Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 18. augusts

+19°C
Vējš: DA 4.0 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Ģimenes ārsts (31)

• 20.04.2009 15:20 Ziņot

liidzcilveeks

Vajadzētu nomainīt ģimenes ārstu. Lūdzu iesakiet, kādu labu dakterīti, kurš pie reizes būtu arī pediatrs! Vēlams pilsētas centrā... Paldies!!!!

• Atbildēt 22.11.2011 19:52 Ziņot

ssuns

Dr. Barons nearste vispar! Vinjam galvenais paņemt no jums latu! Dažus cilvekus zinu kam ir lielas problemas ar veselibu, bet viņš negrib neko darit! Tikai papļapat un paņemt latu. Neiesaku nekada gadijuma!

• Atbildēt 22.11.2011 23:31 Ziņot

EsPati

Pie Jefrēmovas pat mirdama neietu.Viņa laikam licenci pa naudu nopirkusi...

• Atbildēt 22.11.2011 23:41 Ziņot

Pasazieris

Looti laba ir daktere Baiba Orinska Dzerves iela 15... tiesam loooti laba daktere!

• Atbildēt 23.11.2011 00:06 Ziņot

masterboy

No vārdu salikuma Ārsts Barons viens no šiem vārdiem ir jāsvītro.Pats aizgāju prom,un citiem iesaku...Jā,uz lata paņemšanu kā uzburts,bet kā speciālists der tikai veciem babuļiem par psihoterapeitu : runāt gatavs stundām,kamēr ārā cilvēki stundām sēž rindā.

• Atbildēt 23.11.2011 00:10 Ziņot

masterboy

Bet īstenībā situācija ar ģimenes ārstiem kopumā LV ir pat visai laba uz Eiropas valstu fona : Eiropā (konkrēti Anglijā un Norvēģijā) ģimenes ārsti ir tik debīli,ka nekautrējas pacienta slimības simptomus pētīt internetā,to tā arī pacientam pasakot ""Es nezinu,vakarā papētīšu netā""...Un visas kaites ārstē ar Paracetamolu....Kkāda reāla ārstēšana sākas vien tad,kad no šitā debiliķa-ģimenes ārsta žņaugiem esi ticis vaļā un nonācis pie speciālistiem....(headbang) (headbang) (headbang)

• Atbildēt 23.11.2011 17:58 Ziņot

pika

dr.P,uce,ļoti laba un saprotoša dakterīte.pieņem jaunliepājas poliklīnikā

• Atbildēt 23.11.2011 18:00 Ziņot

pika

Pūce Daira,pieņem Jaunliepajas poliklīnikā.ļoti laba dakterīte gan berniem,gan pieaugušajiem.

• 03.05.2017 20:42 Ziņot

Sarmite Ritene

AR DAIRAS PUCES ''PALIDZIBU''MANA MAMMA NOMIRA.TAD SECINIET PASI KADA ATTIEKSME.

• Atbildēt 07.01.2012 13:55 Ziņot

7up

Par Trumpiku gan neko sliktu neteiksu,ideala daktere! Ir ari I.Stoma,laivinieku un celtnieku ielas sturis. Labs arsts izbijis pediatrs, labas atsauksmes. tac slimo ar zvaigznu slimibu! Iedosi piki uz kepu busi zelta gabalins!

• Atbildēt 08.01.2012 05:31 Ziņot

vanags

Labākais dakteris ir Rīgas Melnais Balzams (drunk) Mērenās devās,protams... (lol)

• Atbildēt 08.01.2012 07:28 Ziņot

propper

Labākais bērnu dakteris ir Bērziņš!(lol)

• Atbildēt 08.01.2012 08:35 Ziņot

Pipo

Neieteiktu Violu Celmu ,liekas tai sievietei ar psihi nav viss kārtībā ,rupja,nesavaldīga,augstprātīga.Ļoti izbrīna kā viņa vispār var strādāt tādā darbā(think)

• Atbildēt 08.01.2012 09:13 Ziņot

PartySan

Arī iesaku! 100%

• Atbildēt 09.01.2012 14:22 Ziņot

krelle

Man un maniem draugiem ļoti tīk daktere Olita Sevčuka. Māsiņa gan viņai tāds žults cilvēks, bet daktere lieliska!

• Atbildēt 11.01.2012 12:27 Ziņot

alanda

Ģimenes ārstei Guntai Jefremovai patiešām vajadzētu pārdomāt un pārskatīt savu uzvedību,attieksmi pret pacientu. Tā patiešām ir augstprātīga,neieinteresēta un pat naidīga,uzbrūkoša.

Rodas iespaids,ka cilvēks ir noguris,vai arī izvēlējies nepareizu profesiju,varbūt ir arī pavisam citi iemesli šādai viņas uzvedībai,taču pacienti ne pie kā nav vainīgi.

Arī es un mana ģimene domājam par ģimenes ārsta nomaiņu.

• Atbildēt 08.12.2012 23:46 Ziņot

DeNiro

Ševčuka vnk super, bet māsiņa pretīga. Nemaz iet tur negribas. Māsiņai Vinetai laikam sakāpis galvā. Tāda sajūta, ka Ševčuka ir māsiņa, bet māsiņa ir galvenais ārsts.

• Atbildēt 05.01.2013 19:37 Ziņot

mazā

Es gan nepiekritisu par D,Jefremovu.Jo kad parvacos uz Liepāju vienkarsi nejausi izvēlējos šo dakteri,nu man nau nekadu preteziju varbut es tur neeju pie vinas kad man kas mazakais iesapjas bet kad aizeju man vienmer pajauta kas noticis utt,nekad neesmu sanemusi neko skarbu pretii,un no masinam arii nee,kaut tur ir tagad tada jauna nu ta gan dikti man nepatik ceru ka ilgi vina tur nebus vot vina tur sevi uztaisa par sazin ko :)

• Atbildēt 05.01.2013 23:11 Ziņot

navsvarigi

Vija Stepanova, viennozīmīgi. Cilvēks kam rūp savi pacienti.

• Atbildēt 13.01.2013 12:43 Ziņot

lucifer

Stepanova laba tas gan

• Atbildēt 13.01.2013 19:30 Ziņot

lucifer

tik ilgi rindaa jagaida :(

• Atbildēt 18.02.2013 19:15 Ziņot

daijena

Iesaku dakteri Zaigu Stepko- pieņem Republikas ielā.

Nezinu kā pret pieaugušajiem, bet pret mazulīti attieksme super. Pierakstījām bērniņu jau no dzimšanas un līdz šim esam ļoti apmierināti. Daktere ļjoti atsaucīga, ja kas steidzams vienmēr zvanu un daktere sniedz konsultāciju. Ar zālēm neforsē, vienmēr cenšas izvairīties no zāļu lietošanas iesakot kaut ko no dabīgajiem medikamentiem.

Prieks doties pie šīs dakteres, jo jūtam, ka ar bērnu tur vienmēr esam gaidīti.;)

• Atbildēt 18.02.2013 20:16 Ziņot

Evy92

daktere Linda Jēkule, Republikas ielā.

Jauna, smaidīga, draudzīga, zinoša.. nekādu problēmu. arī viņas māsiņa ir papirmo!

• Atbildēt 18.02.2013 20:34 Ziņot

galaretka

Olita Ševčuka tiešām ir ļõti zinoša un vienmēr laipna. Par māsiņu Vinetu piekrītu De Niro- augstprātības kalngals.

• Atbildēt 18.02.2013 21:08 Ziņot

kitkat28

Ar māsiņu Vinetu viss ir ok, tas jūs, kam viņa nepatīk, gan jau esat lauzušies bez rindas vai nepierakstījušies vai ārpus darba laika... pret tādiem viņai tiešām nav žēlastības ;)

• Atbildēt 19.02.2013 20:55 Ziņot

DeNiro

Nav ar Vinetu viss ok. To apgalvoju ne tikai es, bet arī vairāki mani paziņas - zolīdi cilvēki, kas noteikti nekur nelauztos. Un es personīgi nekur nekad neesmu lauzies, un mana sieva arī nē. Kad meita bija maza mēs to reizi mēnesī, kad jāiet svērties uztvērām kā došanos katorgā.

• Atbildēt 19.02.2013 20:58 Ziņot

DeNiro

Dr. Ševčukai vajadzētu nosūtīt savu māsiņu kursos, kur māca manieres un komunikāciju, jo galu galā mēs pacienti esam arī klienti, un neskatoties uz to, ka daktere ir laba, vienreiz vadzis var lūzt, un mēs varam aiziet pie citas dakteres.

• Atbildēt 19.02.2013 21:18 Ziņot

letima

Daktere Zāģere ar ir īpatnēja. Briesmig jau raksta dārgakos vitaminus un zales

kuru cena ir pati lielaka. Tiek jau prasits,lai raksta lidzvertigas,bet letākas,bet nekad ta nenotiek.

Ari tas,ka aizej ar salauztu atslegas kaulu,pat nepaskatas,nau dakteres cieniga riciba...

• Atbildēt 19.02.2013 23:55 Ziņot

mosinja

Mūsu ģimenes ārste ir Dr. Atiķe - esam apmierināti visi.

• 19.06.2017 23:49 Ziņot

aapsens

Dr. Atiķe vairs nebūs Liepājā., šogad, 2017.gada augustā, pārtrauc praksi.

• Atbildēt 04.05.2017 12:42 Ziņot

Velniņš

Man un bērniem jau 25,gadus ir Alveltīna Kamarova,ļoti apmierināts ar viņu,tikai strādā Metalurga poliklīnikā,cik zinu,tad viņa ir arī pediatre.

• Atbildēt 16.07.2017 13:50 Ziņot

Pelux

Sveicināti!
    Man ir jautājums par grūtniecību. Eju pie privāta ginekologa taču analīzēm vajag ģimenes ārsta zīmogu un parakstu. Pēc jauniem noteikumiem nedod vairs, ja ejat pie privāta ārsta. Kā jums ir bijis un ir? Kā jums ir ar analīzēm? Vai pašas maksājat?

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!