Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Ekstrēmo sporta veidu sacensībās iesildās vasarai

Ekstrēmo sporta veidu sacensībās iesildās vasarai
Foto: Ģirts Gertsons
24.03.2018 20:28

liepajniekiem.lv

Sestdien Liepājas iekštelpu skeitparkā ”Rave Team Mājas” tikās 37 sportisti no Liepājas, Rīgas, Ventspils, Kuldīgas, lai mērotos spēkiem ekstrēmo sporta veidu sacensībās ”Shred The Bowl”.

Biedrības ”Rave Team” pārstāvis Roberts Klēpis portālam pastāstīja, ka ideja par sacensībām radusies vienkārši – tā kā iekštelpu skeitparkā iepriekš sacensības nebija notikušas, tas bijis viens no biedrības šā gada mērķiem. Viņš ”Shred The Bowl” dēvē par sava veida iesildīšanās pasākumu pirms vasaras sezonas.

 ”Ziemā sacensību nav, taču tuvojas sezona, kad sportistiem jābūt spējīgiem. Mūsu BMX sezona sāksies uzreiz ar gada lielākajām sacensībām, tādēļ, lai aizbraucot mēs jau būtu gatavi, izdomājām pirms tam tepat sarīkot sacensības vairāk pašu jautrībai. To sacensību sajūtu jau šeit varam dabūt,” ir pārliecināts Roberts. Kaut arī sacensības ziemā nenotiek, sportistiem tas nebūt nenozīmē atpūtu – tas ir aktīvākais treniņu laiks, kad gatavoties siltajai sezonai. 

Vispārstāvētākā sacensībās bija BMX freestyle disciplīna, taču savas prasmes sportisti rādīja arī Inline un Scooter disciplīnās. Starp vairākiem desmitiem puišu savus trikus demonstrēja arī vienīgā meitene, kas Inline disciplīnā ievērojami konkurēja ar pārējiem sportistiem.  

Protams, sportisti neiztika arī bez sāpīgiem kritieniem, taču tas ne mirkli viņus neapturēja piecelties un turpināt iesākto. ”Mēs mācāmies pareizi krist,” nosmej paši sportisti.

Visas dienas garumā skeitparkā pulcējās ne vien dalībnieki, bet arī viņu ģimenes locekļi, draugi, atbalstītāji, kas aizrautīgi vēroja sportistu sniegumu un arī uzmundrināja, ja nācās piedzīvot neveiksmes. 

”Ekstrēmie sporta veidi ir ļoti neparedzami, tādēļ ir patiesa interese vērot ne tikai savējo, bet arī viņu konkurentu sniegumu,” stāsta līdzjutēja Alise. ”Bieži nesanāk apmeklēt šādas sacensības, bet ir forši, ka tādas beidzot notiek arī iekštelpu skeitparkā.”

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)