Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Fotokonkurss “Lieliskais ceļojums”

Fotokonkurss “Lieliskais ceļojums”
Foto: Arturs Ivanovs
30.07.2019 15:59

Atslēgvārdi

Augustā aicinām piedalīties konkursā “Lieliskais ceļojums”. Tam varat sūtīt fotogrāfijas, kas tapušas dažādu – tuvu un tālu – braucienu laikā. Kā šogad, tā iepriekšējos gadus. Fotogrāfijās var būt gan skaisti dabas skati, gan cilvēki un dažādi interesanti vērojumi citās zemēs. Galvenais – pierakstiet, kas tā par vietu un zemi!

Lai fotokonkursā piedalītos, dalībniekiem pašiem portāla liepajniekiem.lv sadaļā “Fotokonkurss” jāpievieno savas bildes, spiežot pogu “Pievieno savu foto”. Fotogrāfijas jāpievieno līdz 28.augustam. Attēliem jābūt labā kvalitātē, pretējā gadījumā redakcijai ir tiesības tos no fotokonkursa sadaļas izņemt. Lai pretendētu uz balvām, pie fotogrāfijas obligāti jānorāda autora vārds un uzvārds, kā arī jāuzraksta bildes nosaukums. Piecus fotokonkursa “Lieliskais ceļojums” uzvarētājus, kuri saņems “Čili picas” dāvanu kartes, laikrakstā “Kurzemes Vārds” un portālā liepajniekiem.lv paziņosim 29.augustā.

Uzvarētāji jūlijā:

“Tuvu, tuvu, pavisam klāt!” Sintija Treilone, 

“Maģiskais Līgo vakars pie Užavas upes” Jana Sprūde,

“Bernātos – kā Maldīvās…” Aina Apene,

“Saulespuķu meitene” Vitālijs Kurzemnieks,

“Vasaras prieki” Simona Stalidzāne.

Uzvarētāji picērijas “Čili pica” dāvanu kartes var saņemt tikai darba dienās redakcijā Pasta ielā 3 no pulksten 9 līdz 16.30 vienas nedēļas laikā pēc rezultātu paziņošanas laikrakstā “Kurzemes Vārds” un portālā liepajniekiem.lv!

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli