Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 12. decembris

+1°C
Vējš: ZA 6.2 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Iveta, Otīlija

Zobu protezēšana (17)

• 05.01.2018 14:00 Ziņot

Dite

Iesakiet lūdzu labu vietu,kur Liepājā taisa protēzers..Negribu ,lai ir kā manējam..Par dārgu naudu uztaisīja brāķi,nevarēja pierast,mocījās..Protēze lūza,pat ēdot tomātu..Laboja...Tad viņš atmeta ar roku un staigā bez zobiem..Es tā negribu !!!

• Atbildēt 05.01.2018 16:16 Ziņot

Vecīts

man ir haizivs žokļi labs sakodiens.varbūtka noder

• Atbildēt 06.01.2018 17:03 Ziņot

44

liepājā normālas nemaz netaisa , man nepagāja ne gads kad tilts pušu , ieliek kautkādu plāno , tādēļ lieku tikai Rīgā , iesaku , ja negribiet naudu nosviest zemē

• 06.01.2018 17:11 Ziņot

agrais

Interesanti cik tad Tu tos tiltus esi taisījis? Pēc ta ka vienreiz kaut kas salūza jau nevar spriest par citiem...Tu jau vel nezini cik tas Rigas zobārsts bija labs....Tā jau izskatās tik tāda tukša plurkstesana.

• Atbildēt 07.01.2018 07:26 Ziņot

44

nu spried pats , pirmos 2 ielika man 1978. ,gadā, tad tu vēl nemaz nebiji projektā.

• Atbildēt 07.01.2018 09:04 Ziņot

agrais

nu gan salīdzinaji.....Jā...interesanti cik tad tagad Tev gadu, ja jau 78 gadā bez zobiem staigaji....

• 07.01.2018 11:17 Ziņot

bārda

Paskaiti pats - ja normāli zobi sāk pabirt ap 70 gadiem, pieskaiti vēl no 1978 + 40, cik sanāk? Kalnietis, bezmaz....

• Atbildēt 07.01.2018 10:48 Ziņot

bārda

A Tu pamēģini aiziet uz CTB, šamiem kā reizi tagad, ziemā, ar darbiem tā pašvaki. Bet ar to brāķi, nu kam negadās....

• Atbildēt 09.01.2018 15:15 Ziņot

44

tupeņu bars, sāku rūpēties par saviem zobiem jau no 25 gadu vecuma ... 70 gados jau jādomā par zārku mīlīt , nevis zobiem

• 09.01.2018 17:08 Ziņot

bārda

Sākt rūpēties par zobiem 25 gadu vecumā, tas ir ievērības cienīgs sasniegums. Tikai, cik es saprotu, tie jau vairs nebija tevis paša dabīgie, bet bleķa....

• 09.01.2018 18:17 Ziņot

agrais

Nu un kadus tiltus tad 25 gados vajadzeja likt? Drosi vien pa muti biji dabujis....zobi izbira.

• Atbildēt 12.01.2018 20:53 Ziņot

44

krievu laikos pa loielo sāpošus zobus ārstēja izraujot , nevis kautko tur meklēt un ārstēt , tagad tas ir pavisam savādāk , krievu armiujā dienēju ar radiāciju saistītā vidē , pirms dienesta man nebija neviena slima zobā , tā gan bērniņiu te gudri pļ*t't liela māksla nav vajadzīga.

• 14.01.2018 22:49 Ziņot

bārda

Neba jau tu, umņik, vienīgais krievu laikus pārdzīvojis. Arī tad sāpošus zobus ārstēja, ja tikai bija vairs ko ārstēt nevis 5 gadus vecs caumurs pa visu žokli, tā kā , neļūti ar nemaz tik gudri :)))

• Atbildēt 23.01.2018 12:10 Ziņot

saulite123

nu nevienas normalas atbildes uz jautajumu,

• Atbildēt 23.01.2018 18:25 Ziņot

agrais

Saurā iela 5, SIA Elise NB. Tur normala daktere, vismaz no manas pieredzes neko sliktu nevaru teikt.

• Atbildēt 23.01.2018 19:00 Ziņot

dafne

Piekrītu Agrajam, Šaurā ielā 5 laba daktere un labi man kalpo saliktie zobi.

• Atbildēt 06.02.2018 21:57 Ziņot

Kimis

Es iesaku pameklēt no sākuma kur vispār Liepājā taisa protezēšanu un tad jau domāt , pameklē https://dentatop.lv/

• Atbildēt 18.03.2018 19:20 Ziņot

letima

Sveiki. Kads ir .un kadas protezetajas strada liepajas zobarstniecibas poliklinika,Zales laukuma 2.. Varbut var kads zinatajs padalities....

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!