Ceturtdiena, 27. februāris Līva, Līvija, Andra

Par Skolēnu domes prezidenti ievēl Montu Ļešči; apbalvo labākās skolēnu pašpārvaldes

Par Skolēnu domes prezidenti ievēl Montu Ļešči; apbalvo labākās skolēnu pašpārvaldes
Foto: Ralfs Ābele
13.04.2018 09:35

liepajniekiem.lv

12.aprīlī Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolā tikās Liepājas aktīvākie skolēni – Liepājas Skolēnu dome un astoņu skolu pašpārvalžu prezidenti, lai pasākumā “Skola kā zoodārzs” noslēgtu aktīvo sezonu un ievēlētu jaunu Skolēnu domes prezidentu, Nākamās prezidentes gods ticis Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolniecei Montai Leščei.

Līdzšinējā prezidente Helga Gansone portālam pastāstīja, ka domes mērķis ir saliedēt skolēnus.

“Jaunieši grib trakot, radīt, vairot prieku, bet katram to darīt tikai savas skolas robežās mums šķiet potenciāla izšķiešana, tādēļ Liepājas skolēnu dome cenšas atkal saliedēt visas Liepājas skolas, lai tās darbotos kā viens spēcīgs organisms.”

Pasākumā tiks veidotas jauktās komandas, kuras devās uz vairākām izveidotām stacijām, lai iepazītos, iemācītos sadarboties neparastos apstākļos un saprastu, ka nav svarīgi, no kuras skolas esi – galvenais, ka gribi darīt! Stacijās bija jāveic uzdevumi, kas saistīti ar mākslu, teātri, sportu, kulināriju un pat inženieriju. 

Tāpat skolēni atskatījās uz gada laikā paveikto, to izvērtēja, lai kārtējo gadu pasniegtu “Spuldzes balvu” trīs labākajām pašpārvaldēm. Šogad balvu saņēma Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas un Liepājas Raiņa 6.vidusskolas pašpārvaldes. 

Kopā ar jaunievēlētos Liepājas Liepājas Skolēnu domes prezidenti Montu Lešči darbosies arī viceprezidents Matīss Ģelzis no Liepājas Jūrniecības koledžas.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli