Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 17. decembris

+0°C
Vējš: DA 7.0 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Hilda, Teiksma

Par Zelandi. (5)

• 06.03.2013 19:39 Ziņot

zuzite

Sakiet ludzu, kas tur ir ar to Zelandi?? Kapec tik biezi mekle stradniekus? Un kada tur alga?? Ta ka esmu darba meklejumos, tad domaju pameginat, bet bail iekrist klucos. SLUDINAJUMS VINU: Sia "Zēlande¨aicina darbā apkopēju un pavāra palīgu.Pieteikties personīgi T.Breikša ielā 32.

• Atbildēt 06.03.2013 20:06 Ziņot

japjap

Izstrādinās kā vergu, naudiņa maza un tā pati jāstaigā pakaļ un jālūdzas - tad atmet pa druskai. Tendence nemaksāt divus trīs mēnešus, apstākļi ne tie labākie. Ja gribi raudāt un bojāt nervus, tad vari droši doties turp. Man to murgu pat atcerēties negribas.

• Atbildēt 06.03.2013 20:28 Ziņot

miilumins

tas nav vecais ''labais'' vidners?:D

• Atbildēt 06.03.2013 20:41 Ziņot

Murmulis

Tas pats.

• Atbildēt 07.03.2013 11:32 Ziņot

Vivux

Es pirms kādiem diviem gadiem arī gāju uz turieni, lai pieteiktos darbā par apkopēju. Sēdēja kaut kāda kundzīte, kad uz jautājumu-ko Jūs meklējat?-es atbildēju-nācu sakarā ar sludinājumu par apkopējas vakanci, viņa man atbildēja-''Jūs nevarat strādāt par apkopēju'' :D Es vispār tādā šokā, prasu kāpēc?-uz ko viņa atbildēja-Jūs neizskataties fiziski spēcīga! :D :D Atstāju savu CV un smiedamās aizgāju :D

• Atbildēt 07.03.2013 19:11 Ziņot

afroebrejs 13

Brīnumzemē taču liela daļa darboņu dzīvo ar pārliecību,ka visas problēmas risina nosaukuma maiņa pat nemainot kadru sastāvu un adresi....(tas nav par šo konkrēto vien,tā ir tendence)...:/

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!