Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 19. novembris

+5°C
Vējš: ZA 9.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Betija, Elizabete, Liza, Līze

Zīlnieces, dziednieces, utt. (5)

• 11.07.2018 14:40 Ziņot

Pele

Sveiki. Gribētu zināt pie kādiem zīlniekiem, dziedniekiem, ekstrasensiem utt. Visi tie pie kuriem kāds no jums esiet biuši? Šoreiz vairāk par tiem, kuri var par nākotni pastāstīt un kuriem var uzdot kādus jautājumus un sagaidīt atbildes, kuras tiešām piepildās. Ko viņi dara, un kā tas notiekās?

• Atbildēt 11.07.2018 19:00 Ziņot

Иосиф

Есть один хороший экстрасен, старая добрая Баба-Яга.
    Надо только позвонить в справочную службу и тебе скажут её номер телефона, адрес сайта в интернете и т.д.
    Я слышал что она принимает таких как ты в домике который в конце улицы Дартас. Удачи!!! :)))))

• Atbildēt 12.07.2018 13:07 Ziņot

propper

Nu Dārtas ielas namiņā notiek šādi- uzvelk kreklu ar garām piedurknēm ,kuras sasien uz muguras .Tad prasa vārdu uzvārdu pers.kodu ,ja vien pats atceries,no dieva puses netrakot,tad piesies pie gultas un netiksi uz veikalu.Vēl viņi var iedurt ar adatu.Kādēļ nezinu,teica ka tā varot meklēt atbildes!

• Atbildēt 12.07.2018 16:23 Ziņot

sipolloks

Jozefs no Dārtas ielas namiņa ir liels babas-jagas cienītājs. Tāpēc jau zin, ka viņa tur pieņem. Šodien Jozefa istabas pacientiem, un kā lasām, pašam Jozefam iedoti datori, lai var izpausties virtuāli, tāpēc te tā plātās ar sev zināmu informāciju!:D

• Atbildēt 12.07.2018 16:33 Ziņot

Иосиф

Sīpollok! Tevi tajā namiņā jau sen gaida un raud rūgtas asaras ka tu nenāc pie viņu krūts. Bet ko lai dar, tādus kā tu ar geiropiski-amerikosisku domāšanu pat tas namiņš nav spējīgs izlabot. Tā nu tu un tev līdzīgie klīst virtuāli un reāli pa pasauli smirdēdami par visu un visiem kas jums nepatīk....

• Atbildēt 12.07.2018 18:18 Ziņot

sipolloks

Kā tu zini, ka mani tur gaida? Tev vienam garlaicīgi, jo istabiņā pie smirdīgas vates neviens negrib dzīvot? Amerikasfobija ir ārstējama ar vienvirziena biļketi uz maķ vašu, uz stepēm plašajām, sādžām smirdošām.. Komunisma laiki beigušies. Vai tad par to tavā namiņā nerunā? Vai tad es saku, ka tu man nepatīc? Kur ko tādu lasi? Tev tik ielaista šizofrēnija? Tu man patīc. Tu man uzlabo noskaņojumu!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!