Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 20. jūlijs

Vārdadiena: Ramona, Ritma

zobārsts (7)

• 01.04.2016 21:57 Ziņot

misija

Sveiki, cik izmaksa zobu labosana, vajag sablombet prieksa divus blakuszobus, jo starp tiem izluza gabaliņš. Uz kādām summām rēķināties?

• Atbildēt 02.04.2016 14:14 Ziņot

dafne

Skatoties kur to darīsi.

• Atbildēt 03.04.2016 15:02 Ziņot

sv15

Vismaz 20-30.

• Atbildēt 09.05.2016 13:22 Ziņot

Viecis

Daktere Legzdiņa....Kādas atsauksmes??

• 09.05.2016 13:37 Ziņot

Nu gan.

Man slikta pieredze pie Legzdiņas.... zobu raušana izvērtās uz 3 mēnešiem. Nolauza blakus labo zobu... un protams uz tel. vairs neatbildēja.

• Atbildēt 09.05.2016 16:53 Ziņot

sv15

Dr.Aleksejeva. Ļoti laba ārste.

• Atbildēt 09.05.2016 22:08 Ziņot

Viecis

Tātad murgs....ļoti ātri mani pie viņas pierakstīja....

• Atbildēt 10.05.2016 08:59 Ziņot

pankuuka

Man gan viņa patika, plombas arī labi turējās.... Tas gan bija kādi 5 gadi atpakaļ.
    Saplombēt priekšzobus gan zobārstam ,manuprāt, nav nekāda lielā māka un Legzdiņa to dara ļoti labi, par ne tik astronomiskām summām...

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!