Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 18. jūnijs

+17°C
Vējš: DR 5.1 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Alberts, Madis

Zīlniece Inese (15)

• 09.01.2018 22:59 Ziņot

Ivka

Sveiki. Saklausijos no citiem viskautko interesantu par kārtīm un zīlniecēm. Tāpēc izdomāju arī intrese pēc aiziet pie zīlnieces Inese Liepājā uz pasta ielu. Ja godīgi par mani kā cilvēku un ikdienā ar ko nodarbojos pastāstija perfekti pareizi. Nu pilnīgi nolasija mani kāda esmu. Un arī mazliet par nākotni šo to pastāstija. Tā kā mani tas interesanti aizķēra tad jautājums ir: Vai kāds arī ir bijis pie šīs zīlnieces Inese uz pasta ielu un vai tiešām kaut kas ir piepildijies arī par nākotni? Mani tas ieinteresēja. :)

• Atbildēt 10.01.2018 11:03 Ziņot

Dite

Nesmīdiniet pasauli Ivka,,,,Ja vajag reālu zīlēšanu un kur naudiņu var nolikt,cik pats grib,rakstiet man uz e pastu,,,inga774@inbox.lv

• Atbildēt 14.01.2018 14:17 Ziņot

Laura86

A varetu ludzu iedod šis zilnieces kontaktus?

• 15.01.2018 11:47 Ziņot

Ivka

10 eiro. Telefona nr. 26741023

• 15.01.2018 15:03 Ziņot

Laura86

Paldies!

• Atbildēt 14.01.2018 14:22 Ziņot

Laura86

Un cik viņa vispar ņem par seansu?

• Atbildēt 14.01.2018 21:44 Ziņot

Mučačiņa

Es arī varu sazīlēt. Esmu zīlnieku pavēlnieks varenais Mučačs. Kopš ieelpoju piparus no lašmaizītes, es sevī sajutu senās spējas un sapratu, ka varu palīdzēt. Maka saturs iztukšosies un kļūs vieglāk soļot pa dzīvi. Vispirms jāpārskaita man naudu, lai varu atvērt čakras. Ja naudu glabājat zem spilvena, aizbrauksim pakaļ paši. Ar BMW! Tad seansu veiksim individuāli. Karsts gludeklis klientam atvērs visas čakras. Īstie zīlnieki brauc tikai ar BMW. Sarkanu. Jo tāds ir cieši saistīts ar Sarkanā sarūsējušā pipara čakrām (SSPČ). Tas ir senais zintnieks čakru atvērējs. Kaut kas no zīlējamā materiāla piepildīsies, kaut kas nē, nu kā jau pie visiem zīlniekiem.

• 15.01.2018 11:48 Ziņot

Ivka

Nākotnē būsi dzejnieks es to zinu, Zinu :D :D

• Atbildēt 17.02.2018 09:52 Ziņot

g-unit

Ņemot vērā, ka šī zīlniece feisītī dalās ar nozagtu auto un pazudušu dzīvnieku ziņām tā vietā, lai vnk pazīlētu un atrastu, mani māc bažas, ka spējas ir zudušas!
    Ziņas par viņu atradu izmantojot savas burvju maga spējas!

• Atbildēt 21.02.2018 10:49 Ziņot

Sanita25

Tas ir murgs, jūs meklējat kaut kādas ,,tantiņas'', kuras jums pastatīs to, ko gribat dzirdēt...
    Bet kāpēc jūs nelūdzat Dievam gudrību un palīdzību? Viņam, kurš grib palīdzēt, kurš zina par jums visu, kurš radīja jūs mātes miesās, kurš bija klāt dzimšanas brīdī.
    Dievs vienmēr atbild uz lūgšanām, jo Viņš mūs mīl.

• 21.02.2018 18:45 Ziņot

Jeblonskis

Man gan slinkums tagad to atkārtot, bet kad bijām pusaudži(~96.), Kurzemes "arhibīskapu" novedām līdz atzīšanās.
      Palikām pie tā ka ticība ir vajadzīga stulbeņiem, kuri savādāk nesaskata nekādu jēgu, un ta nu tā baznīca tos muļķīšus bīda "dzīvē".

P.S. Rīgā, pie debīliem sektantiem, Liepājas ielā 38, ir padārgs bezvadu routeris, un loģiski internets. Priekš kam? AC standarts viņiem ar dievu runā?

• Atbildēt 21.02.2018 11:12 Ziņot

sipolloks

Prasīju miljonu eirikus gan ekstrasensei gan Dievam. Tikai vienu, nelieliem tēriņiem. Ne viens ,ne otrs man tos nedod. Un cik man zināms, mani mātes miesās radīja mans tēvs. Un dzimšanas brīdī mammai klāt bijusi daktere un vecmāte!

• 21.02.2018 16:34 Ziņot

Sanita25

Lai saņemtu miljonu ir jāstrādā un jālūdz Dievam gudrība, lai to miljonu nopelnīt. Nauda no gaisa nekrīt, tā ir jānopelna.

• 22.02.2018 12:18 Ziņot

bārda

Sanita, šaubos, vai strādājot var nopelnīt miljonu. Lai būtu nauda, ir jāstrādā. Lai kļūtu bagāts, jāizdomā kaut kas cits :)))

• Atbildēt 21.02.2018 18:26 Ziņot

sipolloks

Es strādāju un drošības pēc palūdzu vēl gudrību. Tad man tagad būs miljons?

• Atbildēt 27.02.2018 14:09 Ziņot

Brraaa!

Zīlnieces izsūc enerģiju, tad piemetas vēzis!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!