Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 16. decembris

Vārdadiena: Alvīne

suņu mesli (11)

• 29.02.2008 16:45 Ziņot

susurs

mani intrese kam butu jasavac uz ielas sakrautas sunu meslu čupiņas, uz robežu ielas tas nau ne mazums.

• Atbildēt 29.02.2008 18:48 Ziņot

poga

kam trauce, tas ari savac!!

• Atbildēt 29.02.2008 18:55 Ziņot

mariita

jautajums tāds....mesli vai mēsli?Tās ir divas dažādas lietas.

• Atbildēt 29.02.2008 18:57 Ziņot

olala

Robezhu iela ir morgs...

• Atbildēt 29.02.2008 19:39 Ziņot

mariita

nu ja suns noliek meslu tad ta ir nodeva valstij,bet ja mēslu tad saimniekam

• Atbildēt 29.02.2008 21:02 Ziņot

bonds

Es arii reiz esmu iekaapis:(!!!

• Atbildēt 29.02.2008 21:11 Ziņot

bonds

Vajag pagarshot,lai neiekaapj kakaa!!!!

• Atbildēt 29.02.2008 21:13 Ziņot

bonds

Maskavas tiesa piektdien pieņēma lēmumu deportēt aizliegtās Krievijas Nacionālboļševiku partijas aktīvistu Vladimiru Lindermanu, kura izdošanu pieprasījusi Latvija.

• Atbildēt 29.02.2008 21:42 Ziņot

bonds

ASV Kalifornijas štata Sanfrancisko pilsēta, ka ir viena no līderēm sadzīves atkritumu pārstrādē, gatavojas izmantot suņu izkārnījumus enerģijas ražošanai.

Sanfrancisko veiktā pētījumā konstatēts, ka gandrīz četrus procentus no sadzīves atkritumiem veido suņu mēsli, jo pilsētā ir 120 tūkstoši suņu. Suņu fekālijas paredzēts ievietot iekārtā, kur tās likvidētu kukaiņi un mikroorganismi, un šajā procesā izdalījies metāns tiktu savākts un izmantots elektroenerģijas ražošanai vai māju apkurei.

• Atbildēt 29.02.2008 21:47 Ziņot

bonds

Tā kaa kakas ir labas,un buus viss o.k.!!!!!!

• Atbildēt 01.03.2008 09:34 Ziņot

pludmalnieks18

Es dzivoju uz Alejas ielas, tas vienkarsi nau izturams kad tos suņus ritos un vakaros ved pa šo ielu pastaigaties , tie ne tik vien piemeslo visu ielu , bet ar sakauc;as ar visiem ša rajona suņiem , pa pagule''sanu sezdienas ritos nau pat ko domat. kad beidzot kads saks sodit sos suņu saimniekus

• Atbildēt 01.03.2008 15:09 Ziņot

janchuks

to >pludmalnieks18 Nevajag dzīvot uz ielas,-tad tevi suņi netraucēs!!!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!