Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 26. augusts

Vārdadiena: Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija

Pasutitjas Gijas Maršalas plānots slepkavibas meginajums Liepj (6)

• 21.07.2019 14:54 Ziņot

Ainars Jānis Jerumanis

Arnis Kripa un Gija Maršala - Fizisks uzbrukums, ar merki atnemt finansu lidzeklus un atnemt svesu ipasumu
    Uzmanibu liepājieki un citi LV iedzivotaji! Gribu bridināt, uzmanieties no Gijas Maršalas un Sintijas Maršalas! Man 20 junija 2019 gada pa seju iesita plkst. 13 Gijas Maršalas uzrīdīts bandits Arnis Kripa Liepaja, Terauda ielā 25-2 ,jo es kategoriski attiecos dot tam virietim Arnim Kripam naudu. Patieaībā ea vedu uz Liepāju humanitāro palīdzību. Arnis Kripa dzivo kaut kur Uliha ielā, it kā Uliha 121 Liepājā šķūnī. Biju Valsts Policijā Riga, Burnieku 37. Esmu cietis. Galva loti sāp. Man jadodas uz slimnicu tomer. Varu nomirt

• Atbildēt 21.07.2019 17:31 Ziņot

Kantainais

Ir cilvēks --ir problēma .nav cilvēka --nav problēmas.nedomā ,ka mums šeit kaut kas līdzīgs attīstītai civilizācijjai un saprātam--tas pats mežoņu laikmets vien ir..tik ar mobiļņikiem rokās..
    kaut vai iegādājies pipragāzes baloņiņu pašaizsardzībai un pūt uzbrucējiem acīs..kaut vai paliek aklas.Nu un tad?

• Atbildēt 21.07.2019 18:42 Ziņot

gunars100

Kantainajam mežonim atkailināts pipars sūnās roltoni karājas no bikšpriekšas. Zivs neēd to bet smejas pannā. Kantainas baļoņiņš pirkts nāsī makšķere. Aklas paliekas maļ gāze pipari uz olām jāber ne acī. kantains jogurts ar pērdošu piparu kaķam zaķam samaļam dzintars Palmolive akmens mest. Siļķe kantaina grauzdiņi dejo.krējums ar zemenēm applaudē bet es mulstu un papīrs ietinies skropstā kantainā.

• 21.07.2019 22:15 Ziņot

bārda

Tu tak ir sapīpējies vismaz 3 normas. Kā kko tādu var samurgot? :)))

• Atbildēt 22.07.2019 01:22 Ziņot

Kantainais

Es nezinu ,kas ir tas ,kas viņu dara par stulbu , bet tas tiešām darbojas.

• Atbildēt 22.07.2019 07:27 Ziņot

Vecīts

[piekrītu gunaram 100. ļoti īsi un skaidri visu izklāstīja punkts

• Atbildēt 23.07.2019 06:38 Ziņot

Vecīts

ak jā aizmirsu piebilst, mans vectēvs īsi pirms nāves arī tā runāja.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!