Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Izskan koncerts “Gads pa kārtai”

Izskan koncerts “Gads pa kārtai”
Foto: Ruslans Šuļga
30.11.2018 10:55

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Noslēdzot Latvijas Valsts dzimšanas dienas ciklu, un ieskandinot Ziemas saulgriežus, Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs ceturtdien, 29.novembrī, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē organizēja tautas mūzikas un deju koncertu ”Gads pa kārtai”. Koncertā par muzikālo noformējumu gādāja folkloras kopa ”Ķocis”, bet dejoja Liepājas pilsētas bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu, kopumā teju 500 dalībnieki.

Ieceres autores ir tautas deju metodiķe Eva Krētaine un folkloras metodiķe Solveiga Kūlaine. Koncertā, gluži tāpat kā dziesmas un dejas, arī mākslinieciskais noformējums tika radīts skatītāju acu priekšā ar krāsu, ūdens, eļļas, ziepju un citu krāsainu vielu palīdzību. Mākslinieces Franciska Anna Beļāne un Annija Drungila papildināja dejotāju un dziedātāju priekšnesumus ar visiem gadalaikiem atbilstošiem mākslinieciskiem zīmējumiem.

Tautas deju kolektīvi, sadarbojoties ar folkloras kopu, dejoja gan pie dzīvā pavadījuma iepriekš iestudētas dejas, gan izspēlēja dažādas gadskārtu sadzīves ainas.

Deju un mūzikas programma tika sagatavota atbilstoši koncerta idejai – gads pa kārtai. Koncertā iezīmējās galvenās gadalaiku sajūtas – ziemas dzestrums, pavasara plaukums, vasaras brīvība un rudens krāšņums. 

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli