Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 16. decembris

+0°C
Vējš: A 6.0 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Alvīne

Kurš ir labākais zobārsts Liepājā??? (3)

• 29.01.2009 16:12 Ziņot

skatiesdebesis

Nevaru saprast,kur lai eju pie zobārsta,nesen esmu sacis dzīvot liepājā,biju pie viena zobarsta - man nepatika,gan tas,kā tas zobārsts ta steidzas,man jau liekas,ka tas darbs nav paveikts labi,gan tas, kadu attieksmi es saņēmu no personala puses.Ārēji jau likas,ka viss būs kartībā,bet.... naudas pelnīšana vien ir!es jau neesmu nekāds dzelzs gabals,kurš tik iet caur konveijieri..Kurš tad ir tas zobarsts pie kā lai griežas ar prieku pēc palīdzības un kuram pacients ir pirmaja vietā...

• Atbildēt 14.11.2018 13:19 Ziņot

suslis

die\z vai liepājā tādu atradīsi brauc uz Rīgu --Denta...Ņikita..un asistente arī viņam profesionāla ..un vispār, cik saprotu --Liepājas cenas jau sit pušu Rīgas cenas ..un par pacientu pirmaj'ā vietā :) nav vairs padomju laiki)) pirmajā vietā šodien tiem ir pacientu nauda .nav naudas ??nav attieksmes:)

• Atbildēt 14.11.2018 18:08 Ziņot

bārda

Vislabākais zobārsts ir ķieģelis :)))

• Atbildēt 15.11.2018 12:52 Ziņot

Kashelis

Pie visiem zobārstiem ir rindas, cilvēki ir pierakstījušies, protams, zobārstiem jāpaspēj līdz nākamajam pacientam visu izdarīt. Mana pieredze pie viena Liepājas zobārsta bija laba. Salaboja daudz zobus un pēc gada nekādu problēmu nav bijis. Vienkārši nepareizi trāpiji. Katram pacientam katrs zobārsts liksies savādāks. Nu tu saki, ka tev tikai liekas, ka darbs nav padarīts labi. Varbūt aizej pie cita zobārsta un pārliecinies par to. Par dakteru attieksmi un raksturu arī nav jēgas liekuļot - arī meklē citu, varbūt saskanēs. Ja kāds cilvēks tev iesaka kādu konkrētu zobārstu - arī nav garantijas, tev viņš būs labs. :)

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!