Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 23. oktobris

+10°C
Vējš: DR 12.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Daina, Dainida, Dainis

Zobārsts (8)

• 04.03.2013 21:31 Ziņot

incuks28

Sveiki!iesakiet labu un feinu zobārsti!

Kādas atsauksmes par dr.Skuju Metalurga poliklīnikā?:)

• Atbildēt 04.03.2013 23:30 Ziņot

nes

man patīk dr. Legzdiņa. ļoti jauka un zinoša. pieņem ezerkrastā, AB dental

• Atbildēt 05.03.2013 08:05 Ziņot

Smancis

Dr, Legdiņa pieņem arī Ganību ielā,privātpraksē. Jauna, jauka, simpātiska. Meistars savā darbā. Tāpat arī Grusa, zobārstniecības poliklīnikā, nav jau brīnums, ka tāda rinda tur sēž. Abas ļoti patīk. Grusa izrāva gudrības zobu - 5min, kamēr iedarbojās anestēzija, 5 min rāva. Samaksāju - 10ls vai 15 ls, neatceros. Dr. Legzdiņa par ļoti sarežģītu zobu paņēma 25ls

• Atbildēt 05.03.2013 09:38 Ziņot

sisa

Kurš varētu ieteiktlabu bērnu zobārstu?Bērnam 6 gadi un ir jau ļoti nepatīkama pieredze no pirmā zobārsta apmeklējuma.

• Atbildēt 05.03.2013 09:49 Ziņot

Smancis

Tā pati Legzdiņa. Neesmu dzirdējusi sliktas atsauksmes, bērni smaidīgi. Ķempes ielā, tur ir arī higiēna bērniem bez maksas.

• Atbildēt 05.03.2013 09:49 Ziņot

incuks28

Es savus bērnus vedu pie dr.DZ.Egles pieņem Laumas raj.!man lielais puika ļoti baidījās no zobārsta,jo pirmā reize bija nepatīkama pieredze,bet tagad pie kabineta durvīm strīdās.kurš ies pirmais!Mazākam manam 4,5gadiņi-viens pats sēdēja !tagad tikai tur vedīšu,jo bērniem patīk!ļoti feina un jauna dakterīte!:)

• Atbildēt 05.03.2013 10:00 Ziņot

zelma_kaarkls

Veselības salons Z uz Valdemāra ielas - bērns pilnīgā starā:)

• Atbildēt 07.03.2013 11:36 Ziņot

Vivux

Es braucu pie Valdas Sisenes uz Nīcu. Jā, tieši tā-jo viņai tur ir privātprakse, Nīcas ambulancē. Smaidīga un runīga, turklāt daudz lētāk nekā Liepājā. Brauciens atmaksājas.

• Atbildēt 08.03.2013 04:13 Ziņot

propper

ES AR!(lol) (lol) (lol)

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!