Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 19. oktobris

+12°C
Vējš: Z 2.4 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Drosma, Drosmis, Elīna

liepajas slimnica traumpunkts (11)

• 06.08.2018 10:24 Ziņot

kika1988

vakar 22.00 vakara ieradamies traumpunkta ar asam sapem vedera, kas notika tas vnk vardam neptverami mums vnk izlika ara pasakot ka lai ejam pie gimenes arsta pat neeapskatot pacientu tikai tapec ka personal dala grib gulet darba laika un pa to viniem maksa algas ka var vnk ateikties pienemt vai vnk apskatit pacientu, bet ne ko jus te meklejat braucat majas nodzivoji ar sapem 2 dienas gan nakti ari izdzivosi

• Atbildēt 06.08.2018 18:34 Ziņot

ute

Normali cilveki arstet vedersapes uz traumpunktu nebrauc, tur parasti aprupee rokas un kaajas lauzusos.... Un ja jau pec vakardienas ''asajam vedersapeem´´ veel esat dziivi ,tad acimredzot tik traki jau nemaz nav bijis! Saki godiigi, vai sapites jau ir pargajusas??? P.S. uzjautrinosi, ka kikas izpratnee slimniica jau jutams tik liels kadru truukums, ka personaldaljas parstavjiem jau liek stradat traumpunktaa!! Tu tak esi pilniiga mulkje, bet tas kaa zinams paliek uz muuzu....

• 06.08.2018 23:19 Ziņot

kika1988

ute nau runa ka tiesi man ir sapeji veders vaitad man smalki japiemin vecums ja tev tas apmierina un esi tads gudritis te tad nu pasaki ko man ar 7 g bernu darit kas sudzas pa sapem vedera ja ta butu kaukas sarežitaks, bet vnk te runa ir pa atieksimi kada tur ir un pagas menes man neitai rokai uzlika ģipsi a izraksta tika uzrakstita diagnoze vispar adžgarni veselo roku pataisija pa laustu

• Atbildēt 06.08.2018 20:09 Ziņot

neohidro

Vinjus visus tur slaniit vajag ,pavisam ir muli piezidushi,vinji Gipokratam ir devusi zverestu palidzet ,jebkuram un jebkur .Musdienas arsti laikam ,jutas augstakpar dievu ,kroplju bars

• Atbildēt 06.08.2018 21:17 Ziņot

ms20

Ceru, ka tev, ute, arī paies garām, kad būsi lūdzis palīdzību.

• Atbildēt 06.08.2018 22:13 Ziņot

deniror

Neiet runa par sāpēm vederā un kur tās jāārstē. Uzņemšanas nodaļas darbs ir zem katras kritikas, Mana sieva reiz grutniecības pēdejos mēnešos ari aizbrauca uz slimnīcu ar sāpēm vederā un nogaidīja 4! stundas kamēr palika vēl sliktāk un braucām mājās atgulties tā arī palīdzību nesagaidijām. Tā kā tur var arī nebraukt ... paliks vēl sliktāk.

• Atbildēt 07.08.2018 17:02 Ziņot

Benita Malūka

kāda nevērta māsiņa strādā pieņemšanā,man ar sāpēm sānā arī atteica,kāpēc ļauj strādāt tādai slepkavai,rupja pagreizās nošņācās un pameta mani lai nosprāgstu

• 08.08.2018 18:05 Ziņot

ute

Bet tuk tak neesi ´´NEESI NOSPRAAGUSI´´, spriezot pec kritikas intensitaates izklausies dziivaka par dziivu!!!!!

• Atbildēt 08.08.2018 12:32 Ziņot

Widow

Tie kas paši brauc uz traumpunktu, Par ātro palīdzību neesat dzirdējuši? Ja viss ir slikti tad tie ir pirmie kas var dot atbildi, uz slimnīcu vajag vai nevaig braukt.

• Atbildēt 08.08.2018 19:36 Ziņot

Widow

Man šodien ikdiena iegriezās uz slimnīcas traumpunktu. Pie reģistratūras sagaidīja, uzklausīja, pierakstīja dokumentus ielaida iekšā. Visu mierīgi ar ārstu aprunājām, Tēma bija ļoti nopietna, pārbaudījām stāvokli un par laimi neko neatradām. Un tikpat mierīgi izgājām. Man slimnīca ir regulārs ceļvedis. Nekad reāli man nav bijusi neadekvātas māsiņas vai dakteri. Nu neticu tam ka tikai māsiņas vienīgās bija tās sliktās vai dakteri.

• Atbildēt 12.08.2018 23:12 Ziņot

janedoe

Vai jūs kāds pirms došanās uz traumpunktu esat mēģinājuši piezvanīt uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001? Vienkārši, lai noskaidrotu, cik nopietna ir situācija, vai uzreiz jādodas uz traumām, jāsauc neatliekamā palīdzība, vai pietiek ar katrā aptiekā nopērkamiem medikamentiem.
    Benitas kundzei, piemēram, pietika ar tableti, vai ne?

• Atbildēt 13.08.2018 14:17 Ziņot

upsss

Ir taču teikts - TRAUMPUNKTS. Kāda suņa pēc jādodas uz traumpunktu bez traumas? Un pēc tam pa pasauli jākliedz, ka nav laba apkalpošana?

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!