Pirmdiena, 6. jūlijs Anrijs, Arkādijs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Papildināts – Pie stūres – zeltenes

Papildināts – Pie stūres – zeltenes
11.08.2018 12:08

liepajniekiem.lv

Sestdien, 11.augustā, pelēko dienu Liepājā veiksmīgi izkrāsoja 168 košas dāmas, kas savu brīvdienu izvēlējās pavadīt aktīvi – piedaloties “Zelteņu rallijā”. Sievietes lielu uzmanību bija pievērsušas noformējumam – interesantie komandu nosaukumi atspoguļojās ne vien zelteņu izvēlētajos tērpos, bet arī automašīnu dekorācijās. 

Rotātie auto liepājniekus un apkārtnes iedzīvotājus priecēja visas dienas garumā, jo dalībnieču ekipāžām bija jānokļūst no starta pie Liepājas koncertzāles “Lielais Dzintars”, līdz dažādiem orientēšanās, radošajiem un interaktīvajiem uzdevumiem, kas mijās gar zīmīgiem objektiem Liepājas, Karostas un Grobiņas teritorijās, un atpakaļ. Dāmām patstāvīgi nācās izplānot maršrutu, lai apmeklētu pēc iespējas vairāk punktu un kopvērtējumā iegūtu labāko rezultātu.

Papildus pamatuzdevumiem, zeltenes uzņēma video par tēmu ”Dziesmas un dejas”, fotografējās. Spēles laikā organizatori aicināja zeltenes fotografēties un publicēt bildes sociālajos tīklos, pēc kā gala rezultātā tika izvēlēta viena ekipāža ”DUNI Dāmas”, kura balvā no “LadyLoan” saņēma bezmaksas draudzeņu fotosesiju.

Pirms starta zeltenēm veiksmi novēlēja “Ladyloan” sportiskie un izskatīgie puiši. Vadoties pēc speciāli sastādītas leģendas, skaistulēm bija patstāvīgi jāizplāno maršruts, kas sastāvēja no 68 iespējamiem izpildes uzdevumiem Liepājas, Karostas un Grobiņas teritorijās. Ziemeļu un Dienvidu fortos meitenes gaidīja mini kvesta spēles, kur veiksmīgas izpildes gadījumā viņas satika Rembo un Flinstonu, kas piešķīra dāmām papildus trīs punktus uzdevumā. Rallija maršrutā tika iekļautas tādas nozīmīgas vietas kā Liepājas Karostas ūdenskritums, Karostas cietums, Raiņa parks, Sv. Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāle, Liepājas RAS nenovērtēto lietu muzejs un citas vietas. 

Rallija organizators Juris Kokainis portālam pastāstīja, ka šis šogad bija jau otrais sieviešu rallijs. “Pirmais lielais rallijs norisinājās martā – Sieviešu dienas rallijs. Sasniedzām Ginesa rekordu, jo piedalījās 800 ekipāžas. Pēc tā rallija mums radās ideja, ka vajadzētu aizbraukt arī uz citām pilsētām.”

Pirmā ideja uzreiz bijusi Liepāja. “Tā ir vasara, pludmale, laba infrastruktūra un forši cilvēki. Arī pilsētas dome bija ļoti atsaucīga, jo mēs praktiski visu nokārtojām vienas dienas laikā, viss uzreiz tika apstiprināts un te nu mēs esam,” stāsta organizators. 

Tā kā “Zelteņu rallijā” Liepājā piedalījās gandrīz 50 ekipāžas, Juris Kokainis ralliju atzīst par izdevušos. “Es domāju, ka pirmajai reizei ir labi. Iespējams, daudzas paskatījās, padomāja, ka labāk nākamreiz. Sievietes ļoti atraktīvas, vispār neatšķīrās no mūsu pavasara rallija – es pat teiktu, ka dažu mašīnu dizains izveidots drosmīgāks. Tomēr vasara uzliek tādu savu spiedogu – vējš matos taču!”

Arī ar organizatorisko darbu veicies visai labi, jo sadarbības partneri uzreiz ieteikuši vietas, kur veidot kontrolpunktus. “Liepājā jau ir tik daudz, ko redzēt. Kaut vai sāksim ar to pašu Karostu – tur jau var iebraukt un apmaldīties. Pats šodien pirmoreiz biju Dienvidu fortos.”

Pēc brauciena dāmas tikās pludmales bārā “Red Sun Buffet”, kur atpūtās, gaidīja rezultātus un baudīja Liepājas mūziķa Normunda Karpiča uzstāšanos, kā arī steidza dejot pie DJ Alex O deju ritmiem. 

Rallijā piedalījās ne vien pašas liepājnieces, bet arī dalībnieces no Rīgas, Ventspils, Jelgavas un citām pilsētām. Arī vietējām dalībniecēm kontrolpunkti sagādāja pārsteigumus. Anda no Liepājas pat pauda sašutumu: “Es cerēju, ka paspēsim apbraukāt vairāk kontrolpunktu, taču nācās izvēlēties – apbraukāt Liepāju vai arī doties ārpus tās. Abus paspēt nevarēja.” 

Liepājas Olimpiskā centra simpātiju balvu par noformējumu ieguva komanda “BMBE”. Liepājnieces skaidro, ka pie komandas nosaukuma tikušas, aprakstot sevi un savu matu krāsu: “Mūsu komandā ir trīs Lienes – baltā, melnā, brūnā un es – Evita.” 

Komanda stāsta, ka auto izrotājušas līdz diviem naktī, tāpat piestrādājušas pie saviem tērpiem. “Mūsu komanda bija pelnījusi šo balvu. Mēs neesam ar pumpām – mēs ar bumbuļiem,” nosmej dalībnieces, kam automašīna aplīmēta ar aplīšiem, ko citi dēvēja par pumpām. 

Jautātas, kas no aizvadītās dienas bijis labākais, Evita smejot uzreiz atbild, ka viņu automašīna un pašas dalībnieces. Bet no kontrolpunktiem vislabāk patikuši Ziemeļu forti. “Tas bija visgrūtākais, taču tur mūs sagaidīja smuki puiši!”

Rallijā piedalījās arī rallija oficiālā radio ”Kurzemes Radio Zeltenes”, kuras vakara gaitā pasniedza savu simpātiju balvu komandai ”Soul of Vikings”.

Pirmo vietu un 600 eiro, kā arī dāvanu kartes no “LuxExpress”, “Delimano Nutribullet” smalcinātājblenderus un ielūgumus uz Laikmetīgās mākslas forumu 2018 no Liepājas koncertzāles ”Lielais Dzintars” ieguva komanda ar nosaukumu ”Cukurpeles”, kura sīvā cīņā ar 11 minūšu pārsvaru apsteidza 2. vietas ieguvējas ”Sisters team”, kuras balvā saņēma dāvanu kartes no vakara ballītes namatēviem ”Red Sun Buffet”, “Rovico” alkometru no “Alcoscan”, kā arī ielūgumus uz Laikmetīgās mākslas forumu 2018. Trešajā vietā ierindojās meitenes ar ”smagās artilērijas” auto ”Piecas bojas”, kuras tāpat kā 2. vietas ieguvējas balvā saņēma alkometru, ielūgumus uz mākslas forumu un ieejas kartes Liepājas Olimpiskajā centrā.

Foto galerija

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz