Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 14. novembris

+9°C
Vējš: ZR 5.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Fricis, Vikentijs, Vincents

Korraļu produkti Liepājā (17)

• 25.01.2007 13:54 Ziņot

gugucis

esmu daudz dzirdējusi par koraļu produkciju, varbūt kāds zin, kur to varētu dabūt

• Atbildēt 25.01.2007 15:42 Ziņot

5.st.

neee

• Atbildēt 25.01.2007 15:57 Ziņot

Silto jūru dibenā

• Atbildēt 25.01.2007 16:26 Ziņot

gugucis

nu tad coralc.lv
    palasieti es!

• Atbildēt 25.01.2007 19:12 Ziņot

Kristīne

Koraļļu produkcija ir nopērkama pie firmas biedriem .Vispirms iesaku iziet diagnostiku pie nutriciologa,tad arī būs zināms,kurš produkts Jūsu organismam visvairāk ir vajadzīgs.

• Atbildēt 25.01.2007 21:08 Ziņot

Experts

Da aizej uz aptieku un nopērc 5.65 Ls iepakojums,tur iekšā 5 paciņas tas ir 1 paciņa uz 1.5 litriem ūdeni. Kuru jāizdzer 2 dienu laikā.
    P.S Tas viss ir fufelis.Un kārtējā izplatītāju piramīda

• Atbildēt 25.01.2007 21:29 Ziņot

...

>gugucis, nevajag šeit neko reklamēt

• Atbildēt 25.01.2007 21:38 Ziņot

suse

piekrītu, ka tas ir kārtējais fufelis un naudiņas kāšana no lētticīgajiem, tjipa Helbalife, Aura tējiņas, u.c. "brīnumprodukti"!!!

• Atbildēt 25.01.2007 22:09 Ziņot

gugucis

...es neko neraklamēju,es meklēju iespējas,kur to var dabūt liepājā.experts teica,ka pieejams aptiekās.vai tā ir?

• Atbildēt 26.01.2007 19:07 Ziņot

Kristīne

Koraļļu produkcija aptiekās nav nopērkama,arī Alka-Mine nē.

• Atbildēt 29.01.2007 13:48 Ziņot

gugucis

to Kristine
    varbūt zini ko teikt vairāk,kur var dabūt?

• Atbildēt 29.01.2007 15:45 Ziņot

Experts

Aptiekā K,Zāles laukumā pie lielā Rimī,tur var nopirkt. Nevajag taisīt kultu no mušas

• Atbildēt 29.01.2007 16:01 Ziņot

Gugucis

to experts
    Paldies par atbildi.kas tieši neapmierina šajā produkcijā.esmu dzirdējusi labas atsauksmes,tāpēc esmu nolēmusi pamēģināt,tikai gribu apiet tos mūžīgi izslāpušos izplatītājus,kas sevi dēvē par nutriciologiem,paraf armakologiem utt,bet patiesībā ir 150 kg smagi 30gadīgi tantuki,kas mēģina vēl mācīt man diētas pamatus

• Atbildēt 29.01.2007 17:54 Ziņot

inngrida

Par Coral Club produktiem visu var uzzinaat pa tel.29111425

• Atbildēt 07.11.2018 09:52 Ziņot

Zirnitis

Vispār jau izplatītāji paši arī lieto to produkciju parasti. Un ja jau viņi ir "patiesībā ir 150 kg smagi 30gadīgi tantuki,kas mēģina vēl mācīt man diētas pamatus", kur ticamība, ka tiešām tur ir labas atsauksmes? Tip, izplatītājiem nepalīdz, tikai klientiem?

• Atbildēt 09.11.2018 14:06 Ziņot

Brraaa!

Koraļi ir piemēroti tikai dienvidniekiem. Latviešiem linu maisiņā jāiesien sauja kūdras un jāsūkā!

• Atbildēt 12.11.2018 19:29 Ziņot

Inta Grīnvalde

Pazvaniet man 27499852.

• Atbildēt 13.11.2018 15:42 Ziņot

gunars100

Kā teica kāds austrumu gudrais- ja cilvēkam pie radīšanas prātu neielika, tad vēlāk to pat ar koku neiedauzīsi...
    Apbrīnoju, ka atrdas tik daudz zābaku un čību, kuri tic brīnumpulverītim! Tāds naivums. Varbūt slimnīcas vajag klapēt ciet, jo nu, pateicoties šim sū ' , slimnieku vairs nebūs un slimnīcas būs tukšas?
    Dzeriet minerālūdeni, tējas, ēdiet ķiplokus, burkānus, biezpienu,citronus, zaļumus, daudz staigājiet, elpojiet gaisu mežā, pie jūras, un būsiet veseli kā rutki.
    Šis ir piramīdas biznesa projekts, balstīts uz agresīvu mārketingu, lai muļķi šos sū' pirktu. Totāla bezjēdzība. Un zābaki atrodas, kas neapjēdz, ka brīnumproduktu nav!
    Ir aitas, cirpēji atradīsies.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!