Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Aizvada “nakti stacijā”

Aizvada “nakti stacijā”
Foto: Ruslans Šuļga
15.03.2019 10:01

liepajniekiem.lv

15.martā pulksten 18 Liepājas Olimpiskajā centrā tikās vairāki deju kolektīvi, lai sniegtu dāvanu pilsētai dzimšanas dienā. Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju kolektīvi uz Rožu zāles skatuves izdejoja koncertu “Nakts stacijā”. Skatītāju interese bija ļoti liela. 

“Koncerts ir dejotāju sarūpēta dāvana pilsētas dzimšanas dienā, vienlaikus tie ir īpaši svētki, kuros uz vienas skatuves satiekas visi Liepājas BJC mūsdienu deju kolektīvi. Šoreiz dejotāji ikvienu aizveda īpašā sapņu pilnā ceļojumā,” stāsta pasākuma koordinatore, LBJC mūsdienu deju metodiķe Aina Apene.

Viņa atzīst, ka ja vēl pēdējajos mēģinājumos bijušas neprecizitātes, koncertā dejotāji atdevuši sevi visu, lai viss noritētu kā plānots. Notikumi risinājās pilsētas stacijā, laikā, kad Liepāja guļ un ļaujas sapņiem. “Vilciens skatītājiem atveda bērnību, mīlestību, austrumus, Amerikas hip-hop dejas, sapņus. To visu dejotāji iepina stāstā, ko ar deju izstāstīja skatītājiem,” skaidro metodiķe.

Noslēgumā visi dejotāji uz skatuves vienojušies dziesmā “Liedagā”, kad arī skatītāji cēlās kājās un dziedāja kopā ar dejotājiem. “Tas bija ļoti aizkustinošs mirklis. Emocijas plūda pāri visam, jo redzējām arī skatītāju atdevi,” atzīst A.Apene.

“Deja ir īpaša valoda, kuru saprot visā pasaulē. Tā ir valoda, kurai nav vajadzīgas vārdnīcas un tulki. Un tieši tāpēc tā tik daudz prot pastāstīt par mūsu sapņiem.”

Pie koncerta organizēšanas smagi strādājis Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs. Mūsdienu deju metodiķe Aina Apene neslēpj, ka pateicību pelnījuši daudzi cilvēki: “Paldies ikvienam skolotājam, kas bija gatavs iesaistīties organizēšanā, garajā mēģinājumu procesā. Arī bērnu vecāki bija ļoti saprotoši un zināja, ka līdz koncertam ļoti smagi jāstrādā.”

Koncertā piedalījās Liepājas BJC mūsdienu deju kolektīvi: “Dzintari” (vadītāja Monta Sprūde), “Dzirkstelīte” (vadītāja Marina Zuntnere), “Rotaļa” (vadītāja Aina Apene), austrumu deju studija “Arabeska” (vadītāja Zita Valka), hip-hop deju studija “Red Lions” (vadītāja Jūlija Titova), pirmsskolas grupa “Rotaļa” un hip-hop grupa “Tabernacle” (vadītāja Svetlana Andrejeva).

Koncerta scenāriju gatavoja Maija Kalniņa. Koncertā tika izmantotas Dāvida Biruļa un Ruslana Šuļgas fotogrāfijas. 

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli