Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 27. jūlijs

+18°C
Vējš: DR 5.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Dita, Marta

Vai TC "Kurzeme"apsrgs drīkst pazemot cilvēku sabiedriskajā tualetē? (8)

• 22.01.2017 21:18 Ziņot

kasparsx

21.janvārī aizgājām uz TC Kurzeme, lai iepirktos pagrabā esošaja Maximā. Mans tētis sūdzejās par sāpēm vedera un aizgaja uz 2 stāva publisko vīriešu tualeti plkst. 12. 05. Es paliku gaidīt turpat savu tēti. Vēlak redzēju apsargu, kurs ieskrēja vīriešu tualete un es pat dzirdeju, kā apsargs stipri sita pa tualetes kabīnes durvīm un kliedza uz manu tēti, lai viņš nāk ārā. Mans tētis iznāca arā pat nepaguva noslaucīt pakaļu. Jo manam tētim bija caureja. Vai ir jāpazemo cilvēks, kuram var gadīies sliki ar vederu? Tas ir tikai tada Latvijā iespējams. Jo citur Eiropā tiek pat sabiedriska tualete ieverotas cilvektiesības, cilveks netiek celts nost no poda, ka vins izikšo vedera saturu. Kauns par mūsu Liepāju. Ko par šādu situāciju teiku mūsu tiesībsargs? Ja tiesībsargam saktu apsargs agresīvi sist pie tualetes durvīm un piepasītu tualeti steidzami atbrīvot? Ar cieņu Kaspara meita Līva.

• Atbildēt 22.01.2017 21:35 Ziņot

kasparsx

Pie tam arī citiem pazistamajiem ir gadijies ta, ka kāds apsargs sak sist pie tualetes durvim, ka cilveks vēlas izdirsties jeb iztuksot vedera saturu. Tad uzrakstiet pie viriesu tualetem noteikumus, cik ilga laika japaspēj jāizspiest savas kakas un noslaicit pakaļu un cik tualetes papīru drikst izlietot????? Vai tiesām nav kauna "Kurzeme" apsargiem tualetē pazemot cilvekus??? Citi mani paziņas ari ir tikusi pazimoti, ka ir ticis klauvets pie tualetes kabīnes un ir pavelets atstat tualetes kabīni nekavejoties. Vai tiesām no Rīgas ir jāaicina Tiesībsargs vai juristi, vai raidījums "Aizliegtais paņēmiens""°°, kas to ar slēpto kameru parbaudītu, ka tiešām apsargi pazemo tualetes apmekletājus??? Ar cieņu Līva, kas bija pie tualetes gaitenī un visu redzeja, ka tika pazemots mans tetis Kaspars

• Atbildēt 22.01.2017 21:50 Ziņot

agrais

Sviests kaut kāds...Trako nama atkal internets pieslēgts.

• Atbildēt 22.01.2017 22:17 Ziņot

kasparsx

Tev būtu caureja un pie wc durvīm sāktu daudzīties apsargs, lai tu vācies āra. Kā tu justos ?

• Atbildēt 23.01.2017 14:17 Ziņot

bārda

Gan jau tu, kasparx, kaut ko nepasaki līdz galam. Bez iemesla apsargs negāza ārā durvis. Mošk šamam pēc grafika bija pienācis laiks uz tualeti vai varbūt pašam bija vēl lielāka caureja nekā kasparxam.

• Atbildēt 23.01.2017 14:32 Ziņot

Brraaa!

Vajadzēj mest tam apsargam ar kaku!

• Atbildēt 23.01.2017 22:12 Ziņot

sipolloks

Mēs taču zinām, ka lielākā daļa apsargu ir totāli idioti? Par attiecīgo apsargu raksti "Kurzemei" un apsardzes firmai sūdzību un ej uz policiju uzrakstīt iesniegumu, lai losis saņem pēc nopelniem!

• Atbildēt 05.05.2017 22:14 Ziņot

Velniņš

:)kaut kāds sviests... .Varbūt apsargam nepatika ka tualetes papīru par daudz izmanto:)

• Atbildēt 07.05.2017 08:40 Ziņot

Kantainais

Elementāri--apsargam sasist purnu ,izsaukt policiju viņa dēļ un iesniegt tiesā prasību pret Tc Kurzeme.
    Ne pret apsardzes firmu ,bet pret Tc Kurzemi.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!