Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 10. decembris

Vārdadiena: Guna, Judīte

cālis.lv (20)

• 29.02.2008 17:50 Ziņot

kristina

Pēc bērna piedzimšanas esmu sapratusi 10 lietas:

1) trīs gadus veca kliedzoša bērna balss ir skaļāka par triju pieaugušo balsīm;

2) viss, kas glabājas nepieejamās vietās, ir pieejams 28 sekundēs;

3) lūpukrāsa nemaz negaršo tik slikti – jo spilgtāka, jo garšīgāka;

4) tūbiņa zobu pastas pietiek, lai nokrāsotu pusi sienas un durvis;

5) no mazgāšanas veļasmašīnā kāmītim paliek slikti;

6) lietussargs nekad nevar aizstāt izpletni;

7) vissvarīgākie dokumenti plīst visātrāk;

• Atbildēt 29.02.2008 17:51 Ziņot

kristina

8) kuņģī pavisam vienkārši pietiek vietas 3 lielām saldējuma porcijām, bet nekādi – mazam šķīvītim zupas;

9) superlīme tiešām līmē visu

• Atbildēt 29.02.2008 18:46 Ziņot

poga

un 10?

• Atbildēt 29.02.2008 18:50 Ziņot

mariita

secinājums viens .....pagalam izlutināts bērns.

• Atbildēt 29.02.2008 18:54 Ziņot

olala

Noslaaniit vajag, lai kaartiiba maajaas.

• Atbildēt 29.02.2008 18:58 Ziņot

kristina

Zini, poga, es vairs nevaru atrast. Bet man likās bezsakarīgs, tāpēc to neiekopēju.

• Atbildēt 29.02.2008 18:58 Ziņot

mariita

Nē olala,vardarbība nau pieļaujama,vajag sākt audzināt .

• Atbildēt 29.02.2008 19:00 Ziņot

kristina

ā - 10)ugunsdzēsēji atbrauc 10 minūšu laikā

Kur tur loģika! Šitāds tops, un še tev.Taisna izblamēšanās, ne?!:D

• Atbildēt 29.02.2008 19:01 Ziņot

olala

Ha, ha - un tad brinas, kapec velak tik baigas problemas. Vaciesi ar savu visatlautibu jau sen aplauzusies, laikam no viniem macamies.

Berninam viss ir parparem, pat bernudarza jau mobilais telefons. Smiekligi.

• Atbildēt 29.02.2008 19:06 Ziņot

kristina

jūs nu gan esat tā kā pārnopietnas padomju laiku atliekas. Visi baigie pareizie bērnībā bijuši.

• Atbildēt 29.02.2008 19:09 Ziņot

kristina

es, piemēram atceros ļoti daudz interesantu lietu kopā ar brāli sastrādājam. Un man mana bērnība šķiet skaista.

• Atbildēt 29.02.2008 20:30 Ziņot

olala

Zini, Kristīn, mēs arī visādas nerātnības sastrādājām un ko atcerēties ir gan, bet mūsu blēņas nekad nebija ļaunas. Un vecākiem mēs, atvaino, uz galvas netaisījām, kā mūsdienu superie indigo bērniņi, kam vispār neko pat aizrādīt nedrīkstot. Arī man no bērnības vislabākās atmiņas. Bet tās nav uz otra nelaimju rēķina.

• Atbildēt 29.02.2008 21:01 Ziņot

bonds

Caalis nevar muuzhiigi buut caalis!

• Atbildēt 29.02.2008 21:45 Ziņot

bonds

Cālis" ir lielākais un populārākais Latvijas portāls, kas ir veltīts un domāts vecākiem (topošiem un esošiem). Galvenā portāla tēma - bērnu audzināšana, aprūpe, veselība un skološana. Bet ģimenes dzīve sastāv ne tikai no bērnu aprūpes. Tādēļ "Cālī" var atrast materiālus arī par atpūtas vietām, svētku svinēšanu un organizēšanu (īpaši daudz rakstu un ieteikumu par kāzām), garšīgas un veselīgas maltītes pagatavošanu ģimenei un ciemiņiem, māmiņas skaistumu un visu pieaugušo veselību, darbu, likumie

• Atbildēt 29.02.2008 22:05 Ziņot

bonds

- Kāpēc blondīnēm nevar uzticēt nomainīt spuldzītes?

- Tāpēc, ka viņas tās sadauza ar āmuru.

• Atbildēt 01.03.2008 09:39 Ziņot

kristina

olala, es neredzu neko ļaunu nevienā no šiem punktiem!Pilnīgi neko! Manuprāt tava mamma ar tevi nav spējusi izvest normālu komunikāciju, ja tev nav zināms neviens bērnībā pastrādāts nedarbs, kurus visbiežāk bērni nedara no ļauna prāta, bet gan - būdami bērni, attīstības procesā eksperimentējot vai iepazīstot pasauli un lietas.

Un mans personīgais skatījums - problēma ir pašā vecākā, ja viņš nav pratis nostādīt sevi vecāka un autoritātes lomā, un bērns viņu naturāli ap***. Otrs - problēmas ..

• Atbildēt 01.03.2008 09:43 Ziņot

kristina

vecāku savstarpējās attiecībās.

Bērni ir kā māls, kuru veidot vari tieši tu kā vecāks. Un ja esi neprasmīgs meistars, tad nevaino materiālu. Labs mākslinieks (radītājs) no nekā radīs kaut ko, cik vērtīgu vai nevērtīgu...paša atbildība. Un nevaino bērnus pie pieaugušo absurdo lēmumu pieņemšanas. Ne jau bērni izdomāja izcelt viņu tiesības, tajā pašā laikā piemirstot par pienākumiem.

• Atbildēt 01.03.2008 09:45 Ziņot

kristina

vairāk mīli, nevis nosodi Sodi tad, kad ir vajadzība un tas veido raksturu, neļaujot iesakņoties nezālēm.

• Atbildēt 01.03.2008 13:28 Ziņot

olala

To Kristina,

nee, es gan sais punktos redzu to, ka musdienu miluminam ir atlauts darit absoluti un pilnigi visu, kas vien ienak mazaja, sprogainaja galvina. Un beigas - nu sorry, ta sanaaca. Tu vienkarsi lidz galam neizlasiji manis rakstito. Par bernibu gan es tur teicu ko pavisam citu.

• Atbildēt 01.03.2008 13:55 Ziņot

kristina

labi, labi, atslābsti. Te neviens punkts nav manis izdomāts. Tikai nokopēts un ielikts liepājniekos.Kaut arī, ar siksnu ar vairs nekas šajos laikos nav līdzams. Pilnīgi noteikti.Tas nestrādā. Nevērtums kļūst vēl nevērtāks.Sabiedrības un vecāku autoritāte ir cīņu biedri:D

• Atbildēt 01.03.2008 14:30 Ziņot

banjuta

Olala - Mana skolotāja reiz teica, ka lielākie bērnu un jaunatnes nosodītāji parasti paši nav bijuši nekādi eņģeļi. Visvairāk jauniešos nosoda to, ko pats jaunībā ir darījis! ;)

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!