Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Latīņamerikāņu ritmi Liepājā

Latīņamerikāņu ritmi Liepājā
Foto: Ģirts Gertsons
19.01.2019 19:12

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Sestdien visas dienas garumā dejot gribētāji tikās viesnīcas “Brīze” telpās, lai apgūtu Latīņamerikas deju ritmus. Soli pa solim atnākušie atkārtoja Rīgas salsa/kizomba deju skolas “Decubason” pasniedzēju Joana un Irinas rādītās kustības. 

Pasākuma vaininieki bijuši puiši no Liepājas, kam paticis dejot salsu, taču savā pilsētā tam nav raduši iespējas. “Uzzinājām, ka Rīgas pasniedzēji rīko meistarklases. Aizbraucām, mums iepatikās un sapratām, ka Liepājā cilvēkiem trūkst šādu nodarbību. Izdomājām, ka cilvēkiem vajag parādīt, pastāstīt, kas ir salsa, kubiešu dejas, tādēļ uzaicinājām Joanu un Irinu,” stāsta idejas autors Sergejs. 

Pasākumu dejotāji organizējuši pāris mēnešus, taču atsaucība patīkami pārsteigusi. “Pie mums ieradās arī interesenti no Ventspils. Vispatīkamākais ir tas, ka netrūkst puišu, kā nereti ir pierasts,” atzīst Irina. 

Starp dejotājiem bijuši arī cilvēki ar iepriekšējām zināšanām, taču vairumam šī bijusi pirmā pieredze. “Cilvēki šodien saka, ka ir iesācēji, taču viņi dejo ļoti labi,” atzīst Joans. “Mēs esam pārliecināti, ka šeit atgriezīsimies!”

Deju pasniedzējs Joans pats ir no Kubas. Viņš Latvijā ieradies tikai, lai apskatītu valsti, taču tad izlēmis palikt šeit strādāt, jo atradis savu mīlestību – Irinu. “Es mācu arī spāņu valodu, taču pirms pāris gadiem izlēmām atvērt savu deju skolu. Mēs turpināsim darīt to, ko mīlam, lai liktu cilvēkiem priecāties. Esmu mācījis dejas daudzviet Latvijā, taču man ļoti patīk Liepāja, kaut arī iepriekš šeit nebiju bijis. Cilvēki šeit ir ļoti atvērti,” stāsta Joans. 

Lai apgūtos soļus liktu lietā, vakarā dejotāji tikās pludmales kafejnīcā “Red Sun Buffet” un ļāvās karstiem deju ritmiem.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)