Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

5. vidusskolas skolēni un darbinieki pārnes 7000 grāmatu

5. vidusskolas skolēni un darbinieki pārnes 7000 grāmatu
Foto: Ruslans Šuļga
20.02.2018 07:06

TV Kurzeme/ "Kurzemes Vārds"

“Šādā veidā mēs vairāk saliedējamies, kā arī iesvētām jaunās bibliotēkas telpas!” savās sajūtās par Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā sarīkoto grāmatu ceļojumu no vecās uz jauno bibliotēku dalās 5.a klases skolniece Melānija Trankale. Skolēni gaiteņos sastājušies garās rindās, lai no vienām rokām citās nodotu mazākas un lielākas grāmatu kaudzītes.

“Skolā kopumā ir vairāk nekā 23 tūkstoši grāmatu, taču liela daļa no tām atrodas mācību kabinetos vai ir nodota lietošanā skolēniem. Tieši šodien pārvietojam vismaz 7 tūkstošus grāmatu, turklāt tādā diezgan atraktīvā veidā. Iesaistījušies ir pilnīgi visi – skolēni, skolotāji un pat tehniskie darbinieki,” pastāsta Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas direktore Inta Korņējeva.

“Tas, manuprāt, ir vērtīgi, ka arī skolēni piedalās šādā aktivitātē. Beidzot viņi tā pa īstam redz, cik tad daudz to grāmatu mūsu bibliotēkā ir!” atzīst angļu valodas skolotāja Dace Jaunzeme.

Arī paši skolēni pauž prieku par iespēju palīdzēt ātrāk iekārtot jauno bibliotēku. “Vienam cilvēkam to būtu grūti izdarīt, tāpēc forši, ka iesaistījusies visa skola. Tas rada kopības sajūtu,” skaidro 8.d klases skolniece Terēza Lauva. Savukārt piektklasniece Melānija Trankale uzsver: “Vislielākais prieks ir par jauno bibliotēku – telpas ir ļoti plašas un skaistas. Šodien tās redzam pirmo reizi. Vecajā bibliotēkā nebija tik daudz vietas, tā bija krietni mazāka.”

Skolas jaunā bibliotēka iemājojusi Liepājas Olimpiskā centra jaunās manēžas telpās. “Projektā tās tika paredzētas tieši šim mērķim. Mūsu bibliotekārītei pat bija iespēja ietekmēt mēbeļu izvietojumu jaunajās telpās. Esam ļoti apmierināti,” piebilst skolas direktore.

Līdzšinējās bibliotēkas telpas tiks lietderīgi izmantotas. Jau pavisam drīz tajās sāksies remontdarbi, lai pēc tam iekārtotu skolas karjeras konsultantu kabinetu un administrācijas mājvietu.

Foto galerija


Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli