Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Izklaidē jaunā atpūtas parkā

Izklaidē jaunā atpūtas parkā
Foto: Egons Zīverts
10.07.2017 07:15

"Kurzemes Vārds"

Ar putu lielgabala zalvēm un bērnu smiekliem Liepājā atklāts atpūtas parks “Pērkone”.

Lai gan vienlaikus norisinājās Jūras svētki, pulciņš bērnu kopā ar vecākiem bija atnākuši iemēģināt jauno atpūtas vietu. “Paspējām gan uz Jūras svētkiem, gan uz atpūtas parka atklāšanu,” teica māmiņa Ilze. “Sliktie laika apstākļi mūs netraucē. Lietussargs ir, un iegādāsimies vēl. Domāju, šī varētu būt vieta, kurp regulāri nākt ar bērniem, lai gan nedzīvoju Liepājā, esmu vasarā atbraukusi no Zviedrijas.” Savukārt mazā Patrīcija bija gluži bez elpas no dauzīšanās pa putām. Visjautrākais bijis pazaudēt čības, viņa teica un metās atpakaļ putās. Uz atpūtas parka atklāšanu bija ieradies arī Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Atpūtas parka vadītājs Sandis Sils cer, ka Liepājā būs jauna vieta, kur atpūsties un izklaidēties: “Būsim sakopuši vienu vietu vairāk. Būs kur ģimenei ar bērniem atnākt pastaigāties. Pašiem sava pludmale ir tapusi, būs arī pludmales volejbols. Nākamgad droši vien būs vēl vairāk atrakciju. Ir arī atpūtas iespējas, par ko nav jāmaksā, piemēram, volejbola un futbola laukuma izmantošana.”

Par atklāšanas pasākumu Jūras svētku dienā uzņēmējs neraizējās. “Cik tā vasara ir gara, kaut kad bija jātaisa atklāšana. Katru nedēļas nogali Liepājā ir kādi svētki, visiem pielāgoties mēs nevaram,” skaidroja S. Sils.

Lai gan atpūtas parks ir jau atklāts, vienā tā daļā vēl turpināsies atrakciju vietu izveide, piemēram, labirints vēl nav gatavs. Uzņēmējs sacīja, ka vienlaikus šeit atrakcijās varēs iesaistīties līdz simt cilvēku. Dažādajās spēlēs iespējams piedalīties par maksu. Izklaides šeit ļaudis varēs atrast vasaras sezonā – “tikmēr, kamēr būs pieprasījums”. Bet ziemā iecerēts sarīkot atsevišķus pasākumus.

Zemesgabalu Pērkones ielā 32 apmēram 3,7 hektāru platībā Liepājas dome nolēma iznomāt ne ilgāk kā uz trim gadiem uzņēmumam “No Exit” tieši šī atpūtas parka “Pērkone” izveidei un darbībai. Būvēt nomnieks šeit neko nevar, jo pašvaldība šo teritoriju ir paredzējusi izmantot kurortoloģijas attīstībai, taču līdz šim vēl tāds investors šajā vietā nav radies.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli