Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 17. septembris

Vārdadiena: Vaira, Vairis, Vera

Problēmas ar palikšanu stāvoklī - olvadu caurlaidī (9)

• 30.07.2008 20:00 Ziņot

vitucisv

Tā kā jau kādu laiku cenšamies palikt stāvoklī, bet tomēr nesanāk, daktere nozīmēja pārbaudīt olvadu caurlaidību. Vai kāda var kaut ko konkrētāk pastāstīt par šo lietu - padalīties pieredzē? Kādas arī ir izmaksas šai procedūrai?

• Atbildēt 15.03.2019 21:49 Ziņot

Kantainais

Tu ,pavisam droši var apgalvot ,centeis kaut kā uzturēt forumsadaļu--jo tā pamirst.
    Bet ja tev problēmas ar palikšanu stāvoklī,tad maini apsēklotājus.

• Atbildēt 16.03.2019 16:08 Ziņot

Curiosity

Oho...Nu,ginekologs neesmu ,bet apskatīties varu..
    Atsūti foto,(kailfoto),tālāk pēc fakta...

• Atbildēt 16.03.2019 20:24 Ziņot

gribulis

Kau ,es ar varu uzstāties rindā??Kur man būtu jāpierakstas lai arī es varētu jūsu olvadus papētīt un cik maksā viens seans??

• Atbildēt 17.03.2019 07:41 Ziņot

Vecīts

uzstāties vari uz skatuves, bet ne jau par to iet runa, man arī ir olas ,bet par vadiem es nekā nezinu. jau vairāk kā 7 desmit gadus mēģinu palikt stāvoklī bet nekas nesanāk.gāju pie ārstiem bet tiem ir vaļīgas skrūvītes jo tie ar rādītāja pirkstu kautko skrūvēja deniņos. bet vitucim iesaku īstajā brīdī noraut partnerim prezervatīvu tikai nepārcenties nenorau kautko par daudz

• Atbildēt 17.03.2019 18:15 Ziņot

Kristine

Es domaaju, ka varbuut jaapaluudzas Dievmaatei, lai paliidz un pakaarto apstaaklus, vai lai satiktu labus dakterus, kuri vareetu paliidzeet. Nolikt sveciiti vai maajaas, vai bazniicaa.

• Atbildēt 19.03.2019 07:45 Ziņot

Vecīts

cik es zinu tā dieva mamma nevienu nav apsēklojusi un stipri šaubos vai no degošām svecēm rodas bērni.

• Atbildēt 19.03.2019 10:11 Ziņot

Smukiņais

Ja kādam tā ir problēma ,tad varu līdzēt.Apsēklošanas kvalitāte un rezultāts garantēts uz 95 %...ja ar mātīti daudz maz viss kārtībā.

• Atbildēt 19.03.2019 20:58 Ziņot

Evita Ločmele

Diez vai šis jautājums ir aktuāls - 2008.g., galvenais jau komentēt :-)

• 19.03.2019 23:20 Ziņot

Mākonis

Nu redz ,kā tad nav aktuāls!??:):) tu rī jau interesējies..,tātad aktuāls arī pat priekš tevis:):) Un dotā jautājuma aktualitātes konkrētam datumam nav nekādas nozīmes.Ši vai šāds jautājums aktuāls būs vienmēr))) Tātad ,kādi būs priekšlikumi ??

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!