Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 14. novembris

+9°C
Vējš: ZR 5.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Fricis, Vikentijs, Vincents

Herbalife (494)

• 29.01.2007 14:01 Ziņot

Neziniitis

ko Jūs domājat par Herbalife un cilvēkiem kas to piedāvā? esmu dzirdējis ka tur pelna lielu naudu cilveki pat bez izglītības! .... ???

• Atbildēt 29.01.2007 14:05 Ziņot

gr

ja tev jau kabatā ir pāri tūkstoši tad uz priekšu,sākumkoplekt s maksā 70ls,tā arī produkcija maksā,švaki vai kāds gribēs pirkt vienu kokteili par 50ls

• Atbildēt 29.01.2007 14:07 Ziņot

sisa

Tīras muļķības,lai nopelnītu ir baigi sūri jāstrādā un no savas naudas jāiegulda prāva naudas summa,un beigās var izrādīties ka pašam nesanāk nekā......

• Atbildēt 29.01.2007 14:56 Ziņot

!!!

Labāk nesāc un neiestaisties, ja vien Tev gribas no rīta līdz vakaram cilvēkiem skalot, cik Herbalife ir labs, pie tam, tiešām vajag samērā lielu starta kapitālu ap 2000 ls. Daudzi paņēmuši kredītus, tagad maksā, tā arī neguvuši lielu peļņu. Pati lietoju gadu notievēšanai, nekādas īpašas izmaiņas nejutu. Labāk tad ēst Activia jogurtus:))

• Atbildēt 29.01.2007 15:02 Ziņot

sisa

Tad kad es sāku bija vajadzīgi 2500 ls ,un tiešām nekāda notievēšana nesanāca,tagad ēdu visu bet mazām porcijām un skaitu punktus un ļoti labi iet....

• Atbildēt 29.01.2007 15:55 Ziņot

es

Biju uz prezentāciju - riktīga smadzeņu skalošana. Vēl mēnešiem zvanīja un nelikās mierā, kaut sen biju pateikusi savu viedokli. Man besī šitie visi Amway, Bauer, Herbalife utt.

• Atbildēt 29.01.2007 16:54 Ziņot

Women

Mani ar jau pusgadu neliek mierā viens vīrietis no Herbalife.Kā satiek mani, tā tik slavē to Herbalife.Paldies Dievam tagad viņu reti nākas satikt.Nu tad viņš mani mēģina caur netu aicināt uz visiem tiem pasākumiem un prezentācijām.Neemu vēl ne reizi bijusi, bet viņam tik un tā ir pacietība mani aicināt.Kādreiz es domāju, ka mēs esam draugi, bet tagad par neko citu, izņemot HErbalife viņam neinteresē.Man tagad pret tā vārda jau riebums. Pārlieka uzbāzība!

• Atbildēt 29.01.2007 17:02 Ziņot

DE

NEIESAKU TUR IESAISTITIES ! NE UZ HERBALIFE NE UZ IFESYSTEM ! TUR CILVEKI PELNIS NAUDU NO TĀ , KĀ TU STRADASI , A PATS DABUSI KAPEIKAS !

• Atbildēt 29.01.2007 17:15 Ziņot

aaaaaaa

jaa,uzbaaziiba ir liela un nav tolka iesaistiities...man ar bija draudzene,bet tagad i palikusi p[ar herbalife vergu,un runaa ar tik par to,nekas cits neinteresee!!!ja cilveeks negrib,tad arii ats***ies

• Atbildēt 29.01.2007 17:42 Ziņot

sauliite

tur ir ta ka sakuma tev mir mazliet (viens komplekts produkcijas) jaiegulda un pec tam tu atsevishkji par pulveri, vitaminiem utt sanjem savu naudas summu. piem pa pulveri tev iet 5 Ls

• Atbildēt 29.01.2007 18:31 Ziņot

mmm

Taa ir taada kaartiiga sekta, ja gribi lai tev izskalo smadzenes un liela dala cilveeku uzskata par neiipasi gudru iesaistie!:)Es no divaam drauzdeneem tagat muuku pa gabalu, jo tiko ierauga mani, skalo smadzenes par herbalaif!

• Atbildēt 29.01.2007 20:37 Ziņot

Cleo

Man ir patiess prieks, ka beidzot tik daudzi ir sapratuši, kādi aferisti un krāpnieki ir visi tie daudzpakāpju mārketinga izplatītāji, gan Herbalife(nav nemaz reģistrēti uztura bagātinātāju reģistrā),gan Amway, gan Zepter u.c. Francijā, Vācijā un citās Eiropas valstīs šāds tirdzniecības veids ir aizliegts. Patiesībā uzrodas arvien jaunas tamlīdzīgas kompānijas, kuras piedāvā zilus brīnumus. Mani ar te viena vajā , piedāvā Voluptu. Nu ļoti neatlaidīga dāma, bet man ir O emociju. Lai tik zvana!

• Atbildēt 29.01.2007 20:46 Ziņot

es zinu

Es arī biju uz vienu prezentāciju!Toč kaut kāda smadzeņu skalošana!Viņi visi tur taka nohipnotizēti un par herbalife vien runā!Tagad tas džeks, kas manu uzaicināja, visu laiku neliek mierā!Tik nežēlīgi uzbāzīgi tie cilvēki ir! Ne nu produktiem jau nav ne vainas, tie ir ļoti labi, bet skaidri zinu, ka cilvēki ļoti pārmaksā par produktiem!Starta komplekts maksā 52Ls, bet ja tu gribi izplatīt, tad ir jāiegulda ļoti liela nauda un , ja tev neveicās, tad šī nauda ir izsviesta vējā!

• Atbildēt 29.01.2007 21:30 Ziņot

neitraala persona

katrs savu naudinju pelna peec saviem ieskatiem....Katrs atrodas tur,kur vinjam patiik...Un ne katrs var izdariit to,ko vinji panaak...
    Un domaju,ka produktiem nav ne vainas, cenas ir vieniigaas,kas attur...Bet padomaajot, oie mums viss,kas ir LABS -maksaa daargi!!!

• Atbildēt 29.01.2007 21:43 Ziņot

ES

Protams ka vini ir uzmaaciigi, kautkaa jau jaatrpod mulk, kuri no viniem pirks, lai iekiilaatos dziivoklus (kuri iekiilaati lai vareetu produktus sapirkt) vareetu izpirkt!Nu dumji cilveeki!
    p.s.>neit raala persona: ne jau viss daargais ir labs!:D

• Atbildēt 29.01.2007 23:36 Ziņot

AHA

Nesaprotu, kā var tik miermīlīgi spriedelēt par Herbalaifu, nesaprotu, kur skatās visas uzraugošās institūcijas ( VID< SES

• Atbildēt 29.01.2007 23:45 Ziņot

mth

shovakar Davidshovaa bija labs raidiijums

• Atbildēt 30.01.2007 08:04 Ziņot

sisi

Nupat jau draugos sāk bāzties virsū ar darba piedāvājumiem , ka tik arī nav HERBALAIFISTI.

• Atbildēt 30.01.2007 09:15 Ziņot

>sisi

Ja tiek piemineeta velnesstudija tad ir gan runa par herbalaif!

• Atbildēt 30.01.2007 11:48 Ziņot

liepājniece

nu "draugos" vispār nu nevar atsisties no Herbalife tantēm...Anita Krūma un Silvija Geste "uzrunā"katru mēnesi !

• Atbildēt 30.01.2007 12:36 Ziņot

Pūks

Nosūdzi tautas policijai!

• Atbildēt 30.01.2007 13:01 Ziņot

Šamais

Mīlīši jums lielākai daļai ir nabadzība galvā un tālāk par savu durvju priekšu neredzat,jums vienkārši skauž,ka kādam iet labāk nekā jums.Turpiniet vien čīkstēt jums labi izdodas.

• Atbildēt 30.01.2007 13:17 Ziņot

edkampo

To šamais!
    Ko tu tur muldi par kādu nabadzību galvā! Mums te viena Herbalifiste tik tālu parādos iepinās, ka savu māju jau pārdevusi!
    Apbrīnoj u tos cilvēkus, kas slimīgā izskatā ar sāpošām mugurām un aptaukojušies, piedāvā produktus, kurus viņi ķipa paši lieto un kuri esot ļoti veselīgi. Kur tad tas veselīgums ir, ka paši tādi slimi?

• Atbildēt 30.01.2007 13:35 Ziņot

šamais

edkampo.
    var redzēt ka informāciju esi sagrābstījis no kaktu tantelēm un nau nekādu sajēgas. Ja jau tavai pazīņai tā nepaveicās tur jau nau vainīgs Herbalaifs pati drošvien negribēja strādāt tik gaidīja ka nauda kritīs no gaisa. Neaizmirsti,ka lēmumus dzīvē mēs pieņemam paši izvēle ir vienmēr. Pats nelietoju,bet zinu kas tur notiek.Manam ļoti labam draugam dēls tikt vaļā no trijām ļoti nopietnām alerģijām un sakārtot veselības problēmas un tas viss pateicoties Herbalaifam.

• Atbildēt 30.01.2007 13:40 Ziņot

Solosita

Patiesībā nav jau tā, ka ir tikai labi vai tikai slikti, es pati tur neesmu nekur iekšā, bet dažus produktus esmu pamēģinājusi, tur ir rūpīgi jāizpēta, kuri ir tie labie, jo vairāki tiešām nekam neder, bet daži ir vienkārši lieliski. Jā un tā uzmācība ar šiem visiem tiešām ļoti kaitina, draugi ar kuriem reiz varēja normāli parunāt, vairs nav citu tēmu kā Herbalife, tāpēc sanāk distancēties. Žēl, ka daži neprot nošķirt biznesu no vienkāršas draudzīgas tikšanās. Lai jums veicas! :) :)

• Atbildēt 30.01.2007 13:41 Ziņot

es1

jā,tiešām Anita Krūma un Silvija Geste ir uzmācīgas būtnes.

• Atbildēt 30.01.2007 13:45 Ziņot

šamais

edkampo.
    Pa tām slimām tantelēm,tu viņām pajautā cik ilgi viņas lieto.
    Herbalaifs nau nekāds tur brīnum līdzeklis,bet gan sabalansēts uzturvielu produkts kas darbojas šūnu līmenī tā lūk.MNL marketinga sistēmā starpcitu strādā ļoti lielas auto ražošanas kompānijas,kapēc tur neviens nebļauj nebrauksim ar Mersedesiem vai Volvo jo tur taču strādā sektanti pievilinātāji. Tāpēc neklausies klačas,bet pārbaudi faktus,man tādi ir jo sekoju šādām lietām līdz.

• Atbildēt 30.01.2007 13:46 Ziņot

Dārta

Uzbāzība tas ir viens, bet mani atbaida pazīstamo cilvēku veselības stāvoklis!!! Zinu 2 paziņas, kas pašas bija iesaistījušās, lietoja un pēc 1.5-2 gadiem griezās pie onkologa pēc palīdzības! Var jau skaisti runāt ka būsim skaisti, veseli utt., bet pirmkārt, kāds tam ir pamats, ticamu pētījumu rezultāts , garantijas? Uz viņu runām ķeras tikai naivā un lētticīgā iedzīvotāju daļa! Tikai žēl ,ka veselības vārdā nāksies maksāt ar veselību vai pat dzīvību!

• Atbildēt 30.01.2007 13:46 Ziņot

Dārta

Ne jau velti daudzas valstis šos produktus ir aizliegušas!

• Atbildēt 30.01.2007 13:52 Ziņot

šamais

Par to uzmācību gan varu piekrist,bet cik esmu pētījis tie ir tie,kas sākuši nesen,nedēļu mēnesi viņi vel tolkam neko nezina tikai kautko runā un tā sabiedrībai rodas nepareizs priekšstats.Kā jau rakstīju pats nelietoju,bet zinu cilvēkus kuriem tas patiešām ir palīdzējis.

• Atbildēt 30.01.2007 13:54 Ziņot

skumji

Es arī zinu vienu nabaga sievieti, kura ilgus gadus pati lietoja un citiem ar milzīgu pārliecību ieteica Vision, bet pati tagad kapiņos guļ. Vēzis bija.

• Atbildēt 30.01.2007 14:01 Ziņot

šamais

Dārtai.
    Herbalaifs darbojas 63 pasaules valstīs ar 26 gadu nevainojamu biznes reputāciju.Visa produkcija ir pārbaudīta zinatniskās labaratorijās Vācijā,Zviedrijā,Itā lijā,Ņujorkā u.c. Un ja produkts būtu kaitīgs veselībai, veselības ministrija nebūtu izniegusi SERTIFIKĀTU.Atgādinā šu ka Herbalaifs nau med, produkts tas nevienu neārstē,tas ir sabalansēts uzturs nejauciet dažādas lietas.

• Atbildēt 30.01.2007 14:05 Ziņot

šamais

Dārtai.
    Ja vari padalies lūdzu kurās valstī ir aizliegts šis produkts??

• Atbildēt 30.01.2007 14:10 Ziņot

es1

ko jūs satraucaties,kasgrib ,lai lieto nav te ko strīdēties!

• Atbildēt 30.01.2007 14:13 Ziņot

šamais

es1.
    Piekrītu,katrs pats izlemj savu likteni.

• Atbildēt 30.01.2007 14:13 Ziņot

es pati...

Ko nu katrs var uzrakstīt un zin... gan Herbalife, gan Avons, gan Amweys... es pati gan kaadreiz nodarbojos un tagad vēl ar Avonu njemos.... un briizham lasot tieshaam shiis "gudriibas" naakas smieties... pashi nav meegjinaajushi bet gudri d.....
    Un tas ka paliidz un ir gan vienai firmai miinusi, gan plusi ir fakts... Ir teiciens: Vajag gribeet , vajag speet.... stipram buut.. uzvareet...
    Un pati dziivojot Vaacijaa zinu ka taapat vinji izplata gan Herbalife, gan Avon, tikai cenas superīgas!!

• Atbildēt 30.01.2007 14:21 Ziņot

šamais

es pati.
    Beidzot kāds gudrs cilvēks.Lai tev veicās!.

• Atbildēt 30.01.2007 14:34 Ziņot

zelda

Ko gudrais ŠAMAIS man varētu atbildēt uz šādu jautājumu - viena no herbalaif izplatītājām savai mātei sapirka veselu komplektu šo " šūnu attīrītāju". Kokteilis bija no rīta , koteilis vakarā , pusdienās kaut kādi salātiņi. Varbūt es te kaut ko jaucu , bet viss bija precīzi pēc shēmas. Mamma priecīga, palikšot slaida, viss atjaunošoties u.t.t. Nu bet nebija itnekā no solītajiem labumiem , palika vēl resnāka , tāpat visās malās sāp. Gribu dzirdēt no kompetentā ŠAMĀ atbildi.

• Atbildēt 30.01.2007 14:35 Ziņot

Neticīgais Toms

Jūs tikai uz vienu minūti iedomājatie, ja nu tā visa ir patiesība ko stāsta tie Herbalifisti!!! Ko tad?! Jūs savu neizlēmību novēlāt uz svešām tenkām, es no Jums atšķiros ar to, ka nolēmu pārbaudīt pati!!!

• Atbildēt 30.01.2007 14:35 Ziņot

>šamanis

Nu tad eed tos preseetos kaapostus un citus drankjus un esi laimiigs!!!:D

• Atbildēt 30.01.2007 14:45 Ziņot

šamais

zeldai.
    Kā jau teicu tas nau brīnum līdzeklis.
    Ja viņai bija kompitents konsultants un sastādīja pareizu programmu un viņa to ievēroja rezultātam bija jābūt. P.S Es domāju svaram bija jāsamazinās,savādāk nevar būt to pierāda statistika. Mēs visi esam tikai cilvēki un mums patīk grēkot,bet to neatdzīt un uzvelt to kādam citam,tādas ir tās lietiņas.

• Atbildēt 30.01.2007 14:46 Ziņot

Anita

Kam interesee?ja jau patiik jums taa visiem gudri runaat runaajiet un paklausieties vel ko cilveki staasta,kas k-ko pa ausu galam dzirdeejuushi un pat nezin par kaadu kompaaniju iet runa un tad nu staasta ka herbalife,utt. Ja jau juus visi tik gudri,un visu zinaat,kapaac tad par naudas truukumu suudzaties un veseliibas nav,nogurums! tad paraadiet kur ir risinaajums,ja taads kaadam zinaams! eediet savus 16 kg videji dienaa daarzenjus,ja juus varat,dzeriet kaa liidz shim kolu,eediet chipshus,...

• Atbildēt 30.01.2007 14:50 Ziņot

šamais

Anita.
    Labs novēlējums,labu apetīti visiem...

• Atbildēt 30.01.2007 14:54 Ziņot

Anita

varbuut paintereseejies kaa muusdienaas tiek razhots uzturs un ko tur pievieno un pie kaadaam sekaam tas noved!eesiet savus medikamentus un turiet aarstus dieva vietaa ja jau jums taa patiik!interesanti tikai kaapec aarsti ir slimaakie cilveeki!esat tik taalu aizdomaajushies?
    zi naat taadu vaardu hipokraats?sens sen vinjsh teica taadus vaardus: uztuam jaakljuust par zaaleem,nevis zaaleem par cilveeka uzturu! tad ir tads jautajums-kaapeec mees vispaar edam un ko mums vajag no ediena?esat padomaju

• Atbildēt 30.01.2007 14:54 Ziņot

es pati....

Jaa... interesanti lasiit tieshaam... es kokteiliishus arii dzeeru, jo pasti straadaaju un vitamiinus arii un daudzko citu lietoju un rezultaats bija... taa kaa jau teicu... vajag gribeet un tad viss buus... Protams bija man arii kliente kurai slikti krita nost liekie kg... bet tur nu gan nebija Herbalifs vainiigs.... labi ka bija gudra sieviete un negvelza shaadas bleenjas kaa Juus te viens otrs... Ja pats negribees tad nebuus....

• Atbildēt 30.01.2007 15:00 Ziņot

Anita

Kam ir veel kas neskaidrs?ja buushu veel internetaa tuvaakajaa laikaa pastaastiishu! man atshkjiriibaa no jums nav laika seedeeet pie datora un mekleet lietas kuras vareetu aiz garlaiciibas apspriest un panjirgaaties!meklee jiet dziivee pozitiivas lietas,jo taa jau vinjas ir maz un vairojiet!varat palikt pie sava un kashkji mekleet,aprunaat citus,bet jautaajums taads kam no taa kljuust labaak!izsleedziet datoru un mainiet savu dziivi uza labu!sezhot pie datora nevienam labaak no taa nepaliks

• Atbildēt 30.01.2007 15:01 Ziņot

zelda

Ja es pareizi saprotu ,tad tās pozitīvās atsauksmes nāk no izplatītājiem .

• Atbildēt 30.01.2007 15:10 Ziņot

Anita

redziet ir arii apmierinaati klienti! labu jums apetiiti... eediet ko juus gribat!izveele juusu rokaas! izraadaas,ka kalcija trukums organismaa var izraisiit pat 147 slimiibas un izraadaas arii tas,ka cinku ar ikdienas uzturu nemaz nevaram pietiekamaa dauzumaa uznjemt! jebkuaa gadiiumaa tas ir jaauznjem ar uztura bagaatinaataajiem! Izgliitoti cilveeki ruupaajaas par savu veseliibu!ir arii taadi,kas nogaida kad k-kas notiek un tad tikai saak domaat,bet tad biezhi vien jau ir parveelu!

• Atbildēt 30.01.2007 15:13 Ziņot

>Anita

Jaa es tiesaam nirgaajos par cilveekiem, kuri rij tabletes un kokteilus, nevis eed veseliigu paartiku!Smaida un aplaudee kaa nepieskaitaami!!! :DDDD

• Atbildēt 30.01.2007 15:20 Ziņot

Marija

Biju uz vienu semināru, saklausījos tādus pasaules brīnumus, ka bija jau jāsāk doma, ka radīts astotais pasaules brīnums un pirmajā vietā, pirms piramīdām, dārziem utt. Mans viedoklis, ir tāds, ka nav iespējam izaudzēt pilnīgi tīru produkciju bez ķimikālijām šajā netīrajā pasaulē, jo lietus līst visur vienādi tīrs, kā saka zeme riņķo ap sauli un tā nestāv uz vietas. Tāpēc uzskatu, ka nevar apgalvot to, ka Herbalife ir tīra produkcija, un ka laukos audzēti dārzeņi ir sliktāki par to.

• Atbildēt 30.01.2007 15:49 Ziņot

zelda

Herbalaifisti- tā ir sekta . Un par to ir jāpadomā , vai viņi tiešām paši nav iebaroti ar kādām herbalaif narkotikām Uzmācīgi kā čigāni , bezkaunīgi , jo man ļoti lielas šaubas , ka paši viņi savam sacītajam tic.

• Atbildēt 30.01.2007 16:01 Ziņot

:)

miiljie cilveki!fizika ir savi likumi,izraadaas,ka tiiraakais gais un augsne ir virs 2 kilometru augstuma kalnos ,jo virs taada uagstuma nav lietus maakonju un lietus,kaa arii otrajaa vietaa amazones dzjuglji!iedomaajiet ies,ja shiiferu jumtu segumu njemot nost jaalieto rezspiratori,jo azbesta putekji ir toksiski,kaa arii asi un noseezhaas plaushas,bet muusu mazdaarzinjos tantuki dobes nodala ar shiifera gabaliem,un shie mazdaarzinji atrodaas blakus celjam!kaada tur vairs ekologjija?

• Atbildēt 30.01.2007 16:06 Ziņot

zeldai
    ir jasaprot arii tas ka herbalife ir kompaanija,kas savus produktus virza tirguu ar konsultantu paliidziibu,bet gadaas taadi ljautinji kas tiko kaa nopeerk kontraktu sktrien un piedaavaa visiem peec kaartas k-kaadas bundzas no kuraam vinjaiem nav nekaadas sajeegas un pat reizeem pashi nelieto! kaads gan tur ir sakars ar herbalife? ir savi nosaciijumi,kas jaaieveero tajaa skaitaa eetika un eetikas kodeks,bet kaa jau dziive tas vienmer ir bijis un buus,vienmeer ir kaads,kas paarkaaps tos!

• Atbildēt 30.01.2007 16:10 Ziņot

!!

Kaads Herbalaif produkst satur efedriinu – „…Efedrīns ir iekļauts III sarakstā kā bīstama psihotropa viela, kura var tikt izmantota ļaunprātīgos nolūkos. Efedrīnu lieto tikai pēc ārsta ordinācijas.”

• Atbildēt 30.01.2007 16:10 Ziņot

Marija

:) Nu un kā Jūs domājat, kādā veidā tādos kvantumos, var Herbalife saražot produkciju, lai pietiktu visai eiropai un ne tikai, tur ar amazones džugļiem nepietiek un ar kalniem ar nē, tā kā domājiet paši.
    Runājot par nokrišniem kalnos, rodas jautājums kādā veidā tad tur nokļust sniegs, ja tur nav lietus mākoņi, fizikai ir savi likumi kā saka.

• Atbildēt 30.01.2007 16:21 Ziņot

efedriinu iegust no kaada auga kura eksistence ir apstriidaama!visi produkti ir izgaajushi veseliibas ministrijas prasiibas visaas 63 pasaules valstiis un valstu skits visu laiku palielinaas!mes dziivojam tehnologjiju laikametaa un muusdienaas lielakaaas naudas wellnes industrijaa tiek ieguldiitas tieshi shajaa sfeeraa!labaakie zinaatnieki stradaa pie taa lai samazinaatu produktos kjiimijas un kaloriju skaitu,bet palielinaatu vitamiinu un mineraalu daudzumu!

• Atbildēt 30.01.2007 16:25 Ziņot

es un mana gjimene lietojam produktus jau gandriiz gadu un juutamies ,un izskatamiesar katru dienu labaak!ja jau tur ir iekshaa taadas narkotikas ,tad kaapeec es taados kvantumos lietojot visus latvijaa pieejamos produktus esmu tik vesels un izskatos labi un kaapeec man ir tik ideaalas asins un uriina analiizes?mans gjimenes aarstas arii smiineeja kad pateicu kad lietoju herbalife produktus,bet kad ieraudziija analiizhu rezultaatus shis smiininsh pagaisa!

• Atbildēt 30.01.2007 16:27 Ziņot

Maija

:) Nu ne visas tantiņas ir tik neizglītotas, ka dobes nodala ar šīfera gabaliem, nevajag jau visu mērīt pēc vienas tantiņas. Latvijā ir arī lauki, kur neiet garām lielie ceļi utt.

• Atbildēt 30.01.2007 16:39 Ziņot

zelda

Tiem saucamajiem konsultantiem šodien ir brīvdiena , ka nestrādā , bet dzied slavas dziesmas savam produktam ?

• Atbildēt 30.01.2007 17:01 Ziņot

!

Mekleeju google.lv par herbalife...pie visiem rakstiem vieni un tie pasi komentaari!Vai nu paaris cilveeku seez un slavina, vai arii visiem vienaads teksts iekalots!!Bet vispaar jau sie izplatiitaaji ir smiekliigi cilveecini!

• Atbildēt 30.01.2007 17:07 Ziņot

liepājniece

Anita ir izlīdusi no "draugiem" un tagad sēž liepāniekiem .lv ;))

• Atbildēt 30.01.2007 17:41 Ziņot

ha, ha

tikai pilnīgākie bezsmadzeņu radījumi var ticēt tam visam un lietot tos draņķus...(uztura bagātinātājus)

un kas pats uzjautrinošākais, kāds idiots cenšas šeit vel pierādīt ka efedrīns nav kaitīgs, pat ir labs, ha ha ha... labrīt! tā ir bīstama psihotropa viela, jebkuram kurš ieguvis vismaz 9 klašu izglītību tas būtu jāzin... ārprāc, cilvēku stulbumam nav robežu... paskaties kautavi google.lv kas īsti ir efedrīns, un tad te gudri spriedelē par tā nekaitīgumu...

• Atbildēt 30.01.2007 20:08 Ziņot

katriina

ko juus te ņematies! nu un naw tachu jaapieraada nevienam Sava patiesiiba!
    gribam lietojam, negribam-nelietojam, tachu bez apvainojumiem! kam tas ir vajadziigs?!

• Atbildēt 30.01.2007 20:44 Ziņot

X

Ja vini - herbalaifisti, nebuutu tk uzbaaziigi un apniciigi tad arii nebuutu saadi apvainojumi!

• Atbildēt 30.01.2007 23:20 Ziņot

:D

efidriins un tieshi augs no kaa itkaa tas tiek razhots ir aphaubaama lieta un nav pieradiits,ka taads vispar ir!varbuut palasiet tajaa slavenajaa googlee! kam interesee galu gala? !katram ir iespeeja izveeleties!peec juusu vieu teiktaa mums visiem buutu jaabuut sen 9 reizes mirushiem :D nez kaapeec mees tik dziiviigi un smaidiigi!un es nemaz neesmu anita, pat ne tuvu,pat ne sieviete! :P veiksmi jums....

• Atbildēt 30.01.2007 23:24 Ziņot

katriinai
    vismaz viens erudiits cilveks uzradies,atshkjiriba a no vairuma! ;) labu jums visiem apetiiti! :D

• Atbildēt 31.01.2007 09:06 Ziņot

mardzja

kamēr Latvijā uztura bagātinātājus nereģistrēs zālū sarakstos, tikmēr katrs varēs tirgot ko grib, iestādtot cilvēkiem da jebko!!!

• Atbildēt 31.01.2007 09:07 Ziņot

mardzja

un..
    kādēļ latvieša cilvēkam jālieto kaukādas svešzemju zālītes, ja tepat ir liepziedi, asinszāle uc.

• Atbildēt 31.01.2007 10:31 Ziņot

N

zinu vienu vīrieti, kurš lietoja šos uztura bagātinātājus bez ārsta ziņas , 2 nedēļas nogulēja Liepājas slimnīcā, jo organismā krājas šķidrums, tagad viņš jau aizvests uz Rīgas slimnīcu.

• Atbildēt 31.01.2007 10:37 Ziņot

>:D

Juus smaidaat, jo jums izskalotas smadzenes, ka iedzerot pulveri kluusiet laimiigi!!!:DDDD

• Atbildēt 31.01.2007 11:04 Ziņot

kkk

kuņģi tikai var samaitāt,tajās kapsulās kas tievē ir cermju oliņas,tāpēc jau brīnās kur tik ātri var notievēt?Atmetīsiet Herbalaifu svaru dabūsiet dubultā!!!

• Atbildēt 31.01.2007 11:06 Ziņot

zaķis

jā par tām cermju oliņām es arī biju dzirdējusi?

• Atbildēt 31.01.2007 11:07 Ziņot

fredis

jā, drūmi, pēc ķīmiskiem lietiem un šīferī audzēto pārtiku visiem mums jābūt jau beigtiem, ziniet, arī kalnos līst ķīmisks lietus... labi, ka Dievs nav atrāvis savu roku. mans vectēvs bija šīferfabrikas vadītājs savā laikā un āboli viņa dārzā bija mūžīgi ar cementkārtiņu, kurus ēdu neskatīdamies un, vai esmu miris? ir pierādīts, ka ne jau no tā vien, ko ēdam, rodas laba pašsajūta un veselība...

• Atbildēt 31.01.2007 11:39 Ziņot

fredis

vai cērmju oliņas vai efedrīns, bet kaut kas tur iekšā ir gan, ja jau pēc ilgstošas kokteilīšu lietošanas, cilvēki pārtraucot to lietošanu staigā pelēkiem ģīmjiem apkārt, nespēdami vairs dzīvot bez kārtējās devas...

• Atbildēt 31.01.2007 12:11 Ziņot

:) :D

interesanti palasiit ko tik cilveki neizdomaa aiz garlaifciibas!palasi et zhurnaalus,paskatiet ies televizoru!par ko cilveki shodien visvairaak runaa!?jums shkjiet taapat nesaprast,jo juus jau est gudraaki par citiem un nez kaapeec straadaajat par kapeikaam,vai arii uz senchu reekjina dziivojat!nabadziiba jums galva un neredzat taalaak par savu degungalu un datora monitoru! :D

• Atbildēt 31.01.2007 12:46 Ziņot

krisdole->12:11&co

zini, es strādāju ne tuvu ne par grašiem. par naudas trūkumu nebūt nevaru sūdzēties. toties manā pakļautībā kādu laiku strādāja darbinieks, kas arī bija ierauts visā šajā herbalaif padarīšanā. stāstīja visiem no pirmās dienas, ka ar herbalaif vienā vakarā vēsā angļu mierā nopelna 250ls, bet tajā pašā laikā regulāri dīca pārējiem vai nevar 10ls aizņemties un vēl pat 2 mēnešus nenostrādājis jau nāca algas pielikumu prsaīt...nu kaut kā neiet man kopā ar tiem 250ls par vakaru.

• Atbildēt 31.01.2007 12:46 Ziņot

Dārta

Nu Liepājā vēl nav dzirdēts neviens cilvēks , kas ar Herbalife būtu stāvus bagāts palicis!

• Atbildēt 31.01.2007 12:51 Ziņot

un vēl šis kungs visiem demonstrēja bildi ar limuzīnu ar kuru labākos konsultantus 1h pa vecrīgu vizinot-tas esot viņa sapnis. nu sorry, bet ar 250ls vienā vakarā viņš katru vakaru ar to limuzīnu pa vecrīgu varētu rullēt un ne vienu vien stundu. skatoties uz šādiem cilvēkiem saprotu, ka tikai aprobežotiem cilvēkiem, bez gribasspēka un sava viedokļa var ieborēt visu šo herbalife bullshitu.

• Atbildēt 31.01.2007 12:53 Ziņot

vajaga pašiem domāt un analizēt nevis akli ticēt tam, ko jums ieborē un vēl mēģināt par to pārliecināt citus. vai jūs esat mediķi, ka varat cilvēkus mācīt par pareizu uzturu? nevajaga būt kūtriem un rīt pie teļļuka pulverīšus, bet gan sportot, kustēties, darboties. tas manuprāt padara cilvēku par veselu, laimīgu un ar dzīvi apmierinātu personību, nevis kaut kādu pulveru tirgotāju marioneti.

• Atbildēt 31.01.2007 12:58 Ziņot

krisdole

un es pēc dažu labu šī foruma kometnētāju ieteikuma palasu par ko cilvēki runā un ko saka speciālisti. palasiet arī jūs.
    http://www.tvn et.lv/women/health/a rticle.php?id=499150 5

• Atbildēt 31.01.2007 13:01 Ziņot

fredis

tieši tā, pekrītu krisdolei, pulverīšu rīšana neuzlabos mūsu pašsajūtu, vajag dzīvot!!! un 100%!!! un, ja kādam vajag vitamīnus, tādus var nopirkt mūsu pašu aptiekā par santīmiem- tā arī varam gan sevi, gan savu maciņu aizsargāt.

• Atbildēt 31.01.2007 13:04 Ziņot

veiksmi jums ar 250 latiem un blenziet vensavaas 4 sienaas!
    par herbalaifu nav jaaspriezh peec kaada viena indiviida ar slimiigu nostaaju!26 gadus nevar pastaaveet k-kas slikts un veel ,nu jau 63 pasaules valstiistajaa skaitaa latvijaa un veel buut lielaakaa kompanija wellness industrijaa !panjemiet to pulveriti un paarbaudiet laboratorijaa!katram tachu ir taada iespeeja un tas nemaz milzu naudu nemaksaa un ja jums buus taisniiba,tad veel lielu naudu par to sanjemsiet!

• Atbildēt 31.01.2007 13:10 Ziņot

krisdole

:) beidz te visiem n-reizes borēt par to cik ilgi pastāv herbalife. zini, narkotiku tirdzniecība pastāv vēl ilgāk, bet tas nenozīmē, ka tā ir kaut kas labs. labāk pastāsti vai pats/i esi tos pulverīšus laboratorijā baudījis un savām acīm redzējis, ka tur nekā slikta nav? domāju, ka neesi vis. tu tikai atreferē to, kas tev ieborēts.

• Atbildēt 31.01.2007 13:17 Ziņot

Lielu naudu saņemsiet par klusēšanu,ko būsiet atklājis labratoriski:):))

• Atbildēt 31.01.2007 13:26 Ziņot

Gints

:D veel lielaaku dabuusiet,ja noslauciisiet to kas globaalaa meeroga ljaunumu dara!herbalife ir bijis tiesaats 2 reizes,bet uzvareeja!1.reiz,kad prese uzbruka un saaka uzskatiit,kad shie pulveriishi un tabletes esot kaitiigi cilveekam un otru,kad farmaacijas kompaanijas gribeeja herbalife produktus dabuut aptiekaas un uzvaariities,kaa arii gribeeja pieraadiit,ka viens no kompaanijas produktiem nav dabiigs,jo dabiigas lietas nevar dot tik labu rezultaatu!kaa redzat farmaacija neuzvareeja :)

• Atbildēt 31.01.2007 13:31 Ziņot

māsiņa

kā viņi var zināt ko ieteikt cilvēkam kads tabletes lietot ja nav ne dakteri,ne zināšanas medecīnā

• Atbildēt 31.01.2007 13:34 Ziņot

fredis

slimīgi ir tie, kas saskata tās slimības un briesmas visur apkārt, un vienīgo glābēju- ģeniālo herbalife produktu, it kā bez tā pasaulei draudētu bojāeja! saprotu, ka biznesam jāatrod savs noiets un par katru cenu jāpārliecina katrs klients... četrās sienās var blenzt tas, kurš visu savu aldziņu atdevis, noticot saslavētam brīnumlīdzeklim, bet ko pēc tam?

• Atbildēt 31.01.2007 13:35 Ziņot

Santa

Tās taču nav zāles.bet gan visi nepiecieshamie vitamiini un mineraalvielas. -tas ir uzturs un tādēl jau arii nav jābūt ārstiem. viņi ir uztura konsultanti .

• Atbildēt 31.01.2007 13:42 Ziņot

es pati....

Nu iists murgs... nu katrs kautko raksta ko speej.... )))es pa laikam ieskatoties secinu, ka visiem nav ko dariit... gan tiem nabaga "mirstiigajiem" , gan sacamajiem izplatiitaajiem... katrs sacenshas kaa nu maak.... esmu gan lietojusi, bet peleeks gjiimis nav man un akariiga arii neesmu palikusi... bet notieveeju gan, un iisteniibaa juus tikai zinat kaa pulveriishus dzert, bet shai kompaanijaa ir kosmeetika arii, kura iz super... un daudzkaa cita veel tur ir... palasat arii to...)))(((

• Atbildēt 31.01.2007 13:45 Ziņot

masiņa

Kam ir un bijuši nierakmeņi ir jāizvairās no kaļķaaunkas ir saistīts,un kā herbalaifists to var zināt,un ir daudz ko nevar lietot,ja cilveks grib notievēt viņam ir jaiet pie dietaloga un viņa uzraudzībā,lai nenodarītu sev pāri,ir arī sleptas slimības ko nemaz nezinā,un lietojot kautko pat nezina ko,var uzplauksnēt si slimība.Vispār cilvēkiem vairak vajadzētu pievērs uzmanību savai veselībai,nevis rīt to ko iesaka kaut kadi izplatītāji.Vienalga ko taisīs būs sintētika klat,citādi nevarētu uzglab

• Atbildēt 31.01.2007 13:52 Ziņot

meeness

a nafig vispar tadi sudi jalieto???nevar normalu partiku est?ja jau jutaties tik svaki,ka jarij kautkada kimija,ta ejiet pie arstiem.ja gribiet notievet tad vai domat lidz ko est,nevis dzert kautkadus vel koktelisus.toch kautkads lohu bars.besi sitie herbalisti.

• Atbildēt 31.01.2007 13:55 Ziņot

nu bet logjiski ka k-kam jaabuut klaat lai pulvera veidaa uzglabaatos,bet tikai tik!pie taa straadaa pasaules labaakie aarsti,zinaatnieki un dietologi!nav mums zaales!mums ir tikai un vieniigi pilnveertiigs sabalanseets mazkaloriju uzturs uz augu baazes un merkjprodukti,kaa arii suepriiga sejas un kjermenja kopshanas liinijaa kaaarii veel daudz visk-kaa! kaapeec jaabuut aarstiem lai eestu eedienu!eedam tak katru dienu ko gribam un cik gribam,vai tad tamdeelj prasam aarstam paliidziibu?

• Atbildēt 31.01.2007 14:01 Ziņot

Ģirts

eedam ikdienaa visu ko bet te nu kjiimija,utt! jums tas pashiem neliekaas smiekliigi?

• Atbildēt 31.01.2007 14:03 Ziņot

māsiņa

Pie jums iegriežas tādi cilvēki,kas kaukas kaiš,pilnīgi veseli cilvēki tas neintresē,jo viņam ir labi,viņiem ir pašiem savs uzturs ka justies labi un būt veselam,un vajaga medecīnisko.Par masieri arī nevar iet un strādāt ja nazina medecīnisko,ir jazin cilvēku uzbūve un tā stāvoklis.

• Atbildēt 31.01.2007 14:12 Ziņot

riebiigaa

ja mani uzaicina uz kaadu no kosmeetikas prezentaacijaam tad vienmeer aizeju....jo no manis par to naudu neprasa!!!...stulbi smaidu...maaju ar galvu..ik pa mirklim izsaucos...JAAAA!!!! ...un kad pienaak saruna par to ko gribeetu nopirkt tad aatri izveelos vienu produktu un pasaku ka pirksu to bet peec algas!!!...paaris reizes veel pazvana sastaastu ka man tagad ir probleemas un nevaru atlauties utt un viss...:))

• Atbildēt 31.01.2007 14:16 Ziņot

to riebīgā

Izskatās, ka tevi laimīgu dara tiešī šī smadzeņu skalošana prezentācijās! Ej vien, vieņiem tādi muļķi arī vajadzīgi...

• Atbildēt 31.01.2007 14:27 Ziņot

expert

jums vienkaarshi nav informaacijas!palasi et jebkura produkta(maizes,desa s,kolas) sastaavu un internetaa katram e utt atrodiet izskaidrojumu un ko katra shii lietinja nodara cilveekam!

• Atbildēt 31.01.2007 14:54 Ziņot

fredis

tik un tā mēs ēdam ķīmiju vairāk vai mazāk, šā vai tā dzīvojām piesārņotā vidē un ne jau no tā, vai ēdam vai nē tos papildpulverīšus, uzlabosies mūsu dzīves kvalitāte, bet pulverīšizplatītājie m uzlabosies gan alga,līdz ar to viņu dzīves kvalitāte, ja būsim viņu komandā un atbalstīsim viņu biznesu ar savu naudu, nopirkdami kārtējo viņu ķīmijas devu. lai jau ārzemju muļķi to dara, kas nezin, kur lai naudu grūž, cerot nopirkt mūžīgo jaunības formulu...

• Atbildēt 31.01.2007 14:56 Ziņot

ha, ha

kurš debiliķis kautkādu sintētisku pulveri iedomājās saukt par uzturu? točna smieklīgi, apskaties uztrura piramidā, ko nozime veselīgs uzturs, un tad padoma, par šo vārdu lietošanu... tie herbalaifisti paši neapjēdz savu vārdu jēgu... tabletes un pulveri nekad nav bijuši un nebūs uzturs, tā ir vienīgi ķīmija, lai ko jūs arī neteiktu... Bet nu, kamēr būs tādi muļķi kas viņiem tic, tikmēr šie turpinās skraidāt apkārt ar bundžām solīdami brīnumus :))

• Atbildēt 06.02.2007 10:28 Ziņot

ess

laikam jau tieshaam cilveeki kuri pashi neko nedari, prot tikai nopelt tos kuri kau ko dara un sasniedz rezultaatus. atliek vien ceret ka reiz viss mainiisies uz labo pusi. =)

• Atbildēt 06.02.2007 11:05 Ziņot

liepājniece

Iedeva man kokteilīti ar šokolādes garšu- nekas, bet ja tāds jādzer katru dienu- nē, nē. Labāk ēdu maizi, dzeru pienu un uzkožu kartupeli...

• Atbildēt 06.02.2007 11:42 Ziņot

Una

Tās kundzītes varētu draugos.lv nebombardēt ar savām vēstulēm un "vilinošajām '' peļņas iespējām.

• Atbildēt 06.02.2007 12:24 Ziņot

N

apmeklējiet www.pvd.gov.lv>pārti kas centrs>reģistri>datu bāzes> uztura bagātinātāju datu bāzes un pameklējiet vai tādi produkti ir reģistrēti un tad padomājiet, kapēc nav.

• Atbildēt 06.02.2007 14:35 Ziņot

anita

ja,lasiju tas atsauksmes, pati ari lietoju4 menesus;rezultati ir kad lieto,lidzekli ari vajadzigi, pilnigi bez parasta ediena neiztikt;iesaista pelnas nolukos, katrs izlemj ka labak, bet informacija vienveidiga, uz jautajumiem par lietas butibu prezentacija nevareja atbildet, BUSIM TOLERANTI CITS PRET CITU un neaizmirsisim-cik cilveku tik viedoklu

• Atbildēt 06.02.2007 14:47 Ziņot

me

Zini, šamais, es nemaz nepūlos visus Tavus attaisnojumus un komentus lasīt, man ir tikai viens jautājums -- vai Tu esi ārsts vai vismaz ar medicīnisku izglītību, lai zinātu, kas kuram cilvēkam var palīdzēt un kas kaitēt? Vai Tu maz zini, ka šādus produktus nedrīkst izplatīt nekompetenti kaktu izplatītāji? Tad jau mēs katrs sev varētu taisīt sarežģītas ķirurģiskās operācijas, izejot tā saucamos tīkla mārketinga kursus, vai ne?

• Atbildēt 06.02.2007 14:49 Ziņot

me

papildinājums. Un vai Tu, cienītais, uzņemies atbildību par to cilvēku veselību, kam esi pārdevis šo produkciju? Iespējams, ka tā ir tiešām laba, ka ir noderīga, bet -- KAM noderīga un KAM laba? Tā ka tā ir vistīrākā cilvēku tumsonība uzticēties kādam "no ielas" un ticēt, ka viņš zina, kādi līdzekļi ir vajadzīgi, lai uzlabotu veselību tieši konkrētajam cilvēkam

• Atbildēt 06.02.2007 14:50 Ziņot

me

P.S. Un tāpēc nemaz nebrīnos, ka daudzas attīstītas valstis šāda veida uzņēmējdarbību aizliegušas, domājot par to, cik tas var būt bīstami.

• Atbildēt 06.02.2007 14:51 Ziņot

me

Nu jau es aizrāvos, bet vēl 1 lieta, ŠAMAIS, -- pēc tā, cik daudz gramatikas kļūdu ir Tavos tekstos, varu spriest par Tavu "medicīnisko izglītību" Nu lai Tev veicas nenogalināt kādu cilvēku!

• Atbildēt 06.02.2007 14:55 Ziņot

hehe

Laikam Herbalife produkciju audzē uz neapdzīvotas planētas, ja jau tik ekoloģiski tīra :DDD
    BULLSHIT!!!!

• Atbildēt 09.02.2007 23:29 Ziņot

sara

varu vienozimigi teikt ,ka tur darbojas cilveki ,kuriem nav ne izglitibas un protams zinasanas par to ko stasta....vienigi bezdarbniki un smirdigas izbijusas zivis verejas tur darbojas.

• Atbildēt 10.02.2007 00:23 Ziņot

AntiHerbalife

1. Pasaule ir ap 200 valstim,herbalife tikai 63 kas ir vairak 137 vai 63? 2.kimiska procesa raditas tabletes tai skaitaa zales un uzturbagatinataji herbalife-tieshaam ir tik pat labi ka laukos audzeti gurki,tomati,aboli,l oki,sipoli,medus u.c.?
    3.vai rijot kimiski raditas tabletes var aizvietot 1-2 stundas laba trenina sporta zale-lai panaktu tievesanu.Cik%pasi herbalaifisti AKTIVI nodarbojas ar sportu?
    4.Herbalaif isti izmanto Neiro Lingvinistisko Programesanu lai iesaistitu nezinatajus...

• Atbildēt 10.02.2007 00:33 Ziņot

AntiHerbalife

...vai zinat kur vel izmantoja so NL Programesanu?
    5.Daz us gadus atpakal ASV nomira herbalife raditajs multimilionars-ka rakstija prese-bijis vel tikai speka brieduma,ZEL ka ta sanacis...ja neteiktu vairak.
    6.Cik daudziem no aktivajiem Herbalaifistiem ir AUGSTAKA MEDICINISKA izglitiba,kaa bez tadas izglitibas vispar var spriest par vielam kas ir un kas nav nepieciesamas organismam,kur nu vel izveleties pareizo kokteili?
    Man ir sakrajies vel kas sakams - tikai gribu dzirdet tgd H atbildes :) !

• Atbildēt 10.02.2007 00:44 Ziņot

LiDa

SILVIJA GESTE ir viena uzmācīga tante! Labāk tiešām ar viņu neielaisties! Apčakarēs atri!

• Atbildēt 13.02.2007 13:29 Ziņot

Narkomāns

Teikshu taa teema plasha un striidiiga. Vienkaarshi izlasiet sho rakstu:
    http://www. cocs.com/jhoagland/

Iisti nesaprotu, par ko jūs runājat par naudas kāšanu uz aunu rēķina vai par produktu kā tādu. Produkts lab, jā un bizness arī labs, tiem kas māk skalot smadzenes un nodarboties ar demogoģiju. Tā tik uz priekšu vismaz cilvēkus sadlīs pa aitiņu grupām un dzīvot būs vieglāk ;-)

• Atbildēt 23.02.2007 17:25 Ziņot

antiHerbalife

kur palikushi visi herbalaifisti ??? rij ripas vaj ???

• Atbildēt 23.02.2007 19:43 Ziņot

Zane

vnk shii teema ir izsmelta. pietiek cepties! bet dažiem jau nekad nav gana! patiik kasiities un uzbraucot kaadam apmierina savu.. nu kaa lai pasaka?- Nepilnvērtību! sevi var pieraadiit tikai anoniimi ņirgājoties!

• Atbildēt 23.02.2007 19:50 Ziņot

"Herbe ar lielo cepuri"

Kartejais jautajums par to, cik maksa brinums. Bet brinuma NAV. Ar sevi pasham ir smagi jastrada, nevis jarij ripas. Gribas jau ticet, ka laimi var nopirkt bundzjinja, tachu...bizness ir bizness, tur nav ne pacienta tiesibu, ne arsta atbildibas.

• Atbildēt 23.02.2007 22:11 Ziņot

kūka

Biju iegādājusies šampunu, no Herbalife, kurš "labi" maksāja, man ādā kaīijas uz gadvas nedēļu.Domāju kā bez matiem palikšu.

• Atbildēt 23.02.2007 22:17 Ziņot

"Herbe ar lielo cepuri"

Tas bija "aarstnieciskais efekts":)

• Atbildēt 24.02.2007 09:00 Ziņot

lina

Ja nevar atlauties Herbalaif,tad nezaka.Es pati lietoju un esu pateiciga Herbalaif,jo nometu es svaru un veseliba normalizejas.Uz prieksu Herbalaif ta turpinat.

• Atbildēt 24.02.2007 13:02 Ziņot

Sančo

Ja godīgi, tad varu teikt nelieniet ne par kādu naudu Herbalaifā(Welness) apčakarēs, ka visu atlikušo mūžu būsi parādos...Ja kāds ko pelna, tad tikai apčakarējot otru (ar smaidu uz lūpām). Sevišķi Sarma un tas plikpaurainais vīrietis. Visi braucieni un limuzīni par paša naudu (uz kredita)...Visiem viss iespējamais ieķīlāts.Sajūta, ka tur nodarbojas ar hipnozi!!!

• Atbildēt 24.02.2007 13:43 Ziņot

!!

jaa,ar zinu staastinus,ka Hebalife deel tiek iekiilaats viss iipashums...galiigi aiziet ciet ...

• Atbildēt 24.02.2007 14:04 Ziņot

lina

Ja vins iekila ipasumu,tad jau vins ir garigi slims.es lietoju Herbalaif un neka neesmu iekilajusi.Ko jus tur rakstiet tas visas ir mulkibas.Es naudu tur nepelnu,bet vienkarsi Herbalaif lietoju.

• Atbildēt 26.02.2007 13:05 Ziņot

"Herbe ar lielo cepuri"

lina, sekas šādu preparātu lietošanai var parādīties pat pēc vairākiem gadiem. Ja sākumā šķiet, ka viss ir ideāli, tad vēlāk...bet tad jau būs par vēlu.

• Atbildēt 26.02.2007 13:16 Ziņot

kikii

nu bļāviens cik juus visi gudri!!! sekas no shampuuna lietoshanas!! psc tieshaam smiekliigi. un kursh tad jums var juums izsniegt garantiju veikalaa pirktiem shampuuniem?

• Atbildēt 26.02.2007 13:17 Ziņot

kikii

preperaati....!!!! ha ha aha shampuunu par preperaatu nosaukt!!!!

• Atbildēt 26.02.2007 13:39 Ziņot

hmm...

par cilvēku intelektu, kas iesaistās tajā Herbalife, varat vien noprast jau no tā vien, cik pareizi runā t.s. "šamais". Cik laba pareizrakstība vārdos - kā izrunā tā raksta :D heh... jāsmejās... gudrie sektanti... sērga jūs un mēris....

• Atbildēt 26.02.2007 13:53 Ziņot

pieredze

1)produkts maksā pārāk dārgi- par to pašu naudu (1 mēneša izdevumu norma)var sapirkties ekoloģisku pārtiku,aizbraukt uz laukiem pie omītes pēc tējiņām vai vienkārši-nopirkt pāris mēnešu abonamentu fitnesa zālē vai peldbaseinā 2) lai būtu rezultāts (ja tievē),izrādās (to pasaka tikai pērkot otro porciju,jo rezultāta pēc pirmās nekāda),vajadzīgi visādi tur blakus noteikumi produktu izvēlē un ēšanas režīmos- kurus ievērojot vispār nekādus tur herbalaifus rezultātam nav vajadzīgi- tievēsi tāpat.

• Atbildēt 26.02.2007 14:00 Ziņot

pieredze

tā kā-pēc izsviestās naudas un rezultāta salīdzināšanas- tipisks smadzeņu skalošanas bizness,kurā vērojot izplatītājus un labiekārtotos ofisus ir skaidrs- pārmaksājam tiešām daudz. Bet- ja kādam patīk būt cērpjamai aitiņai- tad uz priekšu- sēdēsi ofisā uz krēsla(kuru pats apmaksāsi),dzersi uzsaukto tēju(kuru apmaksāsi) un skatīsi smuki iespiestus reklāmas žurnālus (kurus arī apmaksāsi, ja nopirksi kādu produktu)

• Atbildēt 26.02.2007 14:33 Ziņot

katrīnai

protams gribi lieto gribi nē,bet kādas atsauksmes taču ir jāuzklausa nezinīšiem,pēdējais mēsls,šis produkts.

• Atbildēt 26.02.2007 14:33 Ziņot

Annna

es arī esmu tajā sektā iesaistījusies.mēneš a laikā zaudējui 8kg un man ir mīnus 11cm pus mēneša laikā.un nez kādēļ arī nagi beidzot izaug garāki par pāris milimetriem un ir ļoti izurīgi.mati arī nez kādēļ beidzot ir sākuši augt.un tas viss apvienojot veselīgu uzturu-tos pašus lauku labumus- ar kokteili no rītiem. pirmstam nez kādēļ ēdot tieši to pašu svars nemanijās.ja tas herbalife tik s***** tad paskaidrojiet kādēļ tik pozitīvs efekts? tad es padomāšu vai turpināt lietot vai nē!

• Atbildēt 26.02.2007 14:49 Ziņot

hmm...

tas ir tāpat kā aspirīns. Citiem palīdz, citiem nē. Es jau nesaku, ka tie produkti (ēdiens - kā saka herbalaifieši) ir s*di, bet nu izcils paraugs veselīgai pārtikai arī nav. Bet nu kā jau teicu, citiem palīdz ,citiem nē. Prieks, ka tev palīdz Annna. Zinu arī vienu kolēģi bijušo, kam arī palīdzēja, bet zinu arī tādus eksemplārus, kam nepalīdz... bet brīva valsts... darām ko gribam.

• Atbildēt 26.02.2007 15:35 Ziņot

BrunoBanani

Anna pagaidi, veel jau nekas nav beidzies! Driiz arii zobi paliks cietaaki, vareesi dzelzi graust! :D

• Atbildēt 26.02.2007 15:37 Ziņot

Annna

ooo! baigi forshi!

• Atbildēt 26.02.2007 15:43 Ziņot

BrunoBanani

Buusi Annna dzelzgrauze!
    Es pat no taam energhijas teejaam atteicos, piekaashu tos drankjus!

• Atbildēt 26.02.2007 15:53 Ziņot

norvik

paskatījos tās izplatītājs fotkas draugos.Nu jā kādam jābūt vispār cilvēka līmenim lai tā sapriecātos par kaut kādu sūda izbraucienu limuzīnos.Un palasot pāris komentu ,secin'jau ka tiešām paši izplatītāji arī to apmaksā paši.Tur tak baigās summas jāiegrūž tai h/b.Un vēl - nekas jau tai pasaulītē nav par brīvu:))

• Atbildēt 26.02.2007 15:59 Ziņot

BrunoBanani

To Norvik!
    Viss! Tu pastiijies un tagad buusi tantuku svaigaa galja! V ljip a4karik! :D

• Atbildēt 26.02.2007 16:05 Ziņot

xxx

Tiem, kas iesaistījušies Herbalaifa "afērās", silti ieteiktu pārbaudīties pie onkologiem, jo visi šie surogāti atstāj ļoti negatīvu ietekmi uz cilvēka organismu.Pilnīgi piekrītu, ka tā ir sekta, kas visādi cenšas ievilināt cilvēkus, lai varētu pelnīt uz muļķu rēķina. Būs aitas, būs cirpēji! Nēesiet lētticīgi!

• Atbildēt 26.02.2007 16:11 Ziņot

japii

aizgaaju liidzi draudzenei uz to prezentaaciju..akdie vs,tieshaam ,kaa taada sekta!!! deva degusteet brinumaino energijas dzeerienu-esot tulitejs efekts!!!mulkiibas,n ekaa tur nebija..saskalo smadzenes,lai tu pats saaktu tam noticeet!!!
    taadas naudas iegrust visaa tajaa..aarsteejot gandriz jebkuru slimiibu,svara zudums...izdevumi katru menesi lieli un partaucot tos lietot,svars divtik lielaaks atpakal..tad jau nav brinums,ka tiek iekilats ipashums ,lai tas brinumzaales vareetu atlauties lietot!

• Atbildēt 26.02.2007 16:15 Ziņot

moraale

Anna, Tev peec to produktu lietoshanas paliek labaak, jo tas ir kaa " dopings ". Kameer par produktiem teereesi naudu, tikmeer tev paliidzees. Kad beigisi tos pirkt, tad arii paskatiisimies, kaa jutiisies.

• Atbildēt 26.02.2007 16:15 Ziņot

BrunoBanani

Kad bija veel vecie liepajniekiem, forumaa arii paceelaas shii seerga! Tad tur bija viens baigais HL aizstaavis, baigos tekstus biidiija, diivaini ka tas veel nav uztradies, varbuut, shameejais nav vairs starp dziivajiem...

• Atbildēt 26.02.2007 16:21 Ziņot

moraale

Mana intuiicija saka, ka Herbalife produktus nevajadzeetu lietot. Atvainojiet, bet juutu, ka tur dziljaak sleepjas kaut kas cits. Labiem produktiem cilveeki pashi skrien pakalj. Ar labu produkciju nav jaauzbaazjas cilveekiem. Kaut kaa tiem Herbalife izgudrotaajiem jaapelna naudinja. Mees neviens nezinaam, ko vinji tur saakotneeji ir sarazjojushi, neviens neesam blakus staaveejushi laboratorijaas, kuraas izgatavo shiis " zaales ".

• Atbildēt 26.02.2007 16:29 Ziņot

japii

ja jau ir tik loti liels brinumliidzeklis,kaa deel ne no viena aartsta nav dzirdeeti ieteikumi,labas atsauksmes!???noprez enteets jau tas viss ir kaa vieniigie veseliga,pareiza dzivesveida dzivotaaji...

• Atbildēt 26.02.2007 16:30 Ziņot

Annna

Mans ģimenes ārsts zin ka es lietoju Herbalife. neko sliku jau par to neteica bet nekaada pozitiivaa attieksme arii nebija-Neitrāli. Uztaisiiju analīzes. aiznesu rezultātus savam ārstam un viņš bija ļooti patīkami pārsteigts par labajiem rezultāties-nebija Pilniigi Nekaadas Novirzes no normas, taa kaa ar to visu viss ir kārtībaa!

• Atbildēt 26.02.2007 19:16 Ziņot

Annna

1.kā jau es iepriekš minēju, tad es ēdu arī lauku labumus(un es te nevienā teikumā neesmu pieminējusi, ka no tiem ir jāatsakās). 2.Diemžēl uz sporta zāli aiziet man nesanāk, jo darbs un mazulis prasa visu manu laiku un zini-bērns mājās-tās ir ļoti lielas fiziskaas aktivitātes. 3.nē es to visu neaizvietoju ar tabletēm un ar sexu man viss ir kārtībā!

• Atbildēt 26.02.2007 19:51 Ziņot

antiHerbalife

To Anna - Nepiekasiishos pie ta ka neeji sportot - jo aizbildinaajums bija galiigi nevietaa - man pasham ir 2 beerni un veel arii atrodu 3 reizes nedeeljaa pa1,5h laika sporta zaalei- gan arii 8h darba dienai kaa arii nedaliitu laiku beerniem... uzturu sevi lieliskaa formaa - eedu gan galju gan lauku labumus... slimiibas lapa (tpu,tpu,tpu) nav bijusi gadus 10 un NELIETOJU Herbalife... varbuut veelies parunaat par manaam asins analiizeem?
    Un vel - cik zinu H/B-fistu viduu sports nav populaars!!

• Atbildēt 26.02.2007 20:14 Ziņot

Annna

nu es nez kaa tavaa ģimenee bet lielaako daļu laika beerni parsti pavada ar mammu.darbaa pilna darbadiena man nesanaak un mazulim ir tikai 5 mēneši tāka nekaados bērnudaarzos viņš neiet un gandriiza visu laiku mēs pavadaam kopā un man pret to nav nekādas pretenzijas. man patīk audzinaat savu beernu un negribu vinju uzticeet sveshiem cilveekie-aukleemlai aizskriet uz sportazaali. ja ļoti gribas tad varu pavingrot arii maajaas! un es nemaz neshaubos ka tavas analiizes ir tikpat lieliskas kā man!

• Atbildēt 26.02.2007 22:11 Ziņot

inchux

Ak jūs nelaimīgie resnie cilvēki!!! Visi grib būt tik veselīgi izkāmējuši, ka riebjas! Vieni grauž Herbalife ripiņas un rij kokteilīšus, citi bliež uz laukiem pēc omammas burkāniem un kāpostiem. Es būtu laimīga tikt pie pāris kilogramiem sava svara. Tomēr labāk, ja ir mazliet vairāk miesas uz kauliem nekā būt rahītiskam ģindenim. ATTOPIETIES, CILVĒKI!!!! MĪLIET SEVI TĀDU, KĀDI JŪS ESAT!!!! Vaina nav Herbalife kaitīgumā, bet gan cilvēku kompleksu garīgajā izpausmē.

• Atbildēt 26.02.2007 23:18 Ziņot

fuksija

Tās ir dzīvās šausmas, kā veiksmīgi, pieauguši un sabiedrībā cienījami cilvēki, iesaistoties šajā sektā (tieši tā - s e k t ā) paliek par absolūtiem dārzeņiem!!! Tiesa gan, pārsvarā tie ir personīgajā dzīvē gaužām nelaimīgi un vientuļi cilvēki, kurus lielais brīnums Herbalife nomakšķerē uz lielā solījumu āķa! Sak' - "nāc! iesaisties! nopelni! tu būsi piederīgs! nebūsi vairs resns, nelaimīgs un vientuļš!" Taka tādus bērnus apstrādā!! Brrr.., pretīgi un reizē skumji.

• Atbildēt 26.02.2007 23:36 Ziņot

fuksija

Vēl kas. NLP (Neiro Lingvistiskā Programmēšana) ir vienreizējs manipulēšanas ierocis! Šī metode arī tiek likta lietā apstrādājot jaunpienācējus. Cita izskaidrojuma taj apmātībai un bezierunu paklausībai, kas valda tajās sapulcēs nevar būt! (Mani arī mēgināja tajā visā iepīt, skalojot, ka vienīgais, kas man pietrūkst pilnvērtīgai dzīvei ir Herbalife..vēē!) Kā zināms, manipulēt ar cilvēku var tad, ja ir kur "ieķerties", ja ir kāda neaizpildīta vieta cilvēka personībā vai attiecībās ar apkārtējiem.

• Atbildēt 27.02.2007 13:45 Ziņot

oooo

nu nez va veikalos nopērkamie tievēšanas līdzeklji as ir nedaudz lētāki ir labāki par herbalife. es piemēram bez tādiem nevaru iztikt. atleik man paskatiities uz eedienu un kg naak klaat. vienalga cik es veseliigi maz daudz vai kaa edu nekas nemaiziijas. tagad vismaz ir pozitiivs rezultāts. un vai nav vienalga vai esmu kkaadas "x" kompānijas notieveeshanas produktu lietotaaja vai herbalife! ja jau arii tas herablife tik ***igs tad es nedomāju ka arii paarējie tieveešnas līdzkļi ir veselīgāki!

• Atbildēt 27.02.2007 14:02 Ziņot

tauks

sex ir lielisks lieka svara likvidetajs !!

• Atbildēt 27.02.2007 14:20 Ziņot

BrunoBanani

Tieshi taa!!! Veseliigs dziives veids (arii seks) un nebuus nekaads probleemas ar lieko svaru, liidz ar to nebuus jaalieto HL dranjkji! Viss gheniaalais ir vienkārshs!

• Atbildēt 27.02.2007 14:23 Ziņot

zanelja

ne tikai pret lieko svaru, bet arī labi palīdz pret gripu un citiem vīrusiem !!!

• Atbildēt 27.02.2007 14:37 Ziņot

Maijiņa

Jums nav bail iziet uz ielas? Uzbruks ar NLP, ķīmiju un velns viņ zin ko vēl... Kaut gan nē, jūs jau sevi varēšiet aizstāvēt paši, bet tie jūsu līdzcilvēki, tie gan ir stulbi radījumi, kas katrā ziņā ir jāpasargā paši no sevi. Tā lai neieprogrammējas kaut kā neriktīgi - lai tikai turpina kraut Rimi ratos visu pēc kārtas, atpūšas lielveikalos un patērē līdz krīt. Tad visi būs veseli un laimīgi, jo tā ir pareizi. Un visus, kas izvēlas, ko citu vienkārši publiski nolamāsim nesmukiem vārdiem!

• Atbildēt 27.02.2007 15:50 Ziņot

POLIS

Šis neauglīgās diskusijas kārtējo reizi pierāda To, ka latvieši ir vie NENOVĪDĪGA tauta, un baidā paši no savas ēnas.
    Jautājums: kuram no Jums "gudriniekiem"ir vai ir bijis savs nopietns un pelnošs bizness???
    Jūs esat kā utaini šakāļi, kas vazājas gar lauvas migu un meklē iespēju kā nokost viņu bērnus vai nozagt viņu medījumu.
    Un lai katram letiņam būtu tāda izlēmība un pozitīva aura kā SARMAI un AIVARAM GALEJIEM. Es viņu priekšā paklanos līdz zemei!!
    Lai Jums visiem jaukas dienas!!

• Atbildēt 27.02.2007 16:07 Ziņot

BrunoBanani

To POLIS
    Tu esi kaa neizniicinaams paraziits, zini, ka neviens tevi negrib, bet tik un taa lien kur nevajag! Klanies kam gribi, skaties ka peec tam mugura nesaak saapet, bet... pareizi, tev tak tavi elki izpaliidzees ar kaareteejo HL tabletiiti! Lai arii tev jauka diena!

• Atbildēt 04.03.2007 02:10 Ziņot

ncux

Auni tadi! Ja nezini faktus ta aiztaisies! un ja jau jus visi esat tik gudri?
    Tad kapec JUS NEVISAI LABI IZSKATATIES! un kapec jums NAVA TIK DAUDZ $$$ CIK GRIBETU!
    no tiem auneliem kuri noliek mlm kompanijas !Kurs no jums pedejo 5 gadu laika ir bijis talak par latvijas robezam kopa ar gimeni!

• Atbildēt 04.03.2007 15:08 Ziņot

03

Nožēlojami- ka tik vairāk naudas saraust un labi izskatīties. Rij vien tās savas ripas un tirgojies,ncux.

• Atbildēt 04.03.2007 15:36 Ziņot

xxx

Es arī kādreiz biju iestājusies tai Herbalife - es tur neko nenopelnīju un arī rezultātu nekādu nesasniedzu lietojot to.No sākuma kritos svarā, bet tad pēkšņi viss nāca atpakaļ.Un tā cilvēku mānīšana...man piemēram tracina tas, ka regulāri pastkastītēs ir samestas tās skrejlapas un jo sevišķi ja zinu, kas tas ir...

• Atbildēt 04.03.2007 15:40 Ziņot

:(

Jā ir cilvēki kam tas ir palīdzējis, bet tas ir reti, bet nopelnīt tur tiešām neko nevar!Tur jābūt tādam cilvēkam ,kas prot acīs skatīdamies melot!

• Atbildēt 05.03.2007 18:58 Ziņot

@

es mēneša laikā nometu 7 kg un kaadus 20cm-veeljoprojaam nekas nav naaacis atpaka! par pelnīšanu nezinu.. Varjaubuut ka var!

• Atbildēt 06.03.2007 16:21 Ziņot

toxic

@, nometīsi vēl 7kg un varēsi apmeklēt hemodialīzi, jo nieres būs čupā!

• Atbildēt 06.03.2007 17:26 Ziņot

@

vairāk jau man nekas nost nenāk un nevajag arii.mans pashreizeejais svars ir ļoti normāls un mazāks nepaliek. jau 3 mēnešus svars ir viens un tas pats. :P

• Atbildēt 07.03.2007 11:49 Ziņot

sinta

mana māsa iegādājās herbalife produkciju ( aizbrauca uz vāciju ), kad tā izbeidzās gāja pēc jaunas preces ( tur pat vācijā ), viņai par izbrīnu paziņoja ka konkrēto preparātu piedāvāt nevar , jo sastāvā esošās vielas šajā valstī ir aizliegtas.Secinam- Latvijā gan nav aizliegtas !

• Atbildēt 07.03.2007 12:13 Ziņot

ābece

Interesanti būtu papētīt, kāds ir Herballife izplatītāju izglītības līmenis. Pieļauju, ka ne pārāk augsts.Diez vai viņi ir apguvuši pamatus fizioloģija, psiholoģijā, medicīnā. Ja nu vienīgi NLP, kā apstrādāt klientus.

• Atbildēt 07.03.2007 12:30 Ziņot

zobs

Mani šokē ļautiņu lētticība un pakļaušanās. Es viņus tiešām salīdzinātu ar sektām.

• Atbildēt 07.03.2007 12:56 Ziņot

sxds

ja gribi kļūt par uzbāzīgu veceni,kam jaiesmere otram prece-uzprieksu...ka tra gadijum aja man piedava-es momentaali...atsuju. ..:(

• Atbildēt 07.03.2007 20:55 Ziņot

toxic

Ceru, @, ka Tev viss būs labi. Nieres izturēs. Man gan tā nebija.

• Atbildēt 07.03.2007 21:02 Ziņot

@

kas tad tew toxic notika?cik ilgi tu lietoji?

• Atbildēt 07.03.2007 21:34 Ziņot

xxx

Lai tik būtu aitas, cirpējs atradīsies.

• Atbildēt 09.03.2007 13:00 Ziņot

toxic

Nieres atteicās strādāt. Tagad jāgaida uz nieres pārstādīšanu- manas glābt vairs nevar:(Esmu atkarīgs no dialīzes- 3reiz nedēļā braucu uz slimnīcu un guļu pieslēgts 4h pie aparāta, kas veic nieres funkciju, attīrot organismu. Nu ļoti gribējās notievēt...

• Atbildēt 09.03.2007 13:11 Ziņot

vaira to toxic

vai tiešām tas no Herbalaifa? negribas ticēt...varbūt kas cits pie vainas? tad jau Tu vari mierīgi tiesāties, ja vari pierādīt ka H-laifa dēļ atteicās nieres. par sa***u veselību jāprasa ļoti daudz! vēlu Tev izturību

• Atbildēt 09.03.2007 13:38 Ziņot

milly

Palasiet google.com, vai rambler.ru,- mati ceļas stāvus lasot. Marks Hjūzs (herbalaif izgudrotājs) pats pirms neilga laika nomiris 40 gadu vecumā (ar visu pareizo ēšanu), viņam ir 9 klašu izglītība un savus garadarbus sākumā presējis mājas apstākļos un tirgojis no veca busiņa aizmugures. Neapšaubāmi, ka ir jābūt milzu talantam, lai varētu sūdus pārdot kā saldu tēju.

• Atbildēt 09.03.2007 20:33 Ziņot

silva

Sapulces jau atstāj absolūtu sektas iespaidu

• Atbildēt 22.03.2007 15:35 Ziņot

es

Tieši tā!

• Atbildēt 22.03.2007 15:44 Ziņot

Aptracis

Da beidziet te kult pagājušā gadsimta salmus. Gribi buut tievs nerij visu kas pagadās un fiziski noslogojies! Sjo! Visa lielA zinAtne! Herbalaif, shmerbalaiff! Rieb klausiities!!!

• Atbildēt 22.03.2007 15:52 Ziņot

silverjanka

Piedodiet, bet, manuprāt, tas viss ir bullshit's ... ;)) Nepiealos un negribu, ir daudz labāki varianti, kur ieguldīt naudu ;)

• Atbildēt 22.03.2007 16:08 Ziņot

b52

bet kā, Silver, tas tak arī ir presēts bullshits!

• Atbildēt 22.03.2007 16:12 Ziņot

silverjanka

To b52:
    Nez kapēc man ir aizdoma, ka pazīsti (vai vismaz zini) mani ... ;DDDD

• Atbildēt 22.03.2007 16:19 Ziņot

b52

nevarētu būt.. nē, visticamāk, ka ne. ja domā pēc tā, kā tevi nosaucu, tas sanāca pats no sevis.

• Atbildēt 22.03.2007 16:32 Ziņot

silverjanka

Nuuu ... vienkārši domāju tā tādēļ, ka ka man Liepājā ir tāda diezgan pamanāma mašīna un šāda modeļa izpildījums točna ir vienīgais .. un arī tas Silver ir saistībā ar mašīnu ;)

• Atbildēt 22.03.2007 17:00 Ziņot

077

ES JUUTOS DAUDZ LABĀK NELIETOJOT VISAADUS DRAĶUS, VISAS ŠITĀS ZĀLĪTES UN VISPĀR ŠITIE UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NOĀRDA CILVĒKAM IMŪNSISTĒMU, VIEGLI PIEĶERAS VISĀDAS SLIMĪBAS UN ATKAL NĀKAS IEPIRKT ZĀLĪTES, UZ TO ARĪ PELNA FARMĀCIJAS BIZNESS.

• Atbildēt 25.03.2007 09:58 Ziņot

andis

Es lietoju herbalife un jūtos lieliski.Ideāls produkts visai manai ģimenei.Nepārprotiet -neesmu tā izplatītājs.Ja kāds saka,ka tās ir narkotikas-OK,būšu narkomāns.Es gan domāju,ka vainīga ir cita lieta.Latviešu skaudība.Lielākā daļa nolicēju vienkārši to nevar atļauties,un tad sākās.Latvietis parastais-alga ap 400-500Ls,auto(cenā ap 5 eur),2-3ist. dzīv.Viss-sapnis piepildīts.Vairāk neko nevajag.Īstenībā ir tā,ka vairāk ne uz ko neesat spējīgi.Un tad savu mazvērtības kompleksu nomākti rejat...

• Atbildēt 25.03.2007 11:14 Ziņot

milly

Labāk no kompleksiem riet, nekā pēc kāda laika no atkarības gaudot...

• Atbildēt 25.03.2007 12:35 Ziņot

Ellochka

ha ha ha, nu, andi, ja Tavs sapnis ir daudz naudas un bieza mašīna, man tiešām nebūtu ko skaust. materiālisti nolāpītie.. ha ha.. jā, tādi ir tie herbalaifisti - nauda, nauda, nauda, uzmeistarots smaids pa visu ģīmi un kolektīva dibena grozīšana bum-bum mūzikas pavadībā. nauda ir dievs!
    veee..

• Atbildēt 25.03.2007 13:24 Ziņot

Chx

nu u te ko es jums varu pateikt - :P

• Atbildēt 26.03.2007 21:29 Ziņot

Man pēc trīs nedēļu herbalife lietošanas krita mati ārā un teica ka tas esot normāli!To dranķi pārtraucu lietot,bet ar matiem bija problēmas vairākus mēnešus.

• Atbildēt 26.03.2007 21:49 Ziņot

Lilian

Peec Herbalife piekriteeju un antiherbalaifistu savstarpeejiem apvainojumiem silti iesaku atrast un izlasiit 2006. gada Psihologija mums 4 nr.- raksts ''Nogalina ne tikai šahīdi". Buus interesanti atklaat, ka Herbalife utml. MLM organizaacijaam ir visas sektas paziimes. Nebuusim naivi jeb ceerpajamas aitas par spiiti veelmei dziivot labi tepat un tuuliit!

• Atbildēt 27.03.2007 01:35 Ziņot

*Zane*

Jaapiekriit, ka tikai nelaimiigi/nepilnvee rtiigi cilveeki var uz shito s...du uzkjerties!!!Mana vieniigaa veeleeshanaas aizejot un paseezhot tajaa sapulcee bija, peec iespeejas aatraak tikt araa no taa slimiigi smaidoshaa, "nereaali notieveejoshaa", aarzemes izbraukaajushaa, visu 29 reizi pierakstoshaa bara!!!:D Bet visvairaak mani shajaa visaa lietoshanaa/izplatii shana kaitina un satrauc tas, ka shie neapteestie ljautinji savus un sveshus beernus iebaro ar sho drankji!!!

• Atbildēt 27.03.2007 01:38 Ziņot

*Zane*

P.s. Baisi paliek vien iedomajoties, kas ar shiem beerniem notiks veelaak, kad shaadu vai citu iemeslu delj vinji nevarees/negribees vai vnk nevarees atljauties shos "briinumliidzekljus" lietot!!!
    P.s. 2 Un ANDI, kaa buus, ja gadiijumaa Tavs beerns kljus par "latvieti parasto", bet Tu vinju beerniibaa buusi piebaazis ar savam tik izslaveetajiem Herbalaife uztura bagaatinaataajiem??? ????? Esi aizdomaajies???? Lai nu kaa, lai veicas, tachu herbalaifisti vareetu atziit, ka kopsh pievienoshanas..

• Atbildēt 27.03.2007 01:41 Ziņot

*Zane*

.. shai superkompaanijai Jums bija vairaak draugu un laimiigaaka personiskaa dziive-jo jums taada bija, jo juus maaceejaat komuniceet arii par kaut ko citu nevis tikai par sho suudu!!!!
    P.s.3 Un tie kuriem juus te to galvu priekshaa liecat, nez kaapeec RIMI visu laiku tik alkoholu vien iepeerk, laikam taapeec, ka dikti laimiigi!!! :))

• Atbildēt 28.03.2007 17:51 Ziņot

Emma

NEZ PAR KO JUS TE RUNAJAT, KA KADS PAKAJ MET HERBALIFE UN KADU PIERUNA, ES TIRGOJU HERBALIFE ARPUS LV UN TAM PRODUKTAM PAKALJ SKRIEN UN LUDZAS LAI PARDOD, MAN NEVIENS NAV JAPARLIECINA, UN JAIEGULDA BIJA TIKAI 110 EIRO SAKUMA KOMPLEKTAM.BIZNESS ZELJ UN PLAUKST.LVgan man skreja pakalj ar to produktu, ka nevareju atkauties, tas gan, bet te ar tadiem panjemieniem nestrada un produktu tirgo ari interneta, nevis skraidot pa prezentacijam.Ta luk!

• Atbildēt 03.04.2007 13:03 Ziņot

Sandra

Jums visiem ir loti nepareiza informacija par Herbalife,es saprotu,ka katram ir savas doams un viedokli,bet ja nezini kas isti ir herbalife un kas aiz vinja stav,nevajag tik publiski iznest savas domas! Jums ir negativa attieksme,jo pashiem nav parleicibas,ka varat klut veiksmigi shaja lieta,ja nevarat atlauties estj shos brinishkigos produktus-tad tie nav prieksh jums,ja cilveks grib-vinsh mekle iespejas!

• Atbildēt 03.04.2007 15:36 Ziņot

mēris

Riebjas klausīties tos herbolaif aizstāvjus tie ir tie izplatītāji.16; 17 gad .jauniešus tā Geste tur savilkusi. sastāstot ka nu tik pelnīs.Un bērni piekrita.Un tad sākās murgs. Kredītu ņemšanas. Milzīgas naudu maksā''sanas semināri katru nedēļu un atkal maksā 10ls un ttā nepārtraukti. Nenopelni neko bet tikai maksā uun maksā.Vārdsakot bērns parādos līdz ausīm. Vairs nevēlas nodarboties. Bet atkal atsūtīts konverts ka jāmaksā gada nodeva jo redz Gestei tā ir ļoti vajadzīga nauda.

• Atbildēt 03.04.2007 15:49 Ziņot

feja

Geste ižņem rokas no pakaļas un ej nopelni to naudu nevis krāp ārā no cilvēkiem .To jūsu firmu jāsūdz tiesā. Mīļie cilvēki ejiet ar līkumu šai produkcijai.nelienat tur iekšā ja negribat kļūt par pēdējiem nabagiem,Jūs ar savu naudu uzturēsiet to firmu .bet paši nopelnīsiet kapeikas.Tā produkcija nav nekam vērta.!!!.Tas ir mīts.Kādi pulveri tur sabērti dievs to vien zin.Nebrīnos arī ka narkotikas klāt lai cilvēki justu efektu un gribētu pirkt.

• Atbildēt 03.04.2007 15:52 Ziņot

muse

Tur tādas muļķes kurām smadzenes saskalotas,kā pie'mēram Inita Timofējeva- pilnīgs vājprāts

• Atbildēt 03.04.2007 15:59 Ziņot

ESIJA

Herbolaif ir vis īstākā sekta. Kas notiek tajos saietos ,kā pagājušo gad Grieķijā. Burtiska cilvēku hipnoze ievešana transā.Līdz nesaprašanai ko dievina.Priekšā nostādīti kaut kādi uzpirktie miljonāri un masveidā tiek iespaidoti cilvēki ar vienu saukli būsiet miljonāri!!! SEKTA VISTIEŠĀKAJĀ NOZĪMĒ.

• Atbildēt 03.04.2007 16:11 Ziņot

labvēlis

GATI LARIN ,LŪDZU IZLASI VISUS ŠOS KOMENTĀRUS. VARBŪT TAD VIENREIZ PAKLAUSĪSI MAMMAI. tURIES TĀLĀK NO TĀS SAVAS INI...... JA NĒ NOSLĪKSI TAJĀ SEKTĀ UN PARĀDOS VĒL NESASNIEDZIS ĪSTO VECUMU. tĀ IR LABI IZPLĀNOTA CILVĒKU NOVEŠANA LĪDZ IZMISUMAM, PARĀDIEM U.T.T

• Atbildēt 11.04.2007 22:25 Ziņot

Aizdomajos

Ziniet,es nopirku bileti uz Herb.pasakumu Revalaa Hotelii 15.04, "5 gadi Latvijaa",paklausisos un nolemsu lidz beigam,kak un ka..jau nopirku IBP par 51,84..macijos konsultet..edu produktus-rezultatu par 2 ned. nejutu..tikai sejas kosmetika patika..interese naudas peljnja..domaju ka ir reali,tikai laiku un normalo sposnsoru prasa,liela nauda nav vajadziga-godigi..atrakstisu pec pasakuma.

• Atbildēt 11.04.2007 22:49 Ziņot

hirbalose

nu ko var te tik ilgi vilkt to runājamo......ļeņins iebaroja ļaužiem kino par laimīgo rītdienu, šodien iebaro šitos sūdus... nu lai tās blondīnes tos rij ar putām uz lūpām...ātrāk saies sviestā... bet ka džeki- KAUNS...ejiet ko normālu darīt!

• Atbildēt 11.04.2007 22:55 Ziņot

hm

ESIJAI -ja tu vadi savu sektu tad ej un vadi to citur ***

• Atbildēt 11.04.2007 23:01 Ziņot

hm

tu .... tev jau sakāpis galvā... ka tu esi dievs , ne tev būs to regulēt tas viss ies un notiksies, cilvēki būs bagāti un veseli , bet tie kas noniecina slimi um nabagi, atcerietie šito visu pēc desmit gadiem ,- kas vēl būs dzīvs,....

• Atbildēt 12.04.2007 00:08 Ziņot

To hm

Jaaaaaaaaaaa, nu peec 10 gadu lietoshanas, toch neviens dziivs nepaliks!!! :D:D:DUn tad paskatiisimies, kursh te bagaats un kursh pa miseneem dziivos, lai kaartejai devai nopelniitu!!!

Vajag tachu domaat ar galvu nevis ar p k a l j u!!!

• Atbildēt 12.04.2007 16:43 Ziņot

Sandra

Es lasu un man shermulji nak no taa kaa sheit cilweki izrunajas,wai Jums tik tiesham wel nepielec,ka te nospele cilweciskais faktors,ja naw labs konsultants satikts,kursh newar iemacit pelnit naudu,tad tas nenozime,ka wainigs ir Herbalife! Wainigs ir tas cilweks,jums wajag skatities ar ko jus sakat stradat! Un tas naw narkotikas,esat redzejushi narkomanus?!Tie kas lieto Herbalife produktus neizskatas pec narkomaniem!Beidziet runat shis mulkibas!

• Atbildēt 12.04.2007 16:47 Ziņot

man patīk...

es piem.lietoju herbalife matu šampūnus un balzamus-vnk super!!!!Arī sejas krēmi un maskas ir daudz efektīvākas nekā citi krēmi:)

• Atbildēt 12.04.2007 17:28 Ziņot

Dakteris

Varbūt ir labāk par 2000 Ls nopirkt trenuškas, beigt rīt kā cūkai un aiziet paskriet? Veselīgāk, lētāk un labāk smadzenēm. Tauta paliek stulba

• Atbildēt 13.04.2007 00:16 Ziņot

8)

Dakteris ir gudrs cilveeks!!!!Malacis!!!Vairaak muusu sabiedriibaa taadus!!

• Atbildēt 13.04.2007 00:34 Ziņot

FUJ

Herbalife ir ***, tie produkti ir nenormāli dārgi, viņi varbūt nav slikti, bet nav arī nekas labs un nedod nekādus efektus, tās ir tikai iedomas, ka kādam ``uzlabojas veselība`` un ``slimība pazūd kā nebijusi`` utt. Un tās viņu prezentācijas ir vesels teātris, tik samāksloti tur stāsta savu bezgala pozitīvo pieredzi utt. Vēmiens nāk.

• Atbildēt 13.04.2007 20:32 Ziņot

wiwa

Nu, FuJ, pavēmi jau?

• Atbildēt 14.04.2007 18:24 Ziņot

:P

kosmētika ir ļoti brīnišķīga un šampūns un balzāms arii.

un kokteilis ir garšīgs.

un jā!-parunāsim pēc gadiem 3.

ooooobligāti te piekāpšu.

• Atbildēt 17.04.2007 16:03 Ziņot

wiwa

Es te nesen izlasīju vienu komentāru no 11.04, kura autors brauca uz Rīgu, Herbalife jubilejas pasākumu.Nu kā tad tur gāja?Sekta vai nav sekta?Starp citu, redzēju šodienas ziņās, ka Lavijā vairs nezin kā cīnīties pret narkomāniju, bet jūs te gudri spriedelējat par Hebalife produktiem, kur lietošana ir paša katrā ziņā.Galvenais, ka šie produkti Latvijā ir izgājuši visas pārbaudes un atzīti par veselībai nekaitīgiem, bet pat veselīgiem!!!

• Atbildēt 17.04.2007 16:07 Ziņot

partyzan

Veselīgs ir dārzenis no dobes un t.t. - beidz reklamēt te savus surogātus!

• Atbildēt 17.04.2007 16:11 Ziņot

wiwa

Es nemaz to nereklamēju,es izsaku savas domas, kā to šeit visi dara.Tavs veselīgais dārzenis-kurā tad dobē viņš aug?

• Atbildēt 17.04.2007 16:22 Ziņot

partyzan

wiwa - lai es sāktu nopūlēt savus daiļos pirkstiņus ar garu diskutēšanu ar tevi - tu vispirms lūdzu paskaidro kāds herrrbulaifam sakars ar tevis pieminēto narkotiku tēmu??? nu nevaru es nekaadi ieraudziit saikni....

• Atbildēt 17.04.2007 16:25 Ziņot

partyzan

Tas herrrbulaifs ir no tās pašas tēmas kas cepteris - agrāk atdevuši par tām bundžām slepenos saietos tūkstošiem latu, tagad to īpasnieki koz elkoņos, jo (ak tu žēliņ) izrādījās ka tērauds 18/10 nak nekas kosmisks un citas firmas tos katlus ražo par 20Ls. Kamēr būs aitas - būs cirpēji! :))

• Atbildēt 17.04.2007 16:35 Ziņot

wiwa

Lai tev nevajadzētu deldēt savus daiļos pirkstiņus, tad rakstu tev un vienīgi tev:Lūk par narkotikām, tas jau arī tas satraucošākais, ka Latvijā tas nav apturams, bet par herbalife produktiem ziņās nerunā!

• Atbildēt 17.04.2007 16:37 Ziņot

partyzan

wiwa - esi tik mīļa un pasaki man kurā pasaules valstī narkotikas ir apturētas un es tev uzdāvināšu ceļojumu divatā uz to valsti....a kādā sakara lai par pārtikas bagātinātājiem runātu ziņās - viņi ir pietiekoši neinteresanta un nodrāzta tēma.

• Atbildēt 17.04.2007 16:43 Ziņot

wiwa

Vispār es izteicos mazliet nprecīzi!Es centos paskaidrot, ka narkotikas ir bīstamas, nevis herbalife produkti!Man ir jautājums, vai tu alkaholu lieto?

• Atbildēt 17.04.2007 16:47 Ziņot

partyzan

>wiwa - esmu intriģēts! Jā lietoju.

• Atbildēt 17.04.2007 16:52 Ziņot

wiwa

O-man patīkami iesaistīties ar vīrieti diskusijā!Par to šņabīti, tas tak arī ir kaitīgs, bet par to mazāk runā, bet kāpēc tāda uzmanība tiek veltīta kokteilīša bundžiņai?

• Atbildēt 17.04.2007 16:55 Ziņot

partyzan

>wiwa - pretjautājums! Kāpēc šņabi var a kaņepes nevar? Par šņabja kaitīgumu runā mazāk neka par narkotiku kaitīgumu. :)

• Atbildēt 17.04.2007 17:07 Ziņot

partyzan

Proklomēju: Nekad neesmu teicis: Herrrbulaifs ir kaitiigs! Tāds pac produkts kaadi ir visos sporta klubos. Tikai cena ir neadekvāta. Bet runa ir par senām tēmām: cilvēku slinkums un vēlēšanās atras brīnumzāles, lai tikai nekas nebūtu jādara a rezultāts būtu. Nu lūk herrrbulaifs arī tiek pozicionēc kā šis filosofu akmens. Un muļķi arī uz šī marketinga trika uzķeras... nu tā es domāju...

• Atbildēt 17.04.2007 19:46 Ziņot

...;

zjurku kantoris.... ***ing debiilais Herbalife.... auni tie kas iesaistaas.. :D pashi peectam tik nesuudzaas!!!!

• Atbildēt 17.04.2007 22:44 Ziņot

heija

Nu ilgi lasiiju...jaa un izdomaaju, ka ar riitdienu saaksu lietot so kokteili un tad noteikti dosu zinju, kaa ir:)))

Nu paaraak daudz nonicina so produktu, lai nepamegjinaatu...laikam labs:)

• Atbildēt 18.04.2007 22:27 Ziņot

niknais_kaamis

Gribēju tikai pajautāt visiem aintiherbalaifa sportistiem vai viņi pazīst tādu sportistu kā Deivids Bekhems, vai Lens Armstrongs! Nu ja jūz viņus zināt tad paiteresējieties par viņiem! Varbūt kaut ko jaunu atklāsiet!

• Atbildēt 19.04.2007 19:40 Ziņot

wiwa

Pievienojos Heija!Es arī ilgi domāju, lasīju visus komentārus un spriedu pirkt vai nepirkt!Šodien nopirku....ei, bet labais!Sastāvs arī ideāls, varu iztikt bez aptiekas vitamīniem, vienā glāzē viss kas vajadzīgs!

• Atbildēt 19.04.2007 19:44 Ziņot

mumis

Es arī vairākas dienas lietoju-nu ko, manta laba.Nauda?Vai tad mēs veikalā ēdamo nepērkam?

• Atbildēt 21.04.2007 13:06 Ziņot

vika

es domaaju,ka cilveekam paliidz tas kam vinsh tic,es savam bijushajam viiram pretsaapju liidzeklju vietaa devu dzert parastus vitamiinus,un vinjam paargaaja saapes,neatnjemiet cilveekiem ticiibu un laimiigi buusim visi!

• Atbildēt 22.04.2007 12:42 Ziņot

Inga

Ja man Herbalife produkti palīdzēja tikt galā ar muguras problēmām, bet ārsti teica, lai samierinos ar šīm sāpēm un ka tās nav ārstējamas? Kam ticēt? protams tam, kas palīdzēja gan mugurai, gan sirsniņai, gan vispārējai pašsajūtai! Herbalife produkti ir tie paši augi, kas aug uz mūsu Zemītes - tikai sabalansētā veidā.

• Atbildēt 22.04.2007 15:23 Ziņot

maikls

je ja Herbalife neleitosi nomirsi atrak neka citi :D Herbalife izglabs pasauli, ja beigsi lietot nomirsi :D nu ja bet tas nekas :D to HERBIJUS viegli var atpazit :) Vini sevi iezime ar tam sasprauzamam blendukiem ;D un jau ir pari redzeti liepaja :D HERBIJU IMPERIAJ TUVOJAS :D Vel tak hokeja chempionata :D vai ka tur rakstas bus herbiju reklamas :D sponsors vai kas lidzig :D ISTI HOKEJISTI LIETO Herbalife

• Atbildēt 22.04.2007 17:43 Ziņot

Sančo

Izbijis Herbaliferis -Produkts ir jauks!!! Tikai ar to biznesu galīgi garām. Apčakarēs uz visu atlikušo mūžu. Banku vergs.Smaidošā, resnā Sarma spēlē uz vīriešu jūtām. Vīrs naudas dēļ liekas neko neredzam! Pajautājiet kāpēc viņa nelieto produktu? Nav naudas(dzīvo uz parāda) vai kuņģis netur???Ja godīgi, tiko nelietosiet produktu, paliksiet 2reiz resnāki!!!TUR NEKĀDS BIZNES NESANĀK>ATJĒDZIETIES!!!!

• Atbildēt 23.04.2007 21:26 Ziņot

Lācars

Jā es arī zinu, kādus četrus cilvēkus, kas Herbalife ir ieguldijuši 2, 3 tūkst.Ls Viņi neko nepelna, bet tikai maksā kredītus bankai

Man viens labs paziņa, katru mēnesi maksā bankai 100 Ls. ,nu jau gandrīz 3 gadus un nu ir priecīgs, ka jūnijā būs beidzot to nomaksājis.

• Atbildēt 23.04.2007 21:28 Ziņot

gerba

dāvinu presētu sienu. pusšķūnis. gluži kā herbalife. apdāvinātā transports.

• Atbildēt 23.04.2007 22:57 Ziņot

Ana

Maikls ir piedeeries! :P

• Atbildēt 24.04.2007 14:21 Ziņot

:P

Oj kaa muus te cenzee, vai tik liepajnieku moderators ar nav Herbalaif fans!???? :P

• Atbildēt 24.04.2007 14:54 Ziņot

partyzan

njaa- cik gadu jau pagaajis kopsh Herrrbulaifaa buma...a kritushos veel joprojaam atrod....SAAK PALIKT KAUNS PAR JUMS - BEIDZIET DAUņOT!!!

• Atbildēt 26.04.2007 16:40 Ziņot

Lācars

Herbalife- Tā ir moderna reliģija! Tur ir līderis, kas spēj pārliecināt par tā produkta vienreizīgumu. Un tas cilvēks tam notic. Tā ir šodienas-

MATERIĀLISMA LAIKMETA -reliģija, kas cilvēku uz to, ka viņam iestāsta, ka viņš tur spēs nopelnīt labu naudu.

• Atbildēt 28.04.2007 12:56 Ziņot

wtf

kas ko cenzee?kurš ir izcenzeets?

• Atbildēt 28.04.2007 13:03 Ziņot

partyzan

> wtf - nezinu kaa dotajaa gadiijumaa, bet dazhreiz cenzee gan...staastu no pasha pieredzes...bet nu kaut kaadu pieskatiishanu jau laikam vajag...

• Atbildēt 29.04.2007 12:07 Ziņot

wtf

nu ja ka vajag.

• Atbildēt 30.04.2007 13:10 Ziņot

varbut produkti ir labi, bet tas pasniegšanas veids tām izplatītājām šaušalīgs, man zosāda metas no tām slavas lipīgajām dziesmām!!

Tā vien šķiet, ka viņām vajadzīga psihologa palīdzība!!!

• Atbildēt 30.04.2007 13:24 Ziņot

kristina

viņi gadījumā nav tie, kuri nemitīgi popularizē, ka visi šaušalīgi bagāti kļūst...???

• Atbildēt 30.04.2007 20:19 Ziņot

jāa, tie ir tie paši...

• Atbildēt 03.05.2007 13:25 Ziņot

janis

kadi uztura bagatinataji jalieto lai roku muskuli klutu apjomigaki???

• Atbildēt 03.05.2007 14:47 Ziņot

Herbalife

Herbalife! nopietni! ;)

• Atbildēt 03.05.2007 14:50 Ziņot

b52

jani- putru vajag ēst! un ej malku skaldīt.

• Atbildēt 03.05.2007 17:20 Ziņot

partyzan

> jani - lieto uztura bagaatinaataaju "hantele" un uzdzer proteiina kokteili! :)))) b-52 - kaa tu domaa, kas vareetu vispaar taadu jautaajumu uzdot? :)))))))

• Atbildēt 04.05.2007 19:49 Ziņot

ezis

Ei, partyzan!Vai tu domā, ka tas proteīna kokteilis ir kaut kas labāks par Herbelife kokteiļiem?Tu esi laikam baigi pareizais, laikam esi kāds profesors?

• Atbildēt 04.05.2007 20:03 Ziņot

partyzan

Proteiina kokt tirgotaaji vismaz nesaka ka no taa lietoshanas tev iestaasies pilniiga laimiiba! Tas vienkaarshi ir utilitaars pulveriitis lai paceltu olbaltumvielu sastaavu uzturaa! un visss...a tu paklausies ko tie sektanti Herrrbulaifisti tev sastaastiiss par saviem produktiem! Jaaaa - ja tev taa ir labaak - esmu profesors!!!! :D

• Atbildēt 04.05.2007 22:57 Ziņot

mth

ar ko atshkjiras proteiina kokteilis no herbodranjkja? atbildi neveelos dzirdeet (lasiit)

• Atbildēt 05.05.2007 15:08 Ziņot

dizzy

mjaa.. man patiess prieks, ka izlasiiju visu sheit rakstiito, man jau schita tie cilveeki taadi diivaini wellness studijaa..ievilkushi tajaa caur netu vienu no maniem draugiem, tipa varees lielo naudu pelniit, un grib arii, lai vinja visi tuvaakie draugi kljuutu par wellness konsultantiem.. pat bija muus visus uzaicinaajushi pie sevis uz studiju.. smiekliigi

• Atbildēt 05.05.2007 18:16 Ziņot

zz toops

vienmēr kāds atradīsies ko tiem herbalaifistiem būs prieks apcirpt. tākā esiet modri!

• Atbildēt 05.05.2007 18:24 Ziņot

kristina

kāpēc viņi visur uzsver naudu! Vēl divas dienas atpakaļ man piedāvāja kur tur iesaistīties un vinnēt naudu un braukt ceļojumā. Kad pēc neveiklas pauzes stulbi pavaicāju - vai man jāiesaistās dēļ naudas, tad atbilde bija vēl stulbāka - nu ja! Mani besī ārā, ka cilvēks ko piedāvā, nedomājot vai man to vajag! Nu pietiek man naudas!!! Un ja vajadzēs, aizbruakšu ceļojumā! Un šķiet, bija gudri cilvēki......nepatīkami tādus kur satikt.....:(

• Atbildēt 05.05.2007 18:48 Ziņot

dizzy

taadeelj, ka nauda vilina..taadeelj arii uzsver.. laikam nekaa labaaka viniem nav, ko piedaavaat :D

• Atbildēt 05.05.2007 19:07 Ziņot

Runce

naudu herbalaifisti uzsver, jo tā tikai ir iespējams piesaistīt upurus. Nauda un pasakaini rezultāti!!! hahahaha,tiešam jāsmejas!!!!!bet ir ļautiņi kas iekrīt, vai ne???????

• Atbildēt 08.05.2007 18:11 Ziņot

Lācars

Runce, es zinu vismaz četrus, kas ir iekrituši- Tu laikam arī zini !

Es šo fenomenu pētu jau kādus 3 gadus. Ja Jums ir kas zināms par tiem , kas ir iekrituši varat man pastāstīt. mans telefons zelta z.

25907501

• Atbildēt 15.05.2007 15:17 Ziņot

anastasija

ja jau 3 gadus pēti tad jau sen vajadzēja nonākt pie kādiem rezultātiem. a kā tu to izpēti veic?

• Atbildēt 15.05.2007 16:09 Ziņot

pamela

tas lisiks vīrietis kurš siro pa liepāju ir super. varētu kādu reizi ieskriet krūmos ar viņu..............(iedzert kādu herbālo koksīti).

• Atbildēt 15.05.2007 16:49 Ziņot

bmw

stulbie narkomāni!!!!!!

aizejiet pie ārsta un lai viņš pastās uz iekšējiem orgāniem pēc ilgstošas lietošanas!

narkaši!!!!!

• Atbildēt 16.05.2007 10:10 Ziņot

Patiesiiba

Arī man ir sava pieredze lietojot Herbalife. teikshu atklaati - negatiiva.... tachu pieļauju, ka tas viis arii kaadam nostraadaa.. herbalife izmeiģinaaju pirms gadiem diviem.... un redziet nu jau labu laiku ciinos ar kunģa slimiibaam.... diemzheel nepatiikami........ bet nenosodu cilveekus, kas tajaa iesaistaas, jo katrs meklee atrisinaajumu savu kompleksu notusheeshanai, bet nu...........

• Atbildēt 16.05.2007 11:44 Ziņot

:)-

jaa...man truks vardu.Varbut lai savu kungji izarstetu need suudus un nelieto tik daudz gradiigo.Latvieshi jau ir gatavi apstridet visu un visus,jebkuraa lietaa atrod negatiivo!Shie kas te izsaka savas gudra domas,ir tikai lieli skaugji,kuri ir nabagi pietiekami,lai nevaretu atljauties nopirkt produktus no Herbalife un tikai brukjetu savu muti.Diez kapec rezultats ir labs un pozitivs parejas pasaules valstis un tieshi preci,kas nonak Latvijas marketingos ir kaut kadas vAINAS

• Atbildēt 16.05.2007 11:45 Ziņot

...

TAPEC KA LATVIESHI UN KRIEVI NE MAZAK IR DEBILI!!!

• Atbildēt 16.05.2007 14:56 Ziņot

lauva

neticu ne herbalife ne paareejiem suudiem!! pilniigs stulbums!labaak aizej uztirgu un nopeerc zaljumus un augljus-buus daudz labaak par to meeslu,kas nav cenas veerts

• Atbildēt 16.05.2007 16:07 Ziņot

detroita

tas i gallligaakasi bulshits, es zinu vairaakus cilv. kas ar to nodarbojas un vinji i galiigi nojuugushies jo tic VISIEM tiem murgiem ko tur staasta, nu leeticigiem cilveekiem, var taadu suudu iemeereet

• Atbildēt 16.05.2007 18:40 Ziņot

eko

He he... no malas 4 gadus sekoju herbali-fistiem... teejinja riitaa, uztura bagaatinaataaji gkimeniitei, kreminjsh taads, skrubis shitaads - atmaksaajoties ar uzviju! Nu sosorry - tik gaidiits mirklis: TAA JUMS VAJAG !!!!! ... tagad maksaajiet slimniicaam , dakteriem, profesoriem....

• Atbildēt 17.05.2007 14:13 Ziņot

smiekliigi-nudien!!!

stulbeņi kaut kādi-vēro 4 gadus citus!hahaha!idioti-galīgi nav ko darīt vēro un gaid abrīdi kad kādam neveiksies! stulbais cilvēks-galīgi stulbs. buutu savu dzīvi pilnvērtīgi dzīvojis bet viņš tikai nevar sagaidīt kad citam buus slikti.vājprāc cik zemiski cilvēki!

nu bet jau jau veselus 4 gadus tew jāvēro-vajadzeeja tak beidzot nonākt pie secinājuma ka tiem ko tu vēro viss ir vislabākajā ķārtībā ja jau vēl neesi sagaidiijis savu triumfu!

pilnīgi nožēļojams tu esi!

• Atbildēt 17.05.2007 14:22 Ziņot

coco

Kā tad! Un vēl visi šitie spalvaino paladziņu, brīnumkatliņu, plastmasas bundžiņu utml izplatītāji. Atnāc, lūdzu, uz prezentāciju, iedos pusdienas un glāzi vīna :D

• Atbildēt 17.05.2007 14:28 Ziņot

aladins

kapec herbalife nav uztura bagaatinaataju registraa??????

un nestaastiet,ka tur viss ir dabiigs!!!

un kadas mulkibas,ka latvieshi herbalife nedzer aiz skaudibas ,ka nu pashi nevar atlauties!?!! pietiekoshi pelnu,lai tadus vareetu iegaadaties,bet to nedaru ,veselais saprats veel ir vieta!!to dargo ripu vietaa perku peec iespeejas kvalitativaku partiku,eju uz trenezieriem,speleju skvochu,basketbolu,brivdienaas nesezu pie TV vai datora,bet uzturos svaigaa gaisaa,kustiibaa!!!

• Atbildēt 17.05.2007 14:34 Ziņot

aladins

taakaa herbalife aktivisti nepiniet te iekshaa latvieshu skaudiibu,te vina galiigi nevietaa..

un herbalife visu to brinumzaalishu vieta,kas "arstee " gandriz visas slimiibas,labaak apmekleejiet arstus speciaalistus..visu to lielo naudas zuuksni,ko gribat iegrust brinumzaalitees,aizbrauciet pie laba speciaalista!!!taa dara cilveeki kam ir nauda un veselais saprats!taa luk!

• Atbildēt 17.05.2007 14:39 Ziņot

aladins

un pats herbalife brinumzaalishu izgudrotaajs tak aizgaaja uz citiem mediibu laukiem 44 .g. vecumaa!!!un kur ta brinumzaales,nepalidzeja pasham!traki!:)))

• Atbildēt 17.05.2007 14:46 Ziņot

sana

Tas izgudrotājs gāja bojā nelaimes gadījuma pēc nevis dēļ veselības.

• Atbildēt 17.05.2007 15:14 Ziņot

aladins

kada nelaimes gadijuma peec????:))

• Atbildēt 17.05.2007 15:28 Ziņot

aladins

:)vinu atrada mirushu savaa maajaa,un analizes uzraadija,ka miris no antidepresantu un alkohola pardozeeshanas!!!! ta nu gan nelaimes gadiijums!chaliitim bij kartiga depresija,kas zin,varbut sirdsapzina ierunaajaas par savas imperijas radishanu uz citu cilveku veselibas rekina!:))

• Atbildēt 18.05.2007 18:06 Ziņot

asa

Vo,vo!!!:))))))

• Atbildēt 18.05.2007 19:08 Ziņot

nezinītis

kur palikusi jaukā herbalaifiste Jolanta C. ?

• Atbildēt 21.05.2007 15:33 Ziņot

sharlote

man jau liekas ka par vienu to sū..kokteili 25 LVL ir par dārgu,tādu lietotu pastāvīgi ja maksātu 5 LVL..ne jau nu vairāk .....aaaaaaa..riebjas visas šitās prezentācijas utt.

• Atbildēt 21.05.2007 17:41 Ziņot

engelis

Nu es ari lietoju to kokteili, teica ka aptuveni 5-6 meneshu laika dabushot idealo svaru, nu efekts bija kadi 2-3 kg nost, bet tas ari viss.Nu tad teicu, ka produkts nedarojas, ka solits, tad man atbildeja, laikam nepareizi lietojot, utt.

Piekritu, ka ta ir lieka naudu izšiešana, Par to naudiņu, kuru atdevu par šiem mēnešiem lietojot Herbalife produktus, varēju kaut ko labu un jauku iegādāties.... pilnīgi žel ka izsviedu naudinu gaisā un čiks vien sanāca.

• Atbildēt 24.05.2007 11:27 Ziņot

111

Es te tā nejauši ieklīdu un palasīju tos murgus, ko cilvēki raksta!Ziniet, es arī dzeru kokteiļus, bet daru to tāpēc, lai uzņemtu visus vitamīnus .Ziniet, man viss ir kārtībā, ko nevarēja teikt pirms tam-regulāras galvassāpes, alerģija uz dzīvnieku spalvām,dedzinošs kuņģis! Bet šobrīd man mājās ir kaķis!!!Kur ir alerģija?Man nesāp arī galva un kuņģis pat pēc asāka ēdiena neko nesaka.Nu tad sakiet man vai tiešām no tāda mēsla, kā jūs te visi rakstiet, varēru būt uzlabojumi?Atbildes gaidīšu!

• Atbildēt 24.05.2007 13:24 Ziņot

vika

ar ko saslimist- ar to aarstee

• Atbildēt 24.05.2007 13:50 Ziņot

123

Pilnīgs sviets tas Herbalife, un visi, ka sar to nodarbojas tādi kaut kādi dīvaini ir. Man viens draugs ar to sāka nodarboties,tagad pilnīgi jocīgs palicis, par to Herbalife vien runā! Viss ap un par to! Pilnīgi pretīgi!

• Atbildēt 24.05.2007 15:04 Ziņot

partyzan

Sektanti! izskalotas smadzenes - zombiji. Viņiem būtu jāizdala literatūra par psiholoģiskās zombēšanas paņēmieniem un kā no tā izvairīties...piekrītu - tik tiešām neko citu ar viņiem nevar parunāt, noteikti pēc 5min atgriezīsies pie vecās dziesmas, un mēģinās tev kaut ko ieskapēt, kas maksās kā kosmiskās tehnoloģijas.

• Atbildēt 24.05.2007 17:15 Ziņot

vika

man vienalga- kas tas ir un cik tas maksaa-bet,visaa shajaa putraa negatiivu iespaidu atstaaj taa mazohistiskaa savu slimiibu reklameeshana un lieliishana-taada sajuuta,ka liepaaja ir viena liela lazarete vai epideemijas skarta vieta un vieniigais briinumliidzeklis ir herbalaifs,un ja saki ,ka esi vesels,tad meegjina tevi padariit par slimu

• Atbildēt 24.05.2007 20:51 Ziņot

xm

bet es mīlīši teikšu tā-lai ko jūs arī nerunātu,itsevišķi negatīvu,tas viss herbalife izplatītājiem nāk par labu.....jo antireklāma bieži vien ir daudz labāka par reklāmu!

• Atbildēt 24.05.2007 21:21 Ziņot

vika

kam patiik-lai lieto uz veseliibu!

• Atbildēt 24.05.2007 23:13 Ziņot

deniss to 111

Par placebo efektu esi dzirdējis.....kuņgis, alerģijas, galvassāpes- visa sākums stress. Iedzēri pulverīšus un noticēji, ka palīdz un viss kārtībā. To herbalife vietā varēja būt kaut vai zaptsūdens, bet galvenais, kas notika tavā paurī......

• Atbildēt 25.05.2007 14:00 Ziņot

partyzan

starp citu PLACEBO efekts - tā viena nenormāli interesanta tēma. Par viņu nezkapēc ļoti maz informācijas visapkārt. Man personīgi liekas aizdomīgi, ka tik interesantu temu tik maz apspriež un taisa pētījumus.....liekas, kāds par to zina tik daudz, ka mums parastajiem mirstīgajiem nav dots par to uzzināt...jo ta sfēra jau skar stratēģiskās intereses...tjipo suģestiju, masu hipnozi, zombēšanu,gribas apspiešanu...utt.

• Atbildēt 25.05.2007 14:03 Ziņot

zombs

lai apspiestu savu GRIBU, jāiedzer broma tējiņa.

• Atbildēt 25.05.2007 22:15 Ziņot

Piekrītu xm, tā viņš ir, ka antireklāma nostrādā!Vispār ieteiktu nespriest par to ,ko paši nav pat mēģinājuši.Es jau arī varu izdomāt visādus pekstiņus par mirušajiem, kas lietojuši Herbalife produktus, bet vai te ir kās speciālists, kas nosaka no kā cilvēks miris?

• Atbildēt 25.05.2007 22:47 Ziņot

virs

HB turas uz tam, kuras viri krapj, pamet. Vinam viegli sagrozit galvu,ka jamainas. Un ir kas notic! No vienas tadas jau HB reklamas lapeli sanemu ar visu parakstu.

Veltiet vairak laiku viriesiem, sexam. Bus super!

• Atbildēt 25.05.2007 23:25 Ziņot

linda

par herbalaif patiesajiem nodomiem man lika aidomāties pāris fakti:

1) pirmajā tikšanās reizē dāmīte ļoti interesējās par manu darba vietu, tad visnotaļ precīzi nosauca manu algu!!!!! sasodīts!!!!!!

2)stāstīja, ka viņas dzīve uzlabojās, kad sāka lietot produktus.. murgs kaut kāds...

3) neklausījās, ka tāpat jūtos labi, un savos bišķi pāri 30 jūtos un izskatos kā divdesmitgadīga - viņa centās ieskaidrot, ka man ir veca āda un sazin kas vēl - pat mana kosmetoloģe bija pārseigta, kad izstāstīju.

• Atbildēt 29.05.2007 17:20 Ziņot

Niknais_kaamis

Gribu visiem antireklāmas radītājiem pateikt lielu paldies! Jūsu aktivitāte man ļāva Herbalifā nopelnīt 1000 Ls! PALDIES! Turpiniet! Jo skaļāk jūs bļausiet jo vairāk es pelnīšu! Malači!

• Atbildēt 29.05.2007 20:20 Ziņot

b52

ja pelni tik daudz, kāpēc esi nikns?!

• Atbildēt 31.05.2007 07:12 Ziņot

vika

niknais_kaamis-aber,luudzu!:)-tas no soc.paliidziibas fonda HB vaajeniekiem un lazaretei!:),nopelniitaa naudinja arii noderees - kad buus jaaiet pie dakteriem!:)

• Atbildēt 31.05.2007 08:33 Ziņot

herba

Drīkst jautāt, ko tad lai "niknais kāmis dara pie dakteriem???

Aizejiet uz ielas pajautājiet jauniešiem, vai viņiem nav kādas veselības problēmas, un aizejiet pie tiem kas lieto šos produktus, un pajautājiet to pašu, tad jau redzēs, kuram būtu vajadzīgi ārsta kosultācija!Starp citu, šos produktus lieto daudzi jo daudzi cilvēki, bet viņi ar biznesu nenodarbojas, tad jau vairāk kā puse Latvijas iedzīvotāju sēdētu tik ārstu kabinetos!Un vai ziniet, ļoti daudz ārstu tos lieto un ir apmierināti.

• Atbildēt 31.05.2007 08:40 Ziņot

herba

Vika!Vai jūs jebkad esat lietojusi šos produktus?Šiet nav runas par to cik var nopelnīt, bet gan kā palīdzēt cilvēkiem atrisināt problēmas, kas saistītas ar uzturu.Ja jūs esiet tik sekla, tad jau iespējams jums to nesaprast.Jā, un Herbalife nodarbojas arī ar labdarību, vai esat padomājusi, ka daudziem bērniem palīdzējis ir tieši Herbalife?Ja to neziniet, noteikti vajag noskaidrot, un tad varbūt savu nostāju šeit paust!

• Atbildēt 31.05.2007 09:03 Ziņot

vika

herba-jaa,esmu lietojusi HB produktus,taadelj arii atljaujos paust savu viedokli tik ironiskaa formaa!

• Atbildēt 31.05.2007 10:34 Ziņot

herba

Vika, es vēlējos uzzināt kas tad ir noticis, ja jau reiz jūs tā izsakāties?Es nevienu neapmierinātu klientu neesmu sastapusi, ja nu vienīgu tādu, kurš neievēro programmu, nesasniedz rezultātu, un tad visas negācijas iet vaļā!Kāds bija jūsu variants, ja drīkst jautāt?

• Atbildēt 31.05.2007 15:24 Ziņot

vika

herba-nosaukt kaadu cilveeku par seklu tikai tamdeelj,ka nesaskan viedoklji par HB,ir pretrunaa HB filosofijai...komentaa niknajam kaamim no manas puses nebija ljaunuma,bet gan tikai ironija un pasmieties par sevi nevienam nenaak par skaadi-arii tas pagarina muuzha ilgumu...

• Atbildēt 31.05.2007 15:25 Ziņot

vika

jaa, un veel-taadeejaadi juus zaudeejat potenciaalos klientus

• Atbildēt 31.05.2007 15:36 Ziņot

gerba

dāvinu presētu sienu. ja pielieto forumā apspriesto par placebo efektu, var izmantot kā herbalife. naturāls produkts. samovivoz.

• Atbildēt 31.05.2007 16:51 Ziņot

paplaukts

Interesanti būtu uzzināt, cik patiesībā izmaksā HL produkts, kad pa piecītim ir nomaksāts katram HL piramīdas stāvam? Un vai par to naudiņu var izgatavot patiešām labu produktu?

Un ja kāds te mēģina apgalvot, ka HL ir labs tikai tāpēc, ka tas jau pastāv 26 gadus, tad lai atceras, ka mūsu mīļā PSRS pastāvēja gandrīz trīs reizes ilgāk...

• Atbildēt 31.05.2007 20:56 Ziņot

herba

Vikai!Es nebūt negrasījos jūs apvainot,protams viedokļi ir ļoti svarīgi, bet tikai kādi!Ar manu filozofiju arī viss ir kārtībā, un noteikti klientus mēs nezaudējam, jo daudzi izlasot šīs negācijas vēlas tiešām uzzināt, kas tas tāds ir, par ko visi tik gudri spriedelē!

• Atbildēt 01.06.2007 20:48 Ziņot

vika

juusu maniere veidot dialogu pati par sevi jau nes sevii info-vai es kaadaa komentaa noraadiiju,ka buutu apvainota?,kas attiecas uz juusu filosofiju-mani taa neinteresee,ja runa iet par herbalaifu un taa produkciju-taa kaa ir viela paardomaam par komuniceeshanas eetiku,ar ko herbalaifisti nevareetu lieliities

• Atbildēt 02.06.2007 09:54 Ziņot

ineta

Kas patiesībā te notiek, vai tā nav katra cilvēka izvēle, ko viņš dara, vai lieto? Kas teicis, ka viegli dzīvot? Citi lieto alkoholu, citi smēķe, citi maina dzimumu, citi parazitē uz otra rēķina, citi nomoka otra dzīves, kas teicis, ka cilvēks ir soģis vai Dievs! Jāmēģina saskatīt pozitīvas lietas, mēs esam tikai cilvēki. Mums ir jāizglītojas visās jomās, tad mācēsim sarunāties un veidot dialogus, neko neuzspiežot viens otram, bet dot iespējas!

• Atbildēt 05.06.2007 16:40 Ziņot

tā!

bet ir jau tā-tie antHB to tik zin ka nod***t, jo pashi nelieto un nekad nav pamēģinājuši un vispār nerubī kas tas ir(jo kā gan viņi to varētu zināt, ja nav lietojuši!vai arī ir lietojuši bet nav pieturējušies pie programmas un nav uzturējuši sakarus ar savu konsultantu-un ziniet!viņi tiešām ir uztura konsultanti-jo viņi mācās!-brauc uz skolām semināriem!-māaacāaas!!!),un viņiem derdzās ka citi lieto un viņiem ir labi un tad tie neapmierinātie turpina cepties vēl vairāk!

• Atbildēt 05.06.2007 16:43 Ziņot

tā!

turpin.

un tie jau arī ir tie lielie chatotāji!un viņi cepās cepās cepās!

protams ari paši HB gribot negribot iekomentē jo vnk dažreiz riebj tas antiStulbums! jūms visiem Antiem vajadzētu aiziet uz kādu no pasākumiem un pateikt Tur savu viedokli ja jau esat tik vareni!

• Atbildēt 05.06.2007 16:49 Ziņot

vika

tā!-un ko ta tu tik dikti uzcepies?:D,paarlietojies?vai programma sagaaja uz iiso?

• Atbildēt 05.06.2007 17:00 Ziņot

b52

nu nē... ja hebistiem ir šāds izteikšanās stils, ko var lasīt arī senākos komentāros, tad, kāda ir to uzvedība..? es, labāk, palieku pie zaļiem lociņiem, gurķīšiem, sārtiem tomātiem un redīsiņiem. starp citu, tas piedāvājums no gerba par siena dāvināšanu ir spēkā! nopietni.

• Atbildēt 05.06.2007 18:06 Ziņot

vika

herbalaifisti vnk piemirsa ,ka veselaa miesaa-vesels gars, teicu,ka lazarete, spriezhot peec komentiem ,ar to garu taa pashvaki, aciimredzot,taapat arii ar miesu:DDDD

• Atbildēt 12.07.2007 23:20 Ziņot

Elina

Herbalife iestaajoties,cilveeks tiek zemapzinjaa poteets,ka ir reaali gadiijumi,ka pie psihiatra jaaiet,kur skataas valsts iestaades,tas jau vairs ar shiem sektantiem nav normaali.Vinji ir tie pashi saentalogi,un tie ir biistami cilveeki,jo vinju galvenais meerkis ir cilveeku par nabagu pataisiit,un nozombeet!Miljie cilveeki neielaizaties ar saadiem tipiem!!!

• Atbildēt 13.07.2007 22:49 Ziņot

GIJA

Lūdzu, palīdziet! Mana mamma ir iesaistijusies šajā Herbalaif sektā! Palikusi pilnīgi apmāta! Visus naudas uzkrājumus viņiem ir atdevusi, pat zeltu uz lombardu aiznesa! Viņa ir kā nohipnotizēta, dzer tikai tās tējas un pārējos draņķus! Pati esmu daktere, bet mani viņa neklausa un uzskata par ienaidnieku, jo noliedzu Herbalaif! Gribēju aizvest viņu pie psihoterapeita, bet viss velti! Viņa Herbalaif cilvēkus sauc par "savējiem" un vispār nevienu neklausa! Ko man darīt?

• Atbildēt 14.07.2007 00:23 Ziņot

zane

Tev laikam būs grūtu kaut ko darīt, kamēr mamma sevi neatzīs par atkarīgu no Herbalife un PATI labprātīgi nesāks cīņu pret to.

• Atbildēt 14.07.2007 01:19 Ziņot

ļoņa

neko, lai pamēģina, nekas traks nenotiks, būs moments un tad arī domās ar savu prātu. Iespējams, ka viņa bija vientuļa, nesaprasta, tur ir tāda vide, kas ļauj justies kā savējam starp savējiem. Slikti cilvēki tur nav. un produkts dara savu darbu. bet nauda gan tur jāizdod....

• Atbildēt 14.07.2007 22:17 Ziņot

xerox

Šodien arī biju semināru. Draudzene nevienu vārdu neteica, kamēr nebijām aizgājušas, bet, kad sapratu kur esmu, bija par vēlu. Nācās tās 45 minūtes paklausīties to savārstījumu.Uzskatu, ka tas ir galīgi garām, jo nevar viss būt tik ideāli, ka jāslavina vien.l

• Atbildēt 14.07.2007 23:22 Ziņot

aste

Ak die`s, vai tieshaam shis te produkts rullee. Cik zimu, cik vasaru....

• Atbildēt 15.07.2007 12:58 Ziņot

Elina

GIJA to nevajag taa atstaat,manupraat tev vajag izdariit spiedienu uz mammu un iet kaut uz valsts iestaadeem,jo tas nav ormaali ja kaut kaada shamanju banda izplicina cilveekus un psihologjiski tos potee!Mums pashiem Latvijaa aug tik daudz veertiigu zaaliishu un teeju,un kaada ir jeega par bargu naudu pirkt tos drankjus,un piedevaam,izplicina cilveekus ar negodiigu biznesu!

• Atbildēt 15.07.2007 15:48 Ziņot

LANA

Nav sprotams tas kapec slave herbalife,ja tas nepalidz un kur ir logika tadam cenam,jau sen zinams ka vini tikai mekle naivus cilvecinus,un zvanas nedelam ilgi,ja jau tik labi pelnitu,tad neviens normals cilveks ta nepazemotos,un neviena firma ta nepazemotos,un sev tadu telu neveidotu,te nevienam nav skaudibas,bet vienreiz beidzat manit tautu,var vredzet ka jums nav izstradata pardosanas shema un ar nodokliem ari ir ka ir...

• Atbildēt 17.07.2007 15:25 Ziņot

Stealth

Muhaha. Herbalife ir viens no prastākajiem Amerikāņu agresīvā mārketinga paraugiem.

Viņu uzmācība ir apbrīnojama, vienkārši apbrīnojama. Bet visam pamatā vajadzība atpelnīt ielikto naudu. Galvenais mērķis - tik ilgi uzmākties līdz cilvēks vismaz kaut vai lai viņi atkāptos kaut ko nopērk. Diemžēl ar to miers ir tikai uz brīdi.

Viņiem stāsta, ka ir sertifikāts. Bet vai viņi paši maz zina, kuru vismaz institūciju ES sertifikāti ir vērā ņemami? Visādus mistiskus katrs pats var mājās sadrukāt

• Atbildēt 17.07.2007 15:33 Ziņot

Stealth

Vislabākais ir moments, kas dzirdēts

HerbaLife: "Bez šī kokteiļa es nevaru. Ja es to no rīta neiedzeru, tad visa diena ir drūma, garastāvoklis nekāds, un daudz kas neizdodas!"

Skatītājs: "Jums ir atkarība?"

HL: "Nē, nē, vienkārši..."

S: "Bet ja jūs bez tā kokteiļa nevarat, ja bez tā ir slikts garastāvoklis, tas jau norāda uz pieradumu. Citām vielām to sauc par atkarību"

HL: "..Jūs nesaprotat, tas vienkārši ir kā stimuls, kas dod visus nepiecie..."

S: "Cigarete no rīta arī dažus stimulē."

• Atbildēt 17.07.2007 15:43 Ziņot

Kāda

Man liekas, ka Herbalife ir kaut kāds pieraduma un apdulinošs efekts,jo man viena kolēģe pilnīgi nojūdzās - ar viņu vairs vispār ne par ko nav iespējams runāt, izņemot Herbalife. Viņai liekas, ka, lietojot tos draņķus, viņas veselības problēmas ir uzlabojušās, lai gan ir pilnīgi acīmredzams, ka nekāda pozitīva efekta nav un nekad nebūs. :( No Herbalife ir jāturas pa gabalu!

• Atbildēt 17.07.2007 15:49 Ziņot

Stealth

Kas attiecas uz Herbalaifistiem, kas šo te lasa :

1)esiet mazāk uzmācīgi(šāda ņemnšanās mūsu mentalitātei un ziemeļnieciskajai atturībai nav pieņemama un daudzus biedē),

2) Iemācieties visu laiku neatrasties darbā. Ir gaužām skumji, ka cilvēki, ar ko reiz varēji parunāt par laiku, par futbolu un IT vai vienkārši labi pavadīt laiku, ne par ko citu nerunā kā tikai pat HL un tās produktiem, cenšoties kaut ko netieši ieskapēt.

3) Esiet atvērtāki viedokļiem un kritiskāki pret saviem produktiem.

• Atbildēt 17.07.2007 16:23 Ziņot

Es Dieva vietā :D

Laikam jau cilvēciņiem ir vajadzīgas brīnumpasakas, kam ticēt :D

Nevar tikai saprast, kas tur ir vairāk - masu hipnoze vai medikamentu iedarbība (klofelīns, kas nomāc gribu? ..., kas rada eiforiju?) Droši vien komplekss. Reiz strādāju firmā, kas cienāja ievilinātos klientus ar šampanieti, pēc kura izdzeršanas ļaudis ļoti viegli piekrita visam un šķīrās no lielām naudas summām. Tagad gan šīs firmas vairs nav. Es parūpējos, lai nolikvidē.

• Atbildēt 18.07.2007 08:24 Ziņot

singare

Visiem cilvēkiem,kas ir vīlušies vajadzētu apvienoties,jo ir daudz cilvēku ,kuri ņēmuši kredītus un tagad naktīs nevar gulēt,jo ir noticējuši

solījumiem SAŅMT ATLĪDZĪBU par ieguldītajiem 2220 LS.Izrādījās,ka ieguvējs ir tas ,kurš tajā visā ievilka,nevis tas,kurš deva naudu.Tagad

stāv prece par šiem tūkstošiem,bez nekādiem dokumentiem.Šodien rakstīšu uz LOSANDŽELOSU,JA NEKO NEPANĀKŠU,GRIEZĪŠOS PIE VISIE lATVIJAS IEDZĪVOTĀJIEM,MĒĢINĀSIM VISI KOPĀ PANĀKT,LAI ATDOT NAUDU.

• Atbildēt 18.07.2007 08:28 Ziņot

singare

Vajaga sūtīt brīdinājumus visiem saviem draugiem.www.draugiem.lv

• Atbildēt 18.07.2007 09:08 Ziņot

ellochka

es kādu laiku lietoju. secinājumi dažādi - svaru zaudēju ļoti veiksmīgi, bez sasprindzināšanās. naudu arī. uz lietošanas laiku tiešām pagaisa depresijas pazīmes. ieguvu aizcietējumus, kas pārgāja uzreiz pēc HL lietošanas beigām. svars atgriezās ar uzviju. depresija arī. bet galvenais, kas mani atbaidīja no HL, bija sapulces. tās domātas cilvēkiem bez savām domām, bez individualitātes, bez gribas. murgs. patiešām - ēdīšu gurķīšus, lociņus un vājpiena biezpienu. bez sektantiem

• Atbildēt 18.07.2007 09:49 Ziņot

miksis

nu,ko... nost ar Herbalife!!! būsim saprātīgi un neuzturēsim krāpniekus !!!

• Atbildēt 18.07.2007 11:39 Ziņot

if...

Ko var nemties!!

• Atbildēt 18.07.2007 13:50 Ziņot

kukainis

biju uz kosmetikas prezentaciju ( ka velak atklajas HERBALIFE) uz mani proveja sejas maskas. pirms tam es bridinaju, kad man ir ļoti jūtiga āda. Par cik viņi teica, kad tie ir alerģiju neizraisa, sākās testēšanas rezultāts. Vienu kremu uzklāja uz sejas un jau 3 minūšu laikā man seja sāka kasīties... nācās to tulīt tīrīt nost.

• Atbildēt 18.07.2007 13:53 Ziņot

kukainis

herbalife taču bija atklātas atkarīgu izraisošas vielas - tikai neatceros kurā pillsētā tas bija, kur to aizliedza izplatīt!

• Atbildēt 18.07.2007 15:16 Ziņot

kreditors

Herbalife tirgotāja SARMA!Atdod nekavējoties parādus!!!

• Atbildēt 18.07.2007 15:47 Ziņot

ai ai

šito visu man apnika lasīt, bet man gadījās, ka man reiz piedāvāja Herbalaif kokteilīti un izplatītāja tieca "man palīdzēja, jutu ka palieku tievāka bla, bla, bla..." pēc skata likās, ka tieši pretēji... Pašai man ir ādas problēmas un neticu, ka tas draņķis man baigi līdzēs...

• Atbildēt 20.07.2007 21:00 Ziņot

xxx

vai kāds var ieteikt labu notievēšanas līdzekli ko var nopirkt aptiekās.

• Atbildēt 20.07.2007 21:34 Ziņot

Rinalds

Es no tiem kokteiļiem pļūtu un man sāp vēders... :(

• Atbildēt 22.07.2007 09:04 Ziņot

singare

Kosmētika ir laba,bet tās cenas ir pasakainas

• Atbildēt 22.07.2007 09:10 Ziņot

singare

Biju uz prezentāciju...iespaids,visi kaut ko salietojušies.Ja produkts tik labs,kāpec es nevaru viņu nekur izlikt redzamā vietā,lai visi redz,bet nē.Viss ir jau izrēķināts kā labāk otru apkrāpt,ja esi iesaistījies tikai tad tev tas viss ir skaidrs,bet pats to nesaproti kādā veidā esi pakļ\avies.vai

ir notikusi hipnoze?

• Atbildēt 22.07.2007 12:05 Ziņot

marss

slimu cilveeku bars. punkc

• Atbildēt 22.07.2007 12:52 Ziņot

pinne

tas ir bizness. un aitas, kas tos mēslus pērk, vienmēr atradīsies, citādi jau tā firmelei nepastāvētu!

• Atbildēt 22.07.2007 13:27 Ziņot

ezis

pilnigi atbalstu visus,kuri pret so dranka produktu!ja vins butu tik loti labs utt.,ka sola.tad kapec nepardod to aptiekas!neklausiet tiem konsultatiem,tas visas ir mulkibas!man ar piedavaja tur stradat,sakuma nezinaju,kas tur isti ir.aizgaju uz poarrunam pati Sandra slave tik loti ,ka vina esot nometusi pa 7 gadiem cik tos kg.ha-haa,smiekli nak,ja cilveks tik loti velesies tikt vala no liekajiem kg,tad ari vins to izdaris bez jebkadas sudu herbelaif.

• Atbildēt 22.07.2007 16:39 Ziņot

xxx

Nesaprotama ir viena lieta,ja tik ļoti labi nopelna un bizness zeļ un plaukst,tad kāpēc nepārtraukti ir jāmeklē iespējas kā dabūt kredītu biznesa attīstībai.Reklamē jau ,ka finansiālā neatkarība ir iegūstama pēc četriem ,pieciem gadiem.Zinu,kas šai biznesā ir jau četrus gadus,bet vēl joprojām meklē kredītu.Dīvaini,-runā vienu dara citu.

• Atbildēt 22.07.2007 16:43 Ziņot

ia

riebjas to visu lasiit-paproveeju - palietoju-un noklluvu slimniicaa uz operaacijas galda- klausiet veel ko vinni tur runaa-nezkaapeec viens otrs no vinnu passu vidus-pamuuk

taas visas ir mullkiibas-gribat dziivot-nelietojiet

tas ir pieraadiijies-ka taa ir sava veida narkotika-taapeec jau dejo tur-smejas kaa negudri un raud ne pa ko-absurts kas tajaa prezentaacijaa jaaredz.Stulbi ir klausiities-mees pat apreceejaamies ar kastiiteem padusees-vienkaarssi debiili

• Atbildēt 26.07.2007 11:57 Ziņot

ju

a man riktīgi palīdzēja

• Atbildēt 26.07.2007 13:07 Ziņot

i

fanātiska organizācija

• Atbildēt 26.07.2007 13:27 Ziņot

likums

tūlīt tiks pieņemts komercdarbības likums un šiem d..... būs ar visu sarmu priekšgalā:)))

kad pamanīsiet strauju ubagu skaita palielināšanos, tad ziniet, ka tie ir bagātie un veselie hbisti

• Atbildēt 26.07.2007 14:12 Ziņot

aļona

Kas par likumu?

• Atbildēt 26.07.2007 15:31 Ziņot

antHerbalifei

Pasuutiet rupji tos HB 3 maajas taalaak - un liks tevi mieraa, es taa izdariiju - peec 5. uzmaaciigaa zvana, pagaaja 1 gads un nu vismaz ar maniim bijushais draugs saacs runaat - bet HB pat piemineet neuzdroshinaas!!

Bet nopelna ar to HB dikti labi - kas maak - un ir daudzas valstis kur tas ir legaals bizness, tik ar nodokljiem aplikts - taa kaa k.kaadi tur komercdarbiibas likumi tur neko nemainiis.

Lietojiet - gurkjus - tomaatus, kjirshus, zivis un citu veseliigu paartiku nevis HB un buus OK

• Atbildēt 15.08.2007 16:14 Ziņot

Lāsma

Varu secināt tikai vienu - Jums nav gadijies profesionāls konsultants un netiek sniegta pilnvērtīga informācija par Amway produktu pareizu lietošanu.š

Šie produkti ir jāmāk lietot , šim nolūkam arī ir izveidota profesionāla apmācību sistēma , gan par produkciju , gan mārketingu.Par to ,ja protams ir interese varam runāt citā laikā un vietā.Runājot par sastāvu un lietošanas instrukcijām, reklāmas kampaņa jau nu būtu pēdējā vieta , kur iegūt informāciju(starp citu , uz zobu pastas kastītes ir kri

• Atbildēt 15.08.2007 16:24 Ziņot

partyzan

Viens jautājums: vai šitie herbulaiferi un amwejisti preces nopirkšanas brīdī izsit kases čekus vai izraksta čekus?

• Atbildēt 15.08.2007 16:31 Ziņot

es

Jā, nu interesanti gan, tad jau futbolists Bekhema k-gs arī nav gudrs, ja noslēdzis līgumu ar HB, viņš arī lieto HB un visa viņa komada to lieto.

Ja reiz HB ir slikts, kālab tad gada apgrozījums ir miljardos nevis miljonos un tūkstošos. Cilvēki ir pārāk neizglītoti, tāpēc raksta muļķības, par lietām, kuras nesaprot.

• Atbildēt 15.08.2007 17:09 Ziņot

sony

jā šiem produktiem tiek sagatavota īpaši profesionāli smadzeņu skalotāji. Tas ka varbūt kādam liekas ka viņam paliek labāk ir tikai psiholoģisks nopelns, jo ielejot minerālūdens pudelē parastu ūdeni, bet domājot ka dzeri īstu minerālūdeni tu jau psiholoģiski sevi noskaņo ka tas ir minerālūdens un nav ne mazāko aizdomu ka tas varētu būt parasts ūdens (īpaši ja vel uzliek baigo cenu) tas jau ir pierādījies eksperimentos.

• Atbildēt 17.08.2007 08:50 Ziņot

lips

inde

• Atbildēt 22.08.2007 19:41 Ziņot

intresents.

mani loti ieintreseeja sis HB.pastaastiet savus rezultaatus nevis ko viena tante tica!TENKAS mani neinteresee!!!!

• Atbildēt 22.08.2007 19:46 Ziņot

kaza

Jautaajums jums lips. Cik ilgi dzērāt? Un kapēc vēl esat dzīvs????????

:) :)

• Atbildēt 22.08.2007 20:02 Ziņot

kastanis :)

Loti cien. intresent! Neklausies visā šajā murgā.Es 2. gadi atpakal nokluvu avārījā un asins pārliešanas rezultātā, dabūju hepotītu C,arsti deva gadu dzīvot.Pateicoties HERBALIFE esmu DZĪVS šodien un jūtos lieliski!Un tev taisnība visi te raksta par svešām pieredzēm pārsvarā!Esmu lietotaajs, bet ja tevi imteresē varu iepazīstināt ar savu konsultantu.

• Atbildēt 22.08.2007 21:02 Ziņot

haha

o hooo!! Ar HB var izāstēt hepat. C? Kaut kāds idiotisms. Tiešām.

• Atbildēt 22.08.2007 21:47 Ziņot

duuda

esmu saskarusies ar ar so man nekas nelidzeja es vemu no tiem brinumlidzekliem!

lasu un smejos vot ta un šitaa un ta,tad ludzu panemiet to burcinu ar to brinumlidzekli kas nonem nogurumu un galvas sapes un pastastiet man luudzu kas ir kas tajas sastavdaļas!un tad padomajiet ko isti lietojat!

• Atbildēt 22.08.2007 21:50 Ziņot

aina

da liecieties mieraa-muuciet pa gabalu-es deell visa ssii murga noklluvu uz operaaciju galda-kad paraadiiju ko lietoju-dakteros sakkeera galvu-un lika saprast ka man nav pilns rublis

un arii paskatoties kas tur notiek-kaa narkotikas sarijussies-dejo dziet mahaa ar rokaam-raud

akuraat kaa sektaa-precas ar herbolaif rokaas-narkomaani

• Atbildēt 23.08.2007 15:17 Ziņot

interesents

aina kas jums notika ka bija jataisa operacija?

• Atbildēt 23.08.2007 15:26 Ziņot

ČIKA

HB ir pēdējais mēsls-tīrā naudas slauktuve!!!Mana draudzene ar lietojot HB gandrīz aizgāja pie Dieviem!

Tā pati Sarma-lielā priekshniece-neizskatās,ka baigi lieko svaru būtu nometusi,tikai uzdzīvo uz muļķu rēķina!!!

• Atbildēt 23.08.2007 15:46 Ziņot

vasara

Piekritu,ka HL darbiniekiem nekaunibas netrukst,vai nu to var nosaukt par labu marketinga skolu,ja viniem skaidri un gaisi pasaka ,ka nevelas vinu produkciju,sie nenogurstosi vel paris menesus par sevi atgadina-nekaunibai nav robezu.

• Atbildēt 23.08.2007 15:58 Ziņot

zelda

pašlaik viena herbalaifiste ārstē savu māti pēc insulta , ir pagājis jau pusgads , dzīva vēl ir ,bet nekādu uzlabojumu gan nevar manīt.

Tas interesantākais , ka viņi taču laikam paši savām muļķībām tic.

Es domāu , ka tie izplatītāji ir zombēti .

• Atbildēt 23.08.2007 16:04 Ziņot

herba

Bet viss tas jau arī ir sektantu pasākums, tikai klāt pielikta vēl tā inde, ko nezinīšiem skalo kā zāles. Palasiet, kas uz tām bundžām rakstīts. Viena vienīga ķīmija no kaut kādiem aizvietotājiem. Aiziet uz vienu pasākumu, smadzenes izskalo, sastāsta brīnumus un visiem mutes vaļā. Ha! Mana māsīca knapi tika no šiem vaļā. Bija jau aizgājis tik tālu, ka mātei prasīja ieķīlāt dzīvokli un paņemt kredītu. Traks var palikt.

• Atbildēt 23.08.2007 16:08 Ziņot

es

aina, ja tev no HB bija jātaisa operācija, tad iesūdz tiesā HB, tev baigā kompensācija miljonu vērta. Ja tu patiešām iesūdzēsi tiesā HB, un pierādīsies, ka esi bijusi uz operāciju galda no HB, tad tev būs baigākā kompensācija, un cilvēki ticēs, ka HB ir nelietojams.

• Atbildēt 23.08.2007 16:10 Ziņot

v_u

personīgi pazīstu cilvēku, kas tik tālu aizgāja "sviestā", ka paņēma kredītus , visur, kur vien deva. + vel ieķīlāja dzīvokli. Par parādiem pusliepājai nemaz nerunājot. Tagad čalis raujas Īrijā, un joprojām ir eiforijā cik HB tomēr ir foooorš :)

• Atbildēt 23.08.2007 16:10 Ziņot

vasara

Butu labi,ja kads arsts izsacitu savu viedokli par so produkciju,lai gan pielauju,ka neatkarigu viedokli atrast ir gruti,zinams,ka arsti ari izmanto dazadu firmu pakalpojumus,lai iesakot attiecigas zales lobetu firmu.

• Atbildēt 23.08.2007 16:39 Ziņot

Ella

Biju uz prezentāciju.. Visu laiku uzbazīgi man zvanīja. Ierakstiju numuru, lai atpazītu un neceltu, bet šamā gudra.. zvanīja man no cita numura pēc tam. lai tiktu vaļā nekas cits neatlika kā aiziet.. ķipa kosmētiku prezentēja.. Dabuju zieķēt sev visu ko virsū. Izbesija, ka visu laiku prasīja ko jūtu, kāda sajūta.. vai ir labāk.. Nu bļin, kā es vienu reizi kaut ko uzsmērējot varu pateikt.. Besī šitā uzspīlētība..Nu nekā īpaša jau tur nebija.. Drogās tad ar var pirkt kosmētiku..

• Atbildēt 23.08.2007 16:40 Ziņot

Ella

Zinu vienu sievieti, kurai no Herbalife šampūna mati sāka krist ārā..

• Atbildēt 23.08.2007 19:32 Ziņot

siga

Es ar palietoju so HB, s konsultants TEICA, ka dabushu nost liekos kg, neka :( Naudas izkrapeji tIE HERBALAIFISTI:(

• Atbildēt 23.08.2007 19:47 Ziņot

partyzan

Tkārtošos - vai Herbulaivisti izdod pirkuma chekus vai izraksta kvītis? Reāli kāds , lūdzu pasakiet!?

• Atbildēt 23.08.2007 20:40 Ziņot

niki

tu partizāni-aizej nopērc un tad redzeesi vai dod čekus vai nē.

• Atbildēt 23.08.2007 22:42 Ziņot

weels

ko jus te varat malt da man tur pazinja da man tur viena kaut kaads fufels. pasi buutu savus rezultaatus rakstijusas

• Atbildēt 23.08.2007 23:07 Ziņot

saulite

:)pietiek jau mums apkaart savas pazinas,kolegus herbalaifistus apzinaat,lai saprastu,ka tur iesaistiities buutu pedeejaa mulkiiba..tadel par saviem rezultaatiem nerunajam,veel sapraata paliekas mums ir!!!!:)

• Atbildēt 24.08.2007 09:06 Ziņot

cellita

Biju uz HB prezentāciju, ļoti. ļoti labi pasniedz, ka bez HB dzīve beidzas! .Bija, kas arī tam visam tic un pirka, pirka visu toprodukciju, lietoja, lietoja! Taču ka naudas tam vairs nepietika, kā krita, tā 3 mēnešus netika uz kājā, Nu gluži kā stādiņš un ziedoša puķe, ja tu viņu mēslo at min-mēsli aug un zied koši, tiko vairs nē, nu negrib ziedēt, sāk nīkuļot un nobeidzas!. Tas viss ir tikai bizness un viss! ēdīsim mūsu produkciju! Tad viss būs OK1...............................................

• Atbildēt 24.08.2007 09:48 Ziņot

zelda

Lai kāds cilvēks man pasaka , kas tad tie izplatītāji ir ? Vai viņi ir afēristi , vai vienkārši stulbi ļautiņi , kas paši tam tic ?

Kas viņi ir ? Vai viņi paši ir kādi nokodēti upuri vai vienkārši nekaunīga suga , kas otram ir ar mieru pat ciankāliju iesmērēt , ja tik pašam no tā kāds labum atlec?

Par tādiem saka , ka tāds ar mieru savu māti pārdot , lai pašam būtu labums.

• Atbildēt 24.08.2007 10:42 Ziņot

herba

Ja uzmanīgi palasa tos HB sastāvus, tur nekā tāda pārdabiska NAV , parasti uztura bagātinātāji,pilnas aptiekas un veikali ar tādiem, tikai tas viss tiek pasniegts paši zināt kā. Pilnīga cilvēku muļķošana,bet bizness turās, jo idiotu pasaulē pietiek .Par reklāmas kampaņu sakāms viens- cilvēki pērk nevis produktu, bet emocijas - tipa būšu tievāks , ar skaistakiem matiem utt. grib ticēt brīnumam gluži kā ZS vecītim. Un nekas mani tā nebesī kā visas tās piramīdas un tiešie izplatītāji

• Atbildēt 24.08.2007 11:30 Ziņot

xxxl

Kādā Ainas šova raidījumā arī bija runa par šo produktu.Kad uzdeva jautājumu par šo HB vienam no diētas ārstiem,atbilde bija apmēram šāda-ka nekā slikta tur nav un viss tas pats ir nopērkams mūsu aptiekās par dzudz lētāku naudu,pamatā HB ir biznes un liela nauda.

• Atbildēt 24.08.2007 11:53 Ziņot

niki

ja juus kko zinaatu par aarstiem-tad zinaatu arii ka vinju darba pienaakumos ietilpst izplatiit un reklameeet medikamentus ar kuru ražotājiem ir noslēgts līgums-taatad taadi pashi izplaiitaaji vien ir. nu un tam no ainas šova jau nekas cits neatlika kaa pateikt to ko vinjsh teica-viņš toreiz arii nosauca konkreetus nosaukumus.

p.s. nu un jūs varbuut arii ticat ka krievu raidiijums "Logi" ir iz reālās dzīves?!

• Atbildēt 24.08.2007 12:10 Ziņot

herba

medikamenti ir reāla padarīšana, nevajag jaukt divas dažādas lietas, uzt. bag. nav klīnisko pētījumu, bet Logi ir teātris ,turklāt ļooooti vājš.

• Atbildēt 24.08.2007 12:31 Ziņot

es

HB ir klīniski pētījumi. Pat centrālās slimnīcas ārsts Stepanovs ļoti smagam slimniekam pēc operācijas pat ieteica lietot vienu no HB produktiem, nu nez kāpēc vēl šodien šis cilvēks staigā par šo zemi.

Es neaizstāvu HB produktus, bet nesaprotu kāpēc jāblamē tas, par ko nav info. Kālab jūs aptiekā pirktās zāles neblamējat. Kālab, ja ārsts iešpricē cilvēkam zāles pret sāpēm šamais mirst. Tad tas ir ok, ko?

• Atbildēt 24.08.2007 12:33 Ziņot

es

Arī, kad es pati gulēju slimnīcā, man visu laiku deva tikai nošpu vairāk neko, pat neārstēja. Kur tad , lai man rodas tā uzticība pret ārstiem?

• Atbildēt 24.08.2007 13:14 Ziņot

hb

potenciālais pircējs, uz priekšu , ar HB nevienu nevar izārstēt , un ja kāds dakteris iesaka, tad aiz principa -sliktāk nebūs,nekas vairāk.

• Atbildēt 24.08.2007 13:25 Ziņot

kroksis

Esam lieli cilvēki un paši izdaram izvēli ko lietot,kā lietot.Vai ēst HB vai salātus kurus aplaista ar ātraugšanas materiālu.Satrauc kas cits:biju uz semināru HB izdomāju ka vēlos to lietot,iegādājos,lietoju ir ok.bet tad tikai sākās-neatlaidīgie tel.zvani,jāierodas uz maksas semināriem,jātaisa prezentācijas,jāiesaista nākamās aitiņas,ja to nedari tad no Sarmas dabū svētīgus vārdus.Tā ir mana izvēle,bet lieciet mierā ar šim aktivitātēm.Šīs izdarības liek par daudz ko šaubīties.

• Atbildēt 24.08.2007 13:47 Ziņot

Sigita.

Ziniet ko jūs te visi maļat muļķības.katrs kā grib tā pelna.Un jūs visi kas nokakā HB jums tas nav vajadzīgs ,priekš jums tas ir par dārgu!Sežat savos darbos un čīkstat talāk, ka jums maza alga,vīri slikt,cenas lielas u.t.t Cienat sevi, un cienat citus!

• Atbildēt 24.08.2007 13:59 Ziņot

Ella

Nu lai pārdod ko grib,tikai lai nebžas virsū.. Ja man interesēs, es pati atradīšu un iegādāšos.. Tā pat kā ar AMWAY. Ir viens konkrēts produkts, ko es lietoju un man neinteresē ne tur tās viņu prezentācijas, ne kas cits.. Kad vajag, pazvanu, lai man pasūta un viss. Besī tā zvanīšanās.. Ja pasaku, ka neinteresē vai ka man nav laika tādām lietām, tad arī to vajag cienīt.. Bet tie HBisti to toč nedara.

• Atbildēt 24.08.2007 14:02 Ziņot

xxxl

hahahahahahahahahaaaaaahhahahahahahahahaaaha Sliktu vīru HB neizmainīs.Nevajag jaukt produktu ar sadzīves problēmām.Tieši šādi raksti rada nepareizu priekštatu par HB.

• Atbildēt 24.08.2007 14:10 Ziņot

kroksis

Piekrītu Ellai,ne jau visi vēlas būt izplatītāji HB.Gribu būt lietotājs un ar to viss pateikts.Ja aizeju uz veikalu pēc tomātiem man tak pārdevējs neskrien pakaļ lai nopērku vēl un lai rīt kādu atvedu sev līdzi kā to dara HB.Ja sapratīšu ka man tas der pati atradīšu un iegādāšos kā arī par to pastāstīšu savām paziņām.Tā ir pati labākā reklāma.

• Atbildēt 24.08.2007 14:55 Ziņot

to partyzan at siga

Ne vinji izraksta kvitis, ne cekus. Pus naudas drosi, ka iebaz kabata, jo pardod jau pa klientu nauda, bet pats iegadajas ar 50% atlaidi:(Tikai panem naudinju , paldies pat reti , kurais pasaka.Interesanti, kur varetu griezties par to ceku neizrakstishanu???

• Atbildēt 24.08.2007 15:13 Ziņot

niki

kad juus no avona un orifleima pasuutiet-jums čekus dod?

• Atbildēt 24.08.2007 15:28 Ziņot

v_u

sigita ir kārtīgs smadzeņu skalošanas piemērs. Es domāju, ka Tev atradīsies vieta vēstures grāmatās :D

Tā saucamais mārketings ir guvis uzvaru pār veselo saprātu. Nav jau svarīgi ko tas HB tirgo. Tiem, kas tur ir iesaistīti, varētu pārdot arī mežakuiļa žulti ar HB zīmi un visi būtu laimīgi.

Tas tā īsi un subjektīvi :)

• Atbildēt 24.08.2007 15:46 Ziņot

kroksis

Piekrītu tam ka nav tik svarīgi ko dara pats produkts,to katrs pats sapratīs ja izdomās to lietot,bet tas ir šausmas kas notiek ar tiem cilvēkiem kas iestrēgst šajos mārketinga labirintos.Zinu cilvēkus kas produktu lieto un es tai skaitā,daru to mierīgi un bez stresa un nevienam neuzbāžoties,taču pagāja ilgs laiks kamēr tiku ārā no tā paša grupējuma.Katrs telefona zvans lika domāt ka jau atkal zvana no HB.Ir liela starpība-lietotājs vai tirgotājs.

• Atbildēt 24.08.2007 18:20 Ziņot

Sigita.

Neviens nav teicis ka HB izmainiis juusu viirus vai veel kautkaadas sadziives probleemas.Man riebjas ka visi var te pasakas staastiit!Taa jau ir cilveeka dabaa visu ap*** un no***,un naudeet!Man piemeeram vienalga ko kas lieto un kaa dziivo,ja cilveekam lpaliidz tad lai lieto!Un neredzu nekaa slikta ja cilveeks ir dziivesprieciigs un laimiigs.Un tie kas saka ka taa ir sekta pasi laikam ir sektanti , jo es nezinu kas ir sekta un ko sektaas dara, tapeec es nevaru pateikt aa ir sekta vai nee!

• Atbildēt 24.08.2007 18:46 Ziņot

v_u

Redz uzbursim ainiņu.. cilvēks ir priecīgs, laimīgs. Dzīvē itkā viss iet uz augšu. Tas protams līdz viņa savaņģotajam prātiņam nenonāk, ka īstenībā jau nekas nav dzīvē mainījies. Tik vien kā brīnumpulveris, kaudze naudas izsviesta vējā un jaunie smaidīgi pseidodraugi. Un katru dienu sev apkārt redzot tos pašus "laimīgos", vienā brīdi saprot, ka vairs nav ne darba ne naudas ne arī kādreizējo draugu.

Tas tā reāls piemērs iz dzīves.

• Atbildēt 24.08.2007 22:13 Ziņot

kaspars

Nu jaaa,mani tautieshi kaa vienmeer savaa elementaa-neko nesaprotu bet nokakaaju un jo vairaak jo labaak.Vismaz pieklaajiibas peec buutu palasiijushi kas ir ta hb ,un tad spriedeleejushi .Nav jau sava tumsoniiba tik klaji jaademonstree.Galu galaa ir taccu 21 gadsimts.ASV studeeju dietologgiju,vispaar esmu filosofs.Mans sapnis protams ir Harvarda.Tur dietologgijas fakultaati vada cilveeks kurss vada arii Herbalife kompaaniju.Vai izgliitoties Latvijaa vairs nav modee?

• Atbildēt 24.08.2007 22:26 Ziņot

piraats

Ha ,beidzot ari kads normals cilveks uzraksta,man te drugan aicina biznesinu uzsakt,bet nevaru izlemt,lasu so sviestu ,jo vairak tie nigrie tantuki gauzas jo lielaka parlieciba ka HB nav nemaz tik slikts ,jo sliktas lietinas jau neno***,jo biezaks vecis jo vairak no***.Tie no***eji ir tadi ritigi neveiksminieki ,grib uz kadu atspeleties ,atradusi kur atrauties.Ko teiksi Kasi?

• Atbildēt 24.08.2007 22:35 Ziņot

kaspars

Man ar latviessu v. taa nevisai ,11 gadus neesmu te bijis ,visu laiku kautko maaciijos pa aizjuurinnu.Bet Tev pilniiga taisniiba,jo cilveeks ir lielaaks neveiksminieks jo vairaak censsaas citu centienus noniecinaat.Latviessiem patiik buut nezkaadeell cieteeju lomaa,ja uzrodaas kaads kurss grib dziivot kaa Dievs to nolicis ,vinni censsas to gremdeet atpakall.Piraat,ja esi noleemis izmainiit savu dziivi,neklausies sho pesimistu murgos,staajies tik iekssaa,varbuut arii es kaadreiz saakssu .:)

• Atbildēt 24.08.2007 22:37 Ziņot

piraats

Vecit ,tu nopietni?

• Atbildēt 24.08.2007 22:50 Ziņot

kaspars

Protams,ja tiem tantukiem patiik gremot lielveikalu eedienu un dzert aptieku kkiimiju,tas nenoziimee ka Latvijaa nav arii normaali domaajossu cilveeku,ir jau ir daudz izgliitotu un zoliidu tautiessu,sseit tu vinnus diezvai daudz satiksi.Ir jau .......bet vispaar shis ir paarsvaraa neveiksmiigu pesimistu ....."sekta":):):)joks.......es jau arii te vairs nenaakssu,driizumaa dossos atkal projaam,miilu Latviju,bet shii ir daarga un skumja valsts:(

• Atbildēt 24.08.2007 22:51 Ziņot

piraats

Eu,vecit,ka tad biznes?Tak teici busi mans pirmais klients?

• Atbildēt 24.08.2007 22:53 Ziņot

šreks

Nu, Kaspar, Tu taču esi pilnīgs ģēnijs! Filosofija un dietoloģija...To savienot laikam var tikai Amerikā! Ko Tu vēl vari pastāstīt?

• Atbildēt 24.08.2007 22:58 Ziņot

kaspars

Varbuut ne tavs,bet kautkad jau jaasaak domaat par savu veseliibu un normaalu uzturu.Es biju Island,tur ssis visu ap..... HB ir gandriiz katraa maajaa,shii tauta patiesi ruupeejaas par savu veseliibu,un kaa vinni izskataas ,un kaa vinni ir jautrii un dziivesprieciigi,lloti pozitiiva tauta.Nenokar degunu un mazaak uzturies starp pesimistiem ,lasi veiksmes filosofiju un buusi arii tu veiksmiigs.

• Atbildēt 24.08.2007 23:06 Ziņot

kaspars

starpcitu ja esi nopietni pienneemis leemumu par Herbalife,vinniem ir lloti speeciiga veiksmes filosofija,ssinii kompaanijaa vadiibaa ir viens no pasaulee labaakajiem filosofiem ,vinna trenings maksaa ameerikaa 5-6 tuukstossi dolaar stundaa.Nelasi shaadus saitus,maacies no veiksmiigiem cilveekiem buut laimiigs un bagaats,Nevis tusee te.....Chau!Lai Tev veicaas.

• Atbildēt 24.08.2007 23:08 Ziņot

piraats

Eu,kasi neaizej,sakarigs vecis esi....

• Atbildēt 24.08.2007 23:09 Ziņot

piraats

vismaz iedod savas kordinates.......

• Atbildēt 24.08.2007 23:11 Ziņot

piraats

a tu srek ko kartejais tantuku lidzskrejejs?

• Atbildēt 24.08.2007 23:12 Ziņot

piraats

Ai ,kasim taisniba,es tinos .........

• Atbildēt 24.08.2007 23:21 Ziņot

magnolija

Sigitin,tev taisniba,normalas valstis marketingu universitates maca ,te .......nu tjomkas paliek tjomkas,un galvenais vel ar to lepojas.Es atbalstu tavu poziciju .Pirat,ari man palasot so saitu radas velesanas iepazities tuvak ar so produktu un kompaniju.Kas man varetu iedot kada izplatitaja numurinu?

• Atbildēt 24.08.2007 23:23 Ziņot

maija

Trakaa,kur tu gribi iepiities?

• Atbildēt 24.08.2007 23:23 Ziņot

šreks

Visu sapratu. Islandē visi lieto, tāpēc ir jautri un dzīvespriecīgi. Bet lai kļūtu par filosofu un dietologu, ir jāsadarbojās ar Herbalife. A ko mēs te,pesimisti latvieši, par filosofiem un dietologiem(dakteriem) mācāmies gadus desmit.

• Atbildēt 24.08.2007 23:24 Ziņot

magnolija

Pesimistus un neveiksminiekus ludzu neatsaukties.

• Atbildēt 24.08.2007 23:25 Ziņot

maija

Man vienkaarssi tevis zzeel.

• Atbildēt 24.08.2007 23:27 Ziņot

magnolija

Ar mani vis kartiba ,labak pazelo pati sevi.

• Atbildēt 24.08.2007 23:37 Ziņot

jautrais

Vot direvnas,visi sagajusi sviesta,es so produktu edu jau 7 gadus ,tikai ka lietotajs,man gan neviens neko neuzbaz,nepiespiz,neliek neko tur darit.Esmu prof.sportists.Varu pateikt ka si ir superigaka lietina pasaule.Ja jau vecais Deivids ar visu savu komandu ed,tad laikam zin ko dara.Stulbie babuki ar savam operaciju pasakam.Paed normalu uzturu un nonak uz operacijas galda.Lielaku sviestu neesu dzirdejis.

• Atbildēt 24.08.2007 23:45 Ziņot

šreks

Patiešām redzams, ka septiņus gadus lieto šo produktu.Prof. sportists, filosofs un dietologs....Vai mūsu prezidents gadījumā arī nelietoja Herbalife?

• Atbildēt 24.08.2007 23:45 Ziņot

ruta

Nu jaa,HB jau neko neaarstee,tas ir kaa eediens,un visi normaali cilveeki zina ka 80% no muusu veseliibas ir normaals uzturs.Ja ir normaals uzturs atrisinaas lloti daudzas veseliibas probleemas.Viss tik vienkaarssi ,bet no ssii produkta nezkaadeell gaida kautkaadus briinumus.Smiekliigi tie babuki patiessaam.

• Atbildēt 24.08.2007 23:58 Ziņot

sauliite

:)))te nu bij neliela ainina no herbalaifistiem-ar Kasparu priekshgalaa!!!jo-jo:))))stiliigi:))) biki sapiipeejushies!:)))))ko lai dara,man tapat bez HB lietoshans dzive liekas jautra,bet jums jau laikam bez kartejaaas HB devas-pilniigi pesimisms un dziive bez jeegas:))))

• Atbildēt 25.08.2007 00:20 Ziņot

rrr

dari ko gribi, vienmeer buus kaads kuram labi un kuram slikti, jebkuraa dziiveas jomaa tas attiecinams

• Atbildēt 25.08.2007 12:02 Ziņot

sandis

sauliite baigi labi informeeta par narkotikaam ,te skatos paarsvaraa vai nu pesimistu pulcinnss vai narkotiku piekriteeji.Kad passi suudos seezz,tad arii citu ar suudiem gribaas nomeetaat.Jaapameeggina tas HB lai buutu lietas kursaa.Iedodiet man HB!!!!!!!!!!!!!!!1

• Atbildēt 25.08.2007 12:11 Ziņot

da prosta edzinsh

es lietoju herbalaif un es esu herbalaif sekta!!! :D a jums wispar nau smiekligi ??? par kautkadam sektam u.t.t wienkarshi jus wisi esat nabagi!!! :D:D:D:D kuriem dziwe laimes naw hahahahaha

• Atbildēt 25.08.2007 12:47 Ziņot

niki

tie kas iet piem uz baznicu visi kopaa tur luudzaas un veel sho to, adiishanas pulciņš ar sarunaam tikai par to cik adiishana ir jauka, skola-vienota cilveeku grupa ar vienaadaam intereseem un autoritaati-skolotaaju, uc piemeeri-taadaa gadiijumaa, ja jau peec taadas meerauklas meeraam, to visu mees vareetu nosaukt par sektu.

• Atbildēt 25.08.2007 13:15 Ziņot

Andris

Nezinu,mana mamma jau 3 gadus straadaa,pelna apmeeram 3-4 sstukas meenesii ,ar Herbalife esam pa ssiem 3 im gadiem pabijussi apmeeram 11 valstiis un nekaada maaja mums nav iekkiilaata.

• Atbildēt 25.08.2007 13:17 Ziņot

da prosta edzinsh

niki war redzet ka tu esi cilweks!!! :D:D:D paldies par informaciju!!! :D :*:* bet es nesu ar pirkstu taisic un es to saprotu!!! :D:D:D:D bet tomer :) tex

• Atbildēt 25.08.2007 13:24 Ziņot

da prosta edzinsh

ja bet jus tas kas ap***hat herbalaif jus saprotat ka jus dzive neko nesat sasniegushi makat pa polshu grawjus rakt un tas ir wis!!! a tas tantuks kas nokluwa uz operacijas galda .. man jautajums kape tu nokluwi tape ka tew waidzeja smadzenes kadu riewu izoperet??? wai no rakshanas tuznas sametas??? un ko tagad klieks ka man izkalotas smadzenes!!! :D:D:D es esu narkomans un lietoju herbalaif hahahahahahahahaha :):):):) shito lasot man liekas ka daudz cilweki ir PRIMATI

• Atbildēt 25.08.2007 15:09 Ziņot

nara

nu edzzinn tevi daudzi paziist-taa kaa nemuldi te lieki

• Atbildēt 25.08.2007 15:50 Ziņot

da prosta edzinsh

ja jau esi tik warens warena kape sawu isto wardu neliec???? :D ko ??? :D takshto ne*** un ej roc grawjus!!! :D

• Atbildēt 25.08.2007 16:42 Ziņot

niki

es taa skatos ka Herbalife paliek arvien aktuālāks!

arvien vairāk sarunas norit par un ap HB.

Laikam labs!

par ko runā-tas ir dzīvs!

• Atbildēt 25.08.2007 16:53 Ziņot

Sigita.

JUMS TO NEVAJAG,PRIEKS JUMS TAS IR PARĀK DARGI!!!!!!Nosodīt citus vienmēr vieglāk, nevis mainīties un mainīt savu dzivi!Ja jūs apmierina jusu dzīve, tad tā turpiniet,mani neapmierināja.Ja es jūtos labi un veselība kārtībā, un gribu palidzēt cietiem, un ar to vēl varu nopelīt. Neredzu nekā nosodāma!!!

• Atbildēt 25.08.2007 17:04 Ziņot

Sigita.

zini niki tā arī ir.Tikai daudzi cilvēki ir pārāk kompleksaini un savas iekšejas problēmas izgaž uz citiem! Un ja kads grib uzzināt ko vairāk par HERBALIFE var drosi atnākt uz prezentacīju.mans nr. 26801418 Sigita! Nevienam neko nepispiezam un nevienu aiz ausīm nevelkam.

• Atbildēt 26.08.2007 13:06 Ziņot

Gunis

Uh,cik labi palasījos,nekādas anekdotes nestāv klāt. Herbalife ir dzīvs un to var just.Lai jums visiem izdodas viss iecerētais.Es vairāk kā trīs gadus ēdu šo uzturu un arī ēdīšu.Jūsu lēmumi dzīvē ir atkarīgi tikai no jums.Latvietis tomēr ir un paliek latvietis,Drusciņ žēl.....

• Atbildēt 26.08.2007 13:52 Ziņot

es

Visbīstamāk ir bojāt savu veselību ilgtermiņā ar šiem produktiem, nenojaušot par sekām nākotnē!!! Apkopēja vai sētniece- zina visu par medicīnu un ir izcilas konsultantes... Jāsmējas, cik dumji mēs esam!

• Atbildēt 26.08.2007 15:47 Ziņot

niki

ja mees ejam skolaa un maacaamies tad tak mees galu galaa kko iemācamies-izmacamies par dažādu profesiju pārstaavjiem (par skolotājiem,uzņēmējiem, ārstiem uc)un esam zinoshi shajās lietaas. ja juus (nu piem.Autors: es Datums: 26-08-07 / 13:52)kaut ko zinātu par HB,un zinātu ko pashi runājat, tad jūs arii būtu informeeti ka notiek apmācības-katru nedēļu un pat vairākas reizes nedēļā un iemācities var daudzko.ir arii starptautiskas apmācības uc. nav jau tā ka Anniņai kkādu tēju-un ej un tirgo!!!!

• Atbildēt 28.08.2007 11:46 Ziņot

eera

visiem herba-l.mīļotājiem!

ēdiet, dzeriet ko vien gribat, ja reiz uzskatat šīs tabletītes par gana labām!tikai neskalojiet smadzenes citiem!!!

esmu bijusi uz prezentāciju, nepatīkami, ka savas peļņas gūšanai visu acu priekšā, savam bērnam liek dzert šīs tabletes!

rodas jautājums, vai šie cilvēki ir normāli?

TO:Gunis, Latvietībai nav nekāda saistība ar herbalife lietošanu, mazliet ej "šrejās" , laikam pārāk ilgi lieto!:))

• Atbildēt 28.08.2007 12:27 Ziņot

bb

Man prieks ka tauta tā satraucas par HB lietotājiem,noliekat šo produktu.Kāpēc neviens nebļau skaļā balsī par čipšiem, kokakola,čupačupsiem,krasainajiem saldējumiem.Vai šeit kāds ir papētijis ķīmisko sastāvu.Lielākie bļāvēji paši ar savu roku nopērk šo draņķi un dod saviem bērniem.Vai te neiet šrejā?Bet tas skaitās normāli.HB lietotāji izdarījuši savu izvēli un atdziestiet ar uzbraucieniem.Pieskatiet savus bērnus,kādus draņķus viņi vanda iekšā ar jūsu svētību.

• Atbildēt 28.08.2007 13:42 Ziņot

Ella

to bb

TAISNĪBA!!! Bet tomēr tie Tavi nosauktie produkti netiek slavināti kā veselības uzlabojoši vai tml. Man personīgi nav nekas pret HB produkciju, bet gan pret pasniegšanas veidu un nemitīgo uzbāzību..

• Atbildēt 28.08.2007 13:45 Ziņot

eera

ļoti smieklīgs salīdzinājums ar colu vai čipsiem!!!:)))tas tāpēc, ka savu HB aizstāvot, nezinat ko teikt! man viens pīpis ko lietojat, tāpat kā par narkomāniem! pieauguši cilvēki , ne bērni!gan jau ziniet, uz kurieni ejat!!

p.s.vismaz colu lietojot neviens man nemelo par tās kaitīgumu, vai labumu!

• Atbildēt 28.08.2007 14:16 Ziņot

bb

Nu nezinu vai tas HB ir man vai kāda cita un slikts vai labs,bet runa jau ir par izvēli.Nu lai ēd katrs ko grib vai HB,vai čipšus un vēl nezin ko,nafig satraukties un besīties.

Lai gan man diktiņ interesē vai kāds ir pastudējis kas šajā HB produktā

ir.Vienu es esmu sapratusi ka tur apakšā ir peļņā,bet kā ar pārējo.

eera-nu neesmu dzirdējusi ka kokakola būtu atzinusi ka ar šo dzērienu labāk tīrīt trubas nekā to dzert.

• Atbildēt 29.08.2007 20:34 Ziņot

efeja

ir jau ari jazin ka lietot, ja nepareizilieto, tad vis ari aiziet pa pieskari.

• Atbildēt 01.09.2007 06:05 Ziņot

Samanta

Jautājums Herbalife izplatītājiem!

Ja jau produkts ir tik labs un palīdz pret visām kaitēm,tad kāpēc to neizmraksta ārsti? Un kā vispār Jūs, tā saucamie konsultanti, varat noteikt ko un pret ko man dzert? Ok,es varbūt varu pateikt kādu vienu kaiti,kas man ir,bet iespējams par otru es pati vēl nemaz nezinu un sākot lietot Jūsu "brīnišķīgo" produktu tik vēl vairāk pasliktināšu savu veselību. Lai noteikt cilvēkam kādu diognozi ir jābūt medicīniskai apskatei.

• Atbildēt 01.09.2007 06:09 Ziņot

Samanta

Vai varbūt Herbalife piešķir arī gaišreģa spējas? Kā tad īsti ir? Ceru,ka kāds Herbalife aizstāvis man varētu atbildēt uz šiem jautājumiem. Tikai nesāciet stāstīt cik Herbalife ir labs,bet atbildiet uz konkrētiem jautājumiem ar konkrētām atbildēm. Jo jums jau ir tieksme nekad neatbildēt uz jautājumu,bet uzreiz pāriet uz produkta slavināšanu. Tīrākā psiholoģija!!!

• Atbildēt 01.09.2007 06:21 Ziņot

Samanta

Viens gudrinieks izdomāja kā labi nopelnīt un aiziet, rīsim kaut kādu draņķi.

Notieviēšanas programma: no rīta kokčiks,pusdienās var normāli paēst un vakarā atkal kokčiks. Nu es to HB kokteili varu aizstāt ar svaigi spiestu sulu un tāpat nometīšu svaru,jo pamatā jau ir atteikšanās no ēdiena.

Vai arī esmu personīgi izmēģinājusi enerģijas dzērienu! Nu nav nekāda efekta,vienīgi tik daudz cik tu psiholoģiski sev iestāsti.

• Atbildēt 01.09.2007 13:54 Ziņot

jojo

vispirms jau-neesmu izplatiitaajs, bet pateikshu ko es zinu.

Par ārstiem-viņiem ir noslēgts līgums ar farmācijas kompānijām un viņi drīkst izraxtīt tikai 'tos medikamentus ar kuru ražotājiem ir noslēgts līgums.tākā ar HB nav-un pirmkārt jau tās nav zāles, tad viņi to arii neko par HB neieminās.

kā jau minēju tās NAV zāles tātad nav tā ka viņas kko baigi ārstē, bet vnk sakārto organismu,un kur ir problēmas ar tām arii cenšās tikt galā ja tas ir iespējams.un pasliktināt kko vnk nav iespējams.

• Atbildēt 01.09.2007 14:00 Ziņot

jojo

Notievēšanas programmai nav nekāda sakara ar atteikšanos no ēdiena. Lai nomestu svaru organismam ir nepieciešamas olbaltumvielas pietiekamā daudzumā-tāpēc arii kokteiluis 2x dienā.un protams pusdienās nejau trekna vistiņa ar frii kartupeļiem un majonēzi, bet gan veselīgs ēdiens, kā jau normāli-ja cilvēks kko grib nomest.un neviens nav teicis ka ir jabadojās.

Cik olbaltumvielas tu uzņemsi no burkānu sulas?

• Atbildēt 01.09.2007 14:03 Ziņot

jojo

enerģijas dzēriens ir jāiedzer tad kad to tiešam vajag-piemēram ja visu dienu esi nostrādājies bet vēl vakarā kkur jāiet,un enerģija tiešām ir. ja tu normāli atpuuties un jau pietiekoši enerģisks iedzer,tad varbuut nekaadu īpašu atšķiriibu vari arii nejust.

nu es tā teiktu. varbuut kaads zin kko citu.

• Atbildēt 01.09.2007 14:13 Ziņot

jojo

p.s. veel gribeeju piebilst ka ir arii cilveeki ar mediciinisko izglītību kuri lieto HB un es domāju ka viņu taču zina ko dara!

• Atbildēt 03.09.2007 00:27 Ziņot

Samanta

Pirmkārt jau paldies par atbildi,bet es tik un tā nēsmu pārliecināta par HB pozitīvismu.

Es strādāju divos darbos un toreiz enerģijas dzērienu dzēru tiešām,kad bija pilnīgs enerģijas izsīkums.

Izvēloties pareizu un sabalansētu ēdienu arī bez HB var nomest svaru.

Kāpēc daudzās valstīs HB ir aizliegts tirgošanā? Cik man ir zināms ir jau nomiruši vairāki cilvēki...

• Atbildēt 14.09.2007 21:38 Ziņot

Cem

to Darta: kaadas valstiis produkts ir aizliegts? katru gadu iek atvertas jauns valstis. un aptlaban ir jau vairaak neka 60 vastis, kur produkts tiek pardots!

runajot par veselibas stavokli, viena leita ir est visadus drnakus, gulet majas un skatities Tv, un dzer kokteilyus.. logiski, ak enkas nemainiisies!! :D :D :D

Herbalife nav partika, bet gan zutura bagatinataji, tas ir piedevas, kas jalieto ar jau sabalansetu dietu, lai sanjemtu visas nepiecieshamas lietinjas, ajdzer daudz udens, jasporto

• Atbildēt 14.09.2007 22:58 Ziņot

Cikse

kāpēc HB nepārdod aptiekās?

• Atbildēt 17.09.2007 09:38 Ziņot

valis

Aptiekās nepārdod, jo tad nebūs kas stāsta un demonstrē HB efektu.

• Atbildēt 17.09.2007 10:42 Ziņot

mazā

kādu laiku padzīvoju ar cilvēku,kurš bija"herbalifists'. pamēģināju ļoti daudzko no piedāvātās produkcijas-fufelis.Dārgās maskas un krēmi ne ar ko neatšķīras no tiem ko lietoju pirms tam, kokteilis(pareizi lietots)neko manā organismā neizmainīja(varbūt esmu baigi veselā:0), vitamīni-atkal nekā no izslavētajiem brīnumiem. Mans secinājums-šobrīd jūtos labāk un varu sabalansētu uzturu veidot pati,netērējot milzums līdzekļu. lai jau cilvēki nodarbojas ar ko vēlas,bet iemācās to darīt neuzbāzīgi.

• Atbildēt 17.09.2007 13:18 Ziņot

maybelline

palasot komentarus, var secinaat, cik taalu cilvece ir aizgaajusi... kaa krievi saka, zazhralis! Ediet veseliigu paartiku un nekadu problemu.

• Atbildēt 17.09.2007 14:57 Ziņot

abc

Pirms 2 gadiem biju naudas trūkumā, atsaucos uz sludinājumu, kas piedāvā papildus peļņas iespējas. Tātad iestājos un kā konsultante saņēmu rīkojumu pati arī obligāti tos lietot. Lieki stāstīt kā jutos, kad pastiprināti sāka iet nost mati, lobīties nagi un gandrīz hroniska caureja no kokteiļa. Pēc divu mēnešu "veselīgas pārtikas lietošanas", vienkārši no šis "sektas" aizbēgu.

• Atbildēt 18.09.2007 11:10 Ziņot

valis

>abc

Vai tad tev nepaskaidroja, ka tādā veidā attīrās tavs organisms ? :)

• Atbildēt 18.09.2007 11:13 Ziņot

vip

ha ha ha, kā var saprast attīrās organisms, krītot matiem arā, labais:DDDD

Vai vienreiz šo tēmu klapēs ciet apnika.

• Atbildēt 18.09.2007 15:21 Ziņot

niki

vells viņ zin kas noicis ar abc, bet man nez kāpēc mati beeeidzot pārstāja krist un izskats manāmi uzlabojās.nu un nagi-nekad līdz šim tik garus nebiju varējusi izaudzēt!un tie ir tiešām izturīgi.

un par to ka pašam jālieto-tas tak ir tikai loģiski! kā tu vari darboties šajā biznesā,ja nezini ko tu cilvēkiem piedāvā! jo atbildību jau uzņemās katrs konsultants atsevišķi-jā kādam ir kādas problēmas-tad vnk vajag iet un teikt tam cilvēkam pie kā jūs atnācāt!vajag teikt!!! un risināt savu problēmu!

• Atbildēt 18.09.2007 15:47 Ziņot

Munks

Herbalifi piedāva vienkāršu presētu zāli. Un viss. Mani ar gribēja ievilkt tajā biznesā, sieva jau sāka meklēt naudu, labi ka atrunāju.

• Atbildēt 19.09.2007 22:44 Ziņot

Daktere..

JA TIEŠĀM GRIBAT ZINĀT !!

TAS DRAŅĶIS PRECĪZĀK TIE DRAŅĶI SATUR NARKOTIKAS .. UN TAPĒC CILVĒKI TIK ĀTRI PIEROD UN STAIGĀ K'AAPSISTAS VISTAS.. TĀLŪK.. NARKOMĀNU PULCIŅŠ LAIPNI LŪDZAM.. :D:D:D:D:D:D:D:D

• Atbildēt 24.09.2007 14:35 Ziņot

NIKE

Palasīju pēdējos komentārus un nobrīnījos - kā vispār tik stulbi var rakstīt - pati lietoju herbolife, un domāju ka "Daktere" ir vnk dīvaina, lai neteiktu vairāk...

Piekrītu, brīnumlīdzeklis tas nav, bet kas tad vispār tāds ir??? Lietoju, jūtos ļoti labi, esmu ieteikusi vairākiem cilvēkiem, kuri ir ar to apmierināti - asinspiediens, enerģija, seksuālās funkcijas... Tās ir tikai nedaudz lietas, kas tiek ārstētas... Ja ir interese, rakstiet naiki@tvnet.lv

• Atbildēt 26.09.2007 11:05 Ziņot

naina

lietoju herbalaif un ir ljoti labi rezultati .

par sho darbu:

ja proti labi stradaat, tev izdosies sapelniitt krietnu naudinju 100ls nedelja.viss ir atkariigs tikai no pasha:cik naudas un speeka vari tam atveleet.

taas tantinjas ,kas reklamee un uzbaazaas,stradaa neprofesiionaali- shi darba meerkis ir paliidzeet cilveekam,ja vinjsh to veelaas,bet taas tantinjas meigina ietirgot preci.

• Atbildēt 20.10.2007 17:29 Ziņot

Minka

Isteniba tur nav jaiegulda daudz, ja tas tiesa ka atjariigs, ka tu straadaa, bet ja velies ko nopelniit, tad arii ir kas jadaraa....

Galvenais ir sasaistiities ar istajiem cilveekiem, produkcijas cenas ir tadas pashaas aptuveni, ka citas tada tipa firmaas...

vnk ir jauzzina informaacija, kas nepiecieshama sakumaa, jo ja esat blondi un neko nezinat tikai sakat sliktu , tad labaak vispaar paklusejiest !!!

Un produkcija arii ir efektiivaa, zinu cilvekus kas menesha laika zudejushi 13kg !!! ;)

• Atbildēt 20.10.2007 20:54 Ziņot

vip

a ka ir ar tiem kuri pieņemās no tiem svarā??

• Atbildēt 20.10.2007 21:13 Ziņot

ramzess

vip: Tie meklē citu foruma jautājumu- svara vērotāji u.t.t. (ķēdes reakcija)

• Atbildēt 27.10.2007 02:38 Ziņot

Dūda

Herblife nav priekš parastā latvieša kabatas, 1 kokteilis - 50ls, un kas tev tadu dārgu mantu pirks. Tur pelna tie, kas ir piramidas galotnē, tādi kā Anita, Silvija....,a tev jāsamierinās ar dažiem latiem, ja vispār ko pārdosi. Es pati tur biju, produkts nav slikts, darbojas, antireklāma vienmēr būs, tirgū kur ir daudz līdzīgas produkcijas. ...mamma nopērk kokteilīti,a bērniem nav ko ēst... :)

• Atbildēt 28.10.2007 16:13 Ziņot

singare

Jā ari darba piedāvājumos jau bāžas virsū,

• Atbildēt 28.10.2007 19:34 Ziņot

ES

Interesanti, Dūda, kur Tu šitādu ūdeni sasmēlies!? 50 LS! Nē, kaut kāds sviets!!! Nosaukt Tev precīzu cenu??? Kokteilis maksā - 25,45 Ls. Tā kā - nevajag fantazēt.

Kā jūs visi mani esat izbesījuši ar savām baumām... Nu lai tak viņi pelna,ja prot!!! Es piemēram arī neprotu, nu un?! Tāpēc jau produkts nav slikts un šie cilvēki nv jāķengā... Nu, bet, protams, jums, skauģiem, jau visi, kuri prot nopelnīt ir slikti!!!

Daktere, šķiet tev pašai laiks nedaudz paārstēties - paskalot smadzenes.

• Atbildēt 28.10.2007 19:36 Ziņot

ES

ac - nu žēl, ka neatdevi galus, būtu par vienu idiotu mazāk...sekta?! Tu maz zini, KAS ir sekta???

vip - ja nepatīk, nelasi! kurš tev liek šeit uzkavēties...

• Atbildēt 29.10.2007 08:22 Ziņot

singare

Man šķiet,ka vaina ir tā,ka lai dabūtu klientus,tiek stāstītas pasakas.Prezentācijās rodas sjūta,ka esi kādā sektā it sevišķi,kurās

atļauj piedalīties tikai galotnēm,ja jau vviss tik ideāli,kāpēc ir kaut kas

jāslēpj no parastā konsultanta,tas ir kā muklājs.Ar meliem un lielas naudas pelnīšanu,cilvēku pamazām ievelk.kad esi to aptvēris esi jau zaudējis kādus 3000 Ls.bet tas saucamais SPONSORS,KAS IR VIRS

TEVIS,tiešam ir nopelnījis un pakāpies jau pakāpienu augstāk,bet Tu kā duraks

• Atbildēt 29.10.2007 09:25 Ziņot

Lasītājs

Ja palasa TVnetā informāciju par piramīdas struktūru aizsākumiem un uzvārdiem, kas tur figurēja, tikai tur ir piebilde, ka dažiem ir jādzīvo

ārzemēs, jo šeit par viņiem interesējas tiesībsargājošas iestādes........ Arī pie mums tie darbojās, tikai cilvēku piešmauc vienreiz.

• Atbildēt 29.10.2007 12:05 Ziņot

ES

jau atkal sektu būšana... Vēršos pie SINGARES - kas Tavā uztverē ir sekta??? Varbūt sākumā pameklē netā informāciju par sektas jēdzienu, ko!? Un zini, SINGARE, nav smuki sēdēt seminārā, smaidīt, un pēc tam šeit anonīmi visus nolikt. ES arī esmu bijusi gan semināros, gan prezentācijās un secināju vienu - ar varu nevienu nekur nevelk, ar viltu nevilina! KLausīties vajag un izvērtēt, vai Tu esi spējīga paveikt tādu darbu vai ne.

• Atbildēt 30.10.2007 16:40 Ziņot

lasitajs

Sektanti!!!!

• Atbildēt 30.10.2007 17:13 Ziņot

Reallife

Tas pozitiivais tieshaam liekas,ka naak no izplatiitaajiem.. (sektanti-vovo)

Nabaga kompleksotiem cilvekiem skalo smadzenes un makus..

• Atbildēt 30.10.2007 17:23 Ziņot

RITA

FUFELIS

• Atbildēt 06.11.2007 18:23 Ziņot

Simona

Gribetu dalities. Tiko naku no Izplatitajas ar smagu galvu, saposu, sarkanu, pretigi- taukainu spidosu seju. Un man meginaja iestastit , ka ta ir iedrbiba , ka tas ir labi. Par Sampunu, ka no sakum var but mati veel blaugznainaki vai vel taukainaki. Ka tiesi tur ir tas brinumefekts.Par pulveri un kautkadu mistisku noardisanu (kas varetu but sapiga) un tad uzaugsanu no jauna.un salidzinaja organismu ar TAPETEM. Ka vecas ir janoples un tikai tad jalime jaunas. Nu ko plesam adu nost?

• Atbildēt 06.11.2007 18:24 Ziņot

simona

Stastija par visadiem brinumainiem brinumiem Super izveselosanos pat no DAUNA slimibas. Radija fotografijas un stastija dzivesstastus.Loti nerealus dzivesstastus.Piedava izarstet VEZI, DIABETU... Stasta , ka jabaro mazuli jau no 5 dzives DIENAS. Protams mana prieksa apkalpo klientus un uzreiz parada cik nopelna. Tas ir so cilveku dzivesveids. OBLIGATIE sestdienas seminari ar herbalife dievinasanu. OBLIGATI pasam jalieto, JATIC sim brinumam, lai to varetu kadam pardot.

• Atbildēt 06.11.2007 18:25 Ziņot

simona

Tiesi uz to vini liek uzsvaru, un loti specigi skalo smadzees. Dienu pec dienas vini sez un slave so brinumu lidz pasi notic.Ta varetu but laba pelna, bet par kadu cenu... ir jabut lielam FANAM pat FANATIKIM lai varetu klut par vinu komandas dalu. Piedavaja pagarsot so brinum kokteili, sermuli skrien par kauliem. Pamosties no rita un vismila biezpienina vieta janem ta bundza un jaed kaukads pulveris.

• Atbildēt 06.11.2007 18:25 Ziņot

simona

Un tad vina vel dabuja tadu lielu kasti ar 10-15 nodalijumiem kuros bija visdazadakas tabletes un kapsulas!!! Un saka:" mes jau neesam ARSTI, mes jau nearstejam, mes tikai gribam lai jus butu veseli". Man sametas baisi! Un vel ta messanas klientei ap kaklu, un laimes asaras par nomestajiem 3kg. ARPRATS!

• Atbildēt 06.11.2007 18:26 Ziņot

simona

Un vel ta anketa, sakuma visai nevainigi jautajumi par to, ka man patika kosmetika, un tad! uzradit 13 cilvekus kuriem varetu piezvanit un piedavat BEZMAKSAS KOSMETOLOGA, DIETOLOGA konsultaciju, ar atsauksmi uz kadu akciju un mani, ka pazinu. Personigi man piezvanija mana kazu vaditaja sieva "zertva herbalife" un teica ka vinem ir akcija, un vini velas man uzdavinat kosmetolga konsultaciju, tada veida celot savu popularitati. Kad atnacu un ieraudziju herbalife... SOKS.

• Atbildēt 06.11.2007 18:27 Ziņot

simona

Jautajums, vai vina bija tiesiga nemt vira klientu anketas??? Ja si produkcija ir tik super, kapec nav herbalife VEIKALS? absurds.Pret visiem biznesa likumiem. Un pec sastava uz bundzas visvienkarsakais uztura bagatinatajs ar vitaminiem.

• Atbildēt 06.11.2007 18:30 Ziņot

simona

Kad si smaidosa un laipna konsultante saka man piedavat produkciju, un ieurbties ar savam VECAJAM acim mana seja, es pajutu,ka tas nav uz labu. Un kad es uzklausiju saturu manas asociacijas bija "jauna paaudze" un "MCDonalds" ta luk.

• Atbildēt 08.11.2007 19:43 Ziņot

kristians

jaaa shodien 8. novembri mani uzzaicinaja uz sho "paradizi", par laimi es nekam tadam nepiekritu, laikam ieksheja balss vai priekshnojauta bet visticamak kad Dievs man iztaisija ta lai es no ta atteiktos. Es visu ta apdomaju + un - (plusi protams bija vairak) , paveroju viasu notiekosho ar neatkarigu aci un piekeru dazas shadas tadas ka lai to saka "frichas" u.t.t.

• Atbildēt 08.11.2007 19:49 Ziņot

kristians

par tam "fricam"

1)paverojiet vinu attieksmi, izskatu un to ko vini piedava (areji tie ir smaidigi, bet seja neslepj vinu saruktinajumu par vinu "verdzibu" u.t.t.

2) to naudu ko vini piedavaa ir nereala, pasaule, Pat AAE valsts kurai ir bedzeta parpalikumi nav tadas naudas lai maskatu tadas naudas ko vini piedava.

3)vini ludz nevienam neko neteikt, vismaz man ta bija

4)pirmaja reize jau man prasija 10 latus, par laimi man ari tadas naudas nebija un es nedevu

rezumejot tas viss ir iluzija.

• Atbildēt 08.11.2007 19:55 Ziņot

maikls

Heribiji rulzzz :D katram savs priecins :D bet vis tupak :D kad staiga ar ta mnozimitem par ielu :D tas ir tupi :D bet tajau :D laba kompanija :D naudu albi pena ja esi kur augsa :D je nesi :D u nesi apakasaaa tad esi vergs citiem :D

• Atbildēt 09.11.2007 14:02 Ziņot

simona

KāDS HERBALIFE PARSTAVIS VARETU KOMENTēT MANU RAKSU??? 06-11-07

• Atbildēt 09.11.2007 14:44 Ziņot

sana

Patiesībā komentāru nav, jo produktu lietoju, sūdzēties nevaru, neesmu pieradusi neko dievināt, un arī ne nomelnot. Man arī šis tas ir uzlabojies runājot par veselību, bet ar kosmētiku, nu nepatīk man tā, jo no dienas krēma, ja nedod Dies, tas nokļūst acīs, tad kož visu dienu. Lūk tā. Godīgi man ar nepatīk tie viņu tusiņi, kaut kā pretīgi, varētu savadāk to produktu pasniegt.

• Atbildēt 10.11.2007 20:54 Ziņot

meitene

Maikl!!???!!!

draudzeejamies!!! ;)

:)))

• Atbildēt 10.11.2007 22:39 Ziņot

nezine

gribētu no tiem zombētajiem izplatītajiem dzirdēt atbildi- vai insulta skartajiem šis brīnumlīdzeklis palīdz ?

• Atbildēt 10.11.2007 23:25 Ziņot

jenne

To sana...

Vai esi arī izplatītāja? Mani interesētu viens konkrēts produkts. Mans e-pasts jenne@inbox.lv

• Atbildēt 10.11.2007 23:36 Ziņot

ai ai

man piedāvāja herbalife produkciju, lai attīrītu sejas ādu un tiktu vaļā no izsitumiem! cena bija pasakaina un girbējās jau ietapuīt, lai to līdzeklīti nopirktu, bet no tiem skalotājiem neko nenopirku, bet dažus mēnešus vēlāk es atradu līdzekli aptiekā, kas man palīdzēja! tāpēc nesaprotu, kāpēc cilvēki tērē astronomiskas summas tām samazgām ,ja to var dabūt aptiekā par lētāku cenu!

• Atbildēt 12.11.2007 18:45 Ziņot

daktere

nu mulkibas-preseetiekaaposti:) Vai nu Herballife -vai paareejie meesli . taa nu gan nav. Un viens no priekshnoteikumiem kaapeec, cilveeki ,kas lieto to uztura bagaatinaataaju notievee-ir tas,ka piedomaa pie taa,ko eed un sastaada programu. Sastaadiet programu pie dietaloga-regulaars sportinsh un nekur nevajadzees iesaistiities. sanaaks leetaak!

• Atbildēt 04.12.2007 09:30 Ziņot

Brīnumi nenotiek, tie ir jūsos.

• Atbildēt 04.12.2007 09:36 Ziņot

Dariet to, ko vēlaties, vai vismaz vēlaties to, ko dariet! Svarīgākais - īstenojiet savas ieceres!

• Atbildēt 04.12.2007 10:23 Ziņot

zelda

Nesapratu ! ? Tas attiecās uz Herbalaifistiem ?

• Atbildēt 25.12.2007 23:32 Ziņot

Frančesko

lietoju jau mēnešus divus 1x dienā- no rīta, esmu atteicies no kafijas, cigaretēm un alkohola un vēl bonusā no rīta iegūstu 15 min papildus miegam, jo pagatavošana ir ļoti ātra, bez tam lietoju daudz šķidruma, ēdu normālas pustdienas, regulāri apmeklēju trenažieru zāli, solāriju un saunu. Muskuļu tonuss, figūra, ādas kavlitāte, pašajūta uzlabojas ar katru nedēļu.....takā meybe arī tas satur ko nelabu, bet dzīvi jau anyway dzīvi nebeigsim.....

• Atbildēt 25.12.2007 23:39 Ziņot

vika

ak dies! shitaadu viirieti dabuut!-sapnis! mmm...ieshu ka nu uzeest konjkaa un meduu meerceetu cepetiiti!-ar dievu-sapni!:D

• Atbildēt 26.12.2007 19:08 Ziņot

Valis

Brosil pitj, kuritj, je.....

• Atbildēt 26.12.2007 19:17 Ziņot

Sheninja

veel juus te pa shitiem suudiem herbalaifiem te klukstat... vai tad nav piegriezies??? :D

• Atbildēt 19.03.2008 23:48 Ziņot

ingucis28

Kam Herbalife nepatīk vai viņi saka,ka viņiem nevajag,nav ko uzbāzties.Man un maniem radiniekiem labi rezultāti.Es dodu priekšroku Herbalife pretēji gaļai,kas uzaudzēta uz hormoniem pēc iespējas īsākā laika posmā,lasim skaistā krāsā,kas mākslīgi audzēts,jo dabīgais ir balts,āboliem,kurus pat tārpi neēd.Un uzņemu selēnu,kura Latvijas dabā vispār nav.Labi jūtos.ingucitis28@inbox.lv

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!