Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 14. decembris

+0°C
Vējš: ZA 6.7 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Auseklis, Gaisma

Autonomā mašīnas apkure (7)

• 11.01.2018 08:24 Ziņot

parkers

Sveiki!!
    Vai kāds ieteikt kādu vietu kur Liepājā remontē mašīnām autonomās apkures sistēmas?

• Atbildēt 11.01.2018 17:29 Ziņot

Kantainais

Nekur. Un ja kāds tev saka --::brauc šurp es visu varu sataisīt,tad dari tā --lai vispirms sataisa aprunātos laika termiņos,pats pārbaudi tās darbību ..pēc tam maksā un paņem čeku un parakstītu dokumentu par garantiju.Sāks naudēt ,ka tad ar visu PVN,tad zini --PVN negarantē darba kvalitāti.:)

• Atbildēt 12.01.2018 08:36 Ziņot

agrais

Vari mēģinat meklet kādā transporta firmā. Fūrēm biezi problemas ar autonomkām.Zinaju paris veču kas bija iemanījušies tas remontēt. Bet par cik sen taja jomā vairs nedarbojos, tad visi kontakti pazudusi....Par servisiem Liepajā gan nezinu....

• Atbildēt 12.01.2018 09:14 Ziņot

Jančuks999

Uzraksti savu Tel. Nr. man uz e-pastu: kolin99@inbox.lv. Varu ieteikt, bet nezinu vai būtu tiesīgs publiski izpaust meistara kontaktus.

• Atbildēt 13.01.2018 17:03 Ziņot

ms20

Kas par mašīnu?

• Atbildēt 18.01.2018 12:24 Ziņot

dunga

ahā..kantainais pareizi runā...taču ,ja tev pašam patīk ķimerēties pa autonomku,es tev varu līdzēt attālināti to saremontēt sākot ar diagnostiku --,ja ar mieru ,došu tev savu e mail un es tev step by step teikšu ko darīt un kā darīt ,un kāpēc tieši kā darīt?? Pateikšu kā veikt diagnostiku ,lai noskaidrotu ,kur vaina ..man tik jāzin ,kas par auto un kāda autonomka..vispār tur nav nekas sarežģits

• 18.01.2018 19:23 Ziņot

ms20

dungai
      nav , nav tur nekā sarežģīta. katrs kurš turējis rokā 17 atslēgu uz iepazinies ar domkratu var to mierīgi saķimerēt. Gandrīz kā putnubūrīti sanaglot!

• Atbildēt 20.02.2018 08:13 Ziņot

Mehs

Ja Webasto,nav nekādu problēmu,dodiet ziņu

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!