Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 18. septembris

Vārdadiena: Alita, Elita, Liesma

Auto griestu pielīmēšana (5)

• 24.08.2019 18:00 Ziņot

Ēriks Bisenieks

Sveiki. Interesē kur Liepājā var savam auto griestus pielīmēt (ir atkāries/atlipis audums un ta vien izskatās, ka ar katru nedēļu ar vien vairāk un vairāk)
    Nav vajadzības pēc kaut kāda eksklzīva auduma, gribas šo pašu, bet atpakaļ pie griestiem.. lai nekarājās nost.

• Atbildēt 24.08.2019 18:02 Ziņot

Ēriks Bisenieks

Un varbūt kāds zin arī cenas? Ceru iekļauties 40€ robežās vai arī mūsdienās pa tādu ciparu neviens vairs neko nedara?

• Atbildēt 24.08.2019 20:51 Ziņot

Kantainais

Es tev varu ieteikt arī lētāku meistaru--dari pats!! Dari pats un negaudosi pēc tam ,ka slikti izdarīts par "TĀ'DU " (40 EU) NAUDU!!

• Atbildēt 25.08.2019 12:25 Ziņot

Ēriks Bisenieks

Kantainais - es nemaz necerēju, ka Tu spētu uzrakstīt kaut ko sakarīgāku, jo Tu tak lielākais Liepajniekiem komentētājs, kurš prot visu un katrā tēmā ir gatavs kaut ko iepirst! Paldies! Bet es baigi labi varu iztikt bez Tava viedokļa! Un man ir tikai nedaudz atlīmējušies griesti, nevis tur izpujis puss salons un es gribu pa lētu naudu sataisīt...

• 25.08.2019 19:22 Ziņot

Kantainais

Tev pavisam noteikti smadzenes off pozīcijā --visu laiku..
      Es tak tev konkrēti ieteicu PAŠU lētāko variantu>>.Nu kas tev atkal bija nesaprotams??))
      P.S/. Ja tev atlīmējušies ""griesti"" tad tu brauc ar "'slīkoni"" ..

• 25.08.2019 19:22 Ziņot

Kantainais

Jā un vēl kas --pārtrauc pīpāt !!))

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!