Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

FK Kurši – Pārgauja 10:5

21.01.2017 23:51

Ģirts Gertsons

Liepājā notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē vietējā komanda “Kurši” kā “pēc notīm” apspēlēja Stalbes “Pārgauju” – 10:5. Ar četriem vārtu guvumiem liepājnieku rindās izcēlās Edgars Freimanis. FK “Kurši” šovakar Liepājas Olimpiskajā centrā uzņēma Stalbes “Pārgauju”, kas divās iepriekšējās spēlēs ar vienādu rezultātu (7:5) bija pārspējusi gan Cēsu “Lekringu”, gan FK “Rīga”. Liepājnieki savu pretinieku iepriekšējos nopelnus vērā gan neņēma. Pēc Aleksa Prenclava un Ingara Jansona metieniem pirmā perioda vidū vadībā ar 2:0 izvirzījās mājinieki. 16.minūtē ar vārtu guvumu atbildēja Edijs Vents (1:2), tomēr pēc pirmā perioda Liepājas komandai jau atkal bija golu pārsvars – 3:1. Otrās trešdaļas laikā “Kurši” panāca jau 7:3, bet pēdējā periodā laukuma saimnieki ne vien nosargāja savu handikapu, bet pat palielināja to, svinot uzvaru ar 10:5. Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts pirmo vārtu autors Alekss Prenclavs. Rezultatīvākais viņa komandā ar četriem vārtu guvumiem bija kapteinis Edgars Freimanis, bet pa 3 (1+2) punktiem savāca veseli trīs florbolisti – Kaspars Klamers, Kristofers Capļins un Kārlis Pupils. Labākā spēlētāja balvu “Pārgaujas” rindās saņēma Mārtiņš Rajeckis, kuram 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Gatim Gailim un Laurim Ābolam. FK “Kurši” pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 15 punktu, bet joprojām tikai 9.vietā.