Sestdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Liepājas draudzīgākā klase – 1.ģimnāzijā

Liepājas draudzīgākā klase – 1.ģimnāzijā
Foto: Ģirts Gertsons
27.04.2018 18:55

liepajniekiem.lv

Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5.vidusskolā šodien pulcējās sešas Liepājas skolu 7.klases. Visa mācību gada garumā skolēni vairākās kārtās cīnījās par draudzīgākās klases titulu, kuru šogad izcīnīja Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas 7.b klase.

Klasēm noslēguma pasākumā bija jāpierāda savs draudzīgums dažādās disciplīnās. Pagājušā gada uzvarētāju klases skolnieks bija izveidojis viktorīnu ar jautājumiem par Liepāju, tās vēsturi, vietām un cilvēkiem.

Tāpat skolēniem bija radoši jāietērpj savi klases audzinātāji pašu radītos tērpos no avīzēm un kreppapīra. Skolotāji kļuva par tuvu un tālu zemju karalienēm un pat “Bruņurupuci Nindzju”.

Uzdevumu starplaikos skolēnus sveica dažādi Liepājas aktīvie jaunieši – deju grupa “Red lions”, 5.vidusskolas skolēni, mūziķi no “Jauniešu mājas”. Grupas “Pretvējš” dalībnieki kopā ar visiem klātesošajiem izpildīja tautā iemīļoto “Prāta vētras” dziesmu “Spoglīt, spogulīt”. 

Arī iepriekšējā gada uzvarētāju klase sagatavoja sveicienu ar Imanta Ziedoņa vārdiem, parādot to, ko skolā apgūst un par to pateicās.

“Imants Ziedonis mums iedeva pavedienu, kā to saprast, jo kā viņš pats teica – draudzēties nav vienkārši, taču skolā, manuprāt, to var iemācīties,” pirms skolēnu priekšnesuma teica viņu audzinātāja Gita Zommere.

Pasākumu izbaudīja gan skolēni, gan viņu skolotāji, ļaujot klasei kļūt vēl draudzīgākai.

1.vieta ieguva galveno balvu – ekskursiju. Taču 2.vietas ieguvēji – Karostas cietuma ielūgumu apmeklēt Ziemeļu fortus un finansiālu atbalstu kopīgam klases piknikam.

Rezultāti:

1.vieta – Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas 7.b klase, skolotāja Ināra Vilgerte

2.vieta – J.Čakstes 10.vidusskola 7.a klase, skolotājs Hardijs Kulmanis/ 8.vidusskolas 7.a klase, skolotāja Ilze Ruņģevica

3.vieta – Liepājas Puškina 2.vidusskola 7.b klase, skolotāja Olga Baluhina

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli