Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 14. novembris

+9°C
Vējš: ZR 5.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Fricis, Vikentijs, Vincents

Herbalife. (25)

• 09.04.2014 20:10 Ziņot

julia77

Es zinu, ka daudziem ir skeptiska attieksme pret so dietas veidu, tomer, vai kadam IR pozitiva informacija par so produkciju un, kur Liepaja to var iegadaties? Paldies.

• Atbildēt 09.04.2014 21:44 Ziņot

eexxee

Sveiki. Man ir pozitīva pieredze. Varam sazināties personīgi. Rakst uz e pastu. Palīdzēšu. eliinuxe@inbox.lv

• Atbildēt 10.04.2014 08:29 Ziņot

deniror

Es gan neiesaku - naudas kāsēju kantoris un vairs nekas! Mazāk ēd vairāk kusties un liekā svara nebūs! Nevis pildi kabatas, piem. eexxee un citiem tā kantora darboņiem.

• 10.04.2014 11:50 Ziņot

julia77

Gan vienam, gan otram ir taisniba...,bet..kaut kad lemums ir japienem ,ja reiz ir jau daudz lieka svara, diemzel..!?!

• Atbildēt 10.04.2014 15:03 Ziņot

žanette

:) apbrīnoju ļautiņus, kuri akli tic pasakām par Herbalife satriecošo efektivitāti. Efektivitāte sākumā būs, tā balstās uz placebo principu, tikai neaizmirsti, ka kilogrami atgriezīsies ar dubultu sparu. Zinu personīgi kādu blondīni, kura ne tikai pati ēda šīs "brīnumzālītes", bet arī tirgoja citiem lētticīgajiem tievētgribētājiem. Tagad dāmīte ir atkal kā apaļa bulciņa, knapi džipā var ierausties.

• Atbildēt 10.04.2014 15:08 Ziņot

žanette

Nav vēl izgudrotas brīnumzāles, kuras reāli palīdzētu notievēt. Uzdošu Tev kādu jautājumu- Alla Borisovna izmisīgi cenšas notievēt. Viņa varētu nopirkt visus produktus kopā ar visiem aģentiņiem. Kā Tu domā kāpēc viņa to nedara? Pareizi! Jo zina, ka nav jēgas! Nauda būs zaudēta un var krietni kaitēt veselībai. Vai tas ir vajadzīgs?

• 10.04.2014 15:32 Ziņot

deniror

Vot pilnīgi piekrītu! Sabeigs tikai aknas un viss!

• Atbildēt 10.04.2014 15:15 Ziņot

žanette

Ja ir daudz liekais svars, risinājums ir doties pie plastikas ķirurga.Ģīlis brauc uz Liepāju, vari pierakstīties uz konsultāciju. Pat Borisovna pēc plastiskām korekcijām ir kļuvusi slaidāka. Protams, tas ir dārgi, bet varbūt nevajag iegādāties Herbalife, var pakrāt naudu, vai paņemt aizņēmumu, un doties uz plastisko korekciju, kā rezultātā izņemtie tauki tajās vietās vairs neuzkrāsies!!! Rezultāts būs redzams uzreiz un bez aknu bojāšanas ēdot kaut kādus mārketinga izstrādātus produktus lētticīgajiem!

• Atbildēt 10.04.2014 19:16 Ziņot

julia77

Varbut ta "bulcina" ir viena no daudzajiem, kam nav izdevies vai gribejies saglabat "slaido formu", bet ne jau visiem ir tads gals-domaju, ir tomer daudz piemeru, kuriem ir ari labi veicies.:)
    Zinu ari, ka slaveni sportisti reklame so produkciju, domaju, vai vini to daritu, ja zinatu, ka tas ir "sviests" ?!?

• 10.04.2014 21:06 Ziņot

žanette

Cilvēkiem ar noslieci uz apaļumiem stingra diēta ir jāievēro visu mūžu. Un brīnumzāles pasaulē NAV!!! Nu nezinu, kas no cilvēka paliktu pāri, ja visu mūžu viņš lietotu Herbalife:D Vienīgi, mūžs jau nebūtu no tiem garākajiem. Sportisti daudz ko reklamē, jo reklāma ir liela nauda! Bet tas jau nenozīmē, ka viņi to lieto:) Slavenas aktrises arī reklamē arī pm. Oriflame un Avon, tikai nedomāju , ka viņas tādus khm.... lieto!:)) Bet izvēle, protams, ir katra paša ziņā:)

• Atbildēt 10.04.2014 21:49 Ziņot

julia77

Es saprotu, ka sie sportisti "pa lielam" tos nelieto, jo viniem nemaz NAV tada vajadziba..nauda, ja tas ir skaidrs, Bet,vienkarsi domaju, ka vini tos neatlautos reklamet, ja zinatu, ka tie ir "mesli", ta es biju domajusi!? Any way, cik man ir informacija, tad herbalife ir tikai dala no uznemtam ediena reizem diena-vini neatlaujas nemaz uzzsesties tikai un vienigi uz sim "zalitem". Vai tu pati maz zini, ka ta notiek??

• 10.04.2014 22:35 Ziņot

mjanis

Es zinu, kā tas notiek ..... Tirgo sū*dus par lielu naudu, cenšoties iestāstīt, ka tas ir medus ...... varētu padomāt, ka pirmā tāda tirgotāja te .....

• Atbildēt 11.04.2014 06:56 Ziņot

jurčiks

Nav jēgas iespringt, vai tad neredzi, ka -julia77- jau tagad neko nejēdz? Tātad nav nekas zaudēts. Dabiskā atlase ir bijusi un būs vienmēr. Internetā ir tik daudz aprakstīts par šiem neveselīgajiem produktiem, un ja tad vēl cilvēkam smadzene nerubī, tad lai tik ēd un bojā veselību! Un vēl. Ja -julia77- ir tik pārliecināta, ka vēlas lietot šos produktu, kāpēc forumā atvēra tēmu? Tad lai lieto, un basta! Izskatās,ka viņa ir kāda no tām sektas tirgotājām, kurām trūkst klientu!

• Atbildēt 11.04.2014 12:53 Ziņot

julia77

To Jurciks Labdien! Tad jau es tapat varetu teikt par tevi,ka piemeram tavs "niks" vien norada, ka tev tur "ciks" vien ir...Esmu nevis "stulbs" cilveks, ka tu velies pasniegt, bet gan tads-kas velas diskutet, nevis akli ticet vienam, vai otram..Man gribas tev teikt-pamegi pats padzert kadu herba kokteiliti, varbut attirisies smadzenes un nebusi tik "zultains"!

• 11.04.2014 14:26 Ziņot

deniror

Labāk beidz attīrīt savas smadzenes Herbalife, Tev tās tik ļoti ir attīrītas, ka pat nespēj atcerēties gramatikas pamatlikumus - garumzīmes utml. lietas. Laikam ar Herbalife attīrītās smadzenēs nekas ilgi nevar noturēties.

• Atbildēt 11.04.2014 14:55 Ziņot

julia77

Darling, man uz kompja nav garumzimju-jus gan esat tik "atjautigs", ka tik vienkarsas lietas nesaprotat!:))

• 11.04.2014 17:10 Ziņot

jurčiks

julija77 , izlasi vēlreiz uzrakstīto teikumu. Vai pati saproti kas tur uzrakstīts, neņemot vērā garumzīmju trūkumu, bet gan gramatiku latviešu sarunvalodas iesācējiem??? Noteikti naudiņa par smadzeņu iztīrošiem līdzekļiem ir atdota, nu vairs nav par ko sakārtot datoru, lai būtu garumzīmes:))))

• Atbildēt 11.04.2014 17:28 Ziņot

julia77

To Jurciks:) Redzi, tu jau pats tikko apstiprinaji, ka jur-chiks tikai "chiks" vien ir...ko tur daudz runat, vai rakstit, ja ne-saproti vienkarsi uzrakstitu teikumu.

• Atbildēt 29.04.2014 12:12 Ziņot

mumite

Mūsu ģimenē ir pat ļoti pozitīva pieredze.
    Rezultāti:
    Man: Pirms:89kg, Pēc 69kg
    Vīram: Pirms 106kg, Tagad 97kg, ceļš vēl turpinās
    Māsai: Pirms:139kg Tagad 108kg, ceļš uz ideālo svaru vēl turpinās
    Mammai: Pirms 105kg, Tagad 92kg, ceļš vēl turpinās.
    Pareizi jau pārējie saka, HERBALIFE nav un nebūs brīnumlīdzeklis. Nevajag ticēt ka nu tik dzersiet Herbalife kokteiļus, pēc tam ēdīsiet bulkas un tievēsiet. Nē ejot uz grupiņām iemāca pareizi ēst. Kāpēc mūsu organismam vajadzīgas olbaltumvielas, ko nodara ogļhidrāti un kas atrodas veikalos nopērkamajos produktos(palmu eļļa, augu tauki, modificētā ciete utt)
    Ir jādomā ko liekam mutē.
    Un Herbalife produkcija ir zinātniski pārbaudīta un palīdz uzņemt vajadzīgās olbaltumvielas, šķiedrvielas. Nav jau jāēd tikai viņu produkcija. Es, piemēram, esmu aizstājusi tikai brokastis ar kokteili. Bet protams arī pārējās ēdienreizēs neriju kartupeļus, makaronus un bulkas vien.
    Tāpēc vispirms ir pašam jāizmēģina un ja pats būsi par slinku, lai mainītu savu dzīvesveidu, un turpināsi rīt, tad vainosi Herbalife, ka nav brīnum rezultāti un ka viņi tikai naudas kāsēji vien ir.
    Viss ir akarīgs tikai no paša cilvēka!

• Atbildēt 29.04.2014 20:24 Ziņot

julia77

Nu re, Mumites atbilde ari bija TA, ko patiesi gaidijam!!:)) Paldies.

• Atbildēt 02.05.2014 19:46 Ziņot

Enģelis

Man ļoti palīdz Herbalife.Es to nelietoju.Un skaidrs,ka julija77 ir tās ķīmījas izplatītāja.Vienkārši cilvēciņš reklamējas kā māk.

• Atbildēt 04.05.2014 23:00 Ziņot

vanags

Veselīgs uzturs,aktīvs dzīvesveids,pozitīva domāšana.Un nekādas problēmas ar svaru!A jums te tabletītes,kokteilīši...dīvaini.

• Atbildēt 07.05.2014 08:51 Ziņot

lapsis

mumite pareizi saka, ka jāmaina dzīvesveids un rīšanas paradumi, un ja tas izdodas, tad nav jārij dažādas herņas, kuras notievina maciņu:))

• Atbildēt 19.06.2014 14:52 Ziņot

paija

Es arī kādreiz lietoju, bet man pat ģimenes ārste pēc tam ieteica pārbaudīt aknu veselību, tā kā saproti pati..... nav dūmu bez uguns..... tgd sen jau vairs kā nelietoju...

• Atbildēt 19.06.2014 20:06 Ziņot

julia77

Labvakar,paija! Tu apgalvoji, ka arste ir ieteikusi tev parbaudit aknu stavokli pec Herbalife lietosanas.., bet cik, saprotu, tad tu neparbaudiji, jo nenemi to nopietni?! vai ta? Un, visticamak tev ar tavam aknam viss ir kartiba.:) Zinu cilvekus, kuri gadiem lieto un nevis klust vajaki (slimaki), bet gan iegust veselibu un ari izskatas labi!? Ja Herbalife ietekme butu tik "bistama" organismam, tad logiski-nebutu tik LABU rezultatu!?? Es pati herbalife pagaidam vel nelietoju, jo man nav ne laika, ne naudas ar to nodarboties, bet es TICU tam, ko es redzu, nevis kadam-dazam labam arstam, kam ir daudz mulkigu aizspriedumu.............
    .

• Atbildēt 20.06.2014 13:18 Ziņot

rizik

Labdien. Man šķiet, ka tā ir bezjedzīgā tēma, jo katrs tik un tā paliek pie sava viedokļa.Kas sāku rītm tievēšanas līdzekļus(pa 1x 1dienā,tās bija kapsulas),zināju,ka NEVAJAG to darīt,bet vēlme nomest 2-5 kg bija spēcīgākā.Pāris mēnešu pēc sākšanas sākās problēmas ar vairogdziedzeri,kau kas tajos hormonos sagāja sviestā,tagad tievēju pati negribot, jo organisms strādā pastiprinātā režīmā.Dzēru zāles un smējos par sevi caur asarām-MUĻĶES mēs esam un VISS!!!.Nedomāju,ka HERBALIFE ir labāks.......

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!