Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

”Atrodi savu sporta veidu” noslēdz sezonu un tiekas ar Jāni Spruktu

”Atrodi savu sporta veidu” noslēdz sezonu un tiekas ar Jāni Spruktu
Foto: Ruslans Šuļga
02.06.2019 17:08

liepajniekiem.lv

31.maijā Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē tikās programmas ”Atrodi savu sporta veidu” absolventi un viņu vecāki, lai svinīgi noslēgtu mācību gadu. Šogad programma tika realizēta vairākās Latvijas pilsētās – arī Jelgavā, Rīgā un Jūrmalā, taču sezona tika noslēgta tieši Liepājas izlaidumā.

Pasākuma laikā programmas vadītājs Kaspars Čerņavskis bērniem pasniedza apliecinājumus ar speciālistu ieteikumiem par bērniem piemērotāko sporta veidu, ko apgūt nākotnē. Tāpat tika sveikti programmas treneri, taču bērni piedalījās konkursos, parādot savas zināšanas par Liepājas sportistiem, Liepājas Olimpisko centru, tenisa halli.

Par pārsteigumu gan absolventiem, gan vecākiem, uz programmas noslēguma pasākumu Liepājā bija ieradies arī programmas vēstnesis, hokejists Jānis Sprukts. ”Es parakstīju bērnu noslēguma apliecinājumus, kuros redzēju sporta veidu dažādību. Man ir liels prieks, ka bērni ir tik dažādi un šī programma tieši cenšas panākt, lai bērni un viņu vecāki spētu iedziļināties sava bērna stiprajās pusēs. Kopā ar treneriem to ir vieglāk ieraudzīt un attīstīt. Taču ir svarīgi ieklausīties arī savos bērnos, lai noturētu viņos šo degsmi.”

Mazajiem sportistiem video sveicienus bija sagatavojuši dažādi sportisti un sabiedrībā zināmi cilvēki, piemēram, basketbolists Jānis Blūms, mūziķis Intars Busulis, grupu ”Instrumenti” un ”Bermudu divstūris” dalībnieki.

Basketbolists Kaspars Vilcāns, kurš šobrīd ir treneris Ķīnā, atzina, ka priecājas sadarboties ar programmu ”Atrodi savu sporta veidu”. ” Mēs radām bērnos prieku un vēlmi sportot,” saka K.Vilcāns. Viņa audzēkņi Ķīnā 40 minūšu laikā iemācījās pateikt ”Atrodi savu sporta veidu”, kas absolventus īpaši iepriecināja.

Tāpat atnākušos priecēja jauniešu grupa ”Double D”, kas izpildīja ne vien pasaulē zināmas dziesmas, bet arī atnākušos vienoja grupas ”Līvi” dziesmā ”Ozolam”.

Programmas absolvents Rendijs atzīst, ka pirms programmas bijusi vēlme apgūt basketbolu, taču interesanti šķituši arī citi sporta veidi. ”Arī treneri atzina, ka basketbols man būtu vispiemērotākais, kaut arī treniņu laikā mani aizrāva arī volejbols. Bija ļoti interesanti, ka katru nedēļu varēju izmēģināt citu sporta veidu.”

Arī Rendija tētis atzīst, ka programma palīdzējusi apzināties bērna stiprās un vājās puses. ”Ja bērnam pašam patīk basketbols un arī treneri atzīst, ka tas viņam padodas, varam meklēt iespējas bērnam trenēties tieši šajā sporta veidā.”

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli