Sestdiena, 29. februāris

Fotokonkurss “Tas tik bija piedzīvojums!”

Fotokonkurss “Tas tik bija piedzīvojums!”
Foto: Agrita Šulce
01.05.2019 18:00

Atslēgvārdi

Maijā aicinām piedalīties konkursā, kuram devām nosaukumu “Tas tik bija piedzīvojums!”. Tam iesūtiet fotogrāfijas, kurās iemūžināti dažādi notikumi ar piedzīvojumu garšu. Kāds varbūt fiksējis mirkli, lecot ar izpletni vai gumiju, kāds vērojis tauriņu deju vai apmeklējis interesantu pasākumu (telpās vai dabā). Īpaši gaidām fotogrāfijas, kurās atainoti cilvēki. Sūtiet fotogrāfijas ar savu redzējumu par tēmu “Tas tik bija piedzīvojums!”!

Lai fotokonkursā piedalītos, dalībniekiem pašiem portāla liepajniekiem.lv sadaļā “Fotokonkurss” jāpievieno savas bildes, spiežot pogu “Pievieno savu foto”. Fotogrāfijas jāpievieno līdz 29. maijam. Attēliem jābūt labā kvalitātē, pretējā gadījumā redakcijai ir tiesības tos no fotokonkursa sadaļas izņemt. Lai pretendētu uz balvām, pie fotogrāfijas obligāti jānorāda autora vārds un uzvārds, kā arī jāuzraksta bildes nosaukums. Piecus fotokonkursa “Tas tik bija piedzīvojums!” uzvarētājus, kuri saņems “Čili picas” dāvanu kartes, laikrakstā “Kurzemes Vārds” un portālā liepajniekiem.lv paziņosim 30. maijā.

Uzvarētāji aprīlī:

”Jau drīz!” Agnese Rudzīte,

”Katram savs palīgs” Rigonda Pūpola,

”Pirmie” Svetlana Sorokina,

”Pavasara talka” Sendija Pūpola,

”Daba mostas” Vēsma Grindule.

Uzvarētāji picērijas “Čili pica” dāvanu kartes var saņemt tikai darba dienās redakcijā, Pasta ielā 3, no pulksten 9 līdz pulksten 16.30 vienas nedēļas laikā pēc rezultātu paziņošanas laikrakstā “Kurzemes Vārds” un portālā liepajniekiem.lv!

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli