Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 14. novembris

+9°C
Vējš: ZR 5.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Fricis, Vikentijs, Vincents

Svara Vērotāji... (29)

• 21.02.2007 14:08 Ziņot

krixene

Vai kāds var sniegt kādu informāciju, kur mums šeit liepājā ir svara vērotāji? Vēlos pareizi un veselīgi iemācīties ikdienā ēst, tādējādi uzturēt sevi formā. Vai kāds var padalīties ar informāciju?

• Atbildēt 21.02.2007 14:17 Ziņot

ola

Atver www.svara-verotaji.l v un visu uzzini,ieskaitot telefona nummurus kur zvanīt. Liepājā ir dienas un vakara grupas. Rezultāti ir superīgi, ja pietiek spēka to pieņemt par dzīves veidu.

• Atbildēt 21.02.2007 14:31 Ziņot

haijama

Piekrītu olai. Svara vērotāji ir vislabākie. Vienīgā problēma, ka visu laiku jādomā līdzi par sava uztura kvalitāti un sastāvu. Bet rezultāti ir tiešām lieliski. Ja vien pietiek uzņēmības..

• Atbildēt 21.02.2007 14:42 Ziņot

krixene

Jā tikko apskatīju to mājas lapu, tiešām visu laiku ir jādomā ko ēst, ko nē... bet ar laiku jau tu iemācies un pierodi...

• Atbildēt 21.02.2007 15:01 Ziņot

es

tikkai visiem nevienmēr palīdz arī iemācoties pareizi ēst

• Atbildēt 21.02.2007 15:36 Ziņot

ods to es

Psihes problēmas svara vērotāji neatrisina, bet svara gan, ja ir raksturs, protams.

• Atbildēt 21.02.2007 16:45 Ziņot

SS

SV ir baigi labie, bet tiesaam sanak domat tikai par edienu, planot... Bet domaju, ta ir vieniga sakariga iespeja, jo veseligs uzturs visa pamata. Jaatzist, tas nav ari leti, jo japerk diezgan daudz piena produkti utt. (katra zina pirms tam tik daudz tos nebiju lietojusi), nepiecieshami auglji utt. vakara pie TV sviestmaizes nevares uzkost, bus jauzkozh zalji burkani.:) Jebkura gadijuma shis zinashanas par uzturu noderes dzive!

• Atbildēt 21.02.2007 17:16 Ziņot

!!!

garshiiigaaki vareetu buut Oranži burkāni, bet visā visuma es piekrītu SS!

• Atbildēt 23.02.2007 20:06 Ziņot

svari

Svara verotaji tiesham ir laba lieta. Bet raksturu vajag baigo!!!! Tachu tas ir labakais veids, ka notievet nekaitejot savam organismam. Iesaku. Tachu, ja sak, tad uz muzhu, jo citadi...

• Atbildēt 27.02.2007 21:10 Ziņot

ina

Tas tiesa, tikko kā ir novirzes no svaru vērotāju programmas, tā kg rikšīem atpakaļ...Raksturu vajag....

• Atbildēt 28.02.2007 12:49 Ziņot

es

vajag daudz un labi est es taka daru to es un nekada aptaukoshanas nedraud !!! ticiet man !!!

• Atbildēt 28.02.2007 13:01 Ziņot

pavieglā

Brīnišķīga reklāmas kampaņa... p/s Ar to rakstura stingrību jau nav nemaz tik traki, bet maku gan vajag biezu, jo sevišķi, ja nedzīvo viens, bet ģimenē. Gan pati, gan vairākas manas paziņas ar to niekojās kamēr dzīvoja vienas, kad nāca ģimene un bērni cilvēkiem ar vidusmēra ienākumiem tas kļuva par dārgu :(

• Atbildēt 28.02.2007 14:00 Ziņot

Bet

Nepiekrītu tam, ka svara vērotāji ir dārgi. Vienkārši atsevišķu preču grupu vietā tiek pirkta veselīga pārtika. Piemēram vairs nepērku desas, sardeles u.tml.gaļas izstrādājumus, bet gan vairāk dārzeņus un augļus. Labāk ēst veselīgu pārtiku un tad svars zūd lēnām, bet dabīgā veidā, nevis lietot visādas tabletītes un pulverus (domāta gan aptiekas produkcija,gan izplatītāji). Bet nu katram savs, lai dāmām veicas savas labsajūtas uzlabošanā!

• Atbildēt 28.02.2007 14:04 Ziņot

njama

ediet viss buss ok

• Atbildēt 28.02.2007 16:12 Ziņot

SS

Ka tad nav dargi - tie pashi darzenji cik nemaksaa, kapostus vien needisi! Bet vispar tas dargums ir atkaigs no ta, kaa ir pirms tam eests - ja kads pirms tam ir particis no torteem un zhaaveejumiem, tad jau nebus dargak, jo atkritiis daargi un nevertigi produkti.

• Atbildēt 28.02.2007 17:41 Ziņot

sančule

Divas manas draudzenes bija ļoooti apaļas un abas aizgāja uz SV. Svars ļoti smuki pazuda, bet...pēc apmēram gada nesanāca vairs tik smalki katru kumosu sarēķināt un svars ar lielu uzviju atpakaļ! Žēl jau ļoti. Un paskatieties kaut vai uz dziedātāju Ritu Trenci - viņa arī bija SV un kļuva slaida ( bet izskatījās vecāka un krunkaināka un arī drūmāka), bet nesen redzēju viņu koncertā - tik apaļa!!! Tik apaļu viņu nekad nebiju redzējusi! Toties cik smaidīga un dzīvespriecīga!!!

• Atbildēt 28.02.2007 17:42 Ziņot

Jap

Jā, es arī esmu ievērojusi, ka tie tievētāji tādi nervozi paliek, nesmaida...

• Atbildēt 28.02.2007 18:50 Ziņot

SS

Nu ja, ka lai nepaliek nervozaki, ja kermenis ir stresaa no asketiska dzivesveida :))

• Atbildēt 28.02.2007 19:32 Ziņot

Lily

SV svara zudums notiek pakāpeniski, tāpēc āda nenokarājas pēc svara nomešanas, protams, ja cilvēks ir gados un ilgstoši bijis liekais svars, tad pēc jaunas meitenes jau vairs neizskatīsies. SV piedāvā veselīgus ēšanas paradumus, nevis ķermeņa turēšanu badā.Man tieši līdz ar svara zudumu uzlabojās izskats un pašsajūta un nemaz nejūtos nēedusi. Jūtos skaista un arī apkārtējie to ievēro un novērtē.

• Atbildēt 28.02.2007 21:03 Ziņot

Inese

Lily,
    kad apmekleju SV, tur loti neliels skaits sievieshu guva panakumus, parejas, pa nedelju sagrekojushas un ar nemainigu lieko svaru, sedeja saskabushas nodarbiba.

• Atbildēt 28.02.2007 21:49 Ziņot

Lily

Protams, viss tikai pašas rokās, tāpēc katrs izvēlas savu tievēšanas veidu, ne katram SV ir piemēroti.

• Atbildēt 05.03.2007 00:03 Ziņot

rozīne

SV ir piemēroti cilvēkiem ar gribasspēku...

• Atbildēt 05.03.2007 10:35 Ziņot

jenne

Manam mazākajam bērnam ir 4 gadi, bet man +25 kg. Esmu interesējusies par pašpalīdzības grupu veidošanu, ir diezgan daudz materiāli, ja kādam ir interese piebiedroties, rakstiet uz e-pastu jenne@inbox.lv. P.S. Tās ir tikšanās grupas cilvēkiem ar līdzīgām problēmām, tāpēc, protams, par to nav jāmaksā.

• Atbildēt 05.03.2007 11:53 Ziņot

kg

Jenne, vai grupā būs arī kāds speciālists, vai tāda kopēja vaimanāšana par zaudēto figūru....

• Atbildēt 05.03.2007 12:35 Ziņot

jenne

Vaimanāšana diez vai var atrisināt kādu problēmu. Speciālists šādās pašpalīdzības grupās nav paredzēts, būtība drīzāk ir tāda, ka vienatnē ir daudz grūtāk kaut ko uzsākt, nemaz nerunājot par to, ka ikviena pieredze var būt noderīga. Diemžēl, man atvēlēto burtu skaits šajā e-pastā neļauj plaši izvērst šo tēmu. Varbūt atsūti man savu e-pastu, aizsūtīšu Tev manā rīcībā esošos materiālus. Nevienam nav noslēpums, ka ēšana var būt tāda pati atkarība kā alkohols vai narkotikas, arī viņu var novērst.

• Atbildēt 05.03.2007 22:02 Ziņot

kg

Paldies, bet man gan liekas, ka tāda grupa bez speciālista var aizbraukt auzās....tikai ar žurnālu rakstiem. Kāds ir darbības princips un mērķis?

• Atbildēt 05.03.2007 22:30 Ziņot

jenne

Labi, varu konkrētāk. pamatā ir anonīmo rīmu kustība, kura pasaulē veiksmīgi darbojas jau 50 gadu. Ja vēlies, vari interesēties par Minesotas programmu, vai par anonīmo alkoholiķu kustību, kura pirms 70 radās Amerikā Akronas pilsētā, bet 20 gadu vēlāk tika pielāgota arī ēšanas atkarībai. Ja vēlies, varam mēģināt šādu grupu izveidot Liepājā, ja ne,- ar pierunāšanu nenodarbošos, no tās nekas labs parasti neiznāk.

• Atbildēt 06.03.2007 16:19 Ziņot

bulka

Mani sauc Bulka, esmu atkarīga no ēdiena.

• Atbildēt 07.03.2007 21:49 Ziņot

Pica

sveiciens no picas bulkai!

• Atbildēt 09.03.2007 12:52 Ziņot

bulka

Paldies par sveicienu, Pica! Es nelietoju jau 2h45min.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!