Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 21. novembris

Vārdadiena: Andis, Zeltīte

Pitbulterjers (77)

• 31.03.2007 11:25 Ziņot

es

vēlos iegādāties pitbulterjera kucēnu, bet nekur tādus nepiedāvā
    nezinat kur es varētu pie tāda tikt?
    un kādas ir aptuvenās summas par šādu suņuku?

• Atbildēt 31.03.2007 11:39 Ziņot

dddd

Nu tu ar dokumentiem gribi vai bez? Paskaties www.ss.lv sludinājumos, reti kad pārdod bet apmēram uz 200-300 Ls. Vakar tajos sludinājumos dāvināja vienu maziņo pa 10 Ls nu nezinu vai taisnība jo kurš tad sugas suni pa 10 Ls atdos!

• Atbildēt 31.03.2007 11:44 Ziņot

dddd

Varu iedot audzētavas CRISTAL JEVELIN telefona nummuru 29968820 pazvaniet un paprasiet vai kāds kucēns ir pārdošanā vai arī gaidāms!

• Atbildēt 29.04.2007 18:41 Ziņot

lilu

Pitbulterjeri un bulterjeri ir divas dažādas šķirnes un Cristal jewelin ir bulterjeru audzētava

• Atbildēt 29.04.2007 18:50 Ziņot

HĀ! :DDD

ne ko, sev.. pitbulterjeru nosaukt par suņuku.. žurkas un cūkas krustojumu tā nesauc!

• Atbildēt 27.05.2007 13:30 Ziņot

es

pienu no kefiira ar veikalaa neatskjir? tikai tizli maak ljerksteet...

• Atbildēt 27.05.2007 14:31 Ziņot

kabata

Pitbulterjers nav tas suns ar shauraam acheleem un lielo, pagaro strupo degunu - kaa tautaa to sauc par cuukas suni. Pitbulterjers man vairaak atgaadina kaadu bokseru shkirnes suni...

• Atbildēt 29.05.2007 16:43 Ziņot

landseer

Pitbulterjers ir aizliegta skirne! Kadam nolukam gribas to skirni iegadaties? Tas ir cinju suns! Agri vai veli tas ipasiibas izpa,ja ljoti gribas tadu skirni tad noteikti jaizvelas ***nu no vecakiem,kurus ar ciltsrakstu palidzibu var izsecinat pat lidz 30 paaudzem, vai nav kada agresija,jabut parbaudei uz psihi,+cilveks kurs grib tadu suni iegadaties bez psihiskam izmainjam,+ sadi sunji ljoti dargi maksa(lidz 1000ls) ja suni iegadajas kur pagadas ,tad jarekinas ar sunja agresiju, kura ir geno

• Atbildēt 29.05.2007 17:00 Ziņot

> autoram

idiņ! neklur tādus suņus nepiedāvā, jo šo šķirni vismaz LR ir AIZLIEGTS ofic.audzēt pavairošanai. Tākā ar ciltsrakstiem noteikti nedabūsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Atbildēt 29.05.2007 17:00 Ziņot

> es

idiņ! nekur tādus suņus nepiedāvā, jo šo šķirni vismaz LR ir AIZLIEGTS ofic.audzēt pavairošanai. Tākā ar ciltsrakstiem noteikti nedabūsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Atbildēt 29.05.2007 17:05 Ziņot

es zinu

ha,ha,ha...pardod UN KĀ VĒL, vienigi ne to sludinot un skaļā balsī kliedzot!!!

Ļoti dārgi-sākot no 1000EUR.

+ pierēķiniet jūsu vai cita cilvēku ārstēšanos..no suņa uzbrukuma...70% suņu ir agresīvi un sakož pat savus saimniekus!Tāda viņu daba, neko nevar padarīt...domāju ģimenee kur aug vai planojams berninjs-NAV ieteicams:(

• Atbildēt 29.05.2007 19:39 Ziņot

zinīgā

ha,ha ,ja kas, 1000.eur mūsdienās nav dārgi! Oficiāli suni neiegādāsies! Ciltsrakstu noteikti nebūs!

• Atbildēt 14.07.2007 23:57 Ziņot

nja

Pārsteidzoši ir tie speciņi kuri "spīd" ar zināšanām par aizliegumu, kad jau vairākus gadus šāds aizliegums nav spēkā, Pirms ko bļaut palasiet likumdošanu.

• Atbildēt 15.07.2007 00:03 Ziņot

nja

Pitbulterjers ir tik pat oficiāla škirne kā jebkura cita, ja cilvēks ir gatavs ņemt suni BEZ ciltsrakstiem tad tā jau ir viņa problēma, jo arī pitiem tā pat kā citiem tiek izsniegti ciltsraksti. Turklāt Latvijā vieni no pirmiem pitiem tika ievesti Liepājā un AR visiem ciltsrakstiem.

• Atbildēt 15.07.2007 00:58 Ziņot

inchux

Paņemiet labāk kaķīti.

• Atbildēt 15.07.2007 01:30 Ziņot

zzz.

pzdc,tas ir afigenijs suns...gribaas man arii loti taadu,bet tas klapatas ir ar viniem ir tik pat daudz ka ar beerniem...nav nemaz vini tik agresiivi,kaads saimnieks taads suns,bet ja grib to suni tad saakumaa ir jaabuut beernam ,bet peectam sunim ...citaad vini ir nenormaali greizsirdiigi...;),beerns buus kaa konkurents...;DDDman kaiminieneij diemzeel naacaas iemidzinaat,kad beerns piedzima...;(

• Atbildēt 15.07.2007 01:32 Ziņot

zzz.

bet ja beerninsh jau gimenee buus suns vinu pienems un uztvers,ka saimnieku...

• Atbildēt 15.07.2007 12:37 Ziņot

murgs

Pitbulterjeri ir tādiem saimniekiem,kuri paši ir pitbulterjeri gan izskata,gan uzvedības ziņā,vai nu kuriem ir baigie kompleksi! Kaut kā jau sevi jāizceļ!

• Atbildēt 15.07.2007 13:06 Ziņot

zzz. to miurgs

nu nezinu es izskata un rakstura zinaa esmu liidziigs puudelim,bet gribu pitbul,vai arii amerikaanu shtaff terjeru...,blaa,a varbuut sanaak,ka esmu puudelis ar kompleksiem...galiigi Tu esi man galvu sagroziijis,nezinu pat vairaak kas es esmu un ar ko slimoju...;DDD P.S.bet ja nopietni Murgs,to ku Tu pateci,tas ir veca suna murgs...

• Atbildēt 15.07.2007 14:49 Ziņot

xxl

Jūs eset iziņi! Aizliegta šķirne? Izstādēs esat bijusi kautkā pilns ar buļukiem, ja jau aizliegtu, tad kāpēc ir šo šķirņu audzētavas. Esmu hendlere un pati arī pitbulterjerus izstādu izstādēs.

• Atbildēt 15.07.2007 14:53 Ziņot

xxl

http://www.dogs.lv/board/viewtopic.php?t=2582

• Atbildēt 15.07.2007 15:50 Ziņot

...

Pavisam ir uzmeistarotas 3 sugas,sho sunu..Pitbull,amerikanu staffordshiras terjers un bulterjers.Cukas purns ir bulterjers,staff terjeram ir iss purnins,bet pitbull ir ar garaaku purnine neka staff ;)no visiem 3, pitbull patiesham daudzas zemes ir aizliegts...

• Atbildēt 15.07.2007 18:56 Ziņot

mr.k

no 99-05 dziivoju krievijaa un man bija pits .. nav vinjsh agresiivs pret cilveekiem tieshi otraadi , protams ja nelien paar pa zhogu pie vinja vai saimnieku aiztiek.. bet pret citiem sunjiem, kakjiem ir nezheeliigs,reiz pat zirgu sakoda.. esmu kaujas arii ar vinju taisiijis un tas arii vinjam ir vajadziigs. ap 2g vecumu palika dumjsh kameer mani nepierunaaja aizvest uz kaujaam ,peec tam viss bij ok. jaareekjinaas ja tev ir pits tad viereiz pusgadaa jaaved uz kaujaam ja ne tad var buut ziepes.

• Atbildēt 15.07.2007 19:26 Ziņot

eikei

radiem jau kā 5 gadus ir staffs(zēns) - ļoti labs un miermīlīgs suns. nekad savejos neaiztiks, pie svešajiem arī ļoti ātri pierod,ģimenē ir viengadīgs bērns - viņš viņu vienmēr sargā un nekad mūžā no kājām nav nogāzis!Protams,ja viņš ir savā teritorijā un apkārt staigā svešie viņš to sargā - bet tā jau ir normāla parādība,ja suns tā dara. Pirms šīs suņa viņiem bija bulteljers(meitene) - nodzīvoja kārtīgu suņu mūžu,arī nekad nevienu neaiztika,bija ļoti mīļa.Atgriežoties pie staffa...

• Atbildēt 15.07.2007 19:30 Ziņot

eikei

...man pašai ir Japānas Hinna(līdzīga Pekinietim),nu tad lūk šis sīkai sunītis var mierīgi sadot ''pa purni'' šim stafam un viņš nekad neko viņai neizdarīs. Kā šadu rezultātu panācām?No agriem bērnības mēnešiem suns ir jāved uz spec.skolu,kur viņu dresēs un lauzīs viņam raksturu. Ir kaut vai elementāri jāievēro,ka,kad ieej kaut kur pa durvīm iekšā/ārā,saimniekam ir jāiet obligāti pirmajam,tad suns saprot,ka viņš nav galvenais un tādā veidā pakļaujas.

Iesaku iegādāties staffu.

• Atbildēt 15.07.2007 19:37 Ziņot

xxl

Mans mazais jorkiņš vakar arī ar bulterjeru jūrmalā spēlējās un nekādas problēmas, tik mazais rūc virsū vēl buļukam. Ja suni audzinās agresīvā vidē tad arī viņš tāds būs pret citiem, audznāts suns nekad nekodīs cilvēkam. Kur ir suņu skola, un cik tā maksā, gribas arī savu sīci sagatavot izstādēm.

• Atbildēt 15.07.2007 20:34 Ziņot

skola!!!! :DDD

tādiem vispār smadzenes ir?!

• Atbildēt 15.07.2007 22:00 Ziņot

es zinu !!!

nelegāli tos suņus protams var pavairot un tirgot, un to arī dara. ciltsraksti tik tādam nebūs! arī es tādu gribēju..., dokumentus ir iespējams uztaisīt, tikai pēc tam tos var pakabināt tualetē uz nagliņas. izstādēs (LV)tāpēc šī suga nepiedalās.

• Atbildēt 15.07.2007 22:39 Ziņot

x

piedalās

• Atbildēt 15.07.2007 22:54 Ziņot

eikei

to xxl...konkreeti nepateikshu, kaa ar to skolu var sazinaaties,bet zinu,ka treninji notiek d-r rajonaa aiz tramvaja galapunkta.domaaju,ka vet.polikliinikaa zin,kaa ar trenneri sazinaaties.

• Atbildēt 15.07.2007 22:56 Ziņot

>x

pasaki kur un kad kāds pits ir piedalījies ofic.izstādē???

• Atbildēt 22.07.2007 23:21 Ziņot

ccc

aarpraac, cik nezinoshi,aizspriedumi cilveek!Piti jau paaris gadus NAV vairs aizliegti Lv, veel shogad biju LKA izstadee kjiipsalaa, kur izstaadija arii pitus,taa kaa pitus var sheit iegaadaaties un arii ar visiem ciltsraakstiem !!

Cita lieta - es gan labaak ieteiktu tos iegaadaaties Krievijaa, vareetu buut labaaka kvalitaate, bet tur jaarunaa konrkeetaak ar pitbulu iipashniekiem va citiem zinoshaakiem cilveekiem shajaa zinjaa

Tachu pirms tam noteikti ieteiktu KAARTIIGI izstudeet visu info p

• Atbildēt 22.07.2007 23:24 Ziņot

ccc

par tiem, jo shajaa gadiijumaa nepietiek tikai ar "gribu, gribu"

un jaa, ja LV uz katra stuura ir pa sttafam, tad piti gan nav daudz..

ir jaameklee, bet kas gribees, tas sameklees! Iegriezies dogs.lv, tur vari pajautaat ko vairaak "sunjiniekiem"

un veel - "ar to cuukas degunu" laikam bija domaats bulterjers, nevis pitbuls! Ja pat to neatskjir, kaa var vispaar izteikt savu spriedumu. pienjemu, ka lielaakaa dalja no tiem, kas sheit izteicaas, pitbulu nav pat redzeejushi!!

• Atbildēt 22.07.2007 23:27 Ziņot

ccc

veel fascinee tie, kas meegjinaaja izteikties "zinoši" par šo teemu, bet sabrauca veel lielaakas aruzaas ar mulkjiigiem apgalvojumiem.. tikai retaa fraaze te bija patieesiibai atbilstosha.

jaa, un man pahslaik blakus gulj bulterjers (nevis pits), un nevar sagaidiit, kad ar savu "cuukas" purnu varees iekosties kaulaa shitiem lielajiem gvelzeejiem. Jaa, man protams ir kompleksi, jo esmu izveeleejusies sho skjrini! :D:D smiekliigi! Kompleksi ir cilveekiem, kas nemeegjinot pat iedziljinaaties shaja

• Atbildēt 22.07.2007 23:28 Ziņot

partyzan

Kad redzēšu viņu bez uzpurņa mans 9mm PM nenodrebēs un par vienu asinskāru ģenētisko mutantu uz planētas zeme kļūs mazāk!!!!

• Atbildēt 22.07.2007 23:29 Ziņot

partyzan

Tavam ģenētiskajam kroplim ir vajadzīgs desu malšanas "komplekss"! Razplodiļi urodov!!!

• Atbildēt 22.07.2007 23:31 Ziņot

ccc

izsaka stulbus spriedumus - luuk piemeers, party zan! LAtvijaa sunjiem NAV obligaats uzprunis, veel viens duraks :D

tu nepaspeesi pat izvilkt savu 9mm kraaninju, strokji vai ko tu tur gribeeji izvilkt, kaa pitbuls jau buus roku nokodis ar visu 9mm kraaninju :D:D:D

• Atbildēt 22.07.2007 23:35 Ziņot

ccc

jaaaizleidz buutu shitaadus kverpljus kaa partyzan nevis pitbulus, noteikti lisijs ar botaam pa 2, 5o, bet za to ir strokjis, WOW kruta, izdevaas palieliiteies, nu buus par vienu komplesku mazaak.:D.smadzenes nav, droshvien negliits arii esi, tad vismaz kautkaa jau ir jaaparadaa savs iedomaatais paaraakums :D ha!

love pitbuls, hate all fckin degenerats!!

• Atbildēt 22.07.2007 23:56 Ziņot

ccc

nesmukais Daini Ledaaj no Liepaajas jeb partyzan :D

nu tev uzpurni vajadzetu TOCHNO, bet manu NEagresiivo suni un citus neagresiivos stafus, pitus, un bulliishus liec mieraa. Peec maniem noveerojumiem - ar cilveekiem shiim skjirneem probleemu parasti nav, sargaa, bet kursh suns tad nesargaas saimnieku?! ar sunjiem - var gadiities, taadeelj jaabuut piesardziigiem..

Jaa, meedz gadiities arii agresiivi piti, tachu es nevienu taadu nezinu, visi manis satiktie piti un bulliishi, stafi ir bijushi

• Atbildēt 22.07.2007 23:59 Ziņot

ccc

ljoti jauki radiijumi :)

ja pits ir neadekvaati agresiiv shirmoviks, tad vaina ir geenos vai audzinaashanaa (varbuut arii saimnieks ir shirmoviks?)

taaddeelj ir svariigi, lai buutu ciltsraskti , jo tad buus bijushas arii psihes parbaudes utml. lai veicas pita mekleejumos, ja tu tieshaam tam esi nopietni nobiredis un izveerteejis visus par/pret!

• Atbildēt 23.07.2007 00:04 Ziņot

ccc

un veel - ir working line un show pits. Gan jau, ka iedomaajies, ko tas noziimee. Es ieteiktu njemt show, jo darba liiniju pitiem tiehsaam buus ljoti labi saglabaajies ciinjas spars - vai tieshaam tev tas i vajadziigs? Vai arii jnem stafu- tas principaa ir tas pats, kas pits , tikai iztaazhu variants vairaak

• Atbildēt 23.07.2007 09:48 Ziņot

Blondā zoss

Nu slikti, ka Latvijā uzpurnis nav obligāts. Ja jau suņumīļiem ir nospļauties par līdzcilvēkiem, kuri tiek pakļauti riskam (pat vismierīgākajiem suņiem reizēm " aiziet ciet" ), tad varbūt nevajadzētu būt tik paviršiem pret saviem dārgajiem sunīšiem. Reiz redzēju, kā no rīta pastaigas saimnieki pa priekšu uz mājam bija palaiduši skriet suņus - viens liels, otrs k-kāds no sīkajiem vaukšķētājiem. Ne pavadas, ne uzpurnis nebija ne vienam, ne otram. Rezultātā kliegšana pa pus rajonu un suņu plēšanās.

• Atbildēt 23.07.2007 10:27 Ziņot

sfinksa

Pitbulterjers ir fantastisks suns, ja vinju prot pareizi izaudzinaat ( tas nebuut nav izslaveetais riikljuraaveejs un pleeseejs, bet ideaals darba suns !!!) VIENIIGI ATLIEK PASMAIDIIT PAR IEPRIEKS KAADA GUDRIISA NOSAUKTAJAAM CENAAM- 200-300 ls UN 10 (!!!!!!)Ls ! PAR TAADU NAUDINJU VAR NOPIRKT PERSIESU KAKJI, NEVIS PITBULTERJERU !!! Ja ir veelme sev iegaadaaties LABU pitbulterjeru, tad nedari to Latvijaa ( te taadu sunju principaa nav)- meklee aarpus Latvijas robezaam audzeetavaas.

• Atbildēt 23.07.2007 12:13 Ziņot

xxl

LKF ir labi piti

• Atbildēt 23.07.2007 12:36 Ziņot

xxl

http://www.dogs.lv/board/viewt.....s&start=30

• Atbildēt 23.07.2007 12:48 Ziņot

ccc

blondaa zoss, uzpurnis ir obligaats par biistamiem atziitiem sunjiem, tas ir, ja vinjsh kaadu ir jau sakodis. Lai taa nenotiktu, katrams aimniekam pasham ir jaaizveertee savs suns - vai brauc jumts vai ne. Un tad katrs arii izlemj, vai likt uzpruni vai ne, jo savu suni zin un attieciigi noveertee.

ja mans suns buutu agrsiivs, es visticamaakak arii liktu uzpruni, bet nevajag tagad tikai teikt , ka uzpurnis vajadziigs vienmeer un visiem

• Atbildēt 24.07.2007 13:32 Ziņot

Blondaa zoss

Neuzskatu, ka man būtu, katru reizi izejot uz ielas, jāriskē, ka kāda " miermīlīgais sunītis" uzklups man vai manam bērnam. Man un, domaaju, pietiekami daudziem citiem cilvēkiem, ir bail no svešiem suņiem. Saimnieki vienmēr savus lopus uzskata par pilnīgi nekaitīgiem. Mans kaimiņš arī regulāri savu lielo suni palaiž vienu pašu skraidīt pa kāpņu telpu. Tāda izmēra suns pat varbūt nemaz neesot agresīvs mazākam bērnam var nodarīt pāri, a sētā bērni spēlējas. Ko ta viņiem - vispār ārā neiet, vai?

• Atbildēt 24.07.2007 14:17 Ziņot

xxl

Uzpurnim ir jābūt sabiedriskā transportā, gan cilvēku sabiedrībā, kā arī suņiem kuriem ir "sarkanā'kaklasiksna

• Atbildēt 24.07.2007 14:18 Ziņot

xxl

Pārdod bulterjera kucēnus, dzimuši 02. 05. 2007. Ir balti un tīgerkrāsā. Tēvs Latvijas, Lietuvas, Krievijas čempions. Zvanīt pa mob. Cena pēc vienošanās.

Dzīvnieks: Suņi

Šķirne: Bulterjers

Cena: 450 Ls

• Atbildēt 30.07.2007 20:32 Ziņot

ppp

to xxl

LKF pitbulterjeru nav, un nevar būt, jo FCI neatzīst šo šķirni. Latvijā pitbulterjerus atzīst LKA un attiecīgi UCI, IKU....

• Atbildēt 30.07.2007 22:44 Ziņot

partyzan

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.8

Liepājā 2007.gada 15.februārī (prot. Nr.2, 38.§)

2.1.4. izvest suņus pastaigā pilsētas apstādījumos (sabiedriskās apzaļumotās teritorijās) tikai pavadā, izvest suņus pilsētas publiskās vietās un dzīvojamo ēku koplietošanas telpās tikai pavadā un ar sunim uzliktu uzpurni;

• Atbildēt 30.07.2007 22:50 Ziņot

partyzan

ccc - Ja reiz tik gudri te izrunājies par cūkpurnu audzēšanu, tad varbūt varētu arī likumus, kuri attiecas uz taviem pienākumiem attiecībā uz citiem līdzcilvēkiem palasīt??? Un tieši tāpēc, es palieku pie savas pārliecības - tādi kā tu kas ir pietiekoši bezatbildīgi lai nezinātu šito cīņas mašīnu turēšanas noteikumus, nevar būt pietiekoši atbildīgi, lai jums uzticētu pašiem lemt par uzpurņu lietošanu saviem suņiem. UN JA ES CūKPURNI IERAUDZīšU BEZ UZPURņA SAVā TUVUMā VAI SAVA BēRNA TUVUMā......

• Atbildēt 30.07.2007 22:53 Ziņot

partyzan

....tobish publiskā vietā) - tici man es izdarīšu visu no manis atkarīgo lai aizsargātu savu un savu tuvinieku veselību un dzīvību. Un visi tavi garie penteri par tavām zināšanām šajā jomā nav ne kapeiku vērti, jo tu apgalvoji ka uzpurņu lietošana esot neobligāta. Un nelietojot uzpurni sunim publiskās vietās, tu jau esi pārkāpusi likumu. Loģiski likumpārkāpēja komentāriem ir zerro vērtība!!!

• Atbildēt 30.07.2007 22:56 Ziņot

partyzan

Te vēl mazliet informācijas Jums, dabas radībiņu mīlētāji.

2.1.5. nepieļaut, ka suņi piemēslo pilsētas teritoriju, dzīvojamo vai sabiedrisko ēku telpas, nekavējoties satīrīt suņa atstātos ekskrementus;

Un arī tas ir likums!

• Atbildēt 31.07.2007 12:27 Ziņot

Magnum

Sunu ipasniekam jaievero likumu. Loti zel ka daudz to negrib pildit un mekle atrunas. Padomajet pasi ja auto vaditajs peksni ignores auto satiksmes noteikumus kas notiks? Visam skaidrs ka neka laba... Ja sunu un citu dzivnieku ipasnieki but atbildigi un nodrosinatu savam milulim visu kas no vinas prasa likumdosana,tad mes tagat runatu par citu temu. Majdzivnieki parsnara ir maksligi izveidoti,un to izveidoja cilveks. Nevins ***ns vai kakens skirnigs vai ne negrib but iztumts no sabiedribas.

• Atbildēt 31.07.2007 12:33 Ziņot

Magnum

Vai atrasties uz ielas bezpalidziba stavokli. Vini sev to neizvelejas pasi,to izdarijusi mes -cilveki.Suna ipasniekam jarupejas ne tikai par savu suna labvklaibu,bet ari par labu sabiedribas attieksmes pret to. Bet ja cilveks dzivojama maja nejevero elementaros prasibas,un elementari nesavac ikdienas cupinas pec sava Reksisha,kadu attieksmi tad vins grib sagaidit??????

• Atbildēt 31.07.2007 12:38 Ziņot

Magnum

Varbut labak sakt no sevis un pajautat vai es konkreti ir labs saimnieks savam dzivniekam? Vai es esmu labs kaimins cilvekam? Un ja ir atbilde ja,tad super,tadi dzivniku ipasnieki diemzel retums un laipni ludzam museja pukcina. Es dzivoju daudzivokla maja, man ir divi suni,musaja maja dzivo daudz sunisu un citi. Bet, vienigajs suna ipasnieks kas savac ekskrimentus pec saviem dzivnikiem esmu es.

• Atbildēt 31.07.2007 12:44 Ziņot

Magnum

Citi skrien fiksi fiksi uz citu pagalmu pa krumiem,citi vienkars izljekas ka neredz ko vina sunitis dar. Bet ir ari tadi bezkaunigi kas uz noraidijumu ka pec sava dzivnieka jasavac to pilnigi ignore un tik turpin laizt savu sunisi kartoties kur vinam pagadas. Ipasi biezi to dar neliela auguma sunu ipasnieki,laiz skriet bez pavada kur pagadas,apriet cilvekus,un atvainojos piecurat un piemeslot kapnutelpas.

• Atbildēt 31.07.2007 12:51 Ziņot

Magnum

Un tad pec ta visa kas ir vainigs? Suns kas izvelejas dumjo saimnieku?

Vai tomer tas saimnieks kam vis ir pie vienas vietas. Kas necien nedz sevi nedz citus...Cik daudz sunu ipasnikus panemot sunu nedrese un neapmac vinus? Mildzigajs skaits!Pec manas dzilas parliecibas tas jau ir NOZIEGUMS. Pret visiem,pret ta konkreta dzivnieka, kas sava saimnieka negribesanas del varbut pec tam bus iemidzinats. Pret tas skirnu izveidotajem kas ieguldijusi mildzigo darbu lai izveidot tik vertigus sunu skirnes.

• Atbildēt 31.07.2007 13:00 Ziņot

Magnum

Un galu gala,tas ir noziegums pret sabiedribu! Ja nebutu tadus bezatbildigus ''ipasniekus'' musu berni un vinas maminas mierigi varetu pastaigaties un nebaidities no suna un vina ipasnieka. Atbildigie sunu ipasnieki ne justos nozelojami,jo ari vinam japarcies tas negativizmz sabiedriba,kaut vini nav vainigi.Latvijas patversmes stradatu normala rezima, bet ne izpildot katro dienu vairak darba apjoma uz 200%.

• Atbildēt 31.07.2007 14:55 Ziņot

mr.k

ja gribi pitu tad obligaati ir jaaved uz kaujaam !!!! LV ir maz pitu pārsvarā stafi kuri ātri padodas kaujā ,līdz ar to tā nav kauja... bez kaujaam pits paliek dumjsh! pāris bildes pārbildēju http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy0.....IoXEBQQ1lN

• Atbildēt 31.07.2007 15:02 Ziņot

mr.k

kauja bij apmēram stundu varbuut ilgāk , bet pēc tam ābi mierīgi staigāja pa sētu un no viena trauka ūdeni dzēra... tas ir vinju sports tā pat kā mums boks. kauja beidzas kad viens padodas (netur pretinieku) un otrs pēc minūtes palaiž vaļā un viss nav vinjus ne jāķēdē ne kā .. bet ar citiem sunjiem kaujas nevar taisiit tapeec ka jebkurs cits sunis nekad neparaadiis ka ir zaudeejis , driizaak muks, taadaa veidaa arii otrs suns tiek nokosts .. TAD PADOMĀ VAI TEV TO VAJAG !!!

• Atbildēt 31.07.2007 15:29 Ziņot

Magnum

Paldies! Nu tagad kriminalistiem bus materials kriminallietai ierosinasanai.

Sunu cinas ir aizliegti Latvija ar likumu.Vel reiz paldies,za navodku.

• Atbildēt 01.08.2007 15:16 Ziņot

mr.k

nu bet lūdzu !

• Atbildēt 08.08.2007 17:54 Ziņot

pitbulls72

Magnum , kaadas shkirnes sunji Tev ir tajaa dziivoklii ? Es janvaarii apglabaaju savu pitu / meiteni / - vinjai bija 13 gadi :( ! Ne vienas agresijas izpausmes pret cilveekiem, lai arii savaa laikaa paaris gadus piedaliijaas ciinjaas ... Vienkaarshi - cilveekus biedee viss nezinaamais ... Varu dereet , ka puse no cilveekiem , kas sheit diskutee nav redzeejushi iistu am. pitbulterjeru ... Mana bija no USA ievesta - pa tiem laikiem 1700 ls. - kaadi tur 300ls par pitu ar dokumentiem ???:))))

• Atbildēt 08.08.2007 18:26 Ziņot

kolp

pitbulls72

Izsakulīdzjūtību par tavu pitu :(

Kādas līnijas suns tev bija, kas senči?

Gribas kucēnu, bet zinot to kādi "pitbuli" ir Latvijā, ir bail ka neuzraujos uz kārtējo a la pitbuls, kur ir suns bez roda un pļemenji, bet ar uzceptiem ciltsrakstiem turklāt vēl apgalvojot ka no ārzemēm.

Īstenībā baigā problēma ir ar pitbulu nopirkšanu Latvijā :(

• Atbildēt 08.08.2007 23:01 Ziņot

Magnum

Sunu cinas ir aizleigti ar likumdosanu Latvija. Un pilnigi venalga kadas skirnes suni piedalas cina.FCI sistema tada skirne nav registreta un akcepteta.Tikai UCI atzist pit bul terjera ka tadu. Bet pa cenam, augsta kvalitates Vacu aitu suna ***ns minimum 5000 EUR 2men vecuma,bet ja suns pieaudzis un atlases klasa 150000 EUR bus par maz.Tas ir protms pasaules cenas ieskaitot Krieviju. Mums vel neviens nevar atlauties par tadiem naudiem nopirkt suni.

• Atbildēt 28.09.2007 22:33 Ziņot

Anne

Beidzet ļerksteet. Pitu var ievest no arzemeem. Protams tikai puikas kastreetus. es zinu Ļeņingradaa pazinas kuriem ir loti labi pita ***eni.

• Atbildēt 28.09.2007 22:43 Ziņot

hahaha...

Vai tiešām viss tik vienkārši ira ?:)

• Atbildēt 01.10.2007 15:05 Ziņot

elmars

A es gribetu Cau Cau- kadas cenas???

• Atbildēt 05.10.2007 11:30 Ziņot

nee

fuj

• Atbildēt 03.12.2007 21:43 Ziņot

liina

kas te par baumām tiek izplatītas?

man pašai ir 1,5 gadus vecs pitbulterjers ar visiem ciltsrakstiem!

latvijā nav aizliegta neviena suņu šķirne!

• Atbildēt 03.12.2007 22:16 Ziņot

demiana

pitbuls ir fantastisks suns, ja vinju pareizi audzina un, protams, izveelas no nopieniem audzeetaajiem, nevis kaktu paarojumiem. Suns ar nosveertu psihi un ljoti labestiigs un draudziigs !!! Zjeel tikai, ka mums te dazjam labam diskuteetaajam ir svaki nervi un visai maza nojausma, kas ir pitbuls ( kaada skirba- pitbuls vai bulterjers, pirksts vai...- ka tik kaut kas ir ko apkakaat !!!)

• Atbildēt 25.12.2007 21:39 Ziņot

kora

pitbulterjeri Latvija ir aizliegti un vinjus te nevar nopirkt!!!

• Atbildēt 25.12.2007 21:40 Ziņot

pitbul

kora tu esi idiote ko tad diezi es no LKF esmu nopirkusi aizliegtu suni? :)))

• Atbildēt 03.03.2008 17:36 Ziņot

ely

blja kadas sunjuciinjas!

Autors: mr.k

ja gribi pitu tad obligaati ir jaaved uz kaujaam,LV ir maz pitu pārsvarā stafi kuri ātri padodas kaujā,līdz ar to tā nav kauja. bez kaujaam pits paliek dumjsh! pāris bildes pārbildēju

sie sunji tika atradinati no sunjucinjam bet redz atrodas cilveki kuriem tas ir jaturpina!vot tadus ir jaapsauj!

lai pitam vai staffam nebutu agresija jaskatas kur iegadajas un jaaudzina pareizi!nevelti saka kads saimnieks tads suns!:@sunim vnk vairak jaskaraida un jaspele

• Atbildēt 03.03.2008 19:56 Ziņot

Ha haa...antiņi..iemācieties atšķirt BULTERJERU NO PITBULTERJERA.... :D ..ha haa...

(pitus LR nevar iegādāties)

• Atbildēt 18.10.2019 19:25 Ziņot

Edžus Straujais

vēletos iegadaties bulterjera suga skucēnu par pieņemamu cenu..PAR PIENEMAMU,nevis uzpūsto..

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!