bērnus un uz tiem kas stāvēja lietū pie krievijas konsulāta lai nobalsotu par putinu. vispār par vai pret putinu tas ir tests "vai esi urla?" atbildi un uzzini kas esi Tu

• Atbildēt 23.08.2012 15:39 Ziņot

cukurvate

Runājot par Karostu vēl ir arī šāds video http://vimeo.com/45385720 :D

• Atbildēt 23.08.2012 16:27 Ziņot

toliks

WanNeille laikam nav ne bijusi ne redzējusi karostas vēsturisko apbūvi un virsnieku namu ja var teikt ka tās bija kazarmas un katrā ģerevņā tāda esot, droši ka no sava sūnu ciema nekur ārā nav bijusi. Runājot par subjektiem treniņbiksēs tad uz apkārtējā zaļā fona karostā es viņus vispār nemanu, bet toties pirmdienās ierodoties uz darbu centrā, trotuārs gan ir pievemts un pretējā sētā kāds pārlējies bomāŗs guļ.

• Atbildēt 23.08.2012 16:44 Ziņot

toliks

Te ir neliels ieskats iekšpus virsnieku nama http://www.fotoblog.lv/rep/16769/?cid=231

• Atbildēt 23.08.2012 16:47 Ziņot

toliks

te vel bija http://www.fotoblog.lv/rep/16746/?cid=272 nu es nezinu kur vel Liepājā ir kaut kas līdzvērtīgs.

• Atbildēt 23.08.2012 19:09 Ziņot

tā taču ir krievijas un krievu vēsture . ja jau pašiem viņiem nevajag tad ko mums latviešiem ?

• Atbildēt 23.08.2012 19:14 Ziņot

afroebrejs 13

Dornis! Pilnīgs dornis...(headbang) Starp citu Rīgas vēsturiskā apbūve arī nav LATVIEŠU. Tā ir vācu,zviedru....utt utjpr....Kā tad būs ar to? (hi) Un slavenais arhitekts Maksis Pauls Berči kas bija,tavuprāt? Latvietis varbūt???(lol)

• Atbildēt 23.08.2012 19:21 Ziņot

kapēc man par tām mājām būtu jainteresējas ?

• Atbildēt 23.08.2012 19:22 Ziņot

Boldriks

Vari neinteresēties vispār ne par ko.....

• Atbildēt 23.08.2012 19:24 Ziņot

Boldriks

Esmu tur bijis iekšā - tas ir satriecošs arhitektūras piemineklis. Un kurš to noliedz....sorry PĪĪĪĪĪ! (caffee)

• Atbildēt 23.08.2012 19:26 Ziņot

par ko es esmu pelnijis nosodijumu šeit ?

• Atbildēt 23.08.2012 19:57 Ziņot

afroebrejs 13

Par ko? Par šaurpierību,ja to tā var nosaukt... Ja akls naids pret visu nelatvisko aizmiglo veselo saprātu,tad tam medicīnā noteikti ir apzīmējums....:/

• Atbildēt 23.08.2012 20:02 Ziņot

Schwarze Sonne

tā ēka karostā tiešām grandioza, pat nezināju ka tur tāda atrodas. un ne jau sovoki to ir uzcēluši, spriežot pēc arhitektūras stila. starpcitu rundales pils arī uzcelta krievijas impērijas laikos. cariene to savam piegulētājam uzblieza. jā, viņš nebija latvietis, baigā škrobe, bet ko tagad nojaukt to pili? :) nebūtu slikti saglabāt to, kas tika uzcelts citu spēkiem latvijā. runa protams nav par hruščovkām, bet par patiesām vērtībām. tā kā nejaucam diženas krievijas impērijas laikus ar sovokiem

• Atbildēt 23.08.2012 20:06 Ziņot

>naids

kas par muļķībām. neliec man vārdus mutē.

• Atbildēt 23.08.2012 20:50 Ziņot

afroebrejs 13

Nomierinīes! Un iestrēb kādu Tērvetnieku.Tas palīdz ! (drunk) (drunk) (drunk)

• Atbildēt 23.08.2012 20:50 Ziņot

PartySan

Schwarce Sonne - beidzot viens VIEDS, objektīvs vārds no tevis, kam varu piekrist par visiem 110%! Tehnolog! - tavs viedoklis tik tiešām tiek aizmiglots ar neobjektīvu fašismu un neiecietību pret visu slāvisko....tad varbūt nojaucam trīsvienības baznīcu? Jo to tak projektējis itāļis Rastrelli? .... nekad netaisos iedziļināties šāda veida murgos....sorry! Un te nav nekāda sakara ar manu nostāju pret krieviem!

• Atbildēt 23.08.2012 20:53 Ziņot

PartySan

Par to ka esi iepriekš atzinis ka neesi vispār bijis Karostā...bet tev ir dzelzbetonisks viedoklis par to...kā tas vispār ir iespējams? Sorrry....bez komentāriem... (think)

• Atbildēt 23.08.2012 21:56 Ziņot

propper

sieg heil!(lol)

• Atbildēt 24.08.2012 01:30 Ziņot

toliks

Karostu vai jebkuru citu vietu var parādīt dažādi, ja filmā par kuru gāja runa sākumā tā bija šausmu ieleja tad šeit pat pusabrukušās ēkas izskatās skaisti, abos gadījumos svarīgs ir muzikālais fons. http://www.youtube.com/watch?v...re=related

• Atbildēt 24.08.2012 12:40 Ziņot

esmu bijis . vienīgo ko nēesmu redzējis ir virsnieku nams. un neko es negribu nojaukt . vēl vienreiz uzrakstīšu:

tā taču ir krievijas un krievu vēsture . ja jau pašiem viņiem nevajag tad ko mums latviešiem ?

• Atbildēt 24.08.2012 15:55 Ziņot

toliks

Kā tu domāji šito - "ja jau pašiem viņiem nevajag tad ko mums latviešiem ?" Tu gribi lai Krievi nāk atpakaļ vai, lai karostu pievieno Krievijai? Tām vēsturiskajām mājām bija daudz gribētāju bet viņas Sezs neļāva privatizēt, bija pat projekts par spa kompleksa būvniecību kopā ar viesnīcu vienā no tām ēkam bet tā kā dome atteicās privatizēt, bet kad tiesa atļāva privatizēt tad jau sākās krīzes laiki un cena par pusabrukušo ēku ar bija 100 tūkstošu, tāpēc no projekta atteicās.

• Atbildēt 24.08.2012 16:31 Ziņot

es vislaik domāju ka krievi jau šeit vislaik ir. a kapēc neļava privatizēt ?

• Atbildēt 26.08.2012 15:10 Ziņot

http://oi48.tinypic.com/2zdvujs.jpg

lietuvā ir 5% krievi

igaunija un latvijā <25%

• Atbildēt 08.09.2012 01:03 Ziņot

mjanis

http://www.liepajniekiem.lv/la...2#comments

---

(drunk)

• Atbildēt 08.09.2012 15:20 Ziņot

toliks

Varētu padomāt ka piemēram ezerkrastā mierīgāk http://www.liepajniekiem.lv/la...ri-riepas/ ezerkrastā ne tādas vien lietas notiekās, vel nesen sadalītu cilvēku somās iznesa lai mašīnā iekrautu.

• Atbildēt 31.10.2012 12:04 Ziņot

toliks

Kādā kaimiņu portālā atradu interesantu citātu no intervijas ar VKPAI: "Savā laikā Karostas kultūras un informācijas centrs centās panākt pilsētbūvniecības pieminekļa statusu Karostai, lai varētu piesaistīt Eiropas finansējumu vēsturiskās apbūves saglābšanai. Neizdevās, jo arī toreiz pašvaldība iebilda. Toties tajā reizē pieminekļa statusu un Eiropas finansējumu saņēma Liepājas mēra ģimenes īpašumā esošais Piena muzejs." Sen jau zināju ka pašvaldība ir pret karostu kā vēsturisku tūrisma objektu

• Atbildēt 31.10.2012 12:06 Ziņot

toliks

Spriežot pēc intervijas, tas pats arī uz Kalpaka tiltu un ziemeļu fortiem arī tur pašvaldība iebilda pret to iekļaušanu valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā.

• Atbildēt 31.10.2012 12:58 Ziņot

latviešu verķnieks

un ?

• Atbildēt 01.11.2012 04:37 Ziņot

WanNeille

OoOo... nu nevar reiz rimties???? Kaut kaads dikti nemieriigs karaostas aizstaavis ir tas TOLIKS......laikam iists komunjaga ka grip pa priekshu ar sarkano karogu skriet!!! Ar saucieniem URRRAAAAAA un taps gaisma tava karaostaa :)

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!