Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 19. novembris

Vārdadiena: Betija, Elizabete, Liza, Līze

liepājnieki uzmanieties!! (76)

• 30.04.2016 18:15 Ziņot

Kaspars Zandbergs

Sveiki,rakstu, lai brīdinātu visus auto tirgotājus,par to,ka Liepājā ir cilvēki,kas izlūdzas,lai auto pārdod uz līgumu,jo ir aizbildinājums ,ka alga ir minimālā un kredītiestādes kredītu nedod utt,bet esot arī neoficiālie ienākumi,ka līgums ir tikai formalitāte ka nauda tikšot samaksāta 2-3 mēnešu laikā,uzticējos šiem cilvēkiem,rezultātā 3 mēnešus sie cilvēki izmantoja manu auto,pilnīgi par velti,nesamaksāja ne centa,laikam arī nebija doma vispār kautko maksāt,jo līgums bija sastādīts ar viltu,normālam cilvēkam var likties,ka viss kārtībā,bet no juridiskās puses panākt neko nevar . Savu auto viņiem atņēmu,bet šie cilvēki domā,ka tas ir normāli ka var paņemt svešu auto,pavizināties un pēc tam atdot itkā nekas nebūtu bijis.
    NEUZTICIETIES!!!! ANDRIS CELMS UN VIŅA SIEVA LILLIJA CELMA, ŠĪ NAV APMELOŠANA,MAN IR VISI LĪGUMI,SMS SARAKSTES UN DIVU JURISTU SLĒDZIENI.!

• Atbildēt 01.05.2016 01:33 Ziņot

Eds

Tev pašam nav kauns publicēt šādu informāciju, kura reāli ir pret Tevi pašu, kā pilsoni un normālu cilvēku? Ja ir pretenzija, tad ej uz policiju ar iesniegumu. Tamdēļ ir līzinga un citas iestādes, kuras Tev samaksā naudu un pašas pēc tam tiek galā ar klientu, ja pašam nav iekšās atrast idiotu un atņemt auto, pie reizes izsitot prieksējos taustiņus.

• 24.07.2016 22:39 Ziņot

Kantainais

HA ..PAR ko kaunēties??? ir lietas ,kuras nedrīkst noklusēt. Kauninātājs atradies.!!!! KLauns ;):0DD

• Atbildēt 01.05.2016 09:10 Ziņot

gunars100

Protams, jādodas uz policiju, lai ņemtu pie dziesmas krāpniekus. Līgumus vajag parakstīt pie notāra. Protams, tas nav pa velti, taču būs vismaz kāda drošība, ka līgums sastādīts likumiem atbilstoši.
    Eds - nesaskatu neko sliktu, ja cilvēks brīdina citus par parazītiem, ar kuriem nekādus darījumus nevar slēgt!

• Atbildēt 01.05.2016 09:34 Ziņot

Kaspars Zandbergs

to Eds,
    atbildot uz tavu jautājumu- nē man nav kauns publicēt šādu informāciju,auto arī pats atņēmu,bet diemžēl sievietei kautko sist nav pa manam.policija šajā gadījumā noplāta plecus un saka lai vēršos civiltiesā,bet tērēt savus līdzekļus dēļ kautkādiem parazītiem man nav ne laika ne gribēšana.

• 02.05.2016 19:09 Ziņot

runga

Kaspar ,der zināt ,ka sievietei ir tādas pašas tiesības dabūt pa purnu kā vīrietim. Nevajag tēlot džentelmeni pret maitu.

• Atbildēt 01.05.2016 10:32 Ziņot

Lienite Lapsa

Cik interesanti - arī man ir pavisam svaiga pieredze šajā sakarā...

• Atbildēt 02.05.2016 12:46 Ziņot

Dz.12.05.

Šis Edam. Pareizi, ka Kaspars uzsāka šo. Priekš tam ir forums, lai izceltu neliešus. Ne visi sit priekšējos taustiņus...

• Atbildēt 02.05.2016 21:51 Ziņot

Kaspars Zandbergs

protams, līgums ir sastādīts uz vīra vārda,bet kontaktus ar mani uztur šī sieviete,pēc mana vairākkārtēja lūguma,lai vīrs ar mani sazinās,tika saņemti visādi aizbildinājumi. Tā šis andris nav ar mani sazinājies ne reizi,tagad kad viss ir aizgājis gandrīz ar lamāšanos un solīšanu ar tiesām ,viņa pēkšņi man paziņo,ka tikai palīdzot savam vīram visu nokārtot,un ar to viss beidzas,bet tagad ceļ brēku,ka esmu viņas vārdu publicējis te! bet vīra vēl joprojām nekur nav...

• Atbildēt 02.05.2016 23:46 Ziņot

KĀSIS_

Tāda Lillija Celma facebook ar pieminēta kā cilvēks, kas saņomot naudu bet preci neizsūtot...... sakritība?

• Atbildēt 03.05.2016 08:22 Ziņot

Kaapeecis

Lilija vinu brīdi ļoti aktīvi nodarbojās ar tirgošanos Facebook lapās. Par dažādiem izgājieniem viņu no visām lapām nobanoja, tagad nav manīta. Viņa tur mēģināja mazo biznesiņu kruķīt :D nesanāca.

• Atbildēt 03.05.2016 08:57 Ziņot

Lienite Lapsa

Nu - mēnesi atpakaļ tieši Facebook arī ar viņu "iekritu". Nebūtu man pieticis prāta paprasīt parakstīt parādzīmi, ne centa droši vien nedabūtu par pārdoto lietu.
    Ar lielām mokām vakar viss beidzot beidzās. SMS sarakste ir kilometriem gara, mieles tādas, ka maz neliekas. Tiešām grūti aptvert, ka ir cilvēki, kam šādas ņemšanās ļauj mierīgi gulēt...

• Atbildēt 03.05.2016 13:10 Ziņot

Lienite Lapsa

http://www.liepajnie...

• 03.05.2016 16:18 Ziņot

Hims

Jums ,tas nešķiet pa traku ?!?
      Un ,Kaspars ,ar kuru galu domāja ?!?
      Tak šajos laikos 'GODA VĀRDS ' , pat laulībā NEDARBOJAS :-D

• Atbildēt 03.05.2016 14:12 Ziņot

Kaspars Zandbergs

Jā,tā ir viņa! A vispār pati teica,ka rimi strādājot.

• Atbildēt 03.05.2016 14:39 Ziņot

Kaapeecis

Liliju par "labu" strādāšanu no sētnieces darbiņa atbrīvoja jau kādu laiciņu atpakaļ. Tā ka pilnīgi ticams, ka strādā tajā Rimi.

• 06.07.2016 11:59 Ziņot

guj

sis cilveks nekada rimi nestrada .un atkosts ir tas kad vina facebook tirgojas ar vardu lilita blonda.....vina ir bezdarbniece ja vina vairak nestrada pa setnieci

• Atbildēt 03.05.2016 15:22 Ziņot

francis

Tautai jāzina savi varoņi,vēl tā vīra kunga bildi studijā...

• Atbildēt 03.07.2016 17:00 Ziņot

Kaspars Zandbergs

Ir savāktas ziņas par vēl vairākiem cietušajiem! Tākā process lēnām virzās uz priekšu!

• 06.07.2016 14:10 Ziņot

dzouijs

ka sazinaties ar jums . ja gadijuma vizisiet lietu?

• Atbildēt 04.07.2016 00:12 Ziņot

Beate Zara

2 gadus atpakaļ uzrāvāmies uz šo pārīti dzīvokļa īres sakarā. Bija nepieciešams steidzami īrēt dzīvokli, atradām labu variantu siena ielā, kur minētie cilvēki dzīvoja paši, bet it kā taisījās pārvākties uz savu privātmāju. Līgumu atveda, standarta formulārs, uz tā gan īpašniece bija cita, ko Lillija uzdeva kā radinieci kuras vārdā kārtoja lietas ar īrniekiem. Samaksājām drošības naudu, sarunājām ka ar jaunu mēnesi, pēc nedēļas varam ievakties un tad tik sākās stāsti, ka pašu mājai vēl grīda jāliek un viņi nevar tagad izvākties utt. Naudu protams netaisījās atdot ka arī izvākties ne tik. Steidzami atradām citu dzīvokli un tad nu mēģinājām dabūt atpakaļ drošības naudu, pusi dabūjām ar lielu draudēšanu. Kad sapratām, ka vairs jau nav pat jēgas draudēt ar policiju, jo cilvēkam sākas hroniska melošana par visiem iespējamiem iemesliem, pateicu, lai aizrijas ar to naudu un gan jau tas nāks viņiem atpakaļ. Uz policiju nebija jēgas iet, jo drošības naudu pēc līguma parakstīšanasi iedevām skaidrā naudā un summa diemžēl nefigurē līgumā. Mēģinājām arī sakontaktēties ar it kā īsto dzīvokļa īpašnieci, bet sapratām, ka arī tur kaut kas nav līdz galam tīrs.

• Atbildēt 06.07.2016 00:06 Ziņot

Natalija Popova

Pati dazus gadus atpakal saskaros ar vinu pardodot jorksira terjera kucenu. Protams izvelejas visskaistako no visiem, bet 3 vai jau pat 4 gadu laika samaksaja tikai 5 dalu... Gadu meginajam atgut naudu... visu laiku stastija, ka esot prom ,tad viram nauda kavejas, tad vel kkas... ta ari palikam bez neka.. protams netaisiju beigas baigo stridu, jo kur nu no tadiem cilvekiem prasit.. bet tagad lasot so visu esmu soketa. ka vina vispar var gulet? mana gadijuma man vel paveicas...

• Atbildēt 06.07.2016 01:08 Ziņot

Evita Roga

https://www.draugiem...

• Atbildēt 06.07.2016 01:41 Ziņot

Rukiii

Par vinu facebook ..pirkt,pardot,mainit-liepaja jau ir raksts.Vina turpina tirgoties tur ar Marta Kruga.Lilita Blonda.Main vardus!Vina ir ari daudzas facebook grupas krapnieku.

• Atbildēt 06.07.2016 09:29 Ziņot

Aiga Bruzule

Kaspar, Vai tu vari atrast Facebook(ja esi reģistrējies) grupu krāpnieki Liepājā un ievietot šo informāciju tur? :)

• 07.07.2016 15:49 Ziņot

Rukiii

Aiga grupa krapnieki liepaja.Redzeju ir jau ievotots par vinu.

• Atbildēt 06.07.2016 14:07 Ziņot

dzouijs

Uz ssito rupji sakot ku*** ari mans sencis uzravas pardodot massinu, diemzel massinu atpakalj nedabuja! taka ssis nav njemts no svaiga gaisas. ssi ku*** jau praktize gadiem.

• Atbildēt 06.07.2016 19:42 Ziņot

Dzintra Elga

Jā jāsaka,ka šis ir fenomenāls pārītis.Arī man turpat gadu atpakaļ bija darīšana dzīvokļa lietā.Solīja dzīvokli,kurā paši tobrīd dzīvoja,jo pašiem paredzēts blakus mājā.Neko ļaunu nenojausdama,samaksāju drošības naudu(pusi-paldies dievam ,ka tā)Tad ejot nedēļām--sākās dažnedažādie solījumi.Tad nav jaunā dzi'vokļa īpašniece atbraukusi.tad pašu dzīvoklī jānomaina grīda--vārdu sakot ,sāka mani kapitāli vazāt aiz deguna.Sapratu,ka nekas nebūs,prasīju naudu atpakaļ,atkal sākās jauni brīnumi.Vārdu sakot ar nenormāli daudz īsziņām,zvaniem,draudiem--daļu dabūju atpakaļ,bet ne visu.Sos cilvēkus (ja par tādiem viņus var saukt)vajadzētu izolēt no sabiedrības ,ja pat vecus pensionārus apzog ,tad jautājums,uz kurieni mēs virzamies?!?Jauni cilvēki varētu paši strādāt,bet nē-labāk zagt.Tā kā ir ļoti labi,kia šo tēmu aizskāra,cilvēki,nepērciet neko no šīs sievietes,gan jau atkal ar citu vārdu būs facebok.

• Atbildēt 07.07.2016 00:08 Ziņot

Ieva Brakse

Arī nan bija 2 nepatīkamas sadarbības ar šiem cilvēkiem. Es zinu jur viņa dzīvo. Ja kāds vēlas ko iesākt. Variet zvanīt parādīšu. 27155562

• Atbildēt 07.07.2016 15:46 Ziņot

Rukiii

Vienreizvisiem vajag saiet kopa un piere iedot vinai,vai dzivi pataisit neciesamu kas i neko nekadi uzsakt nevarat!Redzeju Facebook vina ielikta grupa Pirkt,pardod,mainit-liepaja.Tur pat vinas gimis bildes saliktas.

• Atbildēt 07.07.2016 15:48 Ziņot

Rukiii

Meitu vinas bij darisana tada pati aferiste ka mate!Agnese Astapenko.Uzmanas no vinam.Briesmigas aferistes.

• Atbildēt 07.07.2016 16:28 Ziņot

tiesiibas

Rukiii publicejot apvainodams cilveka datus var beigties ar policiju. :)

• 15.07.2016 15:41 Ziņot

Rukiii

Apsaukajoties publiski.Kadu par Kuci ka jus ar var beigties ar policiju!Pirms rakstat likumys pati viniem iepazistieties.Zemak jusu koments neliecina pat to,ka varat kady likumos macit.

• Atbildēt 07.07.2016 16:31 Ziņot

tiesiibas

Nedrikst nedrikst šitā vāvuļot kā jùs te noteikti jaiesaista policija.nav smuki nomelnot cilvekus .bija jau te dazi gadijumi kadu laiku atpakaļ kad policiju iesaistīja.skumji kad liepājā tadi cilveki dzīvo.

• Atbildēt 07.07.2016 19:34 Ziņot

Rukiii

Lilija censas sevi aizstavet.Kapec nedrikst krapniekus publicet?No kuriem cilveki cies.

• Atbildēt 07.07.2016 22:42 Ziņot

KĀSIS_

Nu nevajag nevajag taču publicēt krāpnieku vārdus..... ļausim lai šie apč....ē vēl kādu bariņu cilvēku. Citādāk tas jau nav cilvēcīgi- viņi tik pārdesmi cilvēkus apkrāpuši un jau par viņiem sūdzības saraksta......... dodiet tak ļautiņiem iespēju........ :D

• Atbildēt 07.07.2016 23:23 Ziņot

Hims

Starp citu ,mūsu valdība arī mūs čakarē ,un ?
    Būs aitas ,būs cirpēji ,vienmēr ta ir bijis ,ir ,un būss

• Atbildēt 09.07.2016 20:15 Ziņot

Rukiii

Kaspar.
    Ka lieta virzas?Virzas kas uz prieksu?!

• Atbildēt 11.07.2016 22:32 Ziņot

Ineta Nazarova

Man arī ir bijusi darīšana ar šo Liliju un šo Andri. Un nav ko kautrēties lietas saukt īstajos vārdos. Varu tikai teikt, ka es iesniedzu prasību policijā. Diemžēl pēc lietas izmeklēšanas krimināllieta netika uzsākta, bet tika ieteikts vērsties administratīvā tiesā, ko arī darītu, ja neieraudzītu šo. Noteikti esmu par to, lai tie, kas vēlas - apvienojas un iesniedz kopēju prasību! Būs jautrāk!

• Atbildēt 12.07.2016 12:07 Ziņot

tiesiibas

Nu ja jau te visi apspriež Liepājas briesmoņus,krāpniekus un apmelotājys tad varam sarakstā pierakstīt tādu Kristīni Kaži .nesen manai draudzenei bija darīšana ar viņu un lasīju Faceboka daudziem esot bijusi nepatīlama pieredze ar viņu.strādājot laikam fonteinā vai kur tur.galvenais sargājiet mantas-patīk palaist rokas un pec tam vel palilsiet pats vainīgs.Cik tomēr Liepājā mēdz būt nožēlojami cilvēki-labi kad tur sen vairs nedzīvoju-skumji-ko lai saka ...

• Atbildēt 12.07.2016 23:08 Ziņot

cirulite

Kažes bildi studijā

• Atbildēt 13.07.2016 00:42 Ziņot

Davis Putans

Sveiki Liepajnieki. Nekad neielaizaties ar Gunitu. Draugiem .lv registrejusies kaa Gunita Petrova bet istais uzvards ir Koluza. Maak apkrapt cilvekus,man ir pieradijumi kur tipa savai meitenei kaa vina stadijas prieksa man izslauca 10000 LS. Tai pasa laika kamer biju zviedrija vina shluca ar citiem un tirija makus man ir pieradijumi. Dzeki neuzraujietie lai kadus savus biznesa planus vina nestastitu

• Atbildēt 13.07.2016 00:44 Ziņot

Davis Putans

Celmi vispar ir unikali tiem jau var pasutit kapakmeni, letak iznaks neka ar viniem ielaisties pats esu trapijis un daudzi draugi tur ir jasargas uz muti nav kritusi.

• Atbildēt 13.07.2016 09:49 Ziņot

kristinegelze

Kristīne Kaže jau arī ir tā pati, kas Krāpnieku grupā tik briesmīgi nolika to Lilitu. Arī pati vairākas reizes ir mainījusi vārdus. Šobrīd ir Kristīne Kristine.

• 13.07.2016 12:10 Ziņot

tiesiibas

par to kristini jau bija raksts faceboka tapec jau nomainija uzvardu,bet jau tapat visi redz kad ir nomainit,uzmanaties no viņas mīļie cilvēki,lielāku briesmoni neesmu dzīvē redzējusi !!!

• Atbildēt 15.07.2016 10:54 Ziņot

Rukiii

Agnese Astapenkova.Lilija Celma.Izskatas ka jus riebjat Kristinei,jo vina so linku publiceja.Facebook.Ar jums bijusi darisana vairak ar Liliju,meita vel tik macas aferas no mates ,bet mate jau profesionale.Mani apkrapa ar dzivokla jautajumuReala ku..!Meita tada pati.

• Atbildēt 15.07.2016 12:33 Ziņot

tiesiibas

kāds tas nabaga zēns viņai izaugs,bērnam no mātes būs trauma uz mūžu,šitik dau ļauna cilvekā ir iekšā la dievs stāv klāt!!!!

• Atbildēt 15.07.2016 15:38 Ziņot

Rukiii

Lai ka,bet abzaga mani Lilija Celma.Skatos,ka ne mani vienigo!Tiesiibas?-ta vien skiet,Lilija Celma.Tu neredz,vai cik cilveki ja neesi Lilija!Cietusi no Lilijas-vinas gimenes,tai skaita es.Pareizi vina darija,ka publiceja Kristine facebook so linku,lai visi zin,par Liliju-vinas saimi.Te runa ier par Liliju,bet jus izskataties ieintereseta persona no vinas puses.Meginot nomelnot cilvekus kuri publicejusi patiesibu par vinu aferam!Zinams,ka lilijai mazberni-kadi tie izaugs?!Dzivojot tadu aferistu gimene!Es ari cietu no tas gimenites.

• Atbildēt 15.07.2016 15:47 Ziņot

Rukiii

Skiet pats nemsu,un publicesu facebook par to gimeniti!
    Izskatas,ka te kada Lilijas gimenes tuvs culveks yzdarbojas vinu intereses.Izdomasiet par mani ae ,ka esmu briesmonis?Tapec,ka publicesu ar so linku+savu stastu ka cietu no tas saimes.

• Atbildēt 15.07.2016 23:23 Ziņot

Kantainais

Krāpnieku ,neliešu vārdi ir obligāti jāpublicē----tos nedrīkst aizstāvēt .jo apkrāptos neviens neaizstāv..tas protokoliņs policijā??? :):)Atļaujiet pasmaidīt ,pēc kāda laika pienāk bezgala svarīga paskat doku--ments:),Ķurā skaidri un gaiši pateikt ,ka tu esi plebejs ,jo nozieguma sastāvu šie neesot varējuši konstatēt.
    Pienākuši laiki ,kad uz valsts aizsardzību nav jēgas cerēt..tātad jāuzrīko saits ,kurā būtu minēti visi pieķertie krāpnieki ,šmaucēji --vien vārdsakot ..nelieši ar kuriem ielaisties nedrīkst.
    Un jācieš ne tikai šiem neliešiem ,bet arī viņu ģimenes locekļiem--jo arī tie dzīvo uz viņu nelietības rēķina zaļi.

• Atbildēt 16.07.2016 11:20 Ziņot

Kaspars Zandbergs

Lieta tāda,ka Andris celms ir ar mani sazinājies,esam mutiski vienojušies par summu,ko viņš man maksās par laiku,ko mans auto ir pavadījis pie viņiem ,ceturtā daļa jau ir iemaksāta,kad visa summa tiks iemaksāta līdz šī mēneša beigām, viņš lūdza,lai šis raksts tiktu dzēsts,teorētiski manas pretenzijas pret viņiem beidzas. Bet iesaku visiem,komentētājiem,kas ir cietuši no šīm personām,saglabāt šo rakstu ar visiem komentāriem kautvai ar screenshoot,un panākt savu...

• 16.07.2016 15:24 Ziņot

Sawa

Runajot par atmaksu Andris Celms man pers. ir parada ar visu parad zimi 2500 e ari gribetu vinu satikt.

• Atbildēt 16.07.2016 20:53 Ziņot

Vasara

>Sawa
    Kad Kaspars būs dzēsis diskusiju par šo mērgli-krāpnieku, tad ieliec šeit ,forumā jaunu diskusiju ar krāpnieka vārdu un uzvārdu, un aprakstu par krāpniecisko darījumu!

• Atbildēt 16.07.2016 23:25 Ziņot

Rukiii

Man ar ta skiet bus par visiem tas gimenes aferistiem jaieliek Facebook savs stasts par viniem.Ae visiem vardiem uzvardiem,foto visu sakot meitu mates pedas aferisti Agnesi beidzot ar mati.Tada simeika!Aferistu.Mani jau noteikti vini noliks par pedejo zem segvardiem slepsies un nomelnos ka seit Kristini,jo vina bij facebook so linku ielikysi.Pareiz darija!Bus tapat jadara.

• Atbildēt 16.07.2016 23:28 Ziņot

Rukiii

Mates bildes ir pietryka sis.

• Atbildēt 17.07.2016 08:58 Ziņot

Hims

Rodas sajūta tāda ka ,Rukiii,gribēja apčakarēt to Liliju,bet nesanāca :-) Lilija apčakarēja ,Rukiii,un tagad dod uguņus vaļā ,ta ir ka 2vi afēristi sastopas :-D

• Atbildēt 17.07.2016 14:58 Ziņot

Rukiii

Tu nesaprot ko runa.Neesu krapnieks!Tad visi seit ir gribejusi apkrapt!Lilija yn visa gimene ir aferisti!No kuriem es cietu ar,ka daudzi seit.

• 19.07.2016 09:33 Ziņot

kukiir

Rukii tu neesi cietusi no tas gimenes bet no dzimsanas cietusi ar galvas traumu laikam.tur visa tā problēma tev ir.varbūt mediķi var tev palīdzēt?ja nav naudas varu iedot tev

• Atbildēt 18.07.2016 20:31 Ziņot

eke

Jaunākais vārds - AGNIJA MAZĀ.
    Tiešām briesmīga krāpniece! :(

• 19.07.2016 09:32 Ziņot

kukiir

Eke kas tad bija par krapniecibu?

• Atbildēt 18.07.2016 23:11 Ziņot

Zachiicss

Viņai kauna vispār nau. ir jau atpakaļ ar jaunu vārdu Agija mazā.

• 19.07.2016 12:11 Ziņot

Rukiii

Meita facebook ka Agnese Agnese.
      Lilija atdod naudu!Nevis pa ielu ieraugot bedz!Lv-maza.Atradisu.

• Atbildēt 19.07.2016 09:29 Ziņot

tiesiibas

Cik viņa jums visiem parādā?

• Atbildēt 19.07.2016 09:46 Ziņot

mester

Rukkii atkal esi pardzerusies fonteina pusdzertos izmestos alkaholus ?

• 19.07.2016 12:07 Ziņot

Rukiii

Jus Lilijas interesu parstavji.Paliekat smiekligi.Interese cik ,dauz kadu summu esmu bijis apkrapts?Bus laika sekojat Facebook aprakstisu par to gimeniti.Ka!Adreses maina begulo Lilija uz ielas satiekot.Netur par vajadzibu atdot naudu!

• 19.07.2016 17:24 Ziņot

Kantainais

satiekot uz ielas --iespaido fiziski. un tā visu laiku...neko šī draņķe tev neizdarīs.sūdzēsies ??kam ??Policijā??:):)Un ko teiks::ka tu piegāji klāt un prasīji atdot izkrāpto ,bet šī skrēja bļaudama uz policiju??A tas salauztais žoklis viņai jau bija .Un izsistā acs arī.

• Atbildēt 19.07.2016 19:16 Ziņot

Rukiii

Kantainais.
    Vina muka dienas laika negribejas ta.Liecinieki daudz butu,bet labu galu nebeigs vinas ta tas nepaliks.

• 24.07.2016 22:37 Ziņot

Kantainais

Mūk ??Ķer ciet !!!! Policija ??lai sauc!!! Saki kā ir!!! Ar tādiem un tādām tikai tā !!!! To dēļ ,kuri --gaisā dienas laikā:):)Neērti un t.t. tādu dēļ tādi parazīti nekaunīgi dzīvo...Zviedrijā kādreiz zagļiem cirta rokas nost.Ļoti labs līdzeklis pret zagļiem.

• Atbildēt 19.07.2016 19:18 Ziņot

Rukiii

Lilijas adrese tapa nesen zinama.Kam vel vaig rakstat.

• Atbildēt 19.07.2016 19:19 Ziņot

Rukiii

Lilija-Tiksimies!

• Atbildēt 20.07.2016 10:09 Ziņot

Black-Adder

Jā jā..tas ir pareizi->sarakstīt pilnu netu, ka izrēķināsies ar viņu. Pēc tam kriminālpolicijā būs interesantāk taisnoties, ka neko neesi darījis.

• Atbildēt 20.07.2016 14:15 Ziņot

jaguars

tieši tā piekritu tev Black-Adder-jo šis jau skaitas publiski draud cilvekam es LILIJAS vietā sen būtu izprintējis šos visus draudus un īpaši Ievas Brakšes noradot to kad paziņo cilvēkiem adresi jo var gadities kad sanarkojušies ļautiņi grib paāzeties un tadiem noradot adresi nezinot Ieva kam iedot nosvilina maju vai vēl nezin ko atbildiba uz visu mūžu ari redzu kad Rukiii labi ar Kantaino labi sadarbojušies kopā un draud publiski iesaku Lilijai izprintet un iet aukstakas iestadēs par šo adreses-noradisanu,draudu,un fotogrāfijas publicēsanu tas skaitas cilvēku aizskaršana un publiski nomelnot -un cik esmu padzirdējis kad viņi sak palēnam paradus atmaksat un pienaks laiks ari nākamiem kam sāks atmaksat viņi paši ar saviem paradniekiem sazinasies--taka ļautiņi nestresojiet un padomājiet šeit ko rakstat jo ar šada goda aizskarsanu un draudiem publiski jums var dargi izmaksat un IP adreses caur policiju var viegli noskaidrot -un nerakstiet stulbibas jo neesu Lilijas un Andra aizstavis un radnieks -redzu šeit lasot kad jus nesaprotat lidz kurienej šis vis var nonakt draudot.....

• 24.07.2016 22:42 Ziņot

Kantainais

TU ATBALSTI ZAGĻUS ???? Tu esi par afēŗistiem ,kuri izkrāpj naudu???
      Vai gadījumā neesi pats no tādiem???
      Goda aizskaršanu??? Kāds zaglim gods??? Tā vien izskatās ,ka pats esi no zagļiem.
      Ja ne arī ..tad kalpa dvēsele pavisam noteikti,

• Atbildēt 23.08.2016 14:14 Ziņot

Kaspars Zandbergs

+++

• Atbildēt 24.08.2016 15:34 Ziņot

Eliza Bete

...

• Atbildēt 05.09.2016 11:04 Ziņot

pichuks

Jaguar tu esi stulbs

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!