Otrdiena, 29. septembris Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Gūst lieliskus panākumus pasaules līmeņa skaistumkonkursā

Gūst lieliskus panākumus pasaules līmeņa skaistumkonkursā
Foto: No personīgā arhīva
28.10.2017 07:12

liepajniekiem.lv

“Tas viss notika spontāni,” par negaidīto iespēju cīnīties par skaistumkaralienes titulu stāsta liepājniece Inese Suslova. Viņa trīs nedēļas pavadīja Korejā, kur bija viena no 45 konkursa “Miss Global Beauty Queen 2017” dalībniecēm.

Par došanos uz konkursu uzzina tikai divas dienas iepriekš

Tā kā Inese ir konkursa “Mis un Misters Latvija 2017” fināliste, organizatori izlēmuši piedāvāt Inesei piedalīties pasaules konkursā. Sākotnēji meitene šaubījusies vai piedalīties, taču zinājusi – ja nepiedalīsies, noteikti pēc tam nožēlos. Arī ģimene bijusi ļoti atbalstoša un teikusi, ka meitenei noteikti jābrauc.

“Bet tu tiešām zināsi, ka brauc, tikai tad, kad saņemsi lidmašīnas biļetes,” meitenei teikusi “Mis un Misters Latvija” konkursa organizatore Julija Djadenko-Muglere.

“Biļetes saņēmu vien divas dienas pirms došanās uz Koreju. Priekšā bija nedēļas nogale, tādēļ ļoti labi, ka visu laiku dzīvoju ar pārliecību, ka noteikti braukšu, jo paspēju sagādāt visu konkursam nepieciešamo pirms tam – kleitas, tautas tērpu, peldkostīmu, aksesuārus…”

Viņa ļoti priecājas, ka liepājnieki atbalsta savējos, jo ļoti ātri un bez maksas izdevies tikt pie visa nepieciešamā.

Jautāta, kā meitenei izdevies visu aizvest, viņa atbild:

“Koferi vēru ciet, sēžot tam virsū. Zinu, ka nebiju tik ļoti sagatavojusies, kā citas meitenes. Piemēram, uzvarētāja, meitene no Vjetnamas, ieradās konkursā ar septiņiem koferiem.

Biju pārsteigta, ka meitenes tik ļoti tam gatavojās.” Viņas istabas biedrene no Igaunijas katru rītu cēlusies vairākas stundas agrāk, lai sapucētos.

Spilgtākais, kas meitenei palicis atmiņā, ir enerģija no visas pasaules. “45 meitenes no visām pasaules malām, dažādas mentalitātes, kultūra, reliģija – tas viss ir neaprakstāmi. Un tā noteikti nebija spriedze. Starp meitenēm nebija jūtama konkurence, nebaidījāmies, ka mums sagriezīs kleitas vai nolauzīs kurpēm papēžus,” smej Inese. Tiesa, starp dažām meitenēm bijuši starpgadījumi, taču kopumā atmosfēra bijusi pozitīva.

Par aizvadīto konkursu vēl liecina sāpošās, noberztās kājas, kas atgādina par garajām stundām augstpapēžu kurpēs.

“Tas viss bija ļoti, ļoti interesanti, taču tajā pašā laikā – neaprakstāmi grūti. Es nebiju gatava katru dienu celties piecos no rīta, lai sevi vizuāli sagatavotu dienai. Katru dienu ļoti vēlu gājām gulēt un agri cēlāmies, tādēļ visu laiku bijām nogurušas. Iespējams, tāpēc tagad nejūtos labi, jo gribu gulēt. Šobrīd cenšos no visa atiet.” Tiesa, piepildītā ikdiena nav ļāvusi ilgoties pēc mājām, taču Inese atzīst, ka pēdējās konkursa dienās gaidījusi, kad beidzot varēs atgriezties Liepājā.

“Es tik ļoti gribēju tikt pie mājas ēdiena. Viss ēdiens Korejā bija ļoti ass, taču tā kā es asu ēdienu neēdu, atlika pārtikt no rīsiem un to Korejā bija ļoti daudz,” viņa smejot stāsta, ka restorānā pasūtījusi vistu, taču pat tā bijusi pildīta ar rīsiem. Tomēr brokastis gan meitene vienmēr slavējusi. “Vienreiz ieraudzīju ēdienkartē kartupeļu biezputru. Jā, es apēdu trīs porcijas.”

Visgodīgākais apbalvojums

Inese mājup devās ar diviem ievērojamiem apbalvojumiem – viņa bijusi viena no top 15 dalībniecēm, kā arī saņēma titulu ”Miss Friendship” jeb ”Mis Draudzība”.

Inese ir gandarīta par apbalvojumu.

“Manuprāt, tas ir visgodīgākais apbalvojums, jo par to balsoja pašas meitenes, nevis žūrijas locekļi, kuriem, iespējams,varētu būt citādi uzskati.”

Viņa atzīst, ka bijusi draudzīga, taču tas viņasprāt ir pašsaprotami.

“Protams, es centos būt draudzīga pret ikvienu no dalībniecēm, jo es tomēr reprezentēju savu valsti.”

Konkursā bijušas pat meitenes, kuras nav pratušas angļu valodu. Tā kā Inese lieliski pārzina krievu valodu, viņa centusies nepieciešamo krievu valodā runājošajām meitenēm tulkot.

Konkursā bijusi arī meitene ar dzirdes traucējumiem ar kuru Inese centusies komunicēt, kā vien pratusi, par ko meitene Draudzības vakarā arī Inesei teikusi paldies, sakot, ka viņa neatstumj, bet gan cenšas komunicēt.

“Patiesībā mēs visas kļuvām par labām draudzenēm,” priecājas Inese.

Uz finālu ieradušies arī Latvijas vēstniecības Korejā pārstāvji un Inesei uzdāvinājuši lielu grozu ar ziediem. “Ir lielāks gandarījums, kad finālā zini, ka kāds atbalsta, ir kopā ar tevi no Latvijas, gaida, un apsveic latviešu valodā.” Konkursa vēsturē iepriekš neviens par šādu gadījumu nebija dzirdējis, kad sveiktu pat vēstniecība, kas Inesei licis justies vēl patīkamāk. “Man nelikās, ka kādam tas interesē, ka piedalos konkursā, tādēļ tas bija ļoti patīkami, ka viņi bija uzzinājuši, piedāvāja savu palīdzību un atbalstīja.”

Jautāta, kā tika noskaidrota uzvarētāja, Inese iesmejas un atbild: “Labs jautājums!” Katru dienu norisinājušies dažādi treniņi, piemēram, deju, defilē… Meitenes rādījušas savus skaistākos tērpus, bijis iznāciens peldkostīmos, kā arī ikvienai no meitenēm bija jāsaka runa.

“Patiešām gandrīz katra meitene runāja par mieru pasaulē un Olimpiskajām spēlēm… Vērtēts tika viss – kā tu katru dienu izskaties, ko tu runā, kā veicas treniņos, vai tu nekavē, kā izturies pret citiem, kā rīkojies, izskaties finālā.”

Konkursa laikā nav izdevies izvairīties arī no dažādām ķibelēm. Finālā, īsi pirms tautas tērpu iznāciena, kleitas rāvējslēdzējs pārplīsis uz pusēm. “Man bija piecas minūtes, lai paspētu kaut ko labot. Ļoti labi, ka bija konkursa organizatoru komanda, kas palīdzēja,” atceras meitene. Protams, pēc konkursa rāvējslēdzējs darbojas lieliski. Viņa priecājas, ka tikusi galā tā, ka neviens neko nav redzējis.

Arī ceļojums mājup nav bijis garlaicīgs – meitene lidostā aizturēta, jo darbinieki jautājuši par 3 kilogramus smagā apbalvojuma izcelsmi.

Viņa atzīst, ka galvenais ieguvums bijis satiktie cilvēki un gūtās emocijas, kas vijušās ar smago darbu. “Šis ir vēl viens piedzīvojums, ko varēšu pastāstīt saviem nākotnes bērniem.”

Foto galerija

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz