Otrdiena, 18. februāris Kintija, Kora

Fotokonkurss “Februāris + mīlestība”

Fotokonkurss “Februāris + mīlestība”
Foto: Annija Vētra
28.01.2019 11:00

Atslēgvārdi

Februārī būs iespēja piedalīties jaunā konkursā, kuram šoreiz šāds nosaukums “Februāris + mīlestība”. Lai gan gada otrais ir ziemas mēnesis, to vēl arī dēvē par mīlestības mēnesi, jo 14. datumā daudzi atzīmē visu mīlētāju, jeb Valentīna dienu. Uz fotokonkursu aicinām sūtīt fotogrāfijas, kurās galvenais vadmotīvs ir mīlestība, – kā starp cilvēkiem, tā dzīvniekiem, putniem u.c. Sūtiet fotogrāfijas ar vērojumiem dabā un cilvēku attiecībās!

Lai fotokonkursā piedalītos, dalībniekiem pašiem portāla liepajniekiem.lv sadaļā “Fotokonkurss” jāpievieno savas bildes, spiežot pogu “Pievieno savu foto”. Fotogrāfijas jāpievieno līdz 27. februārim. Attēliem jābūt labā kvalitātē, pretējā gadījumā redakcijai ir tiesības tos no fotokonkursa sadaļas izņemt. Lai pretendētu uz balvām, pie fotogrāfijas obligāti jānorāda autora vārds un uzvārds, kā arī jāuzraksta bildei paraksts. Piecus fotokonkursa “Februāris + mīlestība” uzvarētājus, kuri saņems “Čili picas” dāvanu kartes, laikrakstā “Kurzemes Vārds” un portālā liepajniekiem.lv paziņosim 28. februārī.

Uzvarētāji janvārī:

“Ziemas pasakā” Terēze Štube,

“Pases foto” Zinta Dambe,

“Tibis” Inguna Zvaigzne,

“Pele un Teroristiņš” Andris Bružis,

“Pastaigā” Līga Kučina.

Uzvarētāji picērijas “Čili pica” dāvanu kartes var saņemt tikai darba dienās redakcijā, Pasta ielā 3, no pulksten 9 līdz pulksten 16.30 vienas nedēļas laikā pēc rezultātu paziņošanas laikrakstā “Kurzemes Vārds” un portālā liepajniekiem.lv!

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli