Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Fotokonkurss “Dabas mazās dīvainības”

Fotokonkurss “Dabas mazās dīvainības”
Foto: Ieva Drēže
24.08.2019 20:00

Atslēgvārdi

Septembrī gan mūsu patstāvīgie, gan jaunie dalībnieki tiek aicināti piedalīties fotokonkursā, kuram devām nosaukumu ”Dabas mazās dīvainības.” Tam varat sūtīt fotogrāfijas, kurās attēlotas dažādas dabā novērojamas neparastas ainas: kopā saaugušas sēnes vai ziedi, vai jebkas cits, kas lika nopriecāties, nobrīnīties un nofotogrāfēt redzēto. Tie var būt kā dārza dobē vai koka zarā ieraudzīti brīnumi, tā savdabīgi dabas procesu fiksējumi. Tas tikai bonuss, ja attēlā kopā ar dabas dīvainību redzams arī cilvēks/-i!

Lai fotokonkursā piedalītos, dalībniekiem pašiem portāla liepajniekiem.lv sadaļā ”Fotokonkurss” jāpievieno savas bildes, spiežot pogu ”Pievieno savu foto”. Fotogrāfijas jāpievieno līdz 25. septembrim. Attēliem jābūt labā kvalitātē, pretējā gadījumā redakcijai ir tiesības tos no fotokonkursa sadaļas izņemt. Lai pretendētu uz balvām, pie fotogrāfijas obligāti jānorāda autora vārds un uzvārds, kā arī jāuzraksta bildes nosaukums. Piecus fotokonkursa ”Dabas mazās dīvainības” uzvarētājus, kuri saņems ”Čili picas” dāvanu kartes, laikrakstā ”Kurzemes Vārds” un portālā liepajniekiem.lv paziņosim 26. septembrī.

Uzvarētāji augustā:

”Ledus laikmeta centrā Igaunijā” Jeļena Kovzeļeva,

”Deguns mākoņos” Edmons Gruduls,

”Kapsēdes dižakmens” Ilga Lasmane,

”Kurš novads aicina velobraucienā?” Rudīte Bērziņa,

”Kas var būt labāks par šo?” Samanta Kasilo.

Uzvarētāji picērijas “Čili pica” dāvanu kartes var saņemt tikai darba dienās redakcijā, Pasta ielā 3, no pulksten 9 līdz pulksten 16.30 vienas nedēļas laikā pēc rezultātu paziņošanas laikrakstā “Kurzemes Vārds” un portālā liepajniekiem.lv!

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli