Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 20. novembris

Vārdadiena: Anda, Andīna, Vigo

Krūmu 38 (12)

• 22.05.2015 21:37 Ziņot

Bumbulitis93

Krūmu ielas 38 sētā stāv zils audi, kuram nepartraukti darbojas signalizācija. Vai mašīnas īpašnieks ir galīgi uz ausīm kritis?!?!?!?!?!?!
    Šķiet ka citu skaņu vairāk nedzirdēšu, bet ausīs džinkstēs signalizācija

• Atbildēt 22.05.2015 22:10 Ziņot

Mučačiņa

Pielīmē tam kritušajam uz ausīm uz autiņa brīdinājumu. Ja nereaģē, tad ar iesniegumu uz policiju.Un tad uz tiesu par kompensācijas piedziņu par ilgstošu miera traucējumu! Galvenais,visu fiksēt. Kā tā gružkaste signalizē, tā zvans policijai un tā vēl un vēl.

• 22.05.2015 22:17 Ziņot

Bumbulitis93

Nu var jau arī tā, bet nu vai cilvēks tiešām tik kurls ka nedzird mašīnas signalizāciju, šķiet ka šonakt var iet mierīgi mašīnu apzagt, jo uz signalizāciju jau tapat nereaģē. :D :D :D

• 23.05.2015 09:55 Ziņot

Mučačiņa

Var jau būt,ka cilvēks ir kurls, bet nedomāju,ka citiem būtu no tā jācieš. Man bija situācija,kad kaimiņa autiņam bija signaliz.skaņas signāli to atverot un aizverot. Kaimiņš pa nakti brauca no darba un tad pīkstināja to ciet un vaļā un vaļā un ciet. Kad mani naktī pamodina ,manī mostas zvērs. Līdzēja draudzīga aprunāšanās,un pīkstēšana vairs nebija. Izrādās, cilvēks pie sava autiņa pīksēšanas tā peiradis, ka nemaz nebija aizdomājies, ka traucē citus! Tā kā svarīgi ir rīkoties. Lai veicas!

• Atbildēt 23.05.2015 20:35 Ziņot

tomasstjoms

Arī dzīvoju šajā sētā. Bet godīgi sakot, neko tādu nedzirdēju. Cikos sākās šīs troksnis?

• Atbildēt 24.05.2015 00:53 Ziņot

mobijs2

noliec ķieģeli uz loga un zīmīti ka ja vel sidžene traucēs gulēt , tad metīsi ar atvēzienu . .

• Atbildēt 24.05.2015 09:25 Ziņot

agrais

Tādi baigie gudrinieki...Tad ķieģeli noliec, tad draudzīgi vajagot aprunāties. Muļķīgus padomus dot jau lielu prātu nevajag. Nu i ko ta man izdarīsi ja es nakti nopīkstināšu to auto uz dažām sekundēm? Neko! Stiklu izsitīsi? riepas pērdursi? Nu draudzīgi aprunāsies? A ja tur pretī arī vecis kurš var draudzīgi aprunāties.. Tā visa tukša dir...a. Cilvēki cīnās ar kaimiņu mūzikas spēlēšanu naktīs. ar uzdzīves trokšņiem. Sauc policiju, raksta ieniegumus un viss bez rezultātiem. Te nu sacepās par signalizāciju. Bet jā...besī jau gan tāda lieta....

• 24.05.2015 16:58 Ziņot

Mučačiņa

Kāpēc saki, ka padomi ir muļķīgi? Tad labāk noplātīt rokas un nedarīt neko , tā rīkojies tu?:D Tu pat nesaproti, ka te nav runas par nopīkstināšanu naktī, bet gan par regulāru terorismu! Piekrītu, ka no policijas jēgas nav. Pietiks ar aprunāšanos. Ar cilvēcīgu aprunāšanos.
      Ja būsim tādi trīcvaidziņi, pamperī čurātāji kā -AGRAIS- , tālu netiksim. Neviens nav par mums varenāks, visiem ir jāsadzīvo draudzīgi, nedarot pāri kaimiņiem!

• Atbildēt 24.05.2015 17:16 Ziņot

agrais

Domā ka varenu bildi sev uzlicis tad pats arī baigi varenais..Smiekli nāk.

• 24.05.2015 17:28 Ziņot

Mučačiņa

Dārgumiņ, tev arī smuks foto ir!:DD (kad vairs vav ko teikt, un pie kā piesietes, tad meklē kašķi iekš bildes? fui, fui.., tā gan nav pievilcīgi!:))

• Atbildēt 24.05.2015 18:59 Ziņot

agrais

Nu kāpēc uzreiz nav ko teikt... Vienkārši ir liela dzīves pieredze. Tādos gadījumos jau nav daudz variantu- ar policiju nekas nesanāks, tur daudz un dažādu nianšu... Dauzīt logus, kost riepās vai vēl kādu skādi mēģināt darīt-nu nezin kā tas vēl beigsies. Pa seju sist, vai vismaz pasolīt-nu tas arī var visādi beigties,kaut man personōgi, labāk patīk šis variants....Joks! Tad nu atliek vien prātīgi ar cilvēku aprunāties, ja sapratīs tad labi, ja nē...nu tad var klausīties tālāk. Tādi diemžēl mums likumi. Un ar pampersiem tam nekāda sakara nav...

• 24.05.2015 20:40 Ziņot

Mučačiņa

Sirsniņ, arī es par dzīves pieredzi nesūdzos, tāpēc zinu, ko iesaku. Kost riepās un skādes darīt man nav nācies. Ir patiešām pieticis ar aprunāšanos. Un , ja nelīdz, tad ar mazliet skaļāku aprunāšanos pat draugiem esmu izlīdzējis , tas ir nostrādājis 100%. Un nav pat bijusi saruna par kaut kādu sišanu pa seju! Ir jāprot panākt to ko vēlies ar sarunu.Bet, cik saprotu, tev to nesaprast.

• Atbildēt 24.05.2015 22:23 Ziņot

agrais

Karogs rokās....

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!