Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 13. decembris

+1°C
Vējš: ZA 6.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Lūcija, Veldze

Vissliktaka un nepieklajigaka pardeveja Liepaja.;)( (7)

• 29.07.2018 18:56 Ziņot

Julia Julia

Gribu uztaisit tadu ka nelielu aptauju, ja kads atsauksies-busu prieciga padalities savas 'neparastajas bedas'..Lieta tada, ka musu lokalaja veikala es un mani berni regulari sastopamies ar pardevejas nelabvelibu ('maigi sakot'), vina blauj un kliedz par sikumiem, kuriem citi pat nepiegriezj veribu. Piem., vienu reizi biju novietojusi savu rokas somu ne tur, kur 'vajadzetu' un pardeveja saka uz mani blaut , lai novacu to somu-es paliku pilniga soka..Nakamreiz jau biju mazliet 'sagatavojusies', tomer atkal tiku soketa un parsteigta-soreiz vina kliedza uz manu bernu (3 g.v.), kad tas uzkapa uz lavinas pie letes, jo velejas ar vinu draudzigi paterzet..Visu cienu vinas tirgosanas 'prasmem', bet man rodas loti nopietns jautajums, vai un ka veikala VAR stradat cilveks, kurs neciena citus, tos noniecina un rupji izturas pret pircejiem, turklat vel maziem berniem!? Vai kadam IR lidziga pieredze? Ko darit? Paldies..

• Atbildēt 29.07.2018 22:43 Ziņot

bārda

Nu Juļka, kā tāds mazs bērns. Kamēr rakstīji te to žēlabu rakstu, būtu ielikusi 1x viņai pa tāfeli un nākošo reizi skrietu pretī durvis atvērt :)))

• Atbildēt 30.07.2018 02:25 Ziņot

Kashelis

Nu pasūdzējies par pārdevēju. Un? Nedz info par veikalu, ne kurā adresē. Man problēmu ar pārdevējām nav, jo pie letes uzturos kulturāli, nemēģinu bremzēt. Tavs apraksts jau saka priekšā, ka tiek traucēts pārdevējas darbs. Tavā gadījumā tu ar savu bērnu pirmie sākāt izrādīt necieņu un saņēmāt pretī to pašu un te nu stāstiņš, kas ir sarakstīts uz emociju viļņa, piesātinātu ar sarkasmu.

• Atbildēt 30.07.2018 08:44 Ziņot

ausainis

Varbūt Juļkai jāsāk ar sevi? Nu nevar bērniem atļaut kāpt uz letes, plauktiem vai vēl kaut kur. Bērni ir jāaudzina, nevis tikai jādzemdē! Un ,ko nepasaki, kur biji somu novietojusi, kur nedrīkst? Varbūt uz kases aparāta vai kūku vitrīnā? Ko nepasaki kurā rajonā veikals atrodas, lai varam novērtēt? Ja ko saki, tad saki skaidru valodu! Un , ja pārdevēja bļauj, jādodas pie vadības.

• Atbildēt 30.07.2018 23:34 Ziņot

masterboy

Jā,protams,pārdevējas,autobusu šoferi utt visi,kas strādā ar klientiem liela daļa ir dzīvē vīlušies histēriķi. Tā nu tas ir. Par ierēdņiem vispār i nerunājot. īgnums un neiecietība rullē. Bet no otras puses klienti arī kļūst aizvien debīlāki. Sākot ar jaunajām māmiņām,kas savas atvases sakrauj iepirkumu ratos un stumj pa veikalu. Nekad un nekādos apstākļos neviens man neiestāstīs,ka tas ir NORMĀLI. un nav bērnam ne uz kādām letēm jārāpjas nekādos apstākļos. Un punkts.. Ir kaut kāda lietu kārtība

• Atbildēt 31.07.2018 15:13 Ziņot

Julia Julia

Protams, ka uz letes NAV jakapj-tas skaidrs, bet berns jau ari nebija uz letes..Un, uz kukam soma ari netika novietota-tas viss ir izdomajums un stipri parspilets. Ja ta butu-noteikti atzistu savu vainu un atvainotos. iespejams, vel ari nopirktu to samicito s***...Nu, ku-kuu zeme, tiesham;).Boy master,Tu pareizi pateici-''dzive vilusies histeriki''-tiesi ta es par so pardeveju domaju un priecajos, ka kads pateica manas domas skali!! ''Ignums un neiecietiba rulle''..Tas ari ir pareizi, un skiet, ka dazi cilveki IR sakusi lepoties ar to, ka prot citus ''nolikt', turklat vel citu acu prieksa. Acimredzot, tas viniem sagada baudu! Un vienmer ari esmu brinijusies par tiem, kas nemil dzivniekus un mazus bernus..Manuprat, tas visu par cilveku izsaka.,proti, ka vins ir necilvecigs jau pec dabas.

• 31.07.2018 17:05 Ziņot

Kashelis

Kuram neinteresē, ko tu domā par to cilvēku. :) Beidz slēpt, kas tas par veikalu, kurā adresē, tad varbūt dzirdēsim citu cilvēku domas. Pirmais ieraksts pagaidām tevi neatšķir no tās "īgnās" pārdevējas. Varbūt no vairāk viedokļiem kaut ko varam mainīt.

• Atbildēt 31.07.2018 19:13 Ziņot

ausainis

Juļa pati saka, ka bērnelis uzrāpies uz ""uz lavinas pie letes, jo velejas ar vinu draudzigi paterzet". Pārdevējām nav jāizklaidē bērni! Un bērniem jāmāca kārtība. Tiem nav vieta visur, kur tie var uzrāpties, vai kur neadekvātā māte tos var uzcelt!
    Ir idioti vecāki, kuri savus sīkos ieceļ pat ratos! Sīkais izstaigājies pa suņu fēčiem, apavu zoles naski tīra pret ratu režģiem, kur sīkais iesēdināts! Fēči nokrīt veikalā uz grīdas, ratu režģis paliek neuzkrītoši sasmērēts ar smiltīm un fekālijiem. Citi cilvēki tur liek maizīti, Pretīgi! Maximā, Klaipēdas ielā, iegriežas daudzi idiotvecāki, kuri savu knēveli ieceļ ratos, kur citi liek ēdienu!
    Vai Juļa ir viena no tām, kura savu sīko bāž visur un neko tam nemāca? Laikam izglītots tēvs bērnam pietrūkst.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!