Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 9. decembris

+6°C
Vējš: D 4.4 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Sarmīte, Tabita

alkohola atkarīgo kodēšana (63)

• 13.08.2007 21:14 Ziņot

QWE

vai liepājā tas kaut kur ir iespējams?

• Atbildēt 14.08.2007 10:32 Ziņot

mazā

Jā, zinu labu ārsti, kura reizi divās nedēļās atbrauc no Rīgas uz Liepāju!

• Atbildēt 14.08.2007 11:02 Ziņot

partyzan

mazā - un tagad tu gaidi kad cilvēks tev samaksās par turpmāko informāciju? :D idiotisms - ja zini, tad pasaki!

• Atbildēt 14.08.2007 12:30 Ziņot

Blunts

Kodēšana nav tas labākais variants, kā cīnīties ar Zaļo pūķi. Minesotas programma - zinu daudzus, kam tā palīdzējusi, arī man pašam. Tur gan viens nosacījums - pašam jāgrib no tās sērgas tikt vaļā, bet kodēšana ir tikai tāds iedomāts burvju līdzeklis, kas patiesībā problēmu saknē nerisina, tāpat kā atkačka.

• Atbildēt 14.08.2007 14:01 Ziņot

mazā

Man nevajag maksāt!!! Brīnos, ka uzreiz rodas tāds iespaids, ka visi cilvēki tikai pēr un pārdot!!! Gribu, lai ir reāla vēlēšanās atbrīvoties no alkohola. Liekas, ka Partyzan ir visgudrs, lai Tev veicas. Man prieks palīdzēt cilvēkiem bez maksas jebkurā situācijā, ja tas ir manos spēkos, bet nepubliskot v., uzv.un tel.un netraucēt cilvēkus bez vajadzības.

• Atbildēt 14.08.2007 15:01 Ziņot

knariņš

partizāns, da tas ir vāks, da par jebkuru tēmu nu tik gudrs, viš tak laikam n5e strādā, ne dzīvo- forumā vien tusē!!!

• Atbildēt 15.08.2007 11:40 Ziņot

partyzan

knariņš - es ļoti atvainojos, ja esmu tev kļuvis par lielāko traucēkli tavā dzīvē! Piedod ja vari! Nu lūdzu!

mazā - neko nekomentēšu tikai izteikšu savu apbrīnu cik tomēr ļoti cilvēki ir pieraduši lasī burtus nevis domu, kas izteikta ar šiem burtiem. Žēl.

• Atbildēt 15.08.2007 11:45 Ziņot

olala

partyzan - rullē un pilnīgi par jebkuru tematu! Fenomenāla smadzene!

• Atbildēt 15.08.2007 12:06 Ziņot

kristina

agrrrresija:D /neturās iekšā:D /

• Atbildēt 15.08.2007 12:11 Ziņot

vanags

Es domāju,ka,ja GRIB atmest,tad tāpat atmet.Ja NEGRIB,bet tikai saprot,ka VAJADZĒTU pārtraukt dzert-tad mocās cilvēki ar visādām kodēšanām utt.Tāpat jau pēc tam iešaut gribas,zinu tādus cilvēkus.

p.s. neesmu nekad kodēts :) :)

• Atbildēt 15.08.2007 12:29 Ziņot

.........

..varu ieteikt Dr. Dovženko ( Rīgā) tel 7282832 vai mob.26535817...zinu cilvēkus kam vi''nš ir palīdzējis

• Atbildēt 15.08.2007 12:44 Ziņot

Airons

Domaaju ja cilveekam ir pietiekama motivaacija un gribasspeeks tad to var izdariit arii bez kodeeshanas, tam vienkaarshi ir jaaiziet liidz smadzenei, ka lakahols ir tava vislielaaka probleema shinii dziivee un tad to var izdarit, domaaju ka savaadaak gan nee!

• Atbildēt 15.08.2007 12:54 Ziņot

olala

Pilnīgi piekrītu iepriekšējā komentāra autoram. Bet vispār jau saka, ka alkohols ir slimība.

• Atbildēt 15.08.2007 12:57 Ziņot

olala

sorry - alkoholisms. :)))

• Atbildēt 15.08.2007 13:04 Ziņot

niki

Ticiet man-tas nav tik vienkārši-Gribēt un vnk atmestu!

man ir pieredze ar tādiem cilvēkiem kuri ļoooti labi saprot savu problēmu, bet galā tikt nevar nu nekādīgi.

Smadzenes ir tik ļoti sa***as, ka mazāka pile alko..

• Atbildēt 15.08.2007 13:28 Ziņot

to niki

Pilnīgi piekrītu, arī mans tuvs cilvēks mocās ar šo problēmu un moka citus, viņam nevajag ne minesotu, ne kodēšanu, pats liels un gudrs. Esmu sapratusi, ka mainīt neko nav iespējams, ja pašam nav motivācija un lai te tauta gudri ne..... par metodēm, jo ar varu nevienu nav iespējams piespiest, par metodēm domā tad kad sprāgst nost un gļuki rādās, pēc tam ir džeks, kuram nav problēmu :(

• Atbildēt 15.08.2007 13:34 Ziņot

dzērējs

Ziniet kā es apstājos? Citiem palīdz kodēšana, citiem baznīca. Es aizbraucu uz narkoloģisko, 9 dienas mani atkačāja, tad vēnā ielaida torpēdu- vielu, kas ar alkoholu var reaģēt dažādi- vienam po, otram aknas biksēs izbirst. Jā, šad tad gribas alus pudeli iztukšot, bet, zinot to, ar ko tas var beigties, nu i nafig..

• Atbildēt 15.08.2007 13:50 Ziņot

partyzan

Negribas jau salauzt sapņus, bet padomā pats, kāda kriminālatbildība iestātos dakterim kurš tev vēnā būtu ielaidis tavu nāvi provocējušu "torpēdu"?!?!Padomāji? Te runa ir tikai un vienīgi par psihokodēšanu un pašsuģestiju. Arī kefīrs satur 0.5 % alkohola - ko tad tu pēc kefīra dzeršanas neesi nomiris? :D Tas varēja būt prosto fizioloģiskais šķidrums, kuru tu tagad uztver kā motīvu lai nedzertu. Tas tak bērnam saprotams. :)

• Atbildēt 15.08.2007 13:52 Ziņot

partyzan

Jebkuru švešvielu no tavām asinīm(piem. to pašu alkoholu) izfiltrē nieres un izvada ārā apmēram 24 st laikā. Tas nu tā lai tu zinātu kā esi uzbūvēts. Un kas tad tā tev asinīs par brīnumvielu, kas nu nekādi netiek izdzīta ārā? Vai tik ne plutonijs? :D

• Atbildēt 15.08.2007 13:56 Ziņot

dzērējs

zini, partyzan, arī pirms dažām ķirurģiskām operācijām ārsts prasa parakstu, ka piekrīti. tu esi brīdināts par sekām un nes pilnu atbildību par to. pats, būdams, visnotaļ tuvs tām aprindām, esmu redzējis reakciju uz šādiem preparātiem. ok, arī klepus sīrups dažam potenci palielina. katrs izvēlas savu ceļu.un, nevajag jaukt krāniņu ar pirkstu.

• Atbildēt 15.08.2007 13:59 Ziņot

dzērējs

partyzan, tu sāc besīt.. kādas tad tev tās brīnumnieres, kas tādos tempos tevi attīra? 24 st? ti čo, neesi sajaucis ar sava opeļa karburatoru?

• Atbildēt 15.08.2007 14:04 Ziņot

Blunts

Sliecos piekrist partizanam - torpēdas un kodēšana, cik man teikuši gan ārsti, gan arī paši dzērāji ir tikai apmāns, psiholoģiska rakstura elements, tikpat labi kaļķi tev tur vēnā varētu ielaist, tad vienīgi būtu drusku silti :)

• Atbildēt 15.08.2007 14:09 Ziņot

dzērējs

nu, ja tā, tad kas ir ar vakcīnām? to darbība arī pazūd pēc 24 st? ja imunitāti pret slimībām izstrādā jūsu prāts, pateicoties placebo efektam, puikas, jūs esat ģēniji! jūsu vieta vai nu akadēmijā vai cirkā..

• Atbildēt 15.08.2007 14:12 Ziņot

partyzan

dzērājs - pilnīgi tev piekrītu: katrs izvēlas savu ceļu! tikai kāds tam visam sakars ar krāniņu, pirkstu un karburātoru - gan nesapratu! ;) tavā komentārā pavīd tik raksturīgā alkoholiķiem vēlēšanās aizbēgt no realitātes. Tev bail sev atzīt, ka torpēda bija un paliek tikai tāds"hipnozes"ierocis pret tavu vājo un sapļurgāto gribu, jo tu saproti, ka to atzīdams tu riskē momentā uzkāpt uz korķa.Tātad tu bēdz no realitātes tā vai citādi. Lūk arī viss.Neredzu iemesla dusmām.

• Atbildēt 15.08.2007 14:15 Ziņot

partyzan

vakcīnas ir "nogurdināti" tās pašas slimības ierosinātāji. organismam cīnoties un uzvarot švakos ierosinātājus viņš trenējas kaujai ar īstajiem. neredzu nekāda sakara ar tevis minēto piemēru un torpēdām. tavuprāt tev vēna ielaida "novārdzinātu" alkoholu lai organisms ar to iemācās cīnīties? Nu nava loģiski.

• Atbildēt 15.08.2007 14:16 Ziņot

dzērējs

kādas tur dusmas! vienk., tavi spriedelējumi ir diletantiski, balstīti uz pieņēmumiem un varbūtībām. meklē informāciju tālāk par vikipēdiju un googli.

• Atbildēt 15.08.2007 14:17 Ziņot

partyzan

Laps i. Es over & out no šīs diskusijas, kamēr vēl kāds bezrakstura organisms nav uzkāpis uz korķa aiz pārdzīvojumiem. ;) peace! Take it ease! :)

• Atbildēt 15.08.2007 14:17 Ziņot

dzērējs

tu esi rūdīts demagogs. zini, palasīt tavus tekstus- par da jeb ko- ir interesanti, bet, strīdēties ar tevi ir bezjēdzīgi..

• Atbildēt 15.08.2007 14:18 Ziņot

Blunts

Jā, realitāte nav tas, ar ko dzērajam tiktos sadzīvot :) Bet pamatā viss ir vienkārši - jāatzīst, ka tu esi neglābjams dzērājs un, ka vēlies mainīt līdzšinējo dzīvi. Un to var izdarīt tikai nedzerot. Nekad un nemaz. ja ar to izdodas sadzīvot, tad visas torpēdas lai tiek torpedētas naher - nedzersi un viss.

• Atbildēt 15.08.2007 14:18 Ziņot

pretinieks

No torpēdas nomirt nevar, paliek tikai ļoti slikti.Tas nav tikai hipnozes ierocis, kā izsakās gudrinieks partyzans.Un tad jābrauc pie dakteriem. Nākošreiz padomāsi pirms pacelsi glāzīti. Es personīgi atbalstu kodēšanu.

• Atbildēt 15.08.2007 14:22 Ziņot

Blunts to pretinieks

Tu esi kodēts? Pastāsti, kas tur tik labs...

• Atbildēt 15.08.2007 14:26 Ziņot

pretinieks

Kodējos pirms 5 gadiem. Vēl joprojām nav radusies lielā vēlme ne dzert, ne kodēties.

• Atbildēt 15.08.2007 14:27 Ziņot

partyzan

Loti slikti paliek arī fobiju upuriem un paliek tik slikti, ka gandrīz vai mirst nost. Bet paanalizē no kā viņiem paliek slikti, liksies smieklīgi. Arī pašsuģestija. Palasi par kardiofobiju - cilvēks sevi ar smadzeņu darbību kapā var iedzīt.

• Atbildēt 15.08.2007 14:28 Ziņot

Blunts

Baigi labi, turies tik tālāk! Es savulaik pamēģināju Minesotu un man tas variants derēja ļoti labi. Bet par torpēdām gan nedomāju, ka tas ir uz ilgu laiku, tas ir kā aizliegums, bet mērķis jau ir pašam saprast, ka dzert nafig nevajag.

• Atbildēt 15.08.2007 14:28 Ziņot

partyzan

pretinieks - Tagad tavs organisms ir veiksmīgi atbrīvojies no indēm, un tādēļ arīnegribi dzert.Esi iemācījies gūt prieku no citam lietām. Reaļi apsveicu tevi-piemērs citiem.:)

• Atbildēt 15.08.2007 14:32 Ziņot

partyzan

Tīram organismam(nikotins, alkohols) uzņemot kaut nedaudz no šīm indēm iestājas mikrošoks un spazmas(klepus un vemšana). Lēnām pieradinot organismu-mēs šīs reakcijas nomācam-un kļūstam par lieliem puikām, kas vairs nekāsē pie pirmā dūma. cilvēks, kurš 5gadus nav lietojis alko itnemaz-iedzerot vems tālāk kā redz.Dabiska aizsargreakcija-atbrīvoties no indes pēc iespējas ātrāk.

• Atbildēt 15.08.2007 14:33 Ziņot

Blunts

Lai varētu kaut kādu stabilitāti iegūt, jāpaiet labam laiciņam, kā pretinieka gadījumā... Man gan tomēr gribas domāt, ka spēcīgākais ir variants, kad cilvēks pats tiek ar to galā. OK, ne bez palīdzības, bet bez ķīmiskas vai hipnotiskas vai vēl sazin kādas palīdzības.Un te nu Minesota ir vietā... Laikam par daudz sāku aģitēt un deķi vilkt savā virzienā :)

• Atbildēt 15.08.2007 14:34 Ziņot

zinu

Ar atkarīgajiem ir tā - galvenais lai tas cilvēciņš saprot, ka viņam vajag ārstēties, kodēties vai vienalga ko darīt, lai būtu skaidrā prātā. Ir bijuši varianti, kad cilvēks labi ja vienu dienu nedēlā ir skaidrā prātā, bet vienlaga neuzskata sevi par alkoholiķi, bet tikai par cilv., kas nedaudz iedzer. Un tādam nu neviens nevar palīdzēt, jo viņam tak nekas nekait. Un tas ir pats smagākais tuviniekiem.

• Atbildēt 15.08.2007 14:35 Ziņot

Sviests

partyzan--- tev patīk aprunāties par lietām, no kurām neko nejēdz? Arī tā ir diagnoze.

• Atbildēt 15.08.2007 14:36 Ziņot

to Sviests

Ko ta šis tādu pateica, līdz šim viss pa ķeksi!

• Atbildēt 15.08.2007 14:39 Ziņot

to partyzan

Man jau liekas, ka vemšana iestājas ja uzņem drusku vairāk par " kaut nedaudz no šīm indēm". P:))

• Atbildēt 15.08.2007 14:39 Ziņot

partyzan

Sviests - bet kas tev liedz oponēt. Es tev dodu atļauju - bezmaksas izteikt savu viedokli.:) Pamato savu teikumu, izsaki SAVU viedokli. Varbūt tu saproti no tām lietām vairāk kā es. Es arī gribu zināt, kā tad tur īsti ir ar to kodēšanos.

• Atbildēt 15.08.2007 14:41 Ziņot

dzērējs

redz, visa diskusija balstās uz- man liekas, es domāju, viens teica, otram bija..

• Atbildēt 15.08.2007 14:41 Ziņot

partyzan

to Datums: 15-08-07 / 14:39

Tas tikai dzerošam cilvēkam tā liekas. :) Iedod 100 gr šnabi zalpom izdzert pusaudzim, kas nekad nebūtu lietojis alkoholu. Momenta apvemsies. Problema jau ka šādu "tīru" cilvēku vairs nemaz nav.

• Atbildēt 15.08.2007 14:44 Ziņot

partyzan

dzērājs - visa mūsu dzīve balstās uz viens teica. Dakteri arī katru desmito gadu atzīst daudzu iepriekš granītstigru metožu nelietderīgumu. Viņi arī gadiem ilgi pamatojas uz "tante Teica"(institūts,profesors,utt.).Dzīvē nav konstantas informācijas un vēlvairāk raksturlielumu, kas dotu precīzu atbildi uz jelkādu jautajumu.

• Atbildēt 15.08.2007 14:46 Ziņot

dzērējs

tur jau tā lieta, ka ir. neiedziļinoties sīkumos, ir paņēmieni, kurus neviens pat netaisās mainīt. jo- tie iedarbojas. jautājums tikai, bvai tas ir universāls.

• Atbildēt 15.08.2007 14:50 Ziņot

partyzan

dzērājs - nu gan es atļaušos tev nepiekrist. Akmens laikmetā desmitiem paaudžu neandertāliešu nevarēja pat iedomāties, ka ir iespējami ieroči labaki par akmeņiem un baobaba vālēm. Simtiem gadu viņi lietoja šos ieročus un pat nepieļāva domu ka varētu būt arī ložmetējs un granāta. Bet tas jau nenozīmē, ka viņiem bija taisnība.Viss tek viss mainās-pēc gada, da ko tur, pēc nedēļas var atklāt jaunu metodi un vecā kļūst nederīga.Un tas mani priecē.Citadi būtu nenormāli garlaicīgi.

• Atbildēt 15.08.2007 14:50 Ziņot

dzērējs

zini, partyzan, piedāvāju tev variantu. notorpedēsim tevi- nav taču jāuztraucas- tas taču fizioloģiskais šķīdums- un uzsaukšu tev alko. visus izdevumus segšu. ar uzviju. un dienas naudu vēl samaksāšu. pamēģinam? :)

• Atbildēt 15.08.2007 14:52 Ziņot

to patryzan

Par to, ka nav konkrētas atbildes - tev taisnība. Tomēr ir vairāk vai mazāk konkrēti raksturlielumu un apmēram 95% alkoholiķu tie ir vienādi. Man jau liekas, ka viss ir atkarīgs no konkrēta cilvēka motivācijas un rakstura stingrības. Un skaidrs ir arī tas, ka neviena kodēšana un hipnotizēšana nelīdzēs cilvēkam, kas pats no visas sirds to nevēlas, bet kodējas tikai tāpēc, ka sieva liek utt.

• Atbildēt 15.08.2007 14:56 Ziņot

dzērējs

partyzan, domāju, ka arī akmenslaikmetā, gluži kā tagad, vislabākais līdzeklis pret saindēšanos ir izskalot kuņģi un izraisīt vemšanu. bet nu, ok, nekāds dižais laiks nav pagājis, vai ne? tas par tām metodēm..

• Atbildēt 15.08.2007 15:02 Ziņot

partyzan

* 1188 uzņēmumu katalogs

* Personu katalogs

* Karte

atslēgvārdos nosaukumā pēc alfabēta

Nosaukums, adrese Tālrunis Nozare Logo

"Dzīves enerģija" SIA narkoloģiskais doktorāts

Liepāja, Liepājas raj., LV-3401

http://www.atkariba.lv

26670528

67623038

Narkologa pakalpojumi

• Atbildēt 15.08.2007 15:02 Ziņot

partyzan

tas nu tā. bijām aizmirsuši par topiku.

• Atbildēt 15.08.2007 15:10 Ziņot

partyzan

vo bļin , bet tas jau nav Liepājā. =]

• Atbildēt 15.08.2007 16:20 Ziņot

kaija

Alkoholisms ir slimība, ne tur ko pielikt ne atņemt, tāpat kā diabēts, kā dizenterija u.c.... un pamēģiniet uzveikt kādu no šīm slimībām ar stingru raksturu vai gribu... Man jau ar liekas, ka šobrīd visefektīvākā ir Minesotas programma, bet katram cilvēkam tomēr ir savas "zāles" un varbūt, pirms meklēt kodētājus, vajag aprunāties ar cilvēkiem, kas paši gājuši cauri visiem šiem līkločiem.

http://www.aa.org.lv/grupa.php?pilseta=Liep%E2ja

Lai veicas turpmākajā ceļā!

• Atbildēt 16.08.2007 00:27 Ziņot

QWE

gribēju jau rakstīt, ka laikam neviens neizlasīja jautājumu, jo nevienā no 50 atbildēm nav atbildes, bet nu tad uz beigām kaut kas parā'dijās:)interesēja konkrēti Liepāja un ar kodēšanu nebija domāta ne atkačāšana , ne kaut kādu ampulu iešūšana, vairāk gan iedarbošanās uz psihi

palīdzība vajadzīga ne man, bet tuvam cilvēkam, turklāt ir mēģināts jau iepriekš ko darīt, vienreiz sekmīgāk otreiz ne tik ļoti, bet par to paša gribu...nu kas tāds , ar šo problēmu saistītajiem ,reti kad ir iespējams.

• Atbildēt 16.08.2007 09:56 Ziņot

mazā

QWE, ja vajag konkrētu info par ārsti no Rīgas, atsūti savu e-mail. Aizsūtīšu info un izstāstīšu savu story... Arī es gāju tam cauri ar sev tuvu cilvēku... ilgva@delfi.lv

• Atbildēt 16.08.2007 10:19 Ziņot

es to mazā

Līdzēja vai nē?

• Atbildēt 16.08.2007 12:22 Ziņot

mazā

Viņam jā! :)

• Atbildēt 16.08.2007 12:57 Ziņot

Blunts

Par gribu runājot - būtiskākais ir, lai pats gribētu nedzert. Tas, ka sākumā pietrūkst gribasspēka šo savu ieceri realizēt, tas tā kā būtu skaidrs. Un ar gribu jau neviens nav izārstējies, tas arī ir zināms. Bet tā vēlme nedzert ir vajadzīga, lai vispār varētu kaut ko uzsākt. Citādi viss pārējais ir tāpat kā bedrīšu lāpīšana uz ielām...

• Atbildēt 09.05.2018 22:13 Ziņot

Ingus Berķis

Iesaku Ati Silarozi 26535817. Tas gan ir Rīgā.
    Pats ar šo metodi tiku vaļā no atkarības. Citas metodes neiedvesmoja vai nu ar garo procesu,vai liekuļošanu par brīnumiem....
    Pašā pamatā ir pašam jāsaprot ,ka esi atkarīgs no alkohola! Ir pašam jāgrib no tā atteikties! Nu ir jāsaprot,ka nemāki dzert,tad arī nevajag!
    Nu un tad 10 dieniņas var patīrīt organismu. Neteikšu ka ar Alka-ladza. Es to darīju ar parastu govs pienu. Tad dr.Silaroze uzaicināja uz hipnozes seansu.
    Esmu viņam un sev pateicīgs ka mūsu sadarbība ir bijusi veiksmīga!
    Nedrīkst aizmirst ļoti svarīgu lietu,ka ar to jau viss nebeidzas. Ir jāatrod nodarbe,hobijs,aizraušanās. Vai jebkas cits kas šo ''robu'' aizpildīs. Tas ir svarīgi!

• Atbildēt 12.05.2018 18:41 Ziņot

Var būt noder..

Cilvēka organisms ir kā ķimijas fabrika.Un tas savām vajadzībām katru diennakti izstrādā gan alkoholu ,gan nikotīnu,gan dzīvsudrabu un daudz ko citu.Taču ,organisms nav muļķis un pārtrauc alkoholu ražot , jūtot ,ka to gāž tāpat no malas .lietojot alkoholu .var jau kādu laiku dzīvo rozā brillēs ,bet elle sākas tad,kad cilvēks grib tikt vaļā no šī personības degradējošā netikuma ---cilvēks cenšas godam turēties pretī zaļā pūķa kārdinājumam--taču organisms pieradis alkoholu neražot un nesaprot ,kas notiek un brēc ,ka tam vajag alkoholu savām vajadzībām dzīvības funkciju uzturēšanai...lūk .un šeit rodas problēma ---līdz momentam ,kad organisms pats jau saprot ,ka vajadzēs vien pašam ražot alkoholu--mili mili mili mili grama daļiņa--var paiet liels laiks un cilvēks tāpat tiek sagrauts--vairāk gan psihiski---taču ,ja momentā ,kad pēc vairāku dienu atturēšanās kāds spēj ""restartēt"" organismu no jauna ..tad pietiek vien teikt NĒ

• Atbildēt 12.05.2018 18:50 Ziņot

Var būt noder..

teikt alkoholam NĒ uz visiem laikiem uz sākt citu dzīvi ar citām iespējām .
    Kā'pilnvērtīgam cilvēkam.
    Var un vajag palīdzēt tiem ,kuri grib tikt vaļā no šī netikuma--taču nevar līdzēt tiem ,kuri to nevēlas.

• Atbildēt 14.05.2018 11:21 Ziņot

trv2

Veči dalās trīs kategorijās - Tie kas dzer,Tie kas nav dzēruši vispār un Tie kas ir dzēruši un atmetuši pavisam. Pēdējā kategorija ir pats sūdīgākais variants.

• 14.05.2018 21:09 Ziņot

Var būt noder..

Ja tas nav joks ,tad kāpēc pēdējā kategorija ir vissliktākā??? ja ,cilvēks ticis vaļā no netikuma>>>>

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!