Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 18. oktobris

+14°C
Vējš: D 4.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Erlends, Lūkass, Rolanda, Rolands, Ronalds

Scan Plast (63)

• 10.08.2011 11:11 Ziņot

Karamele

Biju darba meklējumos, vasaras sākumā ievēroju ka scan Plast aicina darbā sekretāri. Pieteicos, nosūtīju CV. Viņi uzaicināja uz pārrunām. Pat 2x biju pie viņiem. Tomēr pateica, ka es tam darba nederot. Kaut tie pienākumi, kas tur bija jāpilda bija vnk smieklīgi, visītākā laika nosišana nevis strādāšana. Reāli mana darba pieredze ir ļoti laba un uzskatīju,ka noteikti tikšu pieņemta darbā. Bet, nē, man attieca, teica,ka esot kāda cita pieņemta. Ok, nu labi. Bet tagad skatos, viņi atkal to pašu

• Atbildēt 10.08.2011 11:11 Ziņot

Karamele

sludinājumu drillē jau kuro nedēļu. Jautājums cilvēkiem, kas tur ir bijuši uz pārrunām- jūsuprāt- tas direktorelis meklē sev mīļāko un kā kāda atsaka, tā meklē citu meiteni, vai vnk viņi vnk paši nezin ko grib? Interesanti būtu palasīt viedokļus par tur pieredzēto no cilvēkiem, kas tur ir bijuši. Vnk uzskatu, ka sekretāri nav grūti atrast tik primitīvam darbam- interesētu viedokļi, kas tur īsti ir "apakšā" :)

• Atbildēt 10.08.2011 11:44 Ziņot

PartySan

..visticamāk ka tur "apakša" ir informācijas neizpaušanas punkts līgumā un nekādu pieredzi Tu te neuzzināsi. Ja reiz esi tik pieredzes pārbagāta - tas būtu pašai jāsaprot.

• Atbildēt 10.08.2011 11:53 Ziņot

liidzcilveeks

karamele neesi runājusi ar kādu, kurš tur strādā? Es tādus zinu, šamie apgalvo, ka patiešām labus darbiniekus ir gandrīz neiespējami atrast! Tur vajag nevis labus darbiniekus, bet izcilus! Nevienu kļūdu nepiedos, atlaidīs uz sitiena...

• Atbildēt 10.08.2011 11:58 Ziņot

PartySan

Un pareizi dara, ja atalgojums ir adekvāts.

• Atbildēt 10.08.2011 12:04 Ziņot

masterboy

...a ja NAV adekvāts???Ko tad?(hi)

• Atbildēt 10.08.2011 12:11 Ziņot

liidzcilveeks

Atalgojums laikam ir adekvāts! Bet, mēs- latvieši, neesam pieraduši pie tādas disciplīnas, kāda ir nepieciešama tur strādājot. Es zinu, ka nevarētu tur strādāt... A kas zin, varbūt pierastu un būtu paraugdarbinieks.

• Atbildēt 10.08.2011 12:15 Ziņot

masterboy

Ja ar disciplīnu saprotam to,ka darba laikā ir arī jāstrādā..nevis ""jāsēž netā""..tad pilnīgi piekrītu gan,ka ar to varētu būt problēmas...(headbang)

• Atbildēt 10.08.2011 12:21 Ziņot

liidzcilveeks

Ne, ne tu nesaproti... Disciplīna nozīmē, ka pildspalvai ir jāstāv tieši te un ne cm tālāk vai tuvāk no te.

• Atbildēt 10.08.2011 12:30 Ziņot

PartySan

Nu bet kāds tak tur strādā? Ne? (think) Padomājiet!

• Atbildēt 10.08.2011 12:57 Ziņot

stakeris

Vajag prast istaja laika novilkt bikseles (love2) tad darbs bus roka(cheerleader)

• Atbildēt 10.08.2011 13:10 Ziņot

liidzcilveeks

Tur strādā izcili, disciplinēti darbinieki savās jomās ar ļoti labu nervu sistēmu. Bet laimīgi viņi tur nav. Štrunts ar laimi, galvenais, ka ir darbs un piedevām labi apmaksāts darbs.

Zinu dažus, kuri grib tikt no turienes prom, jo vnk ir piegriezies, bet nav jau uz kurienēm iet.

• Atbildēt 10.08.2011 13:38 Ziņot

DeNiro

Manuprāt tādi uzņēmumi kā scanplast un citi kas visu laiku meklē cilvēkus vienkārši paši nezina ko grib.

• Atbildēt 10.08.2011 14:31 Ziņot

PartySan

Tas no pieredzes? (lol)

• Atbildēt 10.08.2011 14:42 Ziņot

Latviete parastā

Pat, ja tiktu tur darbā, pati ātri vien aizmuktu :)

• Atbildēt 10.08.2011 14:52 Ziņot

Snuff_

Par ko īsti te jādomā?Piem. Maximā ar kāds strādā,nē?Bet tas ka kāds tur strādā nenozīmē ka tur ir normāli darba apstākļi un adekvāts atalgojums.....nē?(caffee)

• Atbildēt 10.08.2011 15:02 Ziņot

lindelle

Jāteic, ka esmu saskārusies ar tieši šo pašu atklāsmi, ar ko topika autore... (caffee) Vienīgais tas, ka zinu, kāpēc viņi tik bieži meklē darbiniekus tām divām vakancēm. Pārdošanas direktors to vnk man pateica - iepriekšējais darbinieks vnk aizgāja no darba, jo tas viņam nešķita saistošs. Arī es biju uz pārrunām ar to direktoru un laikam personāla speciālisti. :D Tas man bija pašai jāizdomā, jo elementāra sasveicināšanās izpalika no viņu puses...

• Atbildēt 10.08.2011 15:04 Ziņot

lindelle

Kamēr gaidīju savu kārtu uz pārrunām, dzirdēju abu darbinieku sarunu, kuras laikā viņi kapitāli no***** viena uzņēmuma darbinieku, kuram zvanīts, lai piedāvātu uzņēmuma produkciju. Kkā nesmuki, ja telpā ir cilvēks, kurš to visu dzird.....

• Atbildēt 10.08.2011 15:07 Ziņot

Snuff_

Nu lielākoties diemžēl tā arī ir,ir uzņēmumi kuros valda pilnīgs haoss-ir vairaki "priekšnieki" un katram ir savs viedoklis par darāmo jo savā starpā vienoties viņi nevar (think)

• Atbildēt 10.08.2011 15:16 Ziņot

lindelle

Tur nu gan es Tev piekrītu un, iespējams, tieši tāpēc šie tik ilgstoši meklē darbiniekus, jo katram ir savas prasības, vienoties par kko kopēju nevar un varbūt arī negrib.

• Atbildēt 10.08.2011 15:19 Ziņot

PartySan

Kādu laiku atpakaļ meklēju lielo naftas produktu filtra tanku - man divu dienu laikā tā arī neizdevās iegūt informāciju no ScanPlasta par cenām un piedāvājumu. Kaut gan veicu vismaz 5 telefonsarunas ar dažādiem darbiniekiem. Rezultātā man tā arī neviens solīto atzvanu neveica...nolēmu: "lai iet ieskrienas" un pats izbūvēju no betona - iznāca 3x lētāk.

• Atbildēt 10.08.2011 17:09 Ziņot

Latviete parastā

Teikšu vienu, ar ScanPlastu labak neiesaistieties ne darba attiecībās nekādās citās. Hau! Esmu runājusi! (caffee)

• Atbildēt 10.08.2011 19:17 Ziņot

taicis

Piekrītu, zinot viņu vadības teoriju:D :D :D Dauņi paliek dauņi:D :D :D

• Atbildēt 10.08.2011 20:14 Ziņot

janedoe

'Pirms dažiem gadiem kandidēju uz tām pašām (hmm...) vakancēm. Man tika atteikts, jo esot par labu šim amatam. Pretī nestrīdējos :/

• Atbildēt 10.08.2011 20:54 Ziņot

raidams

Ko lai saka - tā ir,ka ir 10 priekšnieki...

• Atbildēt 10.08.2011 22:44 Ziņot

Kleera

Ieraugot dažas dienas atpakaļ no jauna šo publicēto darba sludinājumu man radās tieši tāds pats jautājums: Ko viņi īsti tur meklē? Jo... es uz iepriekšējo darba sludinājumu (pat dažādām vakancēm) atsaucos un man pat nepazvanīja un neuzaicināja uz pārrunām, kaut gan atbilstu pilnībā viņu darba prasībām. Pieredze man ir daudzreiz augstākos amatos, kā sekretāre, bet šodienas apstākļi spiež arī izskatīt tādus darba piedāvājumus. Tāpēc es arī nobrīnījos par viņu darbinieku atlases taktiku, kad netiek

• Atbildēt 10.08.2011 22:46 Ziņot

Kleera

uzaicināti kandidāti no iepriekš iesūtītiem CV, bet tā vietā tiek meklēti atkal citi... Lai nu viņiem veicas brīnumu meklējumos!

• Atbildēt 10.08.2011 23:35 Ziņot

Karamele

piekrītu, jā, viņi tur mētā nenormāli oficiālos un grib prasīt nez kādu augstum augstās uzvedības kultūru, bet no viņu puses bija konktrēti "kužiska" attieksme- es arī nezināju vai runāju ar apkopēju un viņa birstes pienesēju vai ar direktoru un kas tur tā sieviete- personāla speciāliste? (think)

• Atbildēt 10.08.2011 23:49 Ziņot

lindelle

Augstprātība no viņu abu puses bija augstā līmenī. Manā gadījumā tas pārdošanas dir. visu laiku austiņās klausījās mūziku. Lūk, attieksme...

• Atbildēt 11.08.2011 08:45 Ziņot

raidams

:D šorīt atkal ir sludinājums :D

tas jau ir smieklīgi....

• Atbildēt 11.08.2011 09:21 Ziņot

janedoe

Mana intervija ar vietējiem bosiem risinājās angļu valodā...

Tas patiešām smieklīgi

• Atbildēt 11.08.2011 09:39 Ziņot

Karamele

Man arī bija angļu valodā, bet nu tai personāla speciālistei (vai kas viņa tur) angļu valoda bija briesmīga, konkrēts basic līmenis + tik nepareiza izruna... (think)

• Atbildēt 11.08.2011 09:46 Ziņot

Karamele

Vnk jārēc :D Nu gan jau izcūkos atkal baram meiteņu/ sieviešu laiku ar savām ūberkrutajām intervijām un tad pateiks - nu ka ir atrasts labāks pienākumu izpildītājs tam ministru amatam (lol)

• Atbildēt 11.08.2011 14:06 Ziņot

lindelle

Tiešām, rodas iespaids, ka meklē ministru savam birojam. Ar tik smieklīgām prasībām neviens M.g. uzņēmējdarbībā (par ko viņi noteikti sapņo un cer) neies strādāt. :D

• Atbildēt 18.08.2011 11:43 Ziņot

Karamele

Viss nāk un aiziet tālumā un sāāāāāāākas viss no gala... Scan Plast šodien atkal savu sludekli ielikuši (hi) (lol) (lol) (lol) (lol) (lol)

• Atbildēt 18.08.2011 13:32 Ziņot

masterboy

Bet varbūt viņi nekādu konkrētu darbinieku nemaz nemeklē??? Un tas sludeklis ar visu no tā izrietošo viņiem ir vajadzīgs tikai kā lēts šovs par nelielu naudu? Lai kkā nebūt sevi izklaidētu?....(lol) (lol) (lol) Drīzāk jau kautkā tā...(headbang)

• Atbildēt 18.08.2011 15:08 Ziņot

smiekls

Sekretutka ir tikai viena no vakancēm, kura regulāri parādās darba sludinājumos. Jau kādu gadu figurē arī AutoCad speciālists (caffee)

• Atbildēt 18.08.2011 16:17 Ziņot

Karamele

Nedomāju, jo viņi aicina meitenes uz pārrunām. Kaut gan iespējams, ka tas viņiem ir izklaides veids- ***in...t cilvēkus.

• Atbildēt 18.08.2011 18:47 Ziņot

masterboy

Nju bet es tak tieši par to-tieši tur jau tā izklaide slēpjas,ka uzaicina,augstprātīgi ""pārrunājas""...un pasūta....(hi)

• Atbildēt 18.08.2011 19:55 Ziņot

Trail

man jau liekas, kad kaut kas līdzīgs notiek liepājas skandi motorā...regulāri meklē auto pārdevēju, laikam vēl nav atraduši!

• Atbildēt 18.08.2011 20:09 Ziņot

masterboy

A mož viņi meklē kādu idiotu,kas gatavs strādāt par ideju,nevis par naudu???(drunk)

• Atbildēt 18.08.2011 20:23 Ziņot

PartySan

Da *** - tur to slaistu jau tā divreiz vairāķ kā meistaru. Visi baltos kreklos, kaklasaitēs, katram savs galds, savā stūrī, savs telefons, la....klauni!!! Un man tagad būtu jāskrien pie viņiem un jāmaksā 20+ Ls par stundu darba? Lai par to naudu uzturētu un pabarotu to "white collar" armiju? Da nah! Lai dzīvo mazie "viena meistara" servisiņi!!!!

• Atbildēt 18.08.2011 20:29 Ziņot

lindelle

kkas līdzīgs tgd notiek visos uzņēmumos, kuri meklē savus "izredzētos" - jaunos darbiniekus. Brīžiem šķiet, ka hvz, ko viņi īsti grib - sev s*****gu reputāciju (kas patlaban tiek arī realizēts šī topika ietvaros) vai arī tas ir savdabīgs mārketinga paņēmiens, tiesa gan, neizdevies.

• Atbildēt 18.08.2011 20:38 Ziņot

PartySan

Nu kāpēc neizdevies? Ļoti pat izdevies!!! (lol) Apmēram tik pat izdevies kā reklāmas zīmējums uz jaunā Grobiņas kārtslēkšanas piederumu lielveikala! (kurš braucis garām sapratīs) :D :D :D

• Atbildēt 18.08.2011 20:45 Ziņot

Murmulis

Mja,Murmulim joprojam nav tas pielecis..(think)

• Atbildēt 18.08.2011 21:15 Ziņot

PartySan

Bijušais Volvo centrs. Pievērs uzmanību garam braucot gigantiskajam kārtslēcējam uz frontālās fasādes. Kad to kartslēcēju bija uzlīmējuši, viņs absolūti bez jebkādiem uzrakstiem un skaidrojumiem apmēram nedēļu vizualizēja aiz ēkas stiklotās fasādes notiekošo. Mēs rēcām kad braucām garām: nu tad beidzot ir atvēruši normāļu augstlēkšanas kāršu lielveikalu! Mēs jau sen to bijam pelnījuši! :D

• Atbildēt 14.02.2012 21:16 Ziņot

dzosua

kas tur jauna dzirdets par scan plastu

• Atbildēt 15.02.2012 08:15 Ziņot

viliamss

Scanplast vispār ir sirreāls uzņēmums.Manuprāt Latvijā otra tāda nav (lol)

• Atbildēt 15.02.2012 09:24 Ziņot

Piccolita

Nu, nu, padalies! :)

• Atbildēt 15.02.2012 16:59 Ziņot

dzosua

kas tur par serialiem uznem.

• Atbildēt 16.02.2012 17:47 Ziņot

irishkins

vini mekle un vel ilgi meklēs to izcilu darbinieku.es ari kadreiz gribeju tut iet stradat bet kad man pastastija ka tutr viss notiek ,vair nebija ne velmes.nav verts tur iety maksa maz kad vajag paaugstinat darba algu tad vini uzreiz atlaid no darba un mekle citu.kad man piezvanija sekretare es vinai pateicu meklejet sev citu mulki nevis mani.:D

• Atbildēt 17.02.2012 12:16 Ziņot

dzosua

man stastija ka tur dizgan labi maksa,un ka vis ar darbu ir kartiba.

• Atbildēt 17.02.2012 12:22 Ziņot

masterboy

Tad kāpēc gan šāds topiks ir tikai par šo uzņēmumu,nevis visiem,kas ir Liepājā??? Ja būtu kārtībā,tad tāda tēma te vispār nebūtu...(headbang)

• Atbildēt 17.02.2012 21:57 Ziņot

eneile

biju uz interviju pirms diviem gadiem, tad meklēja, biroja administratoru. Intervija bija angļu valodā, kaut gan iepriekš par to neviens nebrīdināja.

• Atbildēt 19.02.2012 18:09 Ziņot

dzosua

palasija es tos komentarus-ja labak jau neiet tur stradat...

• Atbildēt 16.04.2012 20:01 Ziņot

dzosua

scan plasta krize sakas... sak atlaist cilvekus un samazinat algas...

• Atbildēt 16.04.2012 22:39 Ziņot

vanags

Sen atpakaļ,kad vēl biju jauns un smuks (lol) Strādāju kādā Lielbritānijas - Latvijas kopuzņēmumā.Netālu no Rumbulas,Stopiņu pagasts.Pīppauzes bija dotas ik pa 2-ām stundām.Normāla parādība.Man izteica rājienu rakstiskā veidā par to,ka atgriezos....

• Atbildēt 16.04.2012 22:45 Ziņot

vanags

.....atgriezos no smēķēšanas telpas 1,5 minūti vēlāk... Jo tiek algoti speciāli cilvēki,kuri uzvaktē citus,ar pulksteņiem rokās stāv (lol) Tas jau nu tiešām ir WTF? Kārtībai jābūt,Scanplastā esot tas pats.Bet sodīt cilvēku par pusotru minūti? Nu ne jau kosmosa kuģus vai atombumbas mēs tur ražojām :)

• Atbildēt 16.04.2012 22:49 Ziņot

Murmulis

Katru dienu pa 1,5minutem un menesi ta ir pusstunda.Ja darbs ir pie konvejiera,tad viena cilveka iztrukums kave visus.

• Atbildēt 16.04.2012 22:49 Ziņot

Enģelis

20 darbinieki pa 1,5 minūtei katru dienu cik tas iznāk mēnesī???Tapēc arī neļauj nevienam nosačkot to mirkli......Tā es domāju.

• Atbildēt 16.04.2012 23:55 Ziņot

vanags

Un ja 120 darbinieki?

• Atbildēt 17.04.2012 00:02 Ziņot

vanags

Cilvēku iztrūkums nebija.Jo nekad negājām kopā.Viens otru mainījām,process neapstājās nekad.Otru rakstisko rājienu dabūju par to - ka mani vnk uzvaktētājs neievēroja.Jo biju palīdis zem lentzāģa platformas skaidas izmēzt.Ķipa,neesmu darba vietā (lol) Labi,tas viss pagātnē,tagad pašam sava lieta...bet tā,manuprāt,pret cilvēkiem attiekties nedrīkst.

• Atbildēt 23.04.2018 18:44 Ziņot

Margita Ozoliņa

Šī Scanplast absurdā cūcība, cilvēku laika tērēšana un datu ievākšana turpinās arī 2018.gadā. Pieteicos uz ceha strādnieka amatu (solīti 800 eiro), ar darba pieredzi ražošanas darbos vairākās vietās.Piesakoties bija anketa ar jautājumiem, kur viens no: Cik gribi saņemt? Uzrakstīju ka 800. Pieredze laba. Nodomāju- nupat zvanīs. Bet nē- noteiktās 2 nedēļas, kuru laikā paziņo, ja esi ticis tālāk, pagājušas. Laikam meklē kādu kas norādīs 300 eiro. Tik atjauno jau trešo reizi darba vakanci.

• Atbildēt 26.04.2018 11:04 Ziņot

pec_fakta_

Esmu kāds no daudzajiem, kurš arī pāri gadu iepriekš izmēģināja laimi minētajā uzņēmumā. Kad telefoniski noskaidroju. Tikai klātienē ir iespējas, devos turp. Tas bija ar prātu neaptverami! Dusmīga meitene atvēra vēdlodziņu, pasniedza anketi, uz jautājumu vai ir kāda telpa kur šo anketi aizpildīt noķērca RE te uz akmeņiem laukā! Paskatījos jā! Tur vēl paris cilvēciņi jau pildīja anketes! Rezultāts bija NEKĀDS, pat neviens neatbildēja (RAKSTURĪGI DAUDZIEM UZŅĒMĒJIEM), bet pēc attieksmes jau tad sapratu, KA NEKAD UZ ŠO IESTĀDI PAT NESKATĪŠOS, LAI KAUT TUR MEDU PAR VELTI DOD! Lai tie vispirms iemācās vispār minimālo cieņu pret citu cilvēku vispār!!!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!