Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 19. oktobris

+12°C
Vējš: Z 2.4 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Drosma, Drosmis, Elīna

VĪRA KRĀPŠANA (78)

• 10.08.2007 10:32 Ziņot

sieva

Nu padalieties kāds pieredzē un viedokļos! Kāpēc tā ir- viss man ir it kā OK, vīrs labs, mīlošs, patiešām, paskatoties apkārt, redzu, ka reti kuram ģimenē tādas attiecības. Runājam daudz, sex labs, bērni aug. Gadus 7 atpakaļ krāpa mani regulāri. Es visu piedevu. Attiecības palika pat tuvākas.Vīrs patiešam ir tuvākais cilvēks man- es par viņu, viņš par mani stāvēs un kritīs, bet...Gadu atpakaļ satiku senu mīlestību..Pāris mēn.atpakaļ arī sagrēkoju, nu nebija vairs tas,bet.....Hochetsa da koļetsa

• Atbildēt 10.08.2007 10:37 Ziņot

sieva

tagad sazvanamie-darba laikā,protams, tikai.Viņš ir Rīgā,viss ļoti konspiratīvi un tā.Ja vīrs uzzinātu, nepiedotu-zinu, jo greizsirdīgs ļoti!!!Varbūt ar galvu man kaut kas nav kārtībā?Jāiet pie psihoterapeita-tas tak modē!Vai varbūt tas ir adrenaliīnam?Nu nezinu,bet būs iespēja-darīšu atkal, es jūtu, ka jā!Es tiešām mīlu savu vīru,uztraucos par viņu,pats pats tuvākais, kas man var būt.Iekšā viss sagriežas, kad iedomājos,ka varētu viņu zaudēt...Nu psihopāte,ne?Man 32, vīram 45,bet tas nav iemesls

• Atbildēt 10.08.2007 10:37 Ziņot

partyzan

Pret dabu ņepoprjoš! Bioķīmija ir spēcīga lieta!

• Atbildēt 10.08.2007 10:40 Ziņot

partyzan

Ne velti man jau no pamatskolas laikiem tika iegalvots- visslabākās ir 30gadnieces. Nejau velti tā runā no paaudzes paaudzē. Paskat kas notiekās - tikai ne visas spēj radī iespaiidu un uzvilkt masku, tjipo es...ko....da nē, man jau negribās.

• Atbildēt 10.08.2007 11:02 Ziņot

skumjaa

Cik ļoti es jus saprotu.arii man taa bija,nu jau bija,jo kopdzīve ar vīru izjuka.sievietes ap 30 tiešām ir tās labākās.turietes un mēģiniet saglabāt laulību.Kaisle ar laiku pāries,bet 'ģimene ir vērtība.Nepazaudējiet to.LAi Jums veicas.

• Atbildēt 10.08.2007 11:09 Ziņot

sieva

Man pat galvā neliekas, ka laulība varētu jukt. Tam cilvēkam ir ģimene un man viss ok, tāpēc tas ir tiik tāds sportiņš, bet esmu aizrāvusies...Cenšos to slēpt, domāju, ka vīrs pat domu nepieļauj.Sex mums tagad pat biežāks un dazādāks kā kādreiz, jo laikam jūtu kādu vainas apziņu, cenšos kaut ko kompensēt.Kopa ar vīru esmu jau 8. gadu.Ja vīrs uzzinātu,varbūt nešķirtos,bet atgrieztos pievecā dzīves veida noteikti..Tas atkal būtu sāpīgi man...

• Atbildēt 10.08.2007 11:12 Ziņot

rumpipumpi

Vīriešiem t.s. krīze ir pēc 40, sievietēm pēc 30, kad šķiet, ka jāatgūst nokavētais, jo dzīvojam tač` tikai vienreiz. Cilvēks liekas samainīts, kad līdz tam priekšzīmīga sieva nēsājas uz randiņiem, sarkdama kā skolniece. Man liekas, ka tas pārsvarā ir sievietēm, kas agri apprecējušās, tad nu attopas, ka it kā visa jaunība veltīta vīram, bērniem u.c., bet tikai ne sev, un tad nu sāk dzīvot sev arī.

• Atbildēt 10.08.2007 11:13 Ziņot

partyzan

Koroč domāju ka ja nebūtu bijis tā vīra sānsoļu incidenta toreiz - tu nekad nebūtu sev atļāvusi darīt to ko tu dari tagad. Principā ja vīrs ir "gudrs" vīrietis viņam jau toreiz, kad tu viņam piedevi bija jāsaprot, ka viņš parakstās uz pavisam citiem spēles noteikumiem.

• Atbildēt 10.08.2007 11:15 Ziņot

partyzan

rumpipumpi - piekrītu un gribu piebilst - 30g vecums ir arī ķīmisko procesu maiņas laiks. Hormoālo līmeņu svārstības - gribelīgums utt. es dodu 50%/50% =psiholoģiskā vecuma krīze/bioķīmija!

• Atbildēt 10.08.2007 11:15 Ziņot

Vel viena sieva:)

Vot vot.un es jau domaaju ka esmu jociiga.Ar mani notiek tads pasas lietas.Virs, berni viss ok, bet...bet pirms kada laika sastapu kauku cilveku.Sazvanamies tapat tikai darba laika..slepenas sms.Burvigi.Bet kad iedomajos ka varu zaudet visu kas man ir tad gan skermi metas.Pat nelabu.KAS NOTIEK?

• Atbildēt 10.08.2007 11:17 Ziņot

tikai draudzene

Varu nomierināt, arī man ir līdzīgi.... Slepenās tikšanās utt. - tik lieliskas sajūtas... Bet iedomājoties, ka tā dēļ var izjukt tagadējās attiecības, paliek bail... Gribas gan to, gan to...

• Atbildēt 10.08.2007 11:20 Ziņot

Vel viena sieva.

Ja.Sajutas dievigas ir gaidot ik katru tiksanos, ik mirkli kad iepikstas mobilais...:)

• Atbildēt 10.08.2007 11:20 Ziņot

vecā

Njā, sievietes viegli piedod, bet neaizmirst nekad! Es varbūt pat varētu piedot, bet arī izdevīgā brīdī to atcerētos. Lai gan tā nav atriebība, bet patiešām "citi spēles noteikumi", kuru ierosinātājs bija vīrs - ja jau viņš varēja izklaidēties toreiz, tad es varu izklaidēties tagad.

• Atbildēt 10.08.2007 11:26 Ziņot

partyzan

Ziniet kas mani pārsteidz Jūsu tekstos, cienītās dāmas, - "burvīgi""zaudēt to kas man ir" - ne viena vārda nebija par to ka jūs nodarat pāri savai otrajai pusei turot viņu neziņā-praktiski pazemojat viņu, viņš pajolītis skatās mājās filmu a es te pa kluso piripihivajus.Atvainojiet - bet nevienai no jums vairs nav mīlestības pret savu vīru. Ir tikai pieradums un īpašnieciskuma jūtas.Tā lūk.Neliekuļojat vismaz savā priekšā! Jābūt stipram lai ko tadu atzītu,nevis gļēvulim! Nepatīk patiesība?Sorry!

• Atbildēt 10.08.2007 11:30 Ziņot

Velviena sieva

Bija ari laiks ka es ka pajolite sedeju majas ar zidaini un smoreju vakarinjas.Tad

• Atbildēt 10.08.2007 11:33 Ziņot

Liene

Pilnīgi pareizi, pa kluso jau pagrēkot var. Labi, ka ir dažādība.

• Atbildēt 10.08.2007 11:34 Ziņot

HA

Tieši tā! Vai vīrieši par to domā, kad krāpj??? Diez vai. Nevajag te tagad moralizēt...

• Atbildēt 10.08.2007 11:35 Ziņot

?!

Protams, ka var un arī VAJAG pagrēkot :) Neko sliktu tur nesaskatu!

• Atbildēt 10.08.2007 11:35 Ziņot

Kolchoznieks

Vīra krāpšanas biežākais iemesls- sievas krākšana !

• Atbildēt 10.08.2007 11:36 Ziņot

esss

nu ko lai saka visas baigaas m...... esiet:)

• Atbildēt 10.08.2007 11:37 Ziņot

''''''''

un Tu? vienmēr esi bijis pareizs?

• Atbildēt 10.08.2007 11:39 Ziņot

interesanti

Kāpēc m....? Kāpēc vīrietis var krāpt, bet ja sieviete to izdara, tad viņa ir m....?

• Atbildēt 10.08.2007 11:40 Ziņot

partyzan

Vot - ko es saucu par sarunu augstos toņos! ĪĪĪhāāāā.....uh kā man patīk!

• Atbildēt 10.08.2007 11:41 Ziņot

?!

vēl jau nemaz nav tik augsti :D

• Atbildēt 10.08.2007 11:44 Ziņot

partyzan

Interesanti, ka nesagaidīju nevienu loģisku atbildi uz manu komentu "10-08-07 / 11:26" - bet pēkšņi sākās kaut kāds kašķis. Nu es kā psihologs varu izdarīt tikai vienu atziņu.Jūs krāpeklīgās sievietes tiktiešām neredzat pa stūriem drāzienā neko apkaunojošu?!?!?!?Vai tiešām sirdsapziņa nemaz nečukst bezmiega naktī guļot blakus savam krācošajam laulenim?

• Atbildēt 10.08.2007 11:44 Ziņot

arī sieviņa

esmu arī krāpusi savu dārgo, bet iemesls tam bija tas, ka viņš pats sāka apkārt staigāt un zinu, ka krāpa. Bet nu jau kādu laiku viss ir o.k., viņš apkārt nestaigā un man ar negribas krāpt, man nekā netrūkst. Tā ka bieži vien iemesls ir pašā vīrietī, nu ne jau vienmēr. Ir jau arī gadījumi, kad sievietes pirmās sāk.

Saprotu tās skevietes, kuras krāpj savus vīrus. Kurai gan negribas saņemt uzmanības apliecinājumus, mīlus vārdus? Vīri jau piemirsuši to darīt...un mēs ļaujamies šai mirkļa vājībai..

• Atbildēt 10.08.2007 11:46 Ziņot

arī sieviņa

partyzan, sieviete gūstot apmierinājumu citur, ir arī vairāk pieredzējusi un līdz ar to var sniegt savam vīram dažādību, tā ka vīrs arī ir ieguvējs un sievietei enerģijas ar ivtik rodas, ja gūst uzmanības apliecinājumus arī no citiem vīriešiem :)

• Atbildēt 10.08.2007 11:47 Ziņot

arī sieva

Ne jau vienmēr tas ir drāziens pa stūriem, kā Tu saki... Kādai, piemēram, tas izpaužas jau minētajos uzmanības apliecinājumos, mīļos vārdos....

• Atbildēt 10.08.2007 11:48 Ziņot

arī sieviņa

dažreiz arī tās sieviņas ir pajolītes, kā tu, patyzan, apgalvo par nabaga vīriešiem, kuri vieni skatās filiņu. Cik gan bieži sieviņas nav vienas skatījušās filmiņas, kamēr jūs klendeējat nez kur...To jau laikam aizmirsi? Kā saka-dots devējam atdodas..

• Atbildēt 10.08.2007 11:50 Ziņot

vēl

neviens jau nesaka, ka tas ir apsveicami, bet arī es dzīvoju pēc tāda principa... ja otra puse var atļauties to, ar ko gan es esmu sliktāka?

• Atbildēt 10.08.2007 11:58 Ziņot

partyzan

Ja katra mūsu aizbildināšanās būtu viens $ - mēs visi jau sen būtu miljonāri!

• Atbildēt 10.08.2007 11:58 Ziņot

he

tas man patiktu :D

• Atbildēt 10.08.2007 12:03 Ziņot

partyzan

He - baigi interesanti palasīt jūs, daiļās dāmas! Visi texti nostājas kaujas, aizsargpozīcijās. Neviena (pat būdama anonīma) nevēlas atzīt acīmredzamu patiesību. :DDDD Tikai meklē attaisnojumu savai rīcībai. Tak prosto pasakiet - bļin ieraudzīju, bija klikšķis, šausmīgi sagribējās, bija bals tembrs īstais, īstā smarža-koroč bija klišķis un es nevarēju tam turēties pretī! Tas ir tikai dabiski!Beidziet nēsāt sevī šito megavainas apziņu.Nemekējiet iemeslus, kas jūs itkā attaisno.Viņi ir smieklīgi.

• Atbildēt 10.08.2007 12:04 Ziņot

es

nemeklēju iemeslus, vnk daru ;)

• Atbildēt 10.08.2007 12:47 Ziņot

sieva ar stāžu

Man laikam situācija savādāka - dzīvoju kopā ar vīru kuru nemīlu, viņš to zina, sekss praktiski nav, ir pieradums, taču laulības šķiršanu nedod, visu esam izrunājuši pa 10 reizēm rezultāts ir tāds kāds ir, jo ir kopīgs bizness,kuru turu es, aiziet nespēju, esmu par vāju,esmu kļuvusi par darbalkoholiķi, strādāju nenormāli. Ir kopīgi, ļoti labi bērni, kopīga manta. Tad kad galīgi birst ciet tad nu arī noeju pa kreisi, visi mani vīrieši (seksa partneri) nez kāpēc arī ir tāda paša tipa cilvēki kā es

• Atbildēt 10.08.2007 12:48 Ziņot

sieva ar stāžu

kuri ir precēti un meklē cilvēku ar kuru izrunāties un padomu paprasīt (ne seksa jautājumos) Domāju, ka es tā atklājos bez puķītēm ... ne tā Partizan :)

• Atbildēt 10.08.2007 12:49 Ziņot

dīva

Visas foršas beibes uzliek večiem ragus:DD Un tā viņiem ar vajag ja sievas nelutina:))

• Atbildēt 10.08.2007 12:59 Ziņot

sieva

Jā, skatos -daudz apkārt tādu!Kas notiek ar mums, kur paliek tā mīlestība, uzticība?Aizdomājos par to, ko partyzan teica, ka bail atzīt, ka mīlestība pārgājusi- nu var jau būt, ka tā ir- prom ir!Bet man pašai oiekas, ka ir,kaut gan,protams,kajas vairs netrīc un vēderā nepur, kad vīrs sakās mani mīlam.Un pats trakākais- saka bieži.Sirdsapziņa?Ir, ir -es sevi tiešam uzskatu par zemisku rapuli,kad vīram saku,ka arī vinu mīlu.Vīrs teica,ka mīl,dievina un pasakās Dievam par mani.Es kaucu ka traka...

• Atbildēt 10.08.2007 13:19 Ziņot

kranja

Nu tad nav ko te muti velti dzesinaat, paspeeleejies, pietiek. Galu galaa, ja savulaik vecis kaartiigi kraapis, nav tagad jaagrauzh par to pashu arii sevi. Dots pret dotu un beigta balle. Bet jaapatur praataa vecaa atzinja- katram ir taads viirs/sieva, ko katrs ir pelniijis, taa luuk!!!

• Atbildēt 10.08.2007 13:26 Ziņot

partyzan

demogoģija!

• Atbildēt 10.08.2007 13:26 Ziņot

sieva

es teikšu- forums labāks par visiem psihoterapeitiem!!!

• Atbildēt 10.08.2007 13:27 Ziņot

partyzan

sieva ar stāžu - un pareizi dari ka bez pukītēm. Jau teicu pats grūtākais ir pārtraukt melot sev. Var redzēt ka runāju ar "pieaugušu cilvēku". Respect!

• Atbildēt 10.08.2007 13:29 Ziņot

partyzan

he he he - tikko aizdomājos. Interesants mums te diskutētāju pulciņš. Ducis krāpelīgu sievu un partyzāns - psihoanalītiķa lomā! :DDD rēcu!

• Atbildēt 10.08.2007 13:40 Ziņot

to - - - sieva

varbuut iekshaa tev tomeer veel ir palicis aizvainojums,ka viirs tevi kraapa,taapeec uz to,ko tagad pati dari,neskaties ar tik nosodoshu attieksmi. jo, manupraat, ja viirs tevi nebuutu kraapis buutu izpalicis shoks un aizvainojums un attieciibas buutu taadas, kaa kaadreiz un iespeejams tev nebuutu iemesla pat iedomaaties par citiem viirieshiem, bet viss,kas noticis ir pabojaajis vai mainiijis attieciibas. varbuut tev patiik atriebiibas sajuuta, kuru tu taa iisti nemaz neesi piefikseejusi kaa

• Atbildēt 10.08.2007 13:46 Ziņot

to - - - sieva

atriebiibas sajuutu. Ja tu nevari paartraukt atticiibas ar to otru viira delj,tas noziimee,ka tas otrs tev kaut ko noziimee un pat pashas viirs nav pietiekams iemesls lai to izbeigtu. es tavaa vietaa esmu bijusi,atceros, ka apriebaas dziivot divaas frontees taapeec izbeidzu romaanu un, veltot visu uzmaniibu un domas savam viiram,atkal vinjaa iemiileejos. nevienu briidi nenozheloju,ka nesatiekos ar to otru vairs,kaut vinjhs bija super. un neshausti sevi ar domu par to ko esi izdariijusi

• Atbildēt 10.08.2007 13:46 Ziņot

to - - - sieva

uztver to kaa DOTS PRET DOTU un aizmirsti!

• Atbildēt 10.08.2007 13:53 Ziņot

mīļākā

to patyzan

Ja katra mūsu aizbildināšanās būtu viens $ - mēs visi jau sen būtu miljonāri! - šis komentārs jau bija citā forumā par nedaudz citu tēmu.

tas nu tā, starp citu...

bļin ieraudzīju, bija klikšķis, šausmīgi sagribējās, bija bals tembrs īstais, īstā smarža-koroč bija klišķis un es nevarēju tam turēties pretī! Tas ir tikai dabiski! - te nu gan piekrītu, bieži vien ir arī tā. Negribu sevi attaisnot, bet tomēr šiem sānsoļiem ir kāds tālākā vai tuvākā pagātnē meklējams iemesls.

• Atbildēt 10.08.2007 14:05 Ziņot

Kolchoznieks

Pacietieties, meitenes, gan jau tas KRĀPJAMAIS vienreiz ''atšausies'' un krāpējs atkal būs mājās !

• Atbildēt 10.08.2007 14:18 Ziņot

xl

Nu žēl jūs vīra, tā darīt nedrīkst. Cerams viņš visu uzzinās...

• Atbildēt 10.08.2007 14:23 Ziņot

jaaaa

Sāksim visi žēlot vīru, kurš laida pa kreisi :D Tas tik būtu jautri!!

• Atbildēt 10.08.2007 14:33 Ziņot

Blunts

Izklausās bēdīgi - kas saplīsis, tas saplīsis un nav, ko tur vairs līmēt. Un saplīsa jau toreiz, kad tas vīrs metās krāpties. Sievai tagad zemapziņā ir gatavs attaisnojums - viņš toreiz varēja, tagad es arī varu. Žēl abu - viss tur jau būtībā ir beidzies, bet škirties - ne par ko. kāda jēga no tādām attiecībām? Vai tiešām nevar pa skaisto - ja ir divi kopā, tad vismaz tos dzimumorgānus apvalda un nemētā pa pasauli apkārt.

• Atbildēt 10.08.2007 15:00 Ziņot

rakaris

te palasot pastukojot janak pie sledziena kad tomer godigu sieviesu nav bet es jau atkartoju vecu teicamo ka mums veciem tas tomer patik ka macitajs saka mili savu sievinu bet neaizmirsti draudzenites

• Atbildēt 10.08.2007 15:11 Ziņot

sieviete ap 30

ļauties kaislei ir vieglākais ceļš,bet noteikti ir grūtāk radoši piestrādāt pie laulības attiecību lauciņa!Piekrītu tam,ka ap 30 gadiem ir tāds interesants laiks un noteikti ikdienas rutīna var piebeigt mīlestību,bet te var taisīt forumu-ko katrs saprot ar vārdu mīlestība!

• Atbildēt 10.08.2007 15:20 Ziņot

inese

es kadreiz ar negrekoju bet vaig sākt tas ir vienkarši fantastiski ir interesanti ka kurš to lietu dara un ari izmeri tik dažadi vislabak teikšu ka gd ir lidz 50 jaunie uZlec tulit ir ari viss

• Atbildēt 10.08.2007 15:24 Ziņot

Blunts

Velns, negribu te uzmesties par moralizētāju, bet kaut kā liekas nepieņemami melot par tik vērtām lietām kā jūtas un mīlestība - ja nav, tad nav - kāpēc *** sevi un to otru cilvēku? Ej, klīsti apkārt, drāzies ar ko vēlies, bet nemelo sev un citiem. nafig vajadzīgas attiecības, kuru nav - tās beidzas brīdī, kad tu iespraud vai ļauj iespraust citam.

• Atbildēt 10.08.2007 15:29 Ziņot

rakaris

jo vairak tadu godigo sieviesu jo veciem lielaka nodarbosanas galvenais ka no tam nevar norauties kaut ko lipigu

• Atbildēt 10.08.2007 15:42 Ziņot

july

Mja..palasot komentarus secinu, ka loti daudzam sievietem ir lidzigs dzives "gajums", pieredze un sajutas..Tie pasi cilveki vien esam!:)

Un nav te ko moralizet-ja ta notiek, tad tas tikai nozime,ka attiecibas NAV viss ka vajag. Un visbiezak- ta ari ir, ka viri ir ar sevi "aiznemti", nevelti pieteikosi uzmanibas sievietem un te ir rezultats..Ta ir viru atbildiba(ja,dazreiz ari sievu!). Atliek tikai novelet, lai viri(tapat ari sievas!), butu pietiekami uzmanigi pret miloto cilveku blakus!!

• Atbildēt 10.08.2007 15:48 Ziņot

Blunts

Savstarpēja uzmanība un cieņa - tās varētu būt tās štelles, kas pamatā labām, ilgtermiņa attiecībām. Bet, palasot komentus, liekas, ka dažiem (dažām) te gribas visu uzreiz - kaut ko līdzīgu ģimenei, kur vienmēr varēs atgriezties, un arī visus pārējās pasaules labumus. Tas pats jau parādaš ne tikai attiecībās - ļautiņi par daudz sagribējuši, labi dzīvot gribas un inflācija griežas vājprātā. Na... tas viss jums vajadzīgs? Es dažkārt nevaru izprātot, kā iztērēt mēnesī nopelnītos 600 lašus...

• Atbildēt 10.08.2007 15:49 Ziņot

july..

..Jo diemzel tikai tad, kad so cilveku esam zaudejusi-saprotam, cik daudz vairak varejam milet un darit labu viens otram, kamer bijam blakus..! Varbut tiem, kuri sakusi krapt viens otru, vajadzetu uz kadu laiku "izskirties" (piem., aizbraukt kada celojuma)-tad ari visbiezak nakas parvertet, ko sis cilveks pirieks mums nozime!!:) Velu veiksmi!

• Atbildēt 10.08.2007 15:51 Ziņot

REBEKA

Laikam jau esmu satikusi īsto cilvēku, kopā esam jau vairāk kā 5 gadus un pat prātā nekas tāds nav ienācis - un zinu, ka tā ir arī no viņa puses, bet nu pirms tam bija kā bija ar citiem, bet nu seksa ziņā, jāsaka godīgi, ka krāpusi neesmu, bet, protams, es jau nezinu, kas notix pēc tiem mistiskajiem 30it... Izklausās jau laikam naivi, bet šis cilvēx man ir pats dārgākais, un bez viņa es nespētu vai existēt...

• Atbildēt 10.08.2007 15:55 Ziņot

sieviete ap 30

Jā...sensenos laikos bija tomēr citas vērtības-par laulības pārkāpšanu-nomētājā ar akmeņiem.Nekas cilvēkam nav dārgāks par paša dzīvību.Laikam jau kristīgām vērtībām ir kāda dziļāka jēga...

• Atbildēt 10.08.2007 16:01 Ziņot

..30 to sievietei ap 30

Kristigas vertibas nemaca par so greku sievieti nometat ar akmeniem!! Tas bija Veca deriba, kur bija bauslibas likums un stingrs sods, bet Jauna deriba ienesa piedosanu un milestibu-ta darbojas daudz specigak!..Un, nemot vera kristietibu-tas ir vel viens stingrs pamats tam, lai butu noturiga lauliba!!;)

• Atbildēt 10.08.2007 16:17 Ziņot

s ap 30

Ko šeit dara cilvēciņš,kur pārzin Dieva Vārdu?Protams,ka stipra laulība ir saglabājama,ja ievēro abi Dieva likumus,jo Viņš jau radīja cilvēkus,līdz ar to likumus,kas ir labi cilvēkiem!Doma bija par to kā tās kristīgās vērtības mainījušās.

• Atbildēt 10.08.2007 16:19 Ziņot

sintija

un te sievieši ap 30 par mīlestību runā kā naivas padsmitgadnieces! diezgan smieklīgi. kauns pateikt, ka vienkārši gribas seksu ar citu vai biežāk nekā vīrs spēj dot?

• Atbildēt 10.08.2007 16:22 Ziņot

klusā

Laikam ieskanējusies rūdītas seksmašīnas balsss....

• Atbildēt 10.08.2007 17:34 Ziņot

sandra

nav ko visu veltit vienam es ja gribu kārtigi un ekstremi ieeju saita seksam.lv tur ari uz sitiena dabonu izlidzetajus

• Atbildēt 10.08.2007 18:10 Ziņot

sintija

to klusā: nav jābūt sexmašīnai, lai seksu gribētos un vai tad Tu tikai ar to, ko mīli? deizgan banāli izklausās

• Atbildēt 10.08.2007 18:14 Ziņot

Blunts

Man jau liekas tikai feini, ja to dara ar to, ko mīl. Tāpat vien pa***ies - man tas liekas stulbi un banāli. Tāpat kā maksāt par seksa pakalpojumiem, tas vien liecina, ka kaut kas cilvēciņam grīstē sagājis, nevar cilvēcisku, emocionālui kontaktu nodibināt...

• Atbildēt 15.08.2007 16:06 Ziņot

partyzan

http://www.tvnet.lv/women/life.....id=5054883

viela pārdomām.

• Atbildēt 15.08.2007 16:22 Ziņot

daniela

to koments "10-08-07 / 11:26" - redzi dzīve nav rožu dārzs, un pilnīgi loģiski ir tas, ka pēc 5-10 gadu kopdzīves rodas tas, ko tu sauc par pieradumu, vai īpašnieciskumu. Un vai tad var notiekti pateikt, kas ir un kas nav mīlestība? Nav vairs dzirksteļu, zibens spērienu, kaisles utt,tas gan. Un tikai reti kurais var šo lidojuma burvības sajūtu uzturēt visus tos gadus, vai pēc gadiem mēģināt to atjaunot attiecībās. Bet skaidrs, ka to gribas, un ne jau tikai sievietēm - vīriešiem ar:))

• Atbildēt 15.08.2007 16:53 Ziņot

daniela

... un tad parādās kāds, kas to dzirkstelīti uzšķiļ...:)

• Atbildēt 15.08.2007 17:00 Ziņot

vanags

zinātnieki izpētījuši,ka cilvēki nav monogāmas būtnes :) Ne vieni,ne otri.Instinktam grūti pretoties...

• Atbildēt 15.08.2007 17:04 Ziņot

glos

Nju precētās neapmierinātās padraiskosimies līdz 40g

shneks@cc.lv

• Atbildēt 15.08.2007 17:06 Ziņot

vanags

bet man jau baigi patīk tās gribošās,kam drusku pēc 30.Liepājā tādas ir vagon i ķeļežka :)Nu baigi aktīvas uz to lietu.A kas man jaunam,neprecētam :) Tā ka nesaprotu tos nabadziņus,kuri iepazīšanās sadaļā izmisīgi seksu meklē un nekādi nedabū...

• Atbildēt 15.08.2007 17:09 Ziņot

vanags

nu nevajag jau mūs te visus pār vienu kārti mest :( Es,piemēram,kad dzīvoju kopā ar savu bijušo,ne reizi pa visiem gadiem viņu nekrāpu.Godīgi saku.

• Atbildēt 15.08.2007 17:31 Ziņot

nekrietnelis

Mīļākajai.

....bļin ieraudzīju, bija klikšķis, šausmīgi sagribējās, bija bals tembrs īstais, īstā smarža-koroč bija klišķis

Saki, eņģel balto, kas ir klišķis?:o))

• Atbildēt 15.08.2007 18:56 Ziņot

to nekrietnelis

Tas ir tāds zvērēns, kas vīriešu acīm paliek neredzams:o))

• Atbildēt 15.08.2007 19:04 Ziņot

34

Piekritīšu Danielas komentam - tā tas arī ir.

Jautājums SIEVAI- tuvības brīžos ar vīru Jums domās ir KURŠ vīrietis?:)

• Atbildēt 09.05.2018 16:58 Ziņot

Amanda Smith

Es mīlēšu dalīties savā liecībā ar visiem cilvēkiem visā pasaulē. Es esmu Amanda Smita no Anglijas, es pirms diviem gadiem apprecējos ar savu vīru, mēs sākām radīt problēmas mājās, kad mēs pārtraucām gulēt vienā gultā, cīnīdamies par mazām lietām ka viņš vienmēr atgriezās mājās vēlu naktī, pārmērīgi dzerot un guļot ar citām sievietēm. Es nekad neesmu mīlēja nevienu cilvēku savā dzīvē, izņemot viņu. Viņš ir mana dēla tēvs, un es nevēlos atteikties, jo mēs esam strādājuši tik smagi kopā, lai kļūtu par to, kas mēs esam un kas mums šodien ir. Pirms dažiem mēnešiem viņš nolēma dzīvot bez manis, un mūsu zēns, kas ir viena mamma, dažkārt var būt grūti, un tāpēc man nav neviena, kas mani apgrieztu, un man bija sirdsdarbība. Es aicinu savu māti un visu viņai izskaidrojam, mana māte man pastāstīja par Dr AJAKAJA, kā viņš palīdzēja viņai atrisināt problēmu starp viņu un manu tēvu, man bija pārsteigts, ka viņi bija iztērēti trīsarpus gadus un tas bija kā brīnums, ka viņi atgriezās viens otram. Es sazinājos ar Dr. AJAKAJA savā e-pasta vēstulē: Ajakajatemple1@gmail.com Un viņam visu izskaidrojot, tāpēc viņš solīja man neuztraukt, ka viņš nodos pareizrakstību un darīs lietas, lai mēs atkal pie mums iemīlētu, un viņš teica, ka bija vēl viena sievietes dvēsele, kas kontrolēja manu vīru. Viņš man teica, ka mana problēma tiks atrisināta divu dienu laikā, ja es uzskatu, ka es teicu OK. Tad viņš man klaiņoja un pēc divām dienām mana mīlestība atkal lūdza man viņu piedot. Es esmu tik laimīga jau tagad. Tāpēc es nolēmu dalīties pieredzē ar visiem, kam ir šī problēma. Sazinieties ar Dr. AJAKAJA viņa e-pasta adresē: Ajakajatemple1@gmail.com, whatsapp .. +2348066464710

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!