Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 17. novembris

+7°C
Vējš: ZR 6.2 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Hugo, Uga, Uģis

Lūdzu, iesakiet speciālistu! (12)

• 18.08.2018 22:04 Ziņot

Bonfire

Vai varat ieteikt man speciālistu/i (psihoterapeitu/i vai psihiatru/i), kas/kura varētu palīdzēt tikt galā ar depresiju? Lūdzu, iesakot savu variantu, pamatojiet to.

• Atbildēt 18.08.2018 22:29 Ziņot

runga

nemuldi ,tev nav depersijas,tev vnk nav ko darīt :):)

• 18.08.2018 22:31 Ziņot

Bonfire

Runga, es priecātos, ja tā būtu mana problēma. Varbūt tev tomēr ir kāds ieteikums?

• Atbildēt 18.08.2018 22:40 Ziņot

runga

ir dažādu veidu depresijas..tūkstošiem---kā tev tā izpaužas?? pasaki..varbūt varu līdzēt??

• 19.08.2018 01:15 Ziņot

Bonfire

Vai manas depresijas tips mainīs atbildi? Paskatoties psihiatru un psihoterapeitu biedrību mājas lapās (speciālistu sarakstos), tad liela jau izvēle nav (Liepājā). Mājas lapu speciālistiem nav, papalšinātas infromācijas par viņu darbību nav (tikai grādi un īss darba vietu uzskaitījums).. Domāju, ka man pietiks, ja kāds, kuram ir bijusi/ir depresija un kuram ir bijusi saskare ar Liepājas speciālistiem, padalītos ar savu pieredzi. Tas jau būtu lietderīgi un palīdzētu. :)

• Atbildēt 18.08.2018 22:44 Ziņot

runga

piem ,.manam kaķim ir maniakālā depresija.Kāda ir tev??Rudens depresija??Peritanālās depresijas veidi>??

• 18.08.2018 23:36 Ziņot

Bonfire

Nezināju, ka Jūs, Runga, esiet tik apdāvināta personība, ar grādu un pieredzi kaķu maniakālas depresijas ārstēšanā. Tiešām gods sarakstīties ar tik apdāvinātu personību. Tomēr! Ja tā padomā, tad nav brīnums, ka Jūsu kaķim ir gan maniakāla, gan perinatāla depresija vienlaikus, dzīvojot ar tādu saimnieku.. ..pie tam vēl joprojām neizārstēta.

• Atbildēt 19.08.2018 15:13 Ziņot

dafne

NU tad no tiem, kas pieejami arī jāņem. Bet tas vai palīdzēs vai nē ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Lai tiktu galā ar šo sērgu ir visvairāk jau pašam ar sevi jāstrādā un jātic izvēlētajam psihoterapeitam . Bet pilnībā no depresijas var tikt vaļā tikai tad , kad pats nolemsi, ka negribi dzīvot pa vecam, negribi barot farmācijas biznesu pērkot antidepresantu, un tos kas uzklausīs tavas žēlabas.

• Atbildēt 19.08.2018 16:02 Ziņot

Kantainais

Oho---kā te viens uzvedas.:):nu tad varu ieteikt citu metodi kā tikt galā ar depresiju---dzer pienu un ēd skābus gurķus .laI nu kas ,bet depresija tevi nemocīs:):)DDD

• Atbildēt 20.08.2018 09:55 Ziņot

dmd

Savulaik gāju uz terapijām pie Lindas Ķeružes. Man patika, laigan brīžiem drusku par daudz psihosomatikas manai gaumei. Viņa arī ir psihiatrs, un ja vajag ripas uzrakstīs. Terapijas ir maksas pasākums.

Piejūras slimnīcā psihiatri ir bez maksas, taču tevi "uzskaita". Nez varbūt ir grūtak dabūt ieroča atļauju vai kaut ko, bet man nav gadījies saskarties ar to, ka tas, ka esmu ārstējies kaut kā traucētu. Psihiatri ar tevi par dzīvi nepļāpās, uzklausīs, kas kaiš uzrakstīs ripas un brīvs. Attieksme tur kā kuram, bet lielākoties nav tāda pārāk silti jauka. piemēram man pajautāja "tev ir darbs, bērni, sieva... kāpēc tev ir depresija?". Viņiem bija tendence pārāk daudz dažādu medicīnu uzrakstīt, eksperimentējot lielāko daļu atmetu nost. Ir pieejams arī dienas stacionārs - norunātos laikos aizej, atrādies, tev pietjūno medicīnu un to arī izsniedz bez maksas.

Ja vēl kas interesē, jautā, centīšos izstāstīt.

• Atbildēt 20.08.2018 12:57 Ziņot

Egils Kauls

Man kādreiz pēc smagākas traumas uznāca melnā strīpa, ar dažādām dakterēm tikos,ja godīgi daudzas bija parāk novecojušas,respektīvi nespējot saskatīt jaunieša iespējamās problēmas.Bet bija tāda daktere Balode,kura likās vislabākā.Ceru,ka viņa vēl strādā.

• Atbildēt 25.08.2018 00:07 Ziņot

Pezdemons

Cik maksā stunda? Nu tā stunda kur var pažvankstēt savas glupības un saņemt atbildi "mhm, jā, mhm, nu un kā?"
    A cik maksā ar veļuku aizmīt uz pludmali ārpus pilsētas un izdzert litru šnabja?
    Ņemiet kalkulatoru. Saprotu ka jums galvā tas pa grūtu būtu.

• 27.08.2018 08:13 Ziņot

dmd

>A cik maksā ar veļuku aizmīt uz pludmali ārpus pilsētas un izdzert litru šnabja?

par litru šņabja būs laikam 120 eiro, ja gribas pēc tam arī mājās tikt.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!