Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Liepājā ieradušies jaunieši, lai piedalītos projektā ”Viena komanda, viens gars”

Liepājā ieradušies jaunieši, lai piedalītos projektā ”Viena komanda, viens gars”
Foto: Publicitātes
31.07.2017 16:37

liepajniekiem.lv

Bērnu un jauniešu biedrība “Liepājas Jaunie Vanagi” pēdējo vasaras mēnesi iesāk ar projektu “One team, one spirit”. Šī projekta ietvaros, Liepājā ir ieradušies 12 brīvprātīgie jaunieši no dažādām Eiropas valstīm, lai veiktu Eiropas Brīvprātīgo darbu, programmas Erasmus+ ietvaros. Ieradušies jaunieši no Portugāles, Spānijas, Bulgārijas, Horvātijas un Grieķijas, taču tālākie ceļu ir mērojuši no Kanāriju salām, portālu informēja organizācijas “Liepājas Jaunie Vanagi” ārlietu sekretārs Žigimants Krēsliņš.

“Pirmās 5 dienas tika pavadītas netālu no Bernātiem, mežā ”Ģirtos”, ar ierobežotām civilizācijas sniegtām priekšrocībām, bet tas tika darīts ar nodomu, jo šo dienu laikā jaunieši apguva prasmes darboties komandā, izprast savas vājās un stiprās puses, uzzināt cik daudz var paļauties uz citiem komandas dalībniekiem. Apmācību laikā tika uzzinātas arī visas nepieciešamās un vajadzīgās lietas par Eiropas brīvprātīgo darbu, vietējo sabiedrību un tās vajadzībām, izprasta Eiropas Brīvprātīgā Darba būtība un lomu sadalījums projektā. Jāsaka, ka šis, nedaudz eksperimentālais, apmācību variants sevi pilnībā attaisnoja, jo tika izveidots ļoti draudzīgs un vienots kolektīvs, kas jau ar pirmajām darba dienām pierādīja sevi no vislabākās puses,” stāsta Ž. Krēsliņš.

Jaunieši visu augusta mēnesi vadīs dienas nodarbības bērniem un pusaudžiem “Liepājas Jauno Vanagu” birojā, kā arī daļa no šiem brīvprātīgajiem dosies uz “Vanagu” izbraukuma nometni Bernātos, atpūtas bāzē ”Draudzība” no 7.-13. augustam.

No 4. līdz 22. septembrim tiks vadītas komandas saliedēšanas aktivitātes dažādu skolu klašu kolektīviem, iekļaujot gan komandas sadarbības uzdevumus, gan praktiskas lietas, kas būtu noderīgas jebkuram kolektīvam. Šādas bezmaksas nodarbības organizācija piedāvāja arī pagājušā gada rudenī un tās bijušas ļoti pieprasītas, tādēļ audzinātāji tiek aicināti tām pieteikties savlaicīgi.

Ārpus darba brīvprātīgajiem tiks dota iespēja paceļot un iepazīt Latviju, tās dabu, cilvēkus un kultūru.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli